IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 10:27
czy nadal bedziemy tolerowac przekrety sedziowskie,czy sedziowie nie sa winni
burd na trybunach po przes swe zle 'stronnicze'sedziowanie....dlaczego PZPN
ich broni czy ma w tym interes........
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka