Dodaj do ulubionych

sprawa Engela

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 14:31
Nie tylko trener jest odpowiedzialny za wynik i nadmuchanie balonu sukcesu.
Przecież wielki guru Boniek też piał z zachwytu. Przecież wszyscy ważni z PZPN
byli na miejscu i mogli wpływać na decyzje trenera, a jeżeli nie chcieli tego
robić, to mogli choć sugerować. Przecież, że Hajto jest bez formy wiadomo było
po meczach kontrolnych i pierwszym meczu w grupie. Po czym poznać, że jest bez
formy-bo kopie wszystko jak kura na podwórzu.
Tak wię Panowie Boniek, Listkiewicz i inni działacze winni się zastanowić czy
nie odejść z Engelem. Ale oni nie bo przecież to oni mają decydować komu kopa a
komu laur. Boniek też jest facet od interesów i napewno kręcił lody przy okazji
awansu i udziału w Mundialu.
A co to za loża fachowców ma opiniować czy Engel ma zostać, czy odejść. W tej
loży zasiadają faceci co nie potrafili wprowadzić drużyny narodowej na żadną
wielką imprezę piłkarską, mieli kłopoty z zawodnikami. W klubach wiodło im się
różnie. I dzisiaj oni mają decydować czy Engel to jest facet który ma zostać.
Nie jestem jego fanem ale uważam, że TAK-bo wie gdzie popełnił błąd a nowy
dopiero będzie wiedział jak nie zakwalifikujemy się do EURO. Więcej rozsądku
przy ocenie trenera. Pozdrawiam wszystkich, tych co się zgadzają i radykałów.
Obserwuj wątek
    • Gość: bryndza Re: sprawa Engela IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.06.02, 00:46
      Gość portalu: lery napisał(a):

      > Nie tylko trener jest odpowiedzialny za wynik i nadmuchanie balonu sukcesu.
      > Przecież wielki guru Boniek też piał z zachwytu. Przecież wszyscy ważni z PZPN
      > byli na miejscu i mogli wpływać na decyzje trenera, a jeżeli nie chcieli tego
      > robić, to mogli choć sugerować. Przecież, że Hajto jest bez formy wiadomo było
      > po meczach kontrolnych i pierwszym meczu w grupie. Po czym poznać, że jest bez
      > formy-bo kopie wszystko jak kura na podwórzu.

      Widzieli wszyscy, ale pieniadze (45 tys. zl miesiecznie) za ustalanie skladu i bezposrednie prowadzenie druzyny bierze trener. To byly jego decyzje
      i jego odpowiedzialnosc.

      > A co to za loża fachowców ma opiniować czy Engel ma zostać, czy odejść. W tej
      > loży zasiadają faceci co nie potrafili wprowadzić drużyny narodowej na żadną
      > wielką imprezę piłkarską, mieli kłopoty z zawodnikami. W klubach wiodło im się
      > różnie. I dzisiaj oni mają decydować czy Engel to jest facet który ma zostać.

      McEngels nie jest lepszy od nich. Zgodzil sie na takie warunki
      pracy i oceny. Nikt go nie zmuszal do podpisywania kontraktu.
      PZPN ustalil, ze kolegium bedzie oceniac prace i obecna ocena
      jest normalna konsekwencja wczesniejszych ustalen. Nie ma co
      sie podniecac. Kazdy pracownik jest oceniany raz na jakis czas.
      Pracownikow oceniaja szefowie, politykow wyborcy, przedsiebiorcow
      rynek.

      Teraz prosze wziac chusteczke do nosa i wytrzec ten zasmarkany
      nos w chusteczke, a nie w rekaw. I prosze wziac sie w garsc
      i rowno poukladac swoje zabawki.

      Dziekuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka