Gość: nako IP: *.chello.pl / 62.179.0.* 24.04.02, 09:10 Wisełko, kochany klubie nasz.... Teraz fakty: 3-0 dla Wisły, Legła traci punkty w kolajnych meczach. Tyluł w Krakowie. Legła na kolanach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj