Gość: Empi IP: *.dynamic.hispeed.ch 09.07.11, 15:12 Czyzby mial na mysli Dudka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bioly szmaciarz IP: 89.240.242.* 09.07.11, 17:37 a jeszcze nie tak dawno czytałem na łamach GW ze on bedzie nr1 w MU!!cienias,szmaciarz ,zarozumiały dupek!! WPUSZCZAK nr1 wsród zelowanych dupków!! Odpowiedz Link Zgłoś
hearthland93 Premier League. Wciąż nie wiadomo co z Kuszczakiem 10.07.11, 10:56 bioly Człowieku, on nie rywalizuje z Mielcarzem tylko z klasowymi bramkarzami, dotąd był to Van der Sar więc kwestie oczerniania Kuszczaka szczerze bym Ci odradzał. Inna sprawa , że gdybyś wiedział w czym rzecz, już dawno było jasne że Kuszczak nie wypalił , coś jak Bebe. ;) Odpowiedz Link Zgłoś