Gość: mp IP: *.proxy.aol.com 10.06.02, 17:17 tyle sie o nim nasgadali ,i co... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pecador Re: olisadebe do buszu IP: *.udg.es 10.06.02, 17:19 to jest ponizej pasa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Re: olisadebe do buszu IP: *.proxy.aol.com 10.06.02, 17:22 tak wiem jego gra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ENGEL W obronie zawodnika ... IP: *.client.attbi.com 10.06.02, 19:47 To byla pelna strategia z mojej strony. Olego oszczedzamy na mecz z USA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KF Re: W obronie zawodnika ... IP: *.sgh.waw.pl 12.06.02, 12:06 Musze z calym przekonaniem napisac, ze ten kto zaczal ten watek jest naprawde mierny, i celowo nie uzywam mocniejszych slow, bo na takich one nie dzialaja. Posluze sie za to cytatem: Proznos nagany sie spodziewal, Nie dam ci prztyczka, ani klapsa, Nie powiem nawet "Pies cie jebal", Bo to mezalians bylby dla psa. J.Tuwim(taki poeta, na polsacie go nie puszczaja) Bez zadnych wyrazow szacunku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nati Re: olisadebe do buszu IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.02, 20:10 Gość portalu: pecador napisał(a): > to jest ponizej pasa!myśleże zagrał świetnie że nikt mu nie dośrodkował to nie jego wina znowy nie podoała mi się obrona jak mogła mi się podobać jak jej nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mich Re: olisadebe do buszu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 10.06.02, 20:23 Czy wy naprawde jestes takimi skonczonymi kretynami i rasistowskimi psami ? Skierujcie swoj sokoli wzrok na siebie, zamiast czepiac sie czarnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BTJ Re: olisadebe do buszu IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 10.06.02, 17:23 A jak bramki walił jak na zawołanie podczas eliminacji to był cacy???zastanów sie człowieku co mówisz gdyby nie Oli to wcale by nas nie było na mundialu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: olisadebe do buszu IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.02, 18:28 Zeby Polska zagrala na Mundialu, musieli dac paszport temu Oli. Smutne to, ale tak to zrozumialem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sz. P Ja a ty dio auschwitz IP: *.new-york-06rh15rt-ny.dial-access.att.net 10.06.02, 17:23 ty rasisto! do gazu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp jak bys poznal IP: *.proxy.aol.com 10.06.02, 17:27 jak bys poznal mentalnosc czarnych to taz bys uwazal ze nie nadaja sie do niczego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sz P. Ja Re: jak bys poznal IP: *.new-york-06rh15rt-ny.dial-access.att.net 10.06.02, 17:39 Gość portalu: mp napisał(a): > jak bys poznal mentalnosc czarnych to taz bys uwazal ze nie nadaja sie do > niczego ty idoto mieszkam w stanach, i napewno znam ich mentalnosc leipej od ciebie, a co o polskiej mentalnosci, to nie powiem, bo tylko wstyd i wstysd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Re: jak bys poznal IP: 213.77.91.* 10.06.02, 17:43 Zgadzam sie. Z idiotami ktorzy zle mowia o ludziach tylko ze wzgledu na kolor skory nie ma co gadac bo to dno calkowite Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cool Re: jak bys poznal IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.06.02, 20:30 Gość portalu: Sz P. Ja napisał(a): > Gość portalu: mp napisał(a): > > > jak bys poznal mentalnosc czarnych to taz bys uwazal ze nie nadaja sie do > > > niczego > > > ty idoto mieszkam w stanach, i napewno znam ich mentalnosc leipej od ciebie, a > co > o polskiej mentalnosci, to nie powiem, bo tylko wstyd i wstysd >Nie na darmo nazywają Polacy 'Białymi Murzynami'. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bull5 Re: jak bys poznal IP: *.bartlt01.ga.comcast.net 10.06.02, 20:20 Masz racje. Stracil pilke i nawet nie probowal o nia walczyc. Trener Panatinaikosu wiedzial co robil. Oli de Zoo=wielki wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dolfuss Re: jak bys poznal IP: *.kim.pl / 10.0.4.* 10.06.02, 21:06 Gość portalu: mp napisał(a): > jak bys poznal mentalnosc czarnych to taz bys uwazal ze nie nadaja sie do > niczego Poznałem i wielu z nich jest lepszych niż ty a od Oliego się odwal bo był najlepszym i jedynym naszym zawodnikiem. A to że reszta człapała(najbardziej ten zakichany gwiazdor Świerczewski i Żórawski) nie jest jego winą. Dobrze kombinujesz gdyby nie oli nie byłoby nas w Azji!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DS Re: jak bys poznal IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.06.02, 10:44 Jelopie o inteligencji zelbetowego kloca , nie zabieraj w ogole glosu na FORUM .CZARNA rozpacz mnie ogarnia kiedy czytam tego typu teksty jak Twoje (cyt:"mentalnosc czarnych"). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: udek98 Re: olisadebe do buszu IP: 195.94.206.* 10.06.02, 17:25 to jest łowca bramek...kiedy mu nikt nie poda sam nie wypracuje akcji.... i tak było..... Odpowiedz Link Zgłoś
