Gość: darek Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.brndml01.va.comcast.net 25.08.05, 21:14 Mecze z reguly odbywaja sie na Ziemi, konkretnie na jakims stadionie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sad Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.chello.pl 25.08.05, 21:30 3-1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM JUŻ 3:1. ZIELIŃSKIEMU DZIĘKUJEMY IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.08.05, 21:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: JUŻ 3:1. ZIELIŃSKIEMU DZIĘKUJEMY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.05, 21:39 ale oddali jeden celny strzał, to lepiej niż 2 tygodnie temu, jest progres:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: JUŻ 3:1. ZIELIŃSKIEMU DZIĘKUJEMY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 21:40 pi..dol sie madralo i wyp.laj z forum kibicow . Przeczytaj sobie cio.o o sytuacji personalnej najlepszego zespolu w lidze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek k Re: JUŻ 3:1. ZIELIŃSKIEMU DZIĘKUJEMY IP: *.aster.pl 25.08.05, 21:41 Najlepszego zespolu w lidze? Nie wiedzialem, ze Wiselka ma jakies klopoty... Ale klopoty KLegii w sumie tez sa "personalne": nie maja ani jednego dobrego pilkarza. Ani trenera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja No dobra jestem wku..iony i przesadzam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 21:44 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żenada Re: JUŻ 3:1. ZIELIŃSKIEMU DZIĘKUJEMY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 00:30 cieszmy się, że legia ma w końcu wielkiego sponsora - ITI, tak zapewne kiedyś stece i inne ścierwa pisały, żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeszcze z karnego Re: JUŻ 4:1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 21:44 Nie ma Surmy (CzK) i Klatta (kont.), a mimo to wynik 4:1 z pewnością ich nieusprawiedliwia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: JUŻ 3:1. ZIELIŃSKIEMU DZIĘKUJEMY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.05, 21:44 a co ma nas obchodzić sytuacja personalna - to nie jest problem kibiców !!! z średniakami ze Szawjcarii dostać lanie dwa razy !!! Nie ma już Wielkiej Legii jest malućka Legia - w lidze dostaniecie baty nawet od Kielc - więc nie pisz tu o naj... drużynie bo wstyd!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: JUŻ 3:1. ZIELIŃSKIEMU DZIĘKUJEMY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.05, 21:41 a w ubiegłym sezonie tak narywaliście się w Warszawie z Lecha , że przegrał z Rosjanami ! teraz "Wasza" Legia daję plamę macie nauczkę ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek k Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.aster.pl 25.08.05, 21:40 A Legiunia dogorywa. Wiejska druzyna, wiejski futbol... Az mi wstyd, ze jestem z Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 21:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek k Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.aster.pl 25.08.05, 21:44 Cztery-jeden. Chlopaki gonia Wisle. Jakies pytania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja sorry jestem WKU.. jak nieszczescie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 21:46 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek k Re: sorry jestem WKU.. jak nieszczescie IP: *.aster.pl 25.08.05, 21:48 Dobra, bez nerwow: wyciagam reke na zgode. Tez mnie ponioslo - ale plakac mi sie chce po Legii. I znikad, k..., nadziei. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzewiak Wisełka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 09:24 Jeden zespół który pokazał ambicję, tylko miał trochę pecha. Za rok będzie lepiej. WISŁA! (bynajmniej nie Kraków) Groclin też dobrze, ale przy tej różnicy klas to wynik dwumeczu nie jest zaskoczeniem. Ale po losowaniu obstawiałem, że "Nafciarze" dostaną łomot od koników, a okazało się, że byli bardziej godnym repezentantem polskiej ligi niż krakowiacy i warszawiacy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sedzia z islandii Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.c151.petrotel.pl 25.08.05, 21:45 Sedzia nas oszukał gdy Wisła wychodzila z kontra Zilic zostal podciety (w polowie boiska) a ten czarny pajac dal naszemu druga zolta kartke. Ciekawe ile dostal w przerwie bo w I polowie sedziowal jako tako. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobranoc_ Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.elartnet.pl / 62.233.208.* 25.08.05, 22:05 Znużony onanizmem 7-mio letni Franio ujżał siostrę w kąpieli i rzucił się na nią..MIŁE ZŁEGO POCZĄTKI,lecz koniec żałosny,dostał w d.oopę od ojca i syfa od siostry...ci wszystcy nasi kopacze to jak ten Franio...ehhhh,coorvanać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM 4:1 A ZIELIŃSKI ZNOWU POWIE, ŻE IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.08.05, 21:52 chłopaki całkiem nieźle zagrali, tylko nie mieli szczęścia, zauważy postępy i będzie pewien, że teraz może być tylko lepiej, a kumple Bednarz i Zygo będą mu wtórować, a zarząd ITI dalej będzie ślepy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he Re: 4:1 A ZIELIŃSKI ZNOWU POWIE, ŻE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 21:59 a moze zarzad ITI nie pojechalby w tym roku na wakacje i kupil choc jednego doswiadczonego (ale nie przez zycie jak wlodarczyk) zawodnika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek k Ech, Legia... IP: *.aster.pl 25.08.05, 21:59 Legii dziekujemy. Czy znow musi byc tak, jak przed rokiem? Wisla odpada z LM, do I rundy UEFA wchodza dwie druzyny, do grupowej awansuje jedna, tam sie blazni... I zegnajcie puchary. Powiedzcie, ze w tym roku bedzie inaczej. Please... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ESSIE NIE MA SIE CZEGO WSTYDZIC !!!! IP: *.48.194.203.acc01-dryb-mel.comindico.com.au 26.08.05, 01:43 SZWAJCARIA TO DZIS W FUTBOLU EUROPEJSKA POTEGA,to europejska Brazylia!!!A TAKA NORWEGIA TO OJROPEJSKA HARGENTYNA!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papa Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.ha.tuniv.szczecin.pl 25.08.05, 22:00 Na koniec meczu Legii to się na www3.legialive.pl serwerek nawet zwiesił:( Odpowiedz Link Zgłoś
artur_szw Blamaż na boiskach i poza nimi 25.08.05, 22:00 A więc jednak stało się- polska piłka pomalutku przestaje istnieć. Ten rok okazuje się tragiczny w skutkach dla polskiego futbolu. Zaczęło się od wielkich afer korupcyjnych w które zamieszani są działacze, właściciele klubów, sędziowie, piłkarze i pewnie na nich lista się nie kończy. I mam nadzieję że zakończy się ta tragedia teraz na występach polskich drużyn w pucharach europejskich, a nie przeniesie się na mecze reprezentacji narodowej. Kibice piłki nożnej mają już dość wielkich obietnic, spekulacji i czczego gadania, że będzie lepiej. Nie rozumiem PZPN-u, który nic naprawdę nic nie robi by sytuacje polepszyć, widzę że panowie zajmujący stołki u władzy są zadowoleni ze swojej roli jaką odgrywają w środowisku piłkarskim. A ci wielcy „krzykacze” ,jakim moim zdaniem jest pan Jan Tomaszewski, są już nudni i szybko milkną gdy tylko zasiądą wśród pełniących władze. Szkoda tylko jest tych młodych chłopaków co marzą o karierze piłkarskiej, nie ma szans by ją osiągnąć tutaj w kraju, bo nigdy nie wiadomo czy jestem dobry dlatego wygrałem, a może jednak prezes zapłacił i wygrałem bo musiałem. A później wyjazd za granice i zderzenie z rzeczywistością. Tak właśnie w Polsce odbierane są marzenia i szanse młodym ludziom i to nie tylko w sporcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: catani Warszawa przeprasza za Legię!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.08.05, 22:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ESSIE Nie ma za co PRZEPRASZAC !!!! IP: *.48.194.203.acc01-dryb-mel.comindico.com.au 26.08.05, 01:47 Po prostu chlopcy z prowincji musieli przegrac. Odpowiedz Link Zgłoś
mario72 Re: Blamaż na boiskach i poza nimi 25.08.05, 22:51 Belgia kilka razy mniejsza od Polski - dwie dryżyny w LM, Grecja cztery razy mniejsza - dwie dryżyny w LM a my dwie rzekomo eksportowe drużyny: Wisła i Legia solidarne baty w tym tygodniu po 4:1 i to żeby jeszcze od Milanu czy Barcelony, a tu od takich sredniaków! dziwię sie tylko głupim sponsorom, że chcą takie ogromne pensyjki, kontrakty i premie płacić takim patałachom i pseudozawodowcom, ale może jakis mądry właściciel jakiegoś klubu to przeczyta, pójdzie po rozum do głowy i powie: najpierw wyniki a potem kasa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legionista Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.chello.pl 25.08.05, 22:18 Czas kończyć panowie z ITI - jak tak dalej pójdzie to spuścicie naszą legię do drugiej ligi! Stadioniku się zachciewa, ale jak najmniejszym kosztem i dzisiaj my kibice musimy przeżywać taki wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 22:25 czekam jak za 2-3 dni w GW ukaże się artykuł o tym jakie to ITI jest wspaniałe. GW ostatnimi czasy lubi włazić ITI w tyłek. a nasi piłkarze powinni zacząć używać wazeliny, bo od tego brania w du pę jeszcze coś im się stanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.p-s-inter.net 25.08.05, 22:28 Piłka klubowa to jedno wielkie bagno(mam namyśli w naszym wydaniu).Gra opiera się na wybijaniu piłki jak najdalej od wląsnej bramki i czekaniu na to co się wydarzy po takim wybiciu.To chore zobaczcie sobie na grę takiego Basel lub chelsea.Tam gra się piłką a nie za nią biega i jak już się przechwyci to wykopuje.Dlatego takie zespoły odnoszą sukces,a nasi no cóż sami widzicie...obraz nędzy i rozpaczy.A przecież Sparta Praga potrafi Artmedia też ,to o co chodzi może nasi pilkarze nie mają talentu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legła Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: 195.136.114.* 25.08.05, 22:33 legła i tvn >> OBCIACH buehahahaha ! Odpowiedz Link Zgłoś
madmalina A miało być tak pięknie.... 25.08.05, 22:40 Wisła Kraków w LM, Legia, Groclin, Wisła Płock w PU, Polska w finałach MŚ. A jak będzie? Oby Wisła i Groclin zagrali lepiej niż Amica w poprzednim sezonie bo w kadrę (z odbroną Wisły Kraków - dobrze że beż Majdana w bramce) powoli przestaje wierzyć. Dobrze że rywale w PU będą słabsi niż rywale kadry - przynajmniej teoretyczni i w pierwszej rundzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: A miało być tak pięknie.... IP: *.echostar.pl 25.08.05, 22:46 Taaaaa A swistak siedzi i zawija je w te sreberka :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ESSIE I BYLO PIEKNIE !!!!!! IP: *.48.194.203.acc01-dryb-mel.comindico.com.au 26.08.05, 02:09 A bedzie jeszcze piekniej,KIEDY REPREZENTACJA WZNIESIE SIE NA WYZYNY MINIMALIZMU NARODOWEGO POLAKOW.NARZEKAC NAM TRZEBA, W TYM POLAKOW NIKT NIE JEST W STANIE POKOMNAC, W ROBIENIU POD SIEBIE JESTESMY MOCARSTWEM,ZA WSZYSTKO OSTATECZNIE ZAWSZE MOZNA WINIC 'ZYDOW'.TO CO ,ZE ICH JUZ W POLSCE NIE MA, ZAWSZE MOZNA ICH SOBIE WYMYSLIC I USPOKOIC SUMIENIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaszalot05 Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 25.08.05, 22:52 LEGIA SZMATY!!!!!! wylać zielińskiego!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m.k. Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 00:43 człowieku - to najtańszy "trener" jaki może być, ITI nie kupiło akcji legii po to, zeby dopłacać do tego, ale po to, żeby załapać się na atrakcyjne tereny w stolicy, zrozum to. cupiałek - pe... wyłożył trochę szmalcu, bo liczył na to, ze za 2, góra 3 lata będzie milionerem, ale się nie udało. ITI postanowił "jechać" po najniższych kosztach i czekać na te metry kwadratowe, podobnie jak to robił Turek w Pogoni, którego Szczecin przegonił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papa Przecież Wisła awansowała! IP: *.ha.tuniv.szczecin.pl 25.08.05, 22:55 Wisła Kraków oczywiście "awansowała" do dalszej rundy Pucharu UEFA:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Przecież Wisła awansowała! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 00:47 tak, ale to tylko zasługa cupiałka i engelsa:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ESSIE Wisła awansowała I POKAZE KOCI PAZUR!!!! IP: *.48.194.203.acc01-dryb-mel.comindico.com.au 26.08.05, 02:22 ENGELS POLAKOM TYLKO ZOSTAL, MARKSA POZBYLI SIE NA WLASNE ZYCZENIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ble! Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 00:27 legia to dzielna drużyna, co nie stec? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poler eee...mnie sie wydaje, że Legia to kiepski zespół IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 26.08.05, 00:46 ..czy mam rację ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ESSIE Nie masz RACJI !!!!!!!!!! IP: *.48.194.203.acc01-dryb-mel.comindico.com.au 26.08.05, 02:49 Chlopcy potrzebuja czasu,aby uwierzyc w siebie, a jak uwierza, to wtedy mozna ich bedzie sprzedac na targu niewolnikow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 00:49 szkoda, była wielka szansa, legia zaprezentowała się z naprawdę dobrej strony, podobnie jak wisła kraków - obie drużyny uległy NIEZNACZNIE po 4-1. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e(L)vis Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.aster.pl 26.08.05, 00:51 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e(L)vis Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.aster.pl 26.08.05, 01:01 Dosyć już tego upokorzenia! to Skisełka może sobie pozwolić na piłkarza, który ją wcześniej podał do sądu albo całą zgraję innych pętaków, którzy otwarcie i permanentnie powtarzają, że chcą odejść do innego klubu. Legię na takie zachowania nie stać, bo ma inny prestiż. Dlatego nie mogę już dłużej patrzeć na "wiercenie dna". Zielu, byłeś wspaniałym stoperem, ale trener to jest taki gość, co potrafi wzbudzić respekt. Nie masz go, bo jesteś jednym z kumpli. Fajnych kumpli.. No i nie masz koncepcji. Przepraszam Cię, ale to prawda. Pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 4:1 Koncepcji? Tu nie ma z czego 11-ki poskładać!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 01:16 Wystarczy spojrzeć na ławkę rezerwowych w Legii. Panowie o czym tu mowa. Daleki jestem od tego aby winić Jacka Zielińskiego za taki stan rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.crowley.pl 26.08.05, 09:10 "Legię na takie zachowania nie stać, bo ma inny prestiż" I to mnie właśnie jeszcze bardzo irytuje, to przekonanie o własnej wielkości z urzędu, z nadania jakiegoś, czy kto tam wie jeszcze skąd. A niby z jakiego to powodu jedna z najstarszych polskich drużyn, z najpiękniejszego polskiego miasta, dawnej stolicy (nie, nie jestem Krakowiakiem, to obiektywizm po prostu) miałaby mieć mniejszy prestiż niż coś, co nawet w Warszawie nie powstało, tylko się z Podola zwlokło i siedzi i się puszy? A może tym powodem są wyniki chociaż? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fazi Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 26.08.05, 01:12 nasze "gwiazdy" zarabiaja o polowe mniej niz pilkarze z druzyn z ktorymi grali i dlatego przegrali.tamci mieli zaplacone za dwie polowy meczu,a nasi tylko za jedna-wiec jaka placa taka praca.moja propozycja dla prezesow klubow PODWOIC IM STAWKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
