Gość: gracz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 10:27 czy nadal bedziemy tolerowac przekrety sedziowskie,czy sedziowie nie sa winni burd na trybunach po przes swe zle 'stronnicze'sedziowanie....dlaczego PZPN ich broni czy ma w tym interes........ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj