Gość: MarekM IP: *.zeto.opole.pl / 192.168.102.* 20.06.02, 10:39 Engel musi zostać. Ciekawe co to "Piękne Gremium" wydziału szkolenia osiągnęło będąc selekcjonerem reprezentacji?????? Krytykować każdy potrafi!! Marek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj