Dodaj do ulubionych

Legia rozgromiła Polonię

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:10
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: wesoly romek Legia rozgromiła Polonię IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 05.11.04, 22:11
      A teraz jeszcze wyrzucic Surme, Dudka, Szale, Kielbowicza i Wroblewskiego.
      Postawic na mlodych, dokupic 3-4 solidnych, dobrych pilkarzy i jazda!
      • Gość: polonista Legia to stara ......."pudernica", do II ligi WON! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 23:10
        • Gość: Goc(L)aw Pocieszni ci kibice żałosnej polonii IP: *.chello.pl 05.11.04, 23:15
          michał - wez sie przyznaj buraku, ze kupiles szaliki w sklepie Legii
          ty "brytalny gangsterze". pewno myślisz ze taki z ciebie postrach warszawy?
          a ty polonisto zamknij sie. ciesz sie ze jestescie teraz w 1 lidze bo fartownie
          sie ostatnio wybroniliscie przed miejscem gdzie najbardziej pasujecie czyli 2
          liga. Przyjmijcie to z godnosciom. dostaliscie w pupe i tyle.
          • Gość: Dociekliwy Łegia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 23:37
            na Goc(Ł)awiu tylko Łegia?
          • Gość: edek ILU HOOLSOW POLONI PRZYJECHALO ??? IP: 81.210.69.* 06.11.04, 12:35
        • Gość: krzys jarzyna Re: Legia to stara ......."pudernica", do II ligi IP: 80.51.237.* 06.11.04, 00:42
          spadaj cipo
    • Gość: Rafa(L) 2 Wojna domowa? IP: *.238.66.212.adsl.inetia.pl 05.11.04, 22:12
      Wolalbym takie lanie sprawic Krakusom, albo Slazakom ... Bic innych
      Warszawiakow? Po co?
      • Gość: Sisi Re: Wojna domowa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 23:32
        co ty chcesz od ślązaków?
        zapraszam w przyszłą sobotę do Katowic.
        Czekamy pod estakadą.
        Może przedwojenne solo?
        • Gość: Dez Re: Wojna domowa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 00:33
          Gość portalu: Sisi napisał(a):

          > co ty chcesz od ślązaków?
          > zapraszam w przyszłą sobotę do Katowic.
          > Czekamy pod estakadą.
          > Może przedwojenne solo?

          Solo, ale czekamy?
          O, to honorowy synek jesteś - bedzie cie miał kto pomścić ;)))
    • Gość: a Brawo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:12
      f
    • Gość: michał cwks=cska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:13
      SZKODA ŻE POLONIA PRZEGRAŁA ALE JA WIECZORU NIE ŻAŁUJĘ 2 SZALIKI cw..i
      zdobyte i ładnie na wiosnę się spalę podczas rewanżu
      • Gość: Zet Re::)))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:16
        Nie zeszczyj się w nocy, jak już przestaniesz fantazjować
      • Gość: marian Re: cwks=cska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:19
        a gdzie kupiłeś te szaliczki dekielku ?
      • Gość: khmer TYLKO LEGIA IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 05.11.04, 22:20
        michał napisał(a):
        i ładnie na wiosnę się spalę

        chyba juz sie spaliles dzieciaku
      • Gość: krzyś jarzyna Re: cwks=cska IP: 80.51.237.* 06.11.04, 00:51
        wpisz się jeszcze w paru miejscach, burku. a potem zapytaj ojca po co cię
        spłodził. bo on do dziś zadaje sobie to pytanie.
    • Gość: Rafa(L) 2 Legioniści!!! Tak trzeba ganiać Krakusów!!! IP: *.238.66.212.adsl.inetia.pl 05.11.04, 22:17
      Po co bić sśsiadów i do tego Warszawiaków? Oszczędzajcie siły na Hanysów i
      Lajkoniki ...

      A poza tym ... super, że Zielu wpuszcza młodzież ...
      • Gość: felek Re: Legioniści!!! Tak trzeba ganiać Krakusów!!! IP: *.swipnet.se 05.11.04, 22:47
        Ganiaj sie suko sama Legia to suka ktora WISLA morze wydmuchac HE HE
        • Gość: (L)egia WISŁA KURVVA SKISŁA IP: *.sup.waw.pl / *.rev.sup.waw.pl 05.11.04, 23:45
          terek grozny to dla was druzyna nie do przejscia, a kolejosz z nimi walczyl !!!
    • Gość: barry Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:19
      splona na rewanzu? a wszystkich waszych czterech kibicow na nim bedzie? jaki
      bedzie wynik 7:2, 5:0, czy marne 4:1 w rezerwowym skladzie!!!nie ma polonii, w
      warszawie nie ma polonii!
      • Gość: Andre Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:27
        w Warszawie nie ma legii bo najlepsi legii kibice to Warszawy okolice. Skąd
        jesteś wieśniaku ? Może z pod radomia?!
        • Gość: piotrplus Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.compi.net.pl / *.crowley.pl 05.11.04, 22:43
          Legie dopingują okolice takie jak:

          Wola, Koło, Jelonki, Bemowo, Bielany, Wawrzyszew, Żoliborz, Marymont,
          Tarchomin, Nowodwory, Białołęka, Targówek, Trójkąt, Praga Północ, Kamionek,
          Rembertów, Praga Południe, Wesoła, Anin, Wawer, Gocław, Wilanów, Ursynów,
          Sadyba, Mokotów, Czerniaków, Włochy, Ursus, Niedzwiadek, Okęcie, Ochota,
          Śródmieście.

          a kto dopinguje was?
          ul. Konwiktorska, ul. Andersa i Rynek Starego Miasta? bo na Miodowej to pzpn
          jest - choć moze to też wasi kibice?
        • Gość: ftblst Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.local.pl / 217.11.143.* 06.11.04, 01:52
          Sprawa jest prosta, wszyscy kibice Legii są mile widziani na Łazienkowskiej, a
          czy mieszkają w Warszawie, Otwocku, Karczewiu, Wielkopolsce, Ełku, Grudziądzu,
          Turynie;),...to nie ma żadnego znaczenia.
          Kibice Polonii natomiast podobno mieszczą się wszyscy w okolicy jednego
          telebimu;)
      • kixx Re: Legia rozgromiła Polonię 05.11.04, 22:27
        ale obciach
        daliscie sobie strzelic bramke
        i strzelila to druzyna ktorej nie ma
        • Gość: khmer Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 05.11.04, 22:31
          co nam jeszcze powiesz madrego? moze o Saganowskim, ktory si enie przelamie?

          kixx zwijaj sie juz stad, bo jestes zalosny jak i ta twoja kapela. zawsze macie sranie na Lazienkowskiej. dwa mecze i bilans 11:4. i zawsze tyle napinania przed meczami...

          • Gość: Krystian Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:34
            jeżeli dobrze pamiętam to bilans jest 11:3 :-)
            • Gość: 20:4? Kto jest Za jaki wynik bedzie..? IP: *.isko.net.pl / *.k1.isko.net.pl 05.11.04, 22:37
              Do wiosny bo bedzie 20:4 :-)
              Wiec dow isony bo wynik bedzie lepszy niz druga druzyna ma kibicow ;-)
          • Gość: Andre Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:36
            Buraku należy napisć się a nie sie, widać że z Warszawą masz tyle wspólnego co
            reszta kibiców legii! Może powinieneś kibicować radomiakowi radom?
            • Gość: khmer Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.elartnet.pl / 62.233.208.* 05.11.04, 23:01
              jak jestes taki docent to sie naucz, ze Legii oraz Radomiakowi Radom pisze sie wielka litera. i obowiazuje to takze niedouczonych kibicow Polonii.
        • Gość: Krol Zygmunt Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:45
          Polonio!!!

          Po co wy gracie jak wy kibiców tylko wirtualnych macie???


          • Gość: kixx Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.acn.waw.pl 06.11.04, 10:58
            i no chlopcy sie napieli
            jaka kultura i inetligencja przez was przemawia
            warszawiacy spod Grojca
            • Gość: PawełB. Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 13:05
              > warszawiacy spod Grojca

              Jestem z Warszawy. Dlatego byłem na meczu.
              Za to Ty chyba miałeś za daleko?

              Wyrażnie gubisz poziom. Musisz to jakoś przeboleć. Kiedyś też nam
              daliście łupnia 3:0, więc wiem jak to boli, ale nie napinaj się za bardzo
              na swoją warszawskość. Ktoś powyżej wymienił Ci dzielnice, które kibicują
              Legii. Czas przestać szlochać i skupic swe myśli!
              • Gość: kixx Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.acn.waw.pl 06.11.04, 20:05
                mimikra
                probuje sie dostosowac do waszego poziomu
                Legia kurvva
                dobrze wyszlo??
                jeszcze troche i bede mogl sie tak jak ty nazwac prawdziwym kibicem
        • Gość: malarz ze specjalna dedykacj dla kixxa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 23:59
          forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=6951&postdays=0&postorder=asc&start=135

