Dodaj do ulubionych

Zwangsarbeiter na Forum GLiwice

14.10.05, 14:12
Oblicze Bartoszcze poznac po fakcie, ze zaangazowal dwoch swoich kumpli,
Slezana i Arnolda, zeby przedluzac zycie temu szczatkowymu forum!
Przeciez Arnold i Slezan prawie nigdy sie na FG nie pokazywali, a teraz !

Teraz zaopatruja i w wontki, czykaj lekarstwa , zeby nie skonali!
Obserwuj wątek
                    • slezan Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 15.10.05, 10:01
                      Byłem zwolennikiem moderacji FG i nie mam zastrzeżeń do obecnych moderatorów,
                      więc dlaczego miałbym się stamtąd wynosić? Nie podobają mi się wpisy niektórych
                      osób i mam nadzieję, że z czasem doczekają się one zabanowania (choć to rzadko
                      stosowana metoda). Automatycznego bana powinno się dawać np. za ujawnianie
                      danych osób piszących na forum - a to zdarzało się kilku osobom na FG.
                      • szwager_z_laband Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 15.10.05, 12:49
                        Slezan, wybocz ale odpowiydz mi na jedne ino pytanie - uwazosz ize forum
                        Glywice powinno miec dwoch "opiekunow" na kerych niy guosowou zodyn Slonzok, co
                        je ze np Borascom na kero guosowaua winkszosc a w tym wszyske Slonzoki?

Niy spominom juz o stronniczosci adminow ...

ps

myslouech ize np przinajmiyj Ty abo Margotka okozecie sie solidarni z nami, ale
                        jak widza Tys wybrou opcja niby neutralno a Margotka bouo ino stac na bunt jak
                        szuo o zakuadanie Mafiozow - szkoda godac. Niymom tego nikomu za zue, kozdy mo
                        swoj rozum, ale do myslynia mi to dauo.
                        • meg_s Re: 15.10.05, 20:59
                          niby solidarna poprzez wyniesienie się stamtąd czy poprzez pisanie tu ?
                          co masz na mysli ?

• bartoszcze Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 17.10.05, 12:11
                          szwager_z_laband napisał:

> Slezan, wybocz ale odpowiydz mi na jedne ino pytanie - uwazosz ize forum
                          > Glywice powinno miec dwoch "opiekunow" na kerych niy guosowou zodyn Slonzok,
                          co
                          >
                          > je ze np Borascom na kero guosowaua winkszosc a w tym wszyske Slonzoki?

Szwager, wybacz pytania, ale:
                          - czy ci, co popierali Somepointa, Braida czy Myhę to wyłącznie nie-Ślązacy?
                          - czy jeżeli Borasca została odrzucona przez administratora, to nie można było
                          znaleźć innego kandydata? pamiętam, że przewijał się nick macpora, chociaz ani
                          jego zgody, ani głosów za nim nie widziałem (ale może były gdzieś schowane)
                          - czy jesteś absolutnie pewien, że Borasca miała większość? mnie się wydawało,
                          że Braid miał ciut więcej głosów..
                          • szwager_z_laband Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 17.10.05, 12:52
                            - oczywiscie to byli w oprzewazajoncyj mierze niyslonsoki

- tera i ty zaczynosz juz rozumiec ize forum Gliwice je typowym przikuadym
                            polskego nacjonalizmu i to co zrobiyli adminy i moderatory to je typowe do
                            polskego cyganstwa i tego co od dziesiyncioleci Poloki wyrobiajom we Slonsku
                            Borasca boua by nom miuom chociosz niy je Slonzaczkom, a i tego admin niy
                            uszanowou, juz niy godajonc o manipulacjach jakimi sie popisou on i odniego
                            faworyty :))

A tak wogole to o co Ci idzie? Jak uwazosz ize mosz recht to czamu te wyzuty
                            sumiynia?
                            • bartoszcze Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 19.10.05, 12:15

> - oczywiscie to byli w oprzewazajoncyj mierze niyslonsoki
                              >
                              > - tera i ty zaczynosz juz rozumiec ize forum Gliwice je typowym przikuadym
                              > polskego nacjonalizmu i to co zrobiyli adminy i moderatory to je typowe do
                              > polskego cyganstwa i tego co od dziesiyncioleci Poloki wyrobiajom we Slonsku
                              > Borasca boua by nom miuom chociosz niy je Slonzaczkom, a i tego admin niy
                              > uszanowou, juz niy godajonc o manipulacjach jakimi sie popisou on i odniego
                              > faworyty :))

Wiesz, Szwager, ale Twoja odpowiedź jakby nie ma nic wspólnego z moimi
                              pytaniami nr 2 i 3:) więc spróbuj może jeszcze raz, i nie idzie o
                              przetuplikowanie z godki:)

> A tak wogole to o co Ci idzie? Jak uwazosz ize mosz recht to czamu te wyzuty
                              > sumiynia?

Nie mam powodu do wyrzutów sumienia, bo niczego złego nie zrobiłem.
                              Zastanawiam się po prostu, dlaczego wolicie widzieć sprawy w sposób
                              jednostronny, nie dopuszczając do siebie żadnych innych argumentów i ubierając
                              się w szaty "męczenników śląskiej sprawy". Pradwę powiedziawszy, gdyby ludzie z
                              ZLNŚ zastosowali Wasze podejście, to po kolejnych sądowych odmowach musieliby
                              nawoływać do emigracji i założenia gdzie indziej nowego, wirtualnego Śląska..
                          • borasca0107 Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 20.10.05, 18:17
                            Ladnie - taki watek przegapic!!!
                            Qrcze - szkoda, ze nie mam czasu, ale przynajmniej
                            wrzuce teraz malenki kamyczek do tego bajorka, aby
                            spokojne wody bartoszczowe lekko zmacic;)

No bartoszcze - ty naprawde masz tupecik jak sie patrzy.
                            Ciagle zastanawialam sie dlaczego Ballest tak czesto
                            i upierdliwie Ci dokucza - bo szczerze mowiac od roku bedac
                            na forum gazety, nie widzialam jakis wiekszych wojen pomiedzy toba.
                            Wiec Balcio sprawe ciagnie najwyrazniej z przed ponad roku?
                            Teraz widze dlaczego:) - i popieram go calom piersiom:)

bartoszcze napisał:

> Szwager, wybacz pytania, ale:
                            > - czy ci, co popierali Somepointa, Braida czy Myhę to wyłącznie nie-Ślązacy?

jabbur oglosil otwarte wybory - w ktorym momencie w trakcie tych otwartych
                            wyborow padly pod uwage kandydatury somepointa i myhy? dowodziki prosze -
                            linki:)

Teraz jest mowa o otwartych wyborach a nie twoim zakulisowym kopaniu dolkow
                            i wciskania twoich trzech tanich groszy gdzie nikt cie o zdanie nie prosil -
                            oprocz braida oczywiscie.

> - czy jeżeli Borasca została odrzucona przez administratora,

no to teraz znow zapytam o dowodziki - gdzie na forum jabbur napisal otwarcie,
                            ze odrzuca moja kandydature? lineczki, kolego - bo ze tak znow napomkne - teraz
                            nie mowimy o twoich zakulisowych kopanych dolkach....

Poza tym jabbur niezlego klapoucha z siebie robi skoro kilka miesiecy wczesniej
                            w dzien po zgloszeniu mojej kandydatury na moderatorke zgadza sie na moja osobe
                            do opieki w Olsztynie, popierajac mnie pieknym wpisem;) - a chwile potem sam
                            sobie zaprzecza? Ty mu tak nakreciles w glowie, czy sam kociokwiku dostal?:) Bo
                            tak na dobra sprawe od kiedy to bedac regularnie i ordynarnie wyzywana przez
                            gliwickich trolli ktorym wydaje sie, ze sa pepkiem swiata okazuje sie, ze ich
                            wyzwiska to moje lamanie nietykiety?? To mi wyglada na wciskanie cudzego siana
                            w moje usta.... a to bardzo mi sie nie podoba - przynajmniej neutralny
                            administrator Gazety powinien trzymac sie jakis okreslonych ustalonych przez
                            gazete standardow. Przeciez on nie jest tym administratorem tylko do ozdoby.

no wiec wracajac do tematu - gdzie na forum jabbur oficjalnie odrzucil moja
                            kandydature, a w ktorym miejscu zaproponowal otwarcie kandydature somepointa i
                            myhy - gdzie dal szanse forumowiczom aby zaglosowali na nich??? Ja sobie nie
                            przypominam takiego czerwonego wpisu - ale moze przegapilam... jedno co
                            pamietam to to, ze laskawie po 500 wpisach raczyl zajrzec do swojego watku,
                            oznajmic, ze przyjal kandydatury i teraz bedzie je rozwazal... z innymi...
                            tylko w najsmielszych snach nie przypuszczalabym, ze akurat bedzie te
                            kandydatury rozwazal z Toba... sam dobrze wiesz, ze napisal do trojcy list - w
                            ktorym zaproponowal trzy kandydatury - mnie, somepointa i braida... !!! ?? -
                            no i sie zaczelo, bo mnie szlag trafil na sama mysl, ze w ogole tego wulgarnego
                            spamera bierze pod uwage... no ale dobrze... duzo ludzi na niego glosowalo,
                            wiec ma prawo byc brany pod uwage... ale somepoint???
                            Macpor mial duuuuuuuuuuuuuzo wiecej glosow na forum i jesli juz kogos trzeciego
                            brac pod uwage to bardziej nalezalo sie Macporowi niz temu jakiemuspunckikowi;)
                            No i chyba jeszcze pamietasz moje zdziwienie i listy w ktorych
                            wyrazalam 'delikatnie':) swoja dezaprobate, stwierdzajac, ze wierzyc mi sie nie
                            chce, ze jabbur pozwala sie tak ciagnac przez Was jak koza na sznurku -
                            dlaczego??? Jeszcze mi nie wytlumaczyles dokladnie - dlaczego to wlasnie ty
                            zarzuciles mnie mailami odnosnie tej propozycji, i z prosbami abym sama
                            zrezygnowala z tej kandydatury bo sie nie nadaje i takie tam inne bazgroly...
                            dla mnie jestes zwyklym forumowiczem (jak sie okazuje dosyc sliskim) ktory moze
                            i jest moderatorem ale w katowicach a nie w gliwicach i dlaczego ja mialam
                            odpisywac tobie na pytania, na ktore powinnam odpowiadac jabburowi??? Dlaczego
                            jabbur nie fatygowal sie na wymiane korespondencji? Czyzby ciezko znosil moje
                            baty? Nalezaly mu sie za jego slabosci do pozwalania manipulowania soba...
                            przez Ciebie... i twojego kolezke braida... i spolki...

no wiec na koniec - lineczek prosze do wpisu, w ktorym jabbur na forum
                            oficjalnie odrzucil moja kandydature..

> to nie można było znaleźć innego kandydata?

no wlasnie... w ktorym linku jabbur (a nie ty!!) zaproponowal
                            podanie innej propozycji na moje miejsce??

> pamiętam, że przewijał się nick
                            > macpora, chociaz ani jego zgody, ani głosów za nim nie widziałem

wiesz co? Nie denerwuj mnie - dosyc wyraznie toczyla sie przez jakis czas
                            kampania wyborcza na Macpora, trudna do przegapienia - przegapiles?
                            Biedaczysko... i przegapiles go rowniez akurat w moim mailu do ciebie???
                            Okularki na nos czas wlozyc - najlepiej jakies grube musztardowy bo ci wzrok
                            szwankuje na pewne wypowiedzi niektorych nickow... podobnie tez nie widziales
                            pewnie, o moj ty biedny, wyzwisk jakimi raczyli mnie twoi kumple, natomiast
                            bardzo wyraznie widziales moje riposty o cale nieba odbiegajace od wulgarnosci
                            twoich kumpli.. jakby nie bylo odpieralam pileczki - chamstwem powinien sie
                            zajac administratorek jabbur, ale skoro go to bawilo i zupelnie nie reagowal -
                            to chyba mialam prawo obrony? Wiesz - tu gdzie mieszkam - gdyby ktos nazwal
                            mnie qoorva, albo suka, i gdybym sie uparla to z pocalowaniem reki
                            otrzymalabym minimum kilka tysiecy dolcow odszkodowania za straty moralne -
                            gdyby chcialo mi sie po sadach biegac...a w Gazecie? Od czego jest
                            administrator?? Od tego aby takie wyzwiska pod plaszczykiem Gazety Wyborczej z
                            przymruzeniem oka tolerowac??? No to po jakiego skunksa ta cala paplanina o
                            przestrzeganiu netykiety??? A potem wmawiac mi, ze to jaaaaaaaaaaa prowadze
                            prywatne wojny??? Przeciez wykopyrtne zaraz pod biurko.. grrrr

> (ale może były gdzieś > schowane)

ze tak nieskromnie jeszcze raz powtorze - marsz do okulisty po musztardowy!

> - czy jesteś absolutnie pewien,
                            > że Borasca miała większość? mnie się wydawało, że Braid miał ciut więcej
                            > głosów..

Tobie duzo rzeczy zaczyna sie wydawac - mam nadzieje, ze nie widujesz jeszcze
                            bialych myszek?;) Bartoszcze - przestan mielic ta swoja sieczke, bo az mi sie
                            klawiatura zwija pod palcami ze zgrzytu... zadam jeszcze raz pytanie - czy ty
                            naprawde nie widzisz absolutnie zaaaaaaaadnej roznicy pomiedzy mna a braidem???
                            Czy Twoje tlumaczenie na moje listowne pytanie abys mi wytlumaczyl dlaczego
                            braid i spolka tak mnie z blotem ciagle rowna od poczatku gdy sie pojawilam na
                            forum gliwickim - przytocze twoja odpowiedz - stwierdziles, ze to dlatego
                            bo 'bylam od poczatku na przegranej pozycji bo weszlam na forum jako faworytka
                            ballesta'??? i dlatego rozgrzeszyles braida z jego chamstwa skierowanego w moja
                            strone?? Bo jakos nie przypominam sobie abys interweniowal chociaz raz -
                            przegapiles? biedaczysko...jak na moderatora, ktory powinien miec oczy i uszy
                            otwarte wszedzie to dosc czesto masz zaniki wzrokowe - najlatwiej bylo po
                            prostu zakryc oczy i zatkac uszy, prawda? Swietna postawa moderatorska, faceta,
                            ktory swojego wscibskiego nosa wszedzie wtyka... ale tylko tam gdzie nie
                            potrzeba. Tys chyba na glowe upadl i najwyrazniej swiat realny zaczyna ci sie
                            mieszac z wirtualnym... co ma do twojej durnej wypowiedzi fakt, z KIM ja
                            rozmawiam - czy pod uwage nie powinno sie brac KIM jestem i co soba
                            reprezentuje? przynajmniej na forum???? Nie pisze pod pietnastoma nickami.. na
                            calym gazetowym forum pisze pod jednym jedynym nickiem, wiec latwo przesledzic
                            gdzie i w jaki sposob sie udzielam - zapytaj swojego jabburowego kumpla.. niech
                            sprawdzi czy moj IP ukazuje sie pod innymi nickami... wiec przestan wciskac te
                            swoje farmazony - braida bardzo latwo przesledzic - wystarczylo rowniez
                            przejrzec nicki ktore na niego glosowaly - przewaznie trolle i spamerzy - a od
                            kiedy to w wirtualnym swiecie w ktorym rzadzi rzekomo netykieta, takowi maja
                            prawo glosu?... czy to juz n
                            • borasca0107 Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 20.10.05, 18:31
                              ciag dalszy:)

...czy to juz nie powinno zostac wziete pod uwage przez NEUTRALNEGO
                              administratora z centrali??? Bartoszczeeeeeeeeee... powiedz mi - skad ci sie
                              bierze twoja nieziemska ochota wtracania swoich trzech groszy we wszystkich
                              mozliwych forach kiedy nikt ciebie o porady nie prosi?? Chorobliwy nawyk czy po
                              prostu masz takie ciagatki bo normalnie oficjalnie pisujesz pod nickiem
                              jabbur? - to by cokolwiek tlumaczylo... bo jesli nie jestes jabburem a mimo
                              wszystko wtykasz wszedzie swoje trzy grosze to tylko nalezy Ci naprawde
                              wspolczuc.

Widze, ze masz braidowy zwyczaj udawania greka w sytuacjach podbramkowych...
                              gratuluje.

No wiec jak to jest ? Ladnie to tak robic idiotow z forumowiczow?
                              Oglasza sie wybory i glosowanie na kandydatow moderatorskich a za kulisami
                              toczy sie swoja wlasna batalie calkowicie nie biorac pod uwage wszystkich opini
                              tylko wciskajac na pozycje dwie wyszarpane z kosmosu kandydatury, ktore potem
                              uprzejmie dziekuja za poparcie? Czyje poparcie? Kiedy jabbur pytal na forum o
                              zdanie na temat tych kandydatur? Kombinujesz za plecami - na litosc boska,
                              dlaczego akurat ty???! - (ja rzekomo prowadze prywatne wojny, a Ty tymi swoimi
                              machlojami to platki roz rozsiewasz po forum? :) Robisz machlojki a potem
                              jeszcze masz czelnosc wypisywac bzdury takie jak w tym watku z nadzieja, ze co
                              napiszesz to swiete i kazdy uwierzy ci na slowo? Jabbur jakby nie bylo powinien
                              okazac troche szacunku WSZYSTKIM forumowiczom - w koncu to gazetowe forum
                              nakrecane przez nas wszystkich, daje mu chyba kawalek chleba na stol - ...
                              zagrywac sobie z roznej rury grubej czy cienkiej moze chyba kazdy (w koncu to
                              dla nas powstala netykieta) - oprocz ADMINISTRATORA... ktory powinien byc
                              przede wszystkim wzorem neutralnosci.... po prostu slow mi brak.