darijos Re: olisadebe do buszu 10.06.02, 17:25 SAM DO BUSZU IDZ GOSCIU!TYLKO NIE ZAPOMNIJ ZAKUPIC BANANOW,BO PEWNIE NIE POTRAFILBYS ICH ZERWC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kopidol Re: olisadebe do buszu IP: *.broker.com.pl 10.06.02, 17:26 Jasne gdziezby można dokopac do czarnej dupy jasnie pana murzyna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Re: olisadebe do buszu IP: *.proxy.aol.com 10.06.02, 17:30 jego talen byl wyceniany na 6 mln.$,tak tak teraz jest wart 6mln. zl przed denominacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BTJ Re: olisadebe do buszu IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 10.06.02, 17:31 A taki Figo to moze lepiej zagrał???buahahhaha ale gosciu żartujesz sobie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Re: olisadebe do buszu IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.02, 17:37 Odczepcie sie od Olisadebe. Gdyby nie jego bramki to w ogóle by nas nie było na mistrzostwach.Klęskę poniosła mentalność białej rasy panów, którzy okazali sie panienkami zdolnymi tylko do uśmiechów w reklamach.Od 1 września było święto. No i sie skończyło... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Re: olisadebe do buszu IP: *.proxy.aol.com 10.06.02, 17:35 w stanach ukazuja sie wciaz nowe statystyki :najwieksza przestepczosc- czarni,najgorsze oceny w szkole -czarni,najnizsze wyniki w tescie na intelgencje -czrni,wszystko maja dowalone jak idziesz do urzedu i chcesz cos zalatwic jak bedzie czarny urzednik sprawa bedzie dowalona,oni do niczego sie nie nadaja i tak wogole to sa gorszymi rasistami niz biali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Re: olisadebe do buszu IP: 213.77.91.* 10.06.02, 17:37 Zostawcie Olego to nie tylko jego wina. Wina jest przedewszyskim Trenera i calej druzyny. Nie dalej jak w czoraj Swierczewski zapewnial ze ten mecz wygramy. A Engel juz zwalil wine na sedziego ze bramki nie uznal bo gra potoczyla by sie inaczej. Wszyskich wina tylko nie jego. Chyba najwieksza wina to ta ze tam sie znalezlismy ze mosielisy grac. Przeciez nam mistrzostwo swiata nalezy sie bez grania (m za samo gadanie w TV)to potrafia wszyscy na zloty medal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sz P. Ja Re: olisadebe do buszu IP: *.new-york-06rh15rt-ny.dial-access.att.net 10.06.02, 17:42 Gość portalu: mp napisał(a): > w stanach ukazuja sie wciaz nowe statystyki :najwieksza przestepczosc- > czarni,najgorsze oceny w szkole -czarni,najnizsze wyniki w tescie na > intelgencje -czrni,wszystko maja dowalone > jak idziesz do urzedu i chcesz cos zalatwic jak bedzie czarny urzednik sprawa > bedzie dowalona,oni do niczego sie nie nadaja i tak wogole to sa gorszymi > rasistami niz biali chcialbym zobaczyc jakbys to mowil na bronxsie, albo na harlemie, a nawet w Mississippi.... bylo by fajnie se popatrzec co ci by zrobili :D Odpowiedz Link Zgłoś
lfcfan Re: olisadebe do buszu 10.06.02, 18:06 Gość portalu: Sz P. Ja napisał(a): > chcialbym zobaczyc jakbys to mowil na bronxsie, albo na harlemie, a nawet w > Mississippi.... bylo by fajnie se popatrzec co ci by zrobili :D Tylko potwierdzasz, ze Murzyni sa nietolerancyjnymi rasistami w dodatku nadpobudliwymi, ktorzy uzywaja przemocy... Jako obronca "ucisnionych Afroamerykanow" powinienes dostac taka sama ocene jak "Engel-trener Mistrzow Swiata".... Sprowadzilkiscie temat do walki rasistowskiej! Przeciez nie o to chodzilo chyba autorowi!!! Nie jest problemem ze Oli jest czarny tylko to ze gra jak moj kolega z podworka!!! Kreci mlynki zamiast podawac do lepiej wystawionych partnerow, wyprowadza wspaniale kontry przeciwnikow ( podanie do Portugalczyka po ktorego akcji bylo 2:0 ), nie strzela goli.... Kryszalowicza nie dlatego sie ocenia dobrze ze jest bialy a dlatego ze walczyl, wygral sporo pojedynkow 1 na 1 i byl produktywny! Oli gral beznadziejnie i nie wiem dlaczego zszedl zurawski a nie on!!! Nie ma co gadac o jego zaslugach bo idac tym tropem na boisko powinni wybiec Lato, Boniek i Tomaszewski!!! Zaslugi sa doceniane ale w reprezentacji powinno sie grac dzieki aktualnej dyspozycji i umiejetnosci!!! Wiec zeby zakonczyc watek rasistowski powiem: "A.Bak, Waldoch, Hajto, Olisadebe, Swierczewski do buszu!!!!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychonyc Re: olisadebe do buszu IP: 24.193.75.* 10.06.02, 17:52 Ty glupi, Lomzanski rasisto. Przyjdz do mnie do pracy i pokaze ci czarnych ludzi sukcesu. Do kostek im nie dorastasz, ty chamie zajebany. Na dodatek to dobrzy ludzie i nie kabluja tak jak Polska wiocha. Jezeli podchodzisz do nich z wyrazem pogardy i wyzszosci na twoim okraglym przepitym ryju, to sie nie dziw ze cie pierdola. Odczepcie sie od Olisadebe, on ma dopiero 23 lata i jezeli kretyni w stylu autora tego postu go nie zniecheco to moze w nowym skladzie chlopak sie odnajdzie. Pozatym, pare razy zakrecil Portugalczykami ze hej! Beda z niego ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kck Re: olisadebe do buszu IP: *.gniezno.sdi.tpnet.pl 10.06.02, 19:58 Gość portalu: mp napisał(a): > w stanach ukazuja sie wciaz nowe statystyki :najwieksza przestepczosc- > czarni,najgorsze oceny w szkole -czarni,najnizsze wyniki w tescie na > intelgencje -czrni,wszystko maja dowalone > jak idziesz do urzedu i chcesz cos zalatwic jak bedzie czarny urzednik sprawa > bedzie dowalona,oni do niczego sie nie nadaja i tak wogole to sa gorszymi > rasistami niz biali Najgorsi koszykarze czarni? Najgorsi sprinterzy i długodystansowci czarni? Zastanów się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dolfuss Re: olisadebe do buszu IP: *.kim.pl / 10.0.4.* 10.06.02, 21:09 Gość portalu: Kopidol napisał(a): > Jasne gdziezby można dokopac do czarnej dupy jasnie pana murzyna Powiedz gdzie a sam dolkopę jasnietwojej białej dupie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nared Re: olisadebe do buszu IP: *.udg.es 10.06.02, 17:35 Ale jestes glupim rasista, pewnie mieszkasz na jakiej wsi i nie masz roboty. Szkoda mi Cie, takich idiotow powinno sie eliminowac z polskiego spoleczenstwa, nierobow i ograniczonych umyslowo ksenofobow. Pewnie nie wiesz co to znaczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Re: olisadebe do buszu IP: *.proxy.aol.com 10.06.02, 17:38 tak sie sklada ze mieszkam w wielkim w usa i nie musze pracowac bo robia na mnie murzyny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sz. P Ja Re: olisadebe do buszu IP: *.new-york-06rh15rt-ny.dial-access.att.net 10.06.02, 17:49 Gość portalu: mp napisał(a): > tak sie sklada ze mieszkam w wielkim w usa i nie musze pracowac bo robia na > mnie murzyny aha... i na dodatek w biednej dzielnicy, okolo nowego jorku albo chicago, masz slabe wyksztalcenie, ty albo twoj ojciec pracuje(sz)(cie) na budiowach, a twa matka sprzata albo jakims bachorem sie opiekuje, a potem polacy sie dziwia czemu w USA jest do nich taka nie chec. Bo mamy wlasnie takich debili jak pan rasista tutaj. Wiec ty dupku wracaj se spowrotem na wdzydze albo jakas inna wies z ktorej pochodzisz, bo tu "w wielkim w usa" cie nie chca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CHICAGO Re: robia na Ciebie murzyny - mp ? IP: *.client.attbi.com 10.06.02, 19:54 MP - jezeli na prawde masz takie poglady, to raczej powinienes powiedziec, ze to Ty robisz na murzynow - czyz nie oni wlasnie sa na zasilkach i wiezieniach, ktore Twoje podatki musza utrzymywac. Lepiej skonczyc z tym rasizmem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxxx Re: olisadebe do buszu IP: 213.77.91.* 10.06.02, 17:40 Nie rozmawiajcie z RASISTAMI to DEBILE (przepraszam nie chce urazic debili) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Re: olisadebe do buszu IP: *.proxy.aol.com 10.06.02, 17:43 naucz sie angielskiego i posluchaj co mowia o waszym murzynie amerykanscy komentatorzy,smieja sie z niego ze nie potrafil dobiec do polski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brigi Re: olisadebe do buszu IP: *.udg.es 10.06.02, 17:50 A Ty zapomnij naszej ojczystej mowy kretynie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Re: olisadebe do buszu IP: *.proxy.aol.com 10.06.02, 17:44 kupiliscie sobie murzyna ,i myslicie ze wykona za was cala robote,nie ma cudow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BTJ Re: olisadebe do buszu IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 10.06.02, 17:51 mp widać ze jesteś nie tutejszy i nie wiesz co w trawie piszczy takze zamknij ta swoją jadczke bo śmierdzi na kilometr!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sz P. Ja zabij sie bo tacy jak ty to marnuja powietrze IP: *.new-york-06rh15rt-ny.dial-access.att.net 10.06.02, 17:53 zabij sie chlopie bo tacy jak ty to tylko marnuja nasze powietrze, lepiej zrobisz swiatu jako nawoz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dedo Re: zabij sie bo tacy jak ty to marnuja powietrze IP: 5.2.* / 199.43.13.* 10.06.02, 18:04 Dosc juz tego pacany! Dala wam technika anonimowy dostep do internetu i od razu kazdy z was taki odwazny! ale jakby was posadzic razem to okaze sie ze jestescie kompletnymi debilami ktorzy "rozslawiaja" polske w swiecie - won! Mamy reprezentacje takich jak wy i w polsce (parlament) i w tym calym wspomnianym usa (rzeczywiscie wiekszosc to same elity - wystarczy popatrzec na reprezentacje w polityce). zamknijcie jadaczki wiec i do roboty a sarmackie pobrzekiwanie waszymi zardzewialymi szabelkami zostawcie sobie na deser! prostactwo i chamowa!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rd Re: zabij sie bo tacy jak ty to marnuja powietrze IP: 62.172.86.* 10.06.02, 18:09 MP MA RACJE. Miszkam sam w kraju gdzie murzynow wiecej niz psow i mam z nimi do czynienia na codzien. Gorszego skurwysynstwa niz wsrod murzynkow nie ma nigdzie. Zreszta co tu gadac z jelopami ktorzy dra ryja w obronie murzynkow a widzieli ich tylko w TV. A SZANOWNY PAN JA niech sobie pojedzie do tego bronxu po 22 i polazi chwile moze mu wstukaja troche rozumu do lba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Donjose Re: zabij sie bo tacy jak ty to marnuja powietrze IP: *.proxy.aol.com 10.06.02, 18:17 Gość portalu: rd napisał(a): > MP MA RACJE. > > Miszkam sam w kraju gdzie murzynow wiecej niz psow i mam z nimi do czynienia na > codzien. > Gorszego skurwysynstwa niz wsrod murzynkow nie ma nigdzie. Zreszta co tu gadac > z jelopami ktorzy > dra ryja w obronie murzynkow a widzieli ich tylko w TV. > A SZANOWNY PAN JA niech sobie pojedzie do tego bronxu po 22 i polazi chwile moz > e mu wstukaja > troche rozumu do lba. Tez mieszkam w Ameryce. Po Bronksie lazilem po 22-giej i po 24-tej. Kiedy w nowojorskim metrze dostalem ataku korzonkow nerwowych i nie mmoglem sie ruszac, pomogli mi Murzyni. A po 22 a takze przed, mozna oberwac, n.p. w Katowicach na Zalezu. Jeszcze jedno: Jesli Olisadebe ma isc do buszu, to gdzi poslac n.p. Hajte: do obory? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychonyc Re: zabij sie bo tacy jak ty to marnuja powietrze IP: 24.193.75.* 10.06.02, 18:18 Jezeli wyjdzie z ryjem pelnym pogardy i wyzszosci tak jak ty, to z cala pewnoscia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shirley Co to za popierduchy? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.02, 19:53 NIE mieszkam w usa, nie ratowali mnie Murzyni, ale tak się złożyło, że znam kilku, i wiesz co, mały polaczku? Wracaj do Pipidówa city, uprawiaj sobie te 2h ziemi, bo po tym co napisałeś, mam o twoim wykształceniu i horyzontach dosyć NISKIE mniemanie. Zastanawiam się skąd wziąłeś kompa? Może dało ci Okręgowe Rustykalne Kółko Samoobrony? Lepper rządzi, co cwaniaczku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brigi Re: zabij sie bo tacy jak ty to marnuja powietrze IP: *.udg.es 10.06.02, 20:15 Nie maja rownych szans bo taka rasistowska polska swinia im ich odmawia. Widziales pierdolony zawszencu taki film "American History X"? Pewnie nie, bo nie umiesz mowic po angielsku i pracujesz na czarno u polskiego rzeznika w Chicago. Debilu jeden. Szkoda, ze nie byles 11 wrzesnia w WTC... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bob what's your problem with working for a butcher? IP: *.client.attbi.com 10.06.02, 20:48 Hey - do you have a problem with Chicago? Do you have a problem with working for a Polish butcher? Most of these people work their asses off at Jackowo or Wladyslawowo, living in the shared room in a basement of a three flat, only to support pricks like you in Radomsko, so that you can have a dish, a DVD player, and watch your fucking "American History X" on a THX certified home entertainment system, with a 60 inch HDTV. Step off man ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brigs Re: what's your problem with working for a butcher? IP: *.udg.es 10.06.02, 20:59 po pierwsze nie mieszkam w Radomsku, po drugie to byla przenosnia baranie, chcialem przez to powiedziec, ze z niego taki amerykanin, ze musi pracowac w polskiej dzielnicy. A Ty sie tak kurwa nie unos, bo w Stanach zawsze bedziesz Polakiem a w Polsce nikim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bob Re: what's your problem with working for a butcher? IP: *.client.attbi.com 10.06.02, 21:12 Brigs - sam widzisz, ze chcac pokazac, ze jestes bardzo tolerancyjny, uzyles porownania, ktore w pewnym sensie godzi w tysiace Twoich rodakow w Chicago czy Nowym Jorku. W Polsce jestem Polakiem. W USA bylbym zapewne turysta. Najgorsze jest to, ze druzyna umoczyla i moze juz sie pakowac. Robert Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brigs Re: what's your problem with working for a butcher? IP: *.udg.es 10.06.02, 21:16 Przepraszam. Dzisiaj mnie emocje ponosza, bo przebywam obecnie na obczyznie i musze wysluchiwac przesmiewek pewnego Portugalczyka. Po meczu uscisnalem mu reke, ale teraz to z checia przywalilbym mu w morde. Wszystko lubie i zniose, ale nie sarkazm i wysmiewanie sie z Polski. Choc dzisiaj na to zasluzyli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bob Re: what's your problem with working for a butcher? IP: *.client.attbi.com 10.06.02, 21:22 Wszyscy sa wkurzeni. Juz najgorszy komentarz slyszalem w dyskusji na temat opinii zagranicznych ... Nie wiem co gorsze, ta przegrana, czy komentarz Tunezyjczyka ... <<londyn: siedzi kolo mnie na desku libanczyk... pocieszal mnie ze oni w futbolu tez nie sa za bardzo. szwed za to skomplementowal ze fajne nasi mieli gacie, tylko czy aby na pewno wygodne. wreszcie dobil mnie tunezyjczyk, ktory sie mnie zapytal czy po tym cyrku polacy aby na pewno beda nadal jezdzic do tunezji na wakacje bo on bardzo lubi dymac polskie kobiety...koszmar!!! >> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sz. P Ja Re: what's your problem with working for a butcher? IP: *.new-york-06rh15rt-ny.dial-access.att.net 10.06.02, 21:59 Gość portalu: brigs napisał(a): > bo w Stanach zawsze bedziesz > Polakiem a w Polsce nikim. co ty pierdolisz od rzeczy!? jak ktos ma ambicje morze zostac kim kolwiek w stanach, tylko to ze 98% Polakow w stanach nie ma ambicji, i sa kompletne dupy. ale nie gadaj jak sie nie znasz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dolfuss Re: zabij sie bo tacy jak ty to marnuja powietrze IP: *.kim.pl / 10.0.4.* 10.06.02, 21:17 Gość portalu: rd napisał(a): > MP MA RACJE. > > Miszkam sam w kraju gdzie murzynow wiecej niz psow i mam z nimi do czynienia na > codzien. Jak ci się nie podoba to wracaj > Gorszego skurwysynstwa niz wsrod murzynkow nie ma nigdzie. Zreszta co tu gadac > z jelopami ktorzy > dra ryja w obronie murzynkow a widzieli ich tylko w TV. gorszego skurwysyna nie widziałeś?????? - popatrz w lustro wieśniaku. > A SZANOWNY PAN JA niech sobie pojedzie do tego bronxu po 22 i polazi chwile moz > e mu wstukaja > troche rozumu do lba. I nie, nie wracaj tu. Takich skurwieli jak ty mamy tu dość- wystarczy mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brigs Re: zabij sie bo tacy jak ty to marnuja powietrze IP: *.udg.es 10.06.02, 21:20 Popieram w 10000%. Pewnie pracuje jako ogrodnik u wyksztalconego Murzyna i bluzni z tego powodu. Jego bialy, kaczy leb nie moze pojac, ze jak to, on bialy ma przycinac kwiaty w domu Murzyna. Kompletny debil (jak juz ktos wczesniej wspomnial za przeproszeniem debili) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sz. P Ja Re: zabij sie bo tacy jak ty to marnuja powietrze IP: *.new-york-06rh15rt-ny.dial-access.att.net 10.06.02, 21:52 Gość portalu: rd napisał(a): > MP MA RACJE. > > Miszkam sam w kraju gdzie murzynow wiecej niz psow i mam z nimi do czynienia na > codzien. > Gorszego skurwysynstwa niz wsrod murzynkow nie ma nigdzie. Zreszta co tu gadac > z jelopami ktorzy > dra ryja w obronie murzynkow a widzieli ich tylko w TV. > A SZANOWNY PAN JA niech sobie pojedzie do tego bronxu po 22 i polazi chwile moz > e mu wstukaja > troche rozumu do lba. a bylem, i nic mi sie nie stalo, i jerzdze bo na gun hill rd, jest liga jamajska w kotorej sediowalem, a na arthur ave, jest dobry wloski slep. A wieczorem, tez i tam bylem i jakos nie bylo problemow, na 233rd, i grand concourse. Mysle ze sie kretynku mylisz. Ale to normalka dla pojebanych rasitow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lanosik ___mp - ty tchórzu! IP: *.sprint.ca 10.06.02, 19:45 Twoje wypowiedzi wskazują na paniczny strach przed murzynami. Skoro już mieszkasz w USA to spróbuj wyjść od czasu do czasu z polskiego getta i poznać ludzi z innych kręgów kulturowych. Poszerzysz sobie horyzonty,które na razie masz dość wąziutkie. Trzeba jednak odwagi by wyleźć z nory... Ciekawe że wszystkich was głupoli-rasistów łączy ta sama cecha. Własne kompleksy i braki staracie się leczyć poniżaniem innych. Miło żyć w przekonaniu, że ktoś jest od nas gorszy, nieprawdaż? Żałosny jesteś, pajacu i wstyd Polsce robisz. Ps. Ciekawe kiedy ostatni raz powiedziałeś czarnemu co o nim naprawdę myślisz? Sądzę, że nigdy. Bezpieczniej włazić mu pochlebstwem do dupy. Łatwo was nieudaczników-polaczków poznać. Wyróżniacie się w tłumie przymilnym uśmieszkiem, głupawą fryzurką i łamaną angiel- szczyzną. Ale lepsi jesteście od całego świata, barany... Odpowiedz Link Zgłoś
lfcfan Re: ___mp - ty tchórzu! 10.06.02, 19:53 To chyba nie miejsce na taka polemike! Dzieki zamieszczaniu obrazliwych slow wcale Twoje posty nie sa madrzejsze... Chcialbym Ci rowniez zwrocic uwage ze "Murzyn" powinienes pisac z wielkiej litery nie tylko jako jako nierasista.... Ciekawe czy w ogole masz pojecie co oznacza slowo rasista i czy potrafisz odnalesc w poscie mp elementy rasizmu.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lanosik Re: ___mp - ty tchórzu! - do Ifcfan IP: *.sprint.ca 11.06.02, 21:59 Najwyraźniej masz kłopoty z rozumieniem słowa "rasista" więc Ci pomogę. Rasista to osobnik który dzieli ludzi na lepszych i gorszych na podstawie pochodzenia rasowego. Jest to szczególnie ohydna forma światopoglądu bo opiera się na stereotypach i uproszczeniach myślowych, którymi łatwo zatruwać naiwne i bezkrytyczne jednostki. Co gorsza prowadzi często do tragicznych konsekwencji gdzie ofiarami padają miliony ludzi. Stąd moja nieprzejednana odraza i pogarda dla osobników głoszących tego typu teorie czy opierających na nich swoje poglądy. "Murzyn" rzeczywiście pisze się z dużej litery, dziękuję za odnotowanie