Dodaj do ulubionych

Pilkarzyki

IP: *.chello.pl 01.06.02, 17:04
Mam pytanie, jak to mozliwe, ze kilka osob w klasyfikacji
ma 13 punktow i 1 trafienie, skoro najwiecej punktow, ile
mozna dostac za 1 trafienie to dziesiec (za wytypowanie
zwyciestwa Senegalu 1:0), a za nie trafienie nie
powinno dostawiac sie nic???!!! smierdzi mi to jakas
kupa, z reszta "gazeta" tak lubi robic w konkursach,
dosc wspomniec bramke bodajze Kaluznego w ostatnim
meczu Wisly rok czy dwa temu, ktora zaliczono innemu
zawodnikowi, ktory pilki nie dotknal, ale za to gral w
druzynie Gazety w Wygraj Lige, a nie w zespole Canal+...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka