Gość: jebacwisle IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.12.04, 13:39 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kaka cenne wyroznienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 13:45 bardzo ciesze sie z tego wyroznienia, bo Eurosport zna sie na tym co robi. gratulacje Odpowiedz Link Zgłoś
gandalv Już na MŚ w Korei widać było, że mamy mistrza, ale 27.12.04, 14:41 w tym roku pokazał co potrafi, w końcu nie musimy się wstydzić. Brawo Krzynówek!!! Pozdrawiam Gandalv Horoskop na 2005 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Krzynówek w "jedenastce" Eurosportu IP: 195.94.201.* 27.12.04, 13:45 sam jesteś pedał. Brawo Krzynówek! Gratulacje i tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (L)egionista Re: Krzynówek w "jedenastce" Eurosportu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 14:14 ja pie$dolę. to nie temat o animozjach klubowych. na czole sobie to napsz. a wracajac do tematu JAAACCEEEKKK KKKRRZZZYYNOOOWWEKKK!!!! (klask klask klas klask) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: le_bo_nie_k Re: IP: 138.227.189.* 27.12.04, 14:12 Boniek i tak uwaza, ze Krzynowek ewentualnie zbliza sie do poziomu swiatowego... Ach ten znawca... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bb ewenement IP: *.zak.com.pl / *.zak.com.pl 27.12.04, 14:17 biorac pod uwage stan naszej pilki to Krzynowek jest takim ewenementem jak malysz, cala dyscyplina ledwo zipie a brlancik i tak sie znajdzie, az 3 graczy z barcy, fajnie fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Puziol Wreszcie ktoś docenił Xaviego :D IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.04, 14:31 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek No i co wy na to Wyśmiewacze Bundesligi? IP: *.tt / *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.04, 14:35 Wielokrotnie pisałem, że Krzynówek to klasa światowa i na swojej pozycji jest najlepszym piłkarzem 2004r. Forma Krzynówka powinna studzić zachwyty nad grą Chelsea i Barcelony, bo Bayer na swoim boisku demoluje każdego. Nasi "znawcy" jak zwykle nie doceniają tego co nasze, czyli piłkarza reprezentacji Polski, który w dobry otoczeniu jest lepszy od wszystkich gwiazd lig włoskiej, hiszpańskiej i angielskiej. Jestem przekonany, że wiosna 2005 będzie należała do Bundesligi, bo Werder i Bayer to w Lidze Mistrzów znakomite drużyny, a Bayern szybko do nich dołączy (Feliks Magath jest artystą w swoim fachu). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mietek Buhaha - z Dida to chyba zart prima-aprilisowy IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 27.12.04, 16:18 Bez 2 zdan Gigi Buffon to nr 1 rozgrywek grupowych LM. Puscil 1 gola, a do tego z karnego... A tu jakies asfalta daja koszulke z nr. 1 - kon by sie usmial... Jesli juz ktos z Milanu, to tylko Szewa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SiTY Re: Buhaha - z Dida to chyba zart prima-aprilisow IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 27.12.04, 16:40 Jeśli dobrze pamiętam, to nawet nie Buffon bronił w tym meczu z Maccabi. Więc tym bardziej zamiast Didy. Że też mój ulubiony Real na niego trafił... i tak ich przejdzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobra brawo IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.12.04, 17:45 brawo, a przy okazji - nie wiedziałem że teraz skrzydłowych dzieli się na ofensywnych i defensywnych Odpowiedz Link Zgłoś