          Legia Pany!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
          • Gość: kixx Re: ze specjalna dedykacj dla kixxa IP: *.acn.waw.pl 06.11.04, 11:02
            brawo brawo
            najpierw pokazujecie na meczach swoje gumowe narzeczone,na symbol swoich
            niespelnionych marzen ubrane w szalik Polonii
            teraz podpisujecie sie na naszym stadionie
            jaki bedzie trzeci krok?
            ja proponowalbym w koncu skonczyc jakas szkole
            oraz zdobyc jakis zawod
          • Gość: krkabg Re: ze specjalna dedykacj dla kixxa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 12:49
            + dla Legii za akcje

            pomyslowe bestyje z was sa ;-)

            nawet mi troche zal Polonii...bolesnie ostanio poznaja swoje miejsce w
            futbolowo-kibicowskiej Warszawie.
        • Gość: PawełB. Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 13:00
          > i strzelila to druzyna ktorej nie ma
          >


          Drużyna jest, kibiców prawie nie ma.
          Proponuję z wiekszą uwagą czytać posty, choć zapewne łzy troszkę
          w tym przeszkadzają.
    • Gość: wwk To idzie młodość IP: *.aster.pl 05.11.04, 22:35
      Polska piłka przynajmniej od 20 lat cierpi na brak środkowego pomocnika z
      prawdziwego zadarzenia. Kilka tygodni temu, od meczu w Pucharze UEFA z
      Gruzinami, objawił się w Legii prawdziwy diament. Nazywa się Marcin Smoliński.
      Czapki z głów po dzisiejszym meczu. To autentyczny następca Deyny. I niech nie
      chrzanią kolesie z Canału + czy strzał Jaroszyńskiego czy Skołowskiego był
      pieknięszy bo to co z tego "balona" zrobił Smoliński to była maestria godna
      brazylijskich stadionów. Przy wszystkich kłopotach Legii w sezeonie jesiennym
      dwa aspekty są cenne. Być może cenniejsze niż chyba przegrane już (choć w to nie
      wierzę) Mistrzostwo Polski. To Marcin Smoliński i Jakub Rzeźniczak. Sprawdza się
      stare przysłowie, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
      • Gość: pogoń Życzę mu żeby skończył jak Kowalczyk!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:39
        • Gość: Krystian Re: Życzę mu żeby skończył jak Kowalczyk!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:57
          Ja rozumiem że możesz chłopaka nie lubić, ale On w przyszłości będzie grał też
          w reprezentacji, więc wyluzuj trochę.
        • Gość: krzyś jarzyna Re: Życzę mu żeby skończył jak Kowalczyk!!! IP: 80.51.237.* 06.11.04, 00:47
          idź se pyrgnij jakąś kozę bo zdaje się, że ci wszystkie owce uciekły...
        • Gość: Wikitor Też mu rzyczę. Niech wyjedzie do Hiszpanii! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 15:32
          Zarobi kupę kasy i nadal kocha swoją Legię! Gościu! Sam możesz tylko pomarzyć o
          tym co osiągnął Kowalczyk! Znacznie więcej niż Kosowski, Żurawski, Reiss, Olszar
          a nawet Olisadebe lub bracia Żewłakowowie! W czym problem? Z obecnych zawodników
          tylko Dudek i Krzynówek mają lepsze kariery.
          • Gość: Wikitor eech oczywiście też mu życzę :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 18:17
            nie ma to jak publicznie strzelić "ortografa"
      • Gość: andre Re: To idzie młodość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:39
        Nareszcie jakiś ciekawy komentarz ze strony kibica Legii, gratululuję i cieszę
        się że jednak wśród kibiców legii jest choć jeden Warszawiak.
        • Gość: wwk Re: To idzie młodość IP: *.aster.pl 05.11.04, 22:45
          Kibic Legii, którą stawiam na pierwszym miejscu ale przy tym, jak na prawdziwego
          warszawiaka przystało, sympatyk Polonii, jedynego w pełni warszawskiego klubu,
          utworzonego przez warszawian.
        • Gość: Krystian Re: To idzie młodość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:54
          Ja jestem z Warszawy ;-)
          Tak w ogóle to fajnie się dowiedzieć, że Tarchomin, Praga, Jelonki,
          Bemowo, .... to nie jest Warszawa
          ps. mała prośba nie spinaj się tak...
    • Gość: uhuha a w tym czasie Legia przemalowała wam kurnik :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:44
      fantasto - widziałeś już piekny napis na kamiennej ?

      bueheheheeeeeeeee
    • Gość: alek Re: Legia rozgromiła Polonię IP: 193.29.207.* 05.11.04, 22:47
      zdobyte? przed komputerem? okradłeś sklep internetowy?
      beznadziejny napinacz www...
    • Gość: Belmondo Czarne koszule Czarne koszule to Ch..e IP: *.jmf.navy.mil 05.11.04, 23:01
      Nikt niekibicuje Poloni poza starymi dziadkami i ich rodzinkami to tyle. Legia
      to jest Warszawa a Polonia to poprostu taka druzynka sparingowa . Chlopcy do
      bicia. LEGIA GOL.
    • Gość: zaglebiak Re: Legia rozgromiła Polonię IP: 81.210.26.* 05.11.04, 23:19
      a te szaliki to ze sklepu czy moze jakies 15 letnie dziewczynki je nosily ?
    • Gość: Legionista Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.04, 23:28
      Ty ku.. frajerze je..y dlaczego was na meczu nie bylo pedaly je..e baliscie
      sie ku.. przyjsc na nasz stadion bo wpie..byscie dostali.a tak wogole to po
      raz kolejny pokazaliscie ze nie ma poloni w Warszawie nie ma poloni jest Tylko
      Legiunia
      • Gość: Irek Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.direct-adsl.nl 06.11.04, 00:19
        Po przeczytaniu tych komentarzy przestaję być kibicem.
        Powinno się rozwiązać wszystkie kluby a "ludzi ?", którzy piszą takie bzdury
        należy natychmiast skierować na leczenie psychiatryczne.
      • zeb_mc_kane2 Re: Legia rozgromiła Polonię 06.11.04, 07:44
    • Gość: krzys jarzyna Re: Legia rozgromiła Polonię IP: 80.51.237.* 06.11.04, 00:41
      makao. i po makale. pedale bez jaj. 4:1!
    • Gość: krzys jarzyna Re: Legia rozgromiła Polonię IP: 80.51.237.* 06.11.04, 00:45
      spal se cyce burku z marsa
    • Gość: warszawiak dla prawdziwych warszawiakow IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 06.11.04, 01:17
      www.legianet.com/foto/05legia_polonia/05legia_polonia74.jpg
    • Gość: usiek Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.chello.pl 06.11.04, 02:51
      Słowa, słowa, słowa...internetowy chuliganie
    • Gość: qaz01 A JAKI BYŁ REZULTAT ????!!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 06.11.04, 06:12
      Bo jakoś z artykułu to nie wynika. A rezultat powinien pojawić się w nagłówku!!!
      No cóż, autor tekstu zapewne myślał, że każdy wynik już zna, a jesli nie to
      jakoś dojdzie do tego. Pod koniec tekstu co prawda pojawiła się próba
      poinformowania o wyniki, jednak była ona, powiedzmy sobie, "zawoalowana".
      cytuję: "Legia Warszawa - Polonia Warszawa 4: (3:0): Smoliński (30., dobitka
      strzału Sokołowskiego I), Saganowski (33., z karnego po faulu na nim Dźwigały,
      35. z podania Sokołowskiego I), Sokołowski I (47., z podania Smolińskiego) -
      Jarosiewicz (54., z podania Gołosia)".
      Pewnie zabrakło jakiejś cyferki. Po namyśle sądzę, że 1.
    • Gość: irek Re: DO AUTORA TEKSTU IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.11.04, 08:51
      Kochany autorze, czytam tytuł; "Legia rozgromiła Polonię" i później muszę cały
      tekst dokładnie przeszukać aby dowiedzieć się jaki padł wynik.
      Oszczędź Waszmość moje stare oczy, podaj wynik w tytule.
    • Gość: KRAKUS skandal za skandalem w wa-wie IP: *.nsw.bigpond.net.au 06.11.04, 09:02
      jako krakus jestem zbulwersowany.. kresowiec niemem + goralokrakus skald.. a
      gdzie grzesiuk, jarema stepowski, albo hanka bielicka ???

      "z głośników popłynęła pieśń Czesława Niemena "Sen o Warszawie". Jak zwykle,
      ale po raz pierwszy w całości. I Legia pod kierunkiem Jacka Zielińskiego..."
    • Gość: que? Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.11.04, 09:49
      komuś tu się chyba pracować nie chce. nawet jednego słowa o przebiegu drugiej
      połowy, nawet o strzelonych golach...
    • Gość: Lowca Hoopistow Warszawiacy inaczej wyskakujac z IP: *.waw.pl / *.waw-kor.leased-e.ids.pl 06.11.04, 09:54
      ukrycia zabrali komus szaliki . Lypa pedalki z polonika. ale wiecie ze
      zostaniecie wylapani i dlatego "szalik pod kurtke i na mecz" hehehhee
      • Gość: LR love rotation IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 09:56
        Love rotation to chyba teraz taka magia bo jak grała legia ???
        w rytm love rotation
    • Gość: Deyna Legia to qu.. i pedały. IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 06.11.04, 12:21
      • Gość: NRM Ajt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 13:16
        a może fani Polonii odpowiedza mi czemu Janusz Zaorski wypowiadając się w Piątek
        o meczu nie mial na sobie szalika Polonii . Moze bal sie go zalozyc po tym co
        sie dzialo pod jego domem , i po tym co na jego temat pisano na forach >? eee?
    • Gość: Tylko Legia Re: Legia rozgromiła Polonię IP: *.zus.pl 06.11.04, 13:16
      www.legia.za.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka