Dodaj do ulubionych

Trener Engel

IP: *.zeto.opole.pl / 192.168.102.* 20.06.02, 10:39
Engel musi zostać.
Ciekawe co to "Piękne Gremium" wydziału szkolenia osiągnęło będąc selekcjonerem
reprezentacji??????
Krytykować każdy potrafi!!
Marek
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka