Gość: lery
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
20.06.02, 14:31
Nie tylko trener jest odpowiedzialny za wynik i nadmuchanie balonu sukcesu.
Przecież wielki guru Boniek też piał z zachwytu. Przecież wszyscy ważni z PZPN
byli na miejscu i mogli wpływać na decyzje trenera, a jeżeli nie chcieli tego
robić, to mogli choć sugerować. Przecież, że Hajto jest bez formy wiadomo było
po meczach kontrolnych i pierwszym meczu w grupie. Po czym poznać, że jest bez
formy-bo kopie wszystko jak kura na podwórzu.
Tak wię Panowie Boniek, Listkiewicz i inni działacze winni się zastanowić czy
nie odejść z Engelem. Ale oni nie bo przecież to oni mają decydować komu kopa a
komu laur. Boniek też jest facet od interesów i napewno kręcił lody przy okazji
awansu i udziału w Mundialu.
A co to za loża fachowców ma opiniować czy Engel ma zostać, czy odejść. W tej
loży zasiadają faceci co nie potrafili wprowadzić drużyny narodowej na żadną
wielką imprezę piłkarską, mieli kłopoty z zawodnikami. W klubach wiodło im się
różnie. I dzisiaj oni mają decydować czy Engel to jest facet który ma zostać.
Nie jestem jego fanem ale uważam, że TAK-bo wie gdzie popełnił błąd a nowy
dopiero będzie wiedział jak nie zakwalifikujemy się do EURO. Więcej rozsądku
przy ocenie trenera. Pozdrawiam wszystkich, tych co się zgadzają i radykałów.