skun2 Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA 26.08.05, 04:06 w każdym razie brawa dla legii, wiseł i... engela - frajera. Może listkiewicz nie będzie się aż tak szeroko uśmiechał dzięki tym wynikom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robek Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.plusgsm.pl 26.08.05, 07:30 Czy koncern ITI nie widzi, że dysponuje tragicznym bublem o nazwie Legia. I co gorsza sam do tego doprowadził - budować zespół bez żadnego lidera, ze słabym trenerem o zerowym doświadczeniu, bez napastników - gratuluję wyczucia i sprytu. Tak słabej Legii, bez nadziei, bez umiejętności, bez przyszłości jeszcze nie widziałem, a oglądam ten zespół od ponad 20 lat. Gratuluję Panowie!!!!!!!!! Konsekwencja w działaniu jest bardzo potrzebna i korzystna, ale tylko wtedy jeśli są przesłanki, że będzie lepiej. Tutaj ich nie ma. Aha - dajcie juz spokój Jackowi Zielińskiemu, to był niezły piłkarz. Zatrudnijcie mu porządnego I trenera i niech sie pan Jacek uczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Niezły wynik. IP: *.osk.enformatic.pl 26.08.05, 08:46 W I rundzie startów polskich klubów na 4 startujące - 3 odpadają z kelnerami z Grecji (Panathinaikos cyklicznie nie wychodzi z grupy LM) i Szwajcarii. Ktoś tam pi@rdoli o budżetach klubowych, a ja widzę, że my w piłkę nie potrafimy grać. Ot, cała tajemnica porażek. Teraz pora na qpę w wykonaniu reprezentacji. Z 2 miejsca w grupie nie awansujemy bezpośrednio (wbrew opinii gazetowych "mędrców"), bo awansują tak z grup "szwedzko-chorwackiej" i "czesko-holenderskiej". A w barażach to strach się nie bać, bo z kim niby mamy wygrać? Z Białorusią? Aż wstyd przypomnieć dwa ostatnie rezultaty. I jeszcze "powołanie Olisadebe", który nie przeprowadził ani jednej akcji w dwumeczu z Wisłą, tylko dobił dwie pachówy Majdana... Żałosne Ja to sobie myślę, że polscy trenerzy są do dvpy. Przecież to niemożliwe żeby po polskich boiskach biegało kilka tysięcy beztalenci, a drużynki nie można skomponować nawet jednej. Na przestrzeni ostatnich lat cokolwiek w Europie zagrała tylko Wisła Kasperczaka, Groclin Radolskyego i odrobinkę Legia Okuki. Dla mnie zwrot "polska myśl trenerska" jest równie zabawny jak zwrot "zaplecze intelektualne Samoobrony". Jeśli dołożymy polską mentalność, która spowodowała, że Wisła jechała do Aten "awansować", zamiast jechać by wygrać mecz... Przecież reprezentacja też marzy o "awansie z 2 miejsca", a nie o pokonaniu cienkich jak dvpa węża Anglików... oraz działaczy, którzy ustalają "wymogi licencyjne" tylko po to żeby natychmiast rozmyślać jak te wymogi obejść, a także zawodników marzących o lidze angielskiej, którzy nie mają sił zagrać na początku sezonu dwóch meczów tygodniowo (co wynika z lenistwa, bo wytrzymałość jest najłatwiejszą do wypracowania cechą). Przecież Greków można było "zabiegać na śmierć" nawet w dziesięciu, ale kto miał to zrobić? Mniejsza o awans do LM. Został przegrany w sportowej walce (moim zdaniem na początku meczu w Krakowie, bo u siebie musi się wygrywać "do zera"). Pełny dramat polskiej piłki polega na wynikach Legii, Wisły P., Lecha, Amiki, GKS Katowice i wcześniejszych drużyn 2-4 miejsc w Polsce. One "z góry" są przegrane nawet z klubami eskimoskimi i watykańskimi. Moim promyczkiem nadziei był i jest Groclin. Chyba ma jakąś inną mentalność. Sprzedaje "gwiazdeczki". Kupuje ludzi "bez nazwisk" i gra w piłkę. Na dodatek w Europie jeszcze nie dał ciała w polskim stylu. Tylko niech Drzymała przestanie pi@rdolić o budżetach i robi swoje z "malutkim" budżetem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: Trwają mecze polskich drużyn w Pucharze UEFA IP: *.crowley.pl 26.08.05, 08:56 Jak długo Legia będzie przynosić wstyd? Może nie raziłoby to tak bardzo gdyby nie wzięte nie wiadomo skąd aspiracje i wieczny szum medialny, roztrząsanie każdego pierdnięcia byle piłkarzyny i ciągłe pytanie z rozdziawioną gębą: dlaczego Legii znów nie udało się zostać mistrzem Polski? A równie dobrze można by zapytać czemu nie powiodło się to - dajmy na to - Odrze Wodzisław. Legia miała dobrą drużynę dekadę temu. Mistrzem Polski były potem i Widzew i ŁKS i Polonia (Legii też się raz udało dzięki kryzysowi Wisły, ale szkoda nawet wspominać ich grę z Barceloną - nawet nie próbowali pomyśleć o tym, że można walczyć o awans). Pierwsza dwójka spadła w międzyczasie z ekstraklasy, a Czarne Koszule o mało co. I nikt jakoś tego nie roztrząsa. Ot, była dobra drużyna, ale już się posypała (jak choćby Parma czy Fiorentina w Italii). Więc o co chodzi? O to, że ich to całe ITI kupiło i złote góry naobiecywali? No bez żartów. Pamiętam jak ta banda pajaców zakładała tę swoją badziewną telewizję. Czy ktoś pamięta jeszcze, że pan Walter twierdził, iż będzie to telewizja "ambitna" (cokolwiek miałoby to znaczyć). No i się przekonaliśmy na czym polegają ich ambicje. Kiedyś szczytem obciachu był Polsat, a od paru lat TVN niepodzielnie dzierży palmę pierwszeństwa. Z Legią jest chyba podobnie. Przed ITI było jeszcze jako tako, a teraz szkoda gadać. No, ale jak się ma do futbolu takie podejście, że się po pierwsze zastanawia czy Artur Boruc jest najładniejszym piłkarzem w drużynie i czy można robić program o jego fryzurze, to to jest prosta konsekwencja takiej postawy. Legii życzę jak najlepiej, bo mimo iż nie jestem jej kibicem, to uważam, że dobre drużyny powinny być budowane na solidnych podstawach w postaci tradycji, siedziby w dużym mieście etc., czego raczej nigdy nie będzie w dajmy na to Groclinie. Panie Walter, sprzedaj pan Legię komuś poważnemu, kto choć trochę kocha futbol jako taki, bo pan byś nawet z Chopina zrobił muzykę do kotleta... Odpowiedz Link Zgłoś
jerzyk444 Panowie piłkarze - dajcie spokój! 26.08.05, 09:16 I nam i sobie - jest tyle innych zawodów, gdzie nie trzeba biegać i nie kopią po nogach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty-L jest szansa że Ledżia spadnie z ligi?mam nadzieję. IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 26.08.05, 09:24 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: młody warszawiak Podziękowania IP: 193.111.166.* 26.08.05, 09:38 Każdego dnia dziękuję Bogu za opatrznośc a rodzinie za to że mnie nie wychowała na legionistę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maks Skandaliczne zachowanie pseudokibiców z Krakowa! IP: 5.2.* / 217.8.167.* 26.08.05, 09:57 Podczas wczorajszego meczu Groclin-Dukla doszło do skandalicznego wręcz incydentu; ok.50 minuty spotkania na stadionie Dukli pojawili się pseudokibice ( trudno ich nazwać kibicami) Wisły Kraków i ruszyli w stronę sektora zajmowanego przez kibiców z Grodziska. Około 30-40 osobowa grupa próbowała dostać się na "nasz" sektor i ukraść flagi, jednak policja zdążyła ich powstrzymać. Jeśli chodzi zaś o flagi, to obydwie ( "Duma Polski" i "Rakoniewice" ) pozostały na Naszym sektorze. Z drugiej strony chciałbym zaznaczyć, że ze strony kibiców Dukli nie spotkały nas żadne nieprzyjemności, a wręcz przeciwnie. Potrafili się doskonale bawić, pomimo tego, że ich klub odpadł. Zdecydowanie potępiamy takie sytuacje jakie zdarzyły się na wczorajszym meczu. Stadiony nie są miejscem do urządzania rozrób itd. W dodatku takie "występy" pseudokibiców przynoszą polskiej piłce tylko i wyłącznie ogromny wstyd, dlatego mamy nadzieje, że coś takiego się już nie powtórzy. Odpowiedz Link Zgłoś