tego błędu. W ramach rewanżu: słowo "jako" wystarczyło napisać tylko raz. A oto elementy rasizmu w poście mp (na życzenie): "jak bys poznal mentalnosc czarnych to taz bys uwazal ze nie nadaja sie do niczego" "oni do niczego sie nie nadaja i tak wogole to sa gorszymi rasistami niz biali" "mieszkam w wielkim w usa i nie musze pracowac bo robia na mnie murzyny" "kupiliscie sobie murzyna" Wystarczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sz P. Ja Re: ___mp - ty tchórzu! IP: *.new-york-06rh15rt-ny.dial-access.att.net 10.06.02, 22:04 Gość portalu: Lanosik napisał(a): > Twoje wypowiedzi wskazują na paniczny strach przed > murzynami. Skoro już mieszkasz w USA to spróbuj wyjść > od czasu do czasu z polskiego getta i poznać ludzi z innych > kręgów kulturowych. Poszerzysz sobie horyzonty,które na razie > masz dość wąziutkie. Trzeba jednak odwagi by wyleźć z nory... > Ciekawe że wszystkich was głupoli-rasistów łączy ta sama cecha. > Własne kompleksy i braki staracie się leczyć poniżaniem innych. > Miło żyć w przekonaniu, że ktoś jest od nas gorszy, nieprawdaż? > Żałosny jesteś, pajacu i wstyd Polsce robisz. > > Ps. Ciekawe kiedy ostatni raz powiedziałeś czarnemu co o nim naprawdę > myślisz? Sądzę, że nigdy. Bezpieczniej włazić mu pochlebstwem > do dupy. Łatwo was nieudaczników-polaczków poznać. Wyróżniacie się > w tłumie przymilnym uśmieszkiem, głupawą fryzurką i łamaną angiel- > szczyzną. Ale lepsi jesteście od całego świata, barany... > Brawo, prawde mowisz, a ten palant i tak tego nie zauwazy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brigi Widzieliscie "American History X"? Nie! To sie ... IP: *.udg.es 10.06.02, 20:19 ZAMKNIJCIE popaprancy!!!! Znalezli sie Aryjczycy czystej krwi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lfcfan Re: Widzieliscie 10.06.02, 20:25 Moze bys powiedzial cos na temat tego filmu a nie zachowywal sie jak kompletny baran wykrzykujac ze jak ktosd nie widzial filmu "Bardzo Madry Film z Jedyna Prawdziwa Wersja Historii" to jest popapraniec... Chluby tym antyrasistom nie przynosisz a nawet bym Twoj wystep do meczu reprezentacji z Korea porownal.... Nie jest rozsadne z jadem jademm walczyc.... Wiecej argumentow a mniej wyzwisk i wywyzszania sie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brigi Re: Widzieliscie IP: *.udg.es 10.06.02, 20:28 Podalem Ci tytul, rusz swoj szanowny zad i go zobacz, a potem mnie przepros! Odpowiedz Link Zgłoś
lfcfan Re: Widzieliscie 10.06.02, 20:35 Przepraszam ale nie jestes dla mnie zadnym autorytetem i to ze Tobie sie film podoba i zgadzasz sie z jego trescia nie jest dla mnie zadnym wyznacznikiem!!! Nie chcesz powiedziec o co Ci chodzi to nie mow!!! Ale nastepny post napisz jak ogladniesz wszystkie czesci Pokemonow!!! ( mysle ze zalapiesz iz ostatnie zdanie jest aluzja... ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brigi Re: Widzieliscie IP: *.udg.es 10.06.02, 20:42 Zalapalem, nic sie nie martw. Film jest o rasizmie. O tym jak koles jest zafascynowany Hitlerem i tego typu podobnymi pierdolami, potem morduje z zimna krwia Murzyna i idzie siedziec. Tam sie przekonuje, ze to w co wierzyl to tylko zludzenie, ze czarni w wiezienu wspolpracuja z bialasami. Glownego bohatera gra Edward Norton. Dobry film, kazdy rasista powinien go zobaczyc. Mysle jednak, ze i tak nei zmienilby zdania, bo jesli jest sie rasista to jest sie ograniczonym umyslowo... Odpowiedz Link Zgłoś
lfcfan Re: Widzieliscie 10.06.02, 21:02 Nie wiem jak to wyglada w badaniach ale mozliwe ze rasisci sa mniej inteligentni... No bo kto uwaza, ze jedna rasa jest BIOLOGICZNIE lepsza niz inna? Sa ludzie ktorzy uwazaja ze Murzyni sa bardziej sprawni fizycznie niz Biali i kazdy widzi ze tak jest... Sa tacy co uwazaja ze wiecej Bialych odnosi sukcesy jako trenerzy, managerowie i tak jest... Nikt z tych ludzi jednak nie jest rasista! Rasista jest ten kto powie ze Biologicznie Murzyn/Bialy/Latynos/Zolty jest gorszy!!! A tu takiego stwierdzenia jeszcze nie slyszalem.... Ale chyba nie jest to forum na temat rasizmu na swiecie! Autor tematu napisal tylko "tyle sie o nim nagadali i co...". Rasistowskie podloze domalowano temu jakby "z automatu" bo dotyczylo Murzyna. Ja sie pytam po co? Chodzilo o to ze pilkarz gral slabo a uczyniono z niego ofire rasizmu - myslicie ze jest wam wdzieczny za ta "obrone"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brigs Re: Widzieliscie IP: *.udg.es 10.06.02, 21:07 No to wyjasnij mi jakie bylo Twoje pierwsze skojarzenie z "Oli do buszu"? I nie mow, ze nie mialo to podtekstu rasistowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
lfcfan Re: Widzieliscie 10.06.02, 21:19 Hmmm... Myslalem ze chce go wyslac na trening w rejony gdzie lepiej trenuja pilkarzy co widac po wynikach afrykanskich druzyn :)) to oczywiscie zart. Traca tytul rasizmem ale tak powie tylko ten kto nie przezywa emocji pilkarskich. U nas na meczach czesto krzyczalo sie "wracac do kopalni" co nie znaczylo ze kibice chcieli aby pilkarze fedrowali pod ziemia a wyrazali tylko swoja dezaprobate wobec ich grania. Wg mnie tutaj mamy do czynienia z podobna sytuacja - tyle tylko ze zostala naruszona poprawnosc polityczna, moze swiadomie, moze nie ale gdyby sprobowac to przemilczec ( aluzje do kraju pochodzenia ) byc moze okazalo by sie ze nikt tu nie ma pretensji do Olego o jego kolor skory tylko o jego gre. Wtedy te 50 postow dotyczyloby pilki a nie rasizmu! Nadgorliwosc jest czasem gorsza od faszyzmu.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lanosik Re: Widzieliscie IP: *.sprint.ca 11.06.02, 22:10 lfcfan napisał(a): > Nadgorliwosc jest czasem gorsza od faszyzmu.... Aleś chłopie palnął. Pomyśl trochę następnym razem, zanim zaczniesz stukać w klawisze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: THAJTO Re: Ja widzialem ... IP: *.client.attbi.com 10.06.02, 20:31 Widzialem w Niemcach, tylko nie rozumialem bo nie mowili po polsku. Fajny byl? Tomek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rebe Re: olisadebe do buszu IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.02, 20:41 Zamienić boiska na TARGOWISKA Polonia już to zrobiła :) a tych panów przenieść do sekcji szachowej ... ... po trzecie co najważniejsze przestaną kopać !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dong Re: olisadebe do buszu IP: *.ists.pl 10.06.02, 21:36 Zastanówcie się wszyscy co mówicie! Jeden ma uprzedzenie w stosunku do czarnych, ale inni nie lepsi. Wyłażą Wam z ust zdania w których kryje się też np. prymitywna zawiść w stosunku do polonii (bo mają lepiej itd.). Jednemu znowu polska szlachta nie pasuje, bo pewnie zazdrości i chciałby szabelkę potrzymać w dłoni. A oto wybrane cytaty niezwykle elokwentnych przedstawicieli naszego społeczeństwa: 1. "ty rasisto! do gazu!" (pewnie jakbyś dysponował takim "sprzętem" jak naziści to byś wreszcie porządek zrobił co?) 2. "ty idoto " zaczekajcie.. będzie ciekawiej.. 3. "ty chamie zajebany" 4. "to sie nie dziw ze cie pierdola" 5. "takich idiotow powinno sie eliminowac z polskiego spoleczenstwa" 6. "ty albo twoj ojciec pracuje(sz)(cie) na budiowach, a twa matka sprzata albo jakims bachorem sie opiekuje" (przecież od dawną rzeczą oczywistą jest, że za granicą polskie dzieci zamieniają się w bachory) 7. "Gorszego skurwysynstwa niz wsrod murzynkow nie ma nigdzie" 8. "mały polaczku" 9. "pierdolony zawszencu" Pa, pa P.S. tym co lubują się w tego typu wypowiedziach gorąco zachęcam do zrobienia sobie z nimi wygaszacza ekranu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sz P. Ja Re: olisadebe do buszu IP: *.new-york-06rh15rt-ny.dial-access.att.net 10.06.02, 22:09 Gość portalu: dong napisał(a): > Zastanówcie się wszyscy co mówicie! Jeden ma uprzedzenie w stosunku do > czarnych, ale inni nie lepsi. Wyłażą Wam z ust zdania w których kryje się też > np. prymitywna zawiść w stosunku do polonii (bo mają lepiej itd.). Jednemu > znowu polska szlachta nie pasuje, bo pewnie zazdrości i chciałby szabelkę > potrzymać w dłoni. A oto wybrane cytaty niezwykle elokwentnych przedstawicieli > naszego społeczeństwa: > 1. "ty rasisto! do gazu!" (pewnie jakbyś dysponował takim "sprzętem" jak > naziści to byś wreszcie porządek zrobił co?) > 2. "ty idoto " > zaczekajcie.. będzie ciekawiej.. > 3. "ty chamie zajebany" > 4. "to sie nie dziw ze cie pierdola" > 5. "takich idiotow powinno sie eliminowac z polskiego spoleczenstwa" > 6. "ty albo twoj ojciec pracuje(sz)(cie) na budiowach, a twa > matka sprzata albo jakims bachorem sie opiekuje" (przecież od dawną rzeczą > oczywistą jest, że za granicą polskie dzieci zamieniają się w bachory) > 7. "Gorszego skurwysynstwa niz wsrod murzynkow nie ma nigdzie" > 8. "mały polaczku" > 9. "pierdolony zawszencu" > Pa, pa > > P.S. tym co lubują się w tego typu wypowiedziach gorąco zachęcam do zrobienia > sobie z nimi wygaszacza ekranu odpowiedziala sie elita moralna, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: olisadebe do buszu IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 10.06.02, 22:00 Gość portalu: mp napisał(a): > tyle sie o nim nasgadali ,i co... ..i był osamotniony w ataku bez wsparcia, pomocników i.... Odpowiedz Link Zgłoś
green__ Re: olisadebe do buszu 10.06.02, 22:38 Co ty qrwa czepiasz sie Emanuela! popaczcie na Francje 80%pilkarzy to murzyni!! I jak to mozliwe jak francuzi sa biali? Proste zalatwili sobie tak jak my Emanuela tylko ze to oni wpadli pierwsi na ten pomysl i calkiem niezle na tym wyszli!!! Nawet wielki ZZ pochodzi z Albanii:-) A my mamy jednego i calkiem niezle grajacego w pilke i tyle chalasu!!! Najlepiej wymienic wszystkich naszych bialych pilkarzy na czarnych np. z Senegalu i nawet z Francja bedziemy wygrywac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spartan Re: olisadebe do buszu IP: 62.233.191.* 10.06.02, 23:11 Proponuje wszystkich nietolerancyjnych sukinsynow wysłać na księżyc!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romek Re: olisadebe do buszu IP: *.client.attbi.com 10.06.02, 23:15 Nie przejdzie - trzeba by bylo tworzyc nowy rzad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dude Re: olisadebe do buszu IP: *.proxy.aol.com 11.06.02, 00:35 Czy to prawda ,ze "polish fruitcake" Idiota - Golota znalazl schronienie miedzy Czarnymi aby umknac przed gniewem bialych ludzi po tym jak sie przestraszyl czarnego jak Oli Tysona? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rd Re: olisadebe do buszu IP: *.server.ntl.com 11.06.02, 03:46 green__ napisał(a): > Co ty qrwa czepiasz sie Emanuela! popaczcie na Francje 80%pilkarzy to murzyni!! > > I jak to mozliwe jak francuzi sa biali? Proste zalatwili sobie tak jak my > Emanuela tylko ze to oni wpadli pierwsi na ten pomysl i calkiem niezle na tym > wyszli!!! Nawet wielki ZZ pochodzi z Albanii:-) A my mamy jednego i calkiem > niezle grajacego w pilke i tyle chalasu!!! Najlepiej wymienic wszystkich > naszych bialych pilkarzy na czarnych np. z Senegalu i nawet z Francja bedziemy > wygrywac Chyba Zidane pochodzi z Algierii ale brawo zaczyna sie i konczy tez na "A" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M@rcin Re: olisadebe do buszu IP: *.pl 11.06.02, 22:42 Sperdalaj!!! Oli miał wiele przykrości z takimi kibicami jak ty. Ty zlamasie powiedz gdzie mieszkasz to wrąbie ci!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Samanta Re: olisadebe do buszu IP: 5.2.1R1D* / *.kabel.telenet.be 11.06.02, 01:11 Rasizm to glupota a przede wszystkim tepota bo w kazdej rasie zdarzaja sie jednostki wybitne i chwasty. Wierze ze w Nowym Yorku czarni sprawiaja duzo problemow ale wielu z nich wychowalo sie na ulicy .A jak juz sie Czarny wybije to nie ma od niego lepszego sportowca piosenkarza czy tancerza bo nie oszukujmy sie ale oni sa w tych dziedzinach najlepsi i bialy nigdy im nie dorowna. Ostatnio na Olimpiadzie bylo duzo czarnych Skandynawow ktorzy zdobyli medale a nasz Polak byl drugi po Murzynach w biegach i brawo dla niego -niestety Murzyna nie przegonisz.Jak chce sie miec osiagniecia w sporcie to trzeba miec Czarnych i taka jest prawda. A tak apropos wyzszosci rasy bialej nad czarna - ilu Murzynow wczoraj zdemolowalo Moskwe? To jest dopiero wstyd ! Taka wizytowka na pierwszych stronach swiatowych gazet a nie jakis przegrany mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ok Re: olisadebe do buszu IP: *.zetosa.com.pl 11.06.02, 09:50 olisadebe do buszu - ten który to napisał reprezentuje poziom Hajty, a może to on???? debil i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menotti Jestem za Olim!!! IP: *.lebork.sdi.tpnet.pl 11.06.02, 22:13 Nawet mi go szkoda, mysle sobie, ze sie troche wpakowal w to polskie obywatelstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LINKIN_P Re: Jestem za Olim!!! IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.02, 22:39 Gdyby nie Oli to Polacy wcale nie byliby na MŚ. Ale może byłoby lepiej bo przynajmniej nie byłoby takiej kompromitacji !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pitrix Re: Jestem za Olim!!! 11.06.02, 22:54 Może warto następnym razem pomyśleć i ściągnąć więcej nigeryjczyków lub może tym razem senegalczyków i dać im polskie obywtelstwo. Brawo OLI!!! ty jeden grałeś! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LINKIN_P Re: Jestem za Olim!!! IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.02, 23:05 Dzięki Oli i Dudek ! Bez was nic by nie było, a jak by już było to byloby gożej niż było :) Odpowiedz Link Zgłoś
pitrix Re: Jestem za Olim!!! 11.06.02, 23:08 Gość portalu: LINKIN_P napisał(a): > Dzięki Oli i Dudek ! Bez was nic by nie było, a jak by już było to byloby gożej > > niż było :) Co do Dudka to wolałem Majdana , dudek nic nie pokazał. A tak po za tym ja też lubie linkin park:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dolfuss Re: Jestem za Olim!!! IP: *.kim.pl / 10.0.4.* 13.06.02, 00:25 Gdybym ja był na jego miejscu to już dawno powiedziałbym wam papa. facet awansował do MS (reszta to asystenci) a tu się w niego błotem wali. SYFFFFF Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vanish Re: olisadebe do buszu IP: *.telsten.com / 10.20.10.* 11.06.02, 23:28 Gość portalu: mp napisał(a): > tyle sie o nim nasgadali ,i co... jesteś zwykłym zakompleksionym rasistowskim idiotą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fagoo Co to za tandetndy wątek brrrrrrr IP: *.toya.net.pl 11.06.02, 23:31 Człowieku powinieneś się leczyć. Czy ty chcesz zwalać winę na Oliego. Jedyny klasowy zawonik w tej drużynie misia Engela. Pewnie sobie kosz bananów do rzucania kupiłeś. Wieśniaku Odpowiedz Link Zgłoś