Gość: michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wesoly romek Legia rozgromiła Polonię IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 05.11.04, 22:11 A teraz jeszcze wyrzucic Surme, Dudka, Szale, Kielbowicza i Wroblewskiego. Postawic na mlodych, dokupic 3-4 solidnych, dobrych pilkarzy i jazda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonista Legia to stara ......."pudernica", do II ligi WON! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 23:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Goc(L)aw Pocieszni ci kibice żałosnej polonii IP: *.chello.pl 05.11.04, 23:15 michał - wez sie przyznaj buraku, ze kupiles szaliki w sklepie Legii ty "brytalny gangsterze". pewno myślisz ze taki z ciebie postrach warszawy? a ty polonisto zamknij sie. ciesz sie ze jestescie teraz w 1 lidze bo fartownie sie ostatnio wybroniliscie przed miejscem gdzie najbardziej pasujecie czyli 2 liga. Przyjmijcie to z godnosciom. dostaliscie w pupe i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dociekliwy Łegia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 23:37 na Goc(Ł)awiu tylko Łegia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzys jarzyna Re: Legia to stara ......."pudernica", do II ligi IP: 80.51.237.* 06.11.04, 00:42 spadaj cipo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafa(L) 2 Wojna domowa? IP: *.238.66.212.adsl.inetia.pl 05.11.04, 22:12 Wolalbym takie lanie sprawic Krakusom, albo Slazakom ... Bic innych Warszawiakow? Po co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sisi Re: Wojna domowa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 23:32 co ty chcesz od ślązaków? zapraszam w przyszłą sobotę do Katowic. Czekamy pod estakadą. Może przedwojenne solo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dez Re: Wojna domowa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 00:33 Gość portalu: Sisi napisał(a): > co ty chcesz od ślązaków? > zapraszam w przyszłą sobotę do Katowic. > Czekamy pod estakadą. > Może przedwojenne solo? Solo, ale czekamy? O, to honorowy synek jesteś - bedzie cie miał kto pomścić ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał cwks=cska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:13 SZKODA ŻE POLONIA PRZEGRAŁA ALE JA WIECZORU NIE ŻAŁUJĘ 2 SZALIKI cw..i zdobyte i ładnie na wiosnę się spalę podczas rewanżu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zet Re::)))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:16 Nie zeszczyj się w nocy, jak już przestaniesz fantazjować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian Re: cwks=cska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:19 a gdzie kupiłeś te szaliczki dekielku ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: khmer TYLKO LEGIA IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 05.11.04, 22:20 michał napisał(a): i ładnie na wiosnę się spalę chyba juz sie spaliles dzieciaku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzyś jarzyna Re: cwks=cska IP: 80.51.237.* 06.11.04, 00:51 wpisz się jeszcze w paru miejscach, burku. a potem zapytaj ojca po co cię spłodził. bo on do dziś zadaje sobie to pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafa(L) 2 Legioniści!!! Tak trzeba ganiać Krakusów!!! IP: *.238.66.212.adsl.inetia.pl 05.11.04, 22:17 Po co bić sśsiadów i do tego Warszawiaków? Oszczędzajcie siły na Hanysów i Lajkoniki ... A poza tym ... super, że Zielu wpuszcza młodzież ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: felek Re: Legioniści!!! Tak trzeba ganiać Krakusów!!! IP: *.swipnet.se 05.11.04, 22:47 Ganiaj sie suko sama Legia to suka ktora WISLA morze wydmuchac HE HE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (L)egia WISŁA KURVVA SKISŁA IP: *.sup.waw.pl / *.rev.sup.waw.pl 05.11.04, 23:45 terek grozny to dla was druzyna nie do przejscia, a kolejosz z nimi walczyl !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barry Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:19 splona na rewanzu? a wszystkich waszych czterech kibicow na nim bedzie? jaki bedzie wynik 7:2, 5:0, czy marne 4:1 w rezerwowym skladzie!!!nie ma polonii, w warszawie nie ma polonii! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andre Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:27 w Warszawie nie ma legii bo najlepsi legii kibice to Warszawy okolice. Skąd jesteś wieśniaku ? Może z pod radomia?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotrplus Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.compi.net.pl / *.crowley.pl 05.11.04, 22:43 Legie dopingują okolice takie jak: Wola, Koło, Jelonki, Bemowo, Bielany, Wawrzyszew, Żoliborz, Marymont, Tarchomin, Nowodwory, Białołęka, Targówek, Trójkąt, Praga Północ, Kamionek, Rembertów, Praga Południe, Wesoła, Anin, Wawer, Gocław, Wilanów, Ursynów, Sadyba, Mokotów, Czerniaków, Włochy, Ursus, Niedzwiadek, Okęcie, Ochota, Śródmieście. a kto dopinguje was? ul. Konwiktorska, ul. Andersa i Rynek Starego Miasta? bo na Miodowej to pzpn jest - choć moze to też wasi kibice? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ftblst Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.local.pl / 217.11.143.* 06.11.04, 01:52 Sprawa jest prosta, wszyscy kibice Legii są mile widziani na Łazienkowskiej, a czy mieszkają w Warszawie, Otwocku, Karczewiu, Wielkopolsce, Ełku, Grudziądzu, Turynie;),...to nie ma żadnego znaczenia. Kibice Polonii natomiast podobno mieszczą się wszyscy w okolicy jednego telebimu;) Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: Legia rozgromiła Polonię 05.11.04, 22:27 ale obciach daliscie sobie strzelic bramke i strzelila to druzyna ktorej nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: khmer Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 05.11.04, 22:31 co nam jeszcze powiesz madrego? moze o Saganowskim, ktory si enie przelamie? kixx zwijaj sie juz stad, bo jestes zalosny jak i ta twoja kapela. zawsze macie sranie na Lazienkowskiej. dwa mecze i bilans 11:4. i zawsze tyle napinania przed meczami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krystian Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:34 jeżeli dobrze pamiętam to bilans jest 11:3 :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 20:4? Kto jest Za jaki wynik bedzie..? IP: *.isko.net.pl / *.k1.isko.net.pl 05.11.04, 22:37 Do wiosny bo bedzie 20:4 :-) Wiec dow isony bo wynik bedzie lepszy niz druga druzyna ma kibicow ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andre Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:36 Buraku należy napisć się a nie sie, widać że z Warszawą masz tyle wspólnego co reszta kibiców legii! Może powinieneś kibicować radomiakowi radom? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: khmer Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.elartnet.pl / 62.233.208.* 05.11.04, 23:01 jak jestes taki docent to sie naucz, ze Legii oraz Radomiakowi Radom pisze sie wielka litera. i obowiazuje to takze niedouczonych kibicow Polonii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krol Zygmunt Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:45 Polonio!!! Po co wy gracie jak wy kibiców tylko wirtualnych macie??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.acn.waw.pl 06.11.04, 10:58 i no chlopcy sie napieli jaka kultura i inetligencja przez was przemawia warszawiacy spod Grojca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawełB. Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 13:05 > warszawiacy spod Grojca Jestem z Warszawy. Dlatego byłem na meczu. Za to Ty chyba miałeś za daleko? Wyrażnie gubisz poziom. Musisz to jakoś przeboleć. Kiedyś też nam daliście łupnia 3:0, więc wiem jak to boli, ale nie napinaj się za bardzo na swoją warszawskość. Ktoś powyżej wymienił Ci dzielnice, które kibicują Legii. Czas przestać szlochać i skupic swe myśli! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.acn.waw.pl 06.11.04, 20:05 mimikra probuje sie dostosowac do waszego poziomu Legia kurvva dobrze wyszlo?? jeszcze troche i bede mogl sie tak jak ty nazwac prawdziwym kibicem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malarz ze specjalna dedykacj dla kixxa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 23:59 forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=6951&postdays=0&postorder=asc&start=135 Legia Pany!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: ze specjalna dedykacj dla kixxa IP: *.acn.waw.pl 06.11.04, 11:02 brawo brawo najpierw pokazujecie na meczach swoje gumowe narzeczone,na symbol swoich niespelnionych marzen ubrane w szalik Polonii teraz podpisujecie sie na naszym stadionie jaki bedzie trzeci krok? ja proponowalbym w koncu skonczyc jakas szkole oraz zdobyc jakis zawod Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krkabg Re: ze specjalna dedykacj dla kixxa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 12:49 + dla Legii za akcje pomyslowe bestyje z was sa ;-) nawet mi troche zal Polonii...bolesnie ostanio poznaja swoje miejsce w futbolowo-kibicowskiej Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawełB. Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 13:00 > i strzelila to druzyna ktorej nie ma > Drużyna jest, kibiców prawie nie ma. Proponuję z wiekszą uwagą czytać posty, choć zapewne łzy troszkę w tym przeszkadzają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwk To idzie młodość IP: *.aster.pl 05.11.04, 22:35 Polska piłka przynajmniej od 20 lat cierpi na brak środkowego pomocnika z prawdziwego zadarzenia. Kilka tygodni temu, od meczu w Pucharze UEFA z Gruzinami, objawił się w Legii prawdziwy diament. Nazywa się Marcin Smoliński. Czapki z głów po dzisiejszym meczu. To autentyczny następca Deyny. I niech nie chrzanią kolesie z Canału + czy strzał Jaroszyńskiego czy Skołowskiego był pieknięszy bo to co z tego "balona" zrobił Smoliński to była maestria godna brazylijskich stadionów. Przy wszystkich kłopotach Legii w sezeonie jesiennym dwa aspekty są cenne. Być może cenniejsze niż chyba przegrane już (choć w to nie wierzę) Mistrzostwo Polski. To Marcin Smoliński i Jakub Rzeźniczak. Sprawdza się stare przysłowie, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pogoń Życzę mu żeby skończył jak Kowalczyk!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:39 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krystian Re: Życzę mu żeby skończył jak Kowalczyk!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:57 Ja rozumiem że możesz chłopaka nie lubić, ale On w przyszłości będzie grał też w reprezentacji, więc wyluzuj trochę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzyś jarzyna Re: Życzę mu żeby skończył jak Kowalczyk!!! IP: 80.51.237.* 06.11.04, 00:47 idź se pyrgnij jakąś kozę bo zdaje się, że ci wszystkie owce uciekły... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wikitor Też mu rzyczę. Niech wyjedzie do Hiszpanii! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 15:32 Zarobi kupę kasy i nadal kocha swoją Legię! Gościu! Sam możesz tylko pomarzyć o tym co osiągnął Kowalczyk! Znacznie więcej niż Kosowski, Żurawski, Reiss, Olszar a nawet Olisadebe lub bracia Żewłakowowie! W czym problem? Z obecnych zawodników tylko Dudek i Krzynówek mają lepsze kariery. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wikitor eech oczywiście też mu życzę :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 18:17 nie ma to jak publicznie strzelić "ortografa" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andre Re: To idzie młodość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:39 Nareszcie jakiś ciekawy komentarz ze strony kibica Legii, gratululuję i cieszę się że jednak wśród kibiców legii jest choć jeden Warszawiak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwk Re: To idzie młodość IP: *.aster.pl 05.11.04, 22:45 Kibic Legii, którą stawiam na pierwszym miejscu ale przy tym, jak na prawdziwego warszawiaka przystało, sympatyk Polonii, jedynego w pełni warszawskiego klubu, utworzonego przez warszawian. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krystian Re: To idzie młodość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:54 Ja jestem z Warszawy ;-) Tak w ogóle to fajnie się dowiedzieć, że Tarchomin, Praga, Jelonki, Bemowo, .... to nie jest Warszawa ps. mała prośba nie spinaj się tak... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uhuha a w tym czasie Legia przemalowała wam kurnik :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:44 fantasto - widziałeś już piekny napis na kamiennej ? bueheheheeeeeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Re: Legia rozgromiła Polonię IP: 193.29.207.* 05.11.04, 22:47 zdobyte? przed komputerem? okradłeś sklep internetowy? beznadziejny napinacz www... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belmondo Czarne koszule Czarne koszule to Ch..e IP: *.jmf.navy.mil 05.11.04, 23:01 Nikt niekibicuje Poloni poza starymi dziadkami i ich rodzinkami to tyle. Legia to jest Warszawa a Polonia to poprostu taka druzynka sparingowa . Chlopcy do bicia. LEGIA GOL. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaglebiak Re: Legia rozgromiła Polonię IP: 81.210.26.* 05.11.04, 23:19 a te szaliki to ze sklepu czy moze jakies 15 letnie dziewczynki je nosily ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legionista Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.04, 23:28 Ty ku.. frajerze je..y dlaczego was na meczu nie bylo pedaly je..e baliscie sie ku.. przyjsc na nasz stadion bo wpie..byscie dostali.a tak wogole to po raz kolejny pokazaliscie ze nie ma poloni w Warszawie nie ma poloni jest Tylko Legiunia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Irek Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.direct-adsl.nl 06.11.04, 00:19 Po przeczytaniu tych komentarzy przestaję być kibicem. Powinno się rozwiązać wszystkie kluby a "ludzi ?", którzy piszą takie bzdury należy natychmiast skierować na leczenie psychiatryczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzys jarzyna Re: Legia rozgromiła Polonię IP: 80.51.237.* 06.11.04, 00:41 makao. i po makale. pedale bez jaj. 4:1! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzys jarzyna Re: Legia rozgromiła Polonię IP: 80.51.237.* 06.11.04, 00:45 spal se cyce burku z marsa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak dla prawdziwych warszawiakow IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 06.11.04, 01:17 www.legianet.com/foto/05legia_polonia/05legia_polonia74.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: usiek Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.chello.pl 06.11.04, 02:51 Słowa, słowa, słowa...internetowy chuliganie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qaz01 A JAKI BYŁ REZULTAT ????!!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 06.11.04, 06:12 Bo jakoś z artykułu to nie wynika. A rezultat powinien pojawić się w nagłówku!!! No cóż, autor tekstu zapewne myślał, że każdy wynik już zna, a jesli nie to jakoś dojdzie do tego. Pod koniec tekstu co prawda pojawiła się próba poinformowania o wyniki, jednak była ona, powiedzmy sobie, "zawoalowana". cytuję: "Legia Warszawa - Polonia Warszawa 4: (3:0): Smoliński (30., dobitka strzału Sokołowskiego I), Saganowski (33., z karnego po faulu na nim Dźwigały, 35. z podania Sokołowskiego I), Sokołowski I (47., z podania Smolińskiego) - Jarosiewicz (54., z podania Gołosia)". Pewnie zabrakło jakiejś cyferki. Po namyśle sądzę, że 1. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: irek Re: DO AUTORA TEKSTU IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.11.04, 08:51 Kochany autorze, czytam tytuł; "Legia rozgromiła Polonię" i później muszę cały tekst dokładnie przeszukać aby dowiedzieć się jaki padł wynik. Oszczędź Waszmość moje stare oczy, podaj wynik w tytule. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KRAKUS skandal za skandalem w wa-wie IP: *.nsw.bigpond.net.au 06.11.04, 09:02 jako krakus jestem zbulwersowany.. kresowiec niemem + goralokrakus skald.. a gdzie grzesiuk, jarema stepowski, albo hanka bielicka ??? "z głośników popłynęła pieśń Czesława Niemena "Sen o Warszawie". Jak zwykle, ale po raz pierwszy w całości. I Legia pod kierunkiem Jacka Zielińskiego..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: que? Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.11.04, 09:49 komuś tu się chyba pracować nie chce. nawet jednego słowa o przebiegu drugiej połowy, nawet o strzelonych golach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lowca Hoopistow Warszawiacy inaczej wyskakujac z IP: *.waw.pl / *.waw-kor.leased-e.ids.pl 06.11.04, 09:54 ukrycia zabrali komus szaliki . Lypa pedalki z polonika. ale wiecie ze zostaniecie wylapani i dlatego "szalik pod kurtke i na mecz" hehehhee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LR love rotation IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 09:56 Love rotation to chyba teraz taka magia bo jak grała legia ??? w rytm love rotation Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Deyna Legia to qu.. i pedały. IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 06.11.04, 12:21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NRM Ajt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 13:16 a może fani Polonii odpowiedza mi czemu Janusz Zaorski wypowiadając się w Piątek o meczu nie mial na sobie szalika Polonii . Moze bal sie go zalozyc po tym co sie dzialo pod jego domem , i po tym co na jego temat pisano na forach >? eee? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tylko Legia Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.zus.pl 06.11.04, 13:16 www.legia.za.pl Odpowiedz Link Zgłoś