Masz szczescie, ze teraz nie mam czasu na wiecej - calego watku nie
                              przesledzilam, bo utknelam na tym twoim wpisie - wiec jesli dyskusja potoczyla
                              sie w innym kierunku, a ja tu wyskoczylam jak filip zza winkla konopii to sorki.

Pozdrawiam serdecznie Hanysowo-Sloneczkowych Forumowiczow;))

Stety lub niestety musze juz uciekac.. grrrr

ale jeszcze tu wroce bo nie wyczerpalam tematu;)
                              • bartoszcze Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 21.10.05, 12:32
                                borasca0107 napisała:

> Chorobliwy nawyk czy po
                                > prostu masz takie ciagatki bo normalnie oficjalnie pisujesz pod nickiem
                                > jabbur? - to by cokolwiek tlumaczylo... bo jesli nie jestes jabburem a mimo
                                > wszystko wtykasz wszedzie swoje trzy grosze to tylko nalezy Ci naprawde
                                > wspolczuc.
                                Chyba Cię w poprzednim poście przechwaliłem, z tym utożsamianiem..
                                A tak z głupia frant, czemu Ty wtykasz swoje trzy grosze do spraw gliwickich?
                                Mentalność Kalego za Oceanem też się rozwija?

> No wiec jak to jest ? Ladnie to tak robic idiotow z forumowiczow?
                                > Oglasza sie wybory i glosowanie na kandydatow moderatorskich a za kulisami
                                > toczy sie swoja wlasna batalie calkowicie nie biorac pod uwage wszystkich
                                opini
                                >
                                > tylko wciskajac na pozycje dwie wyszarpane z kosmosu kandydatury, ktore potem
                                > uprzejmie dziekuja za poparcie? Czyje poparcie? Kiedy jabbur pytal na forum o
                                > zdanie na temat tych kandydatur? Kombinujesz za plecami

Moje kandydatury i koncepcję znałaś.
                                O resztę pytaj jabbura, nie mnie (chyba że jak wyżej też uległaś pewnej
                                paranoi).
                                I tylko robi mi sie przykro, kiedy wspomnę sobie, jak przed jabburem broniłem
                                Twojej kandydatury. Ale spoko, wcześniej kiedyś broniłem dobrego imienia
                                ballesta, oraz prosiłem o odbanowanie hanysa.
                                No good deed goes unpunished, really.
                            • bartoszcze Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 21.10.05, 12:27
                              borasca0107 napisała:

> No bartoszcze - ty naprawde masz tupecik jak sie patrzy.
                              > Ciagle zastanawialam sie dlaczego Ballest tak czesto
                              > i upierdliwie Ci dokucza - bo szczerze mowiac od roku bedac
                              > na forum gazety, nie widzialam jakis wiekszych wojen pomiedzy toba.
                              > Wiec Balcio sprawe ciagnie najwyrazniej z przed ponad roku?
                              > Teraz widze dlaczego:) - i popieram go calom piersiom:)
                              >
                              Powiem szczerze, Borasca - czuję się rozczarowany. Ale to już mój problem, że w
                              zamian za sympatię dostaję po mordzie. Tyle odnośnie argumentów personalnych.

> jabbur oglosil otwarte wybory - w ktorym momencie w trakcie tych otwartych
                              > wyborow padly pod uwage kandydatury somepointa i myhy? dowodziki prosze -
                              > linki:)
                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=28970311&a=28972551
                              Że na tym poprzestanę.

> > - czy jeżeli Borasca została odrzucona przez administratora,
                              > no to teraz znow zapytam o dowodziki - gdzie na forum jabbur napisal
                              > otwarcie, ze odrzuca moja kandydature?
                              Uważne czytanie i logika. Po pierwsze, użyłem warunkowego "jeżeli". Po drugie,
                              skoro Cię nie mianował, to chyba odrzucił, pra?

> Poza tym jabbur niezlego klapoucha z siebie robi skoro kilka miesiecy
                              > wczesniej w dzien po zgloszeniu mojej kandydatury na moderatorke zgadza sie
                              > na moja osobe do opieki w Olsztynie, popierajac mnie pieknym wpisem;) - a
                              > chwile potem sam sobie zaprzecza? Ty mu tak nakreciles w glowie, czy sam
                              > kociokwiku dostal?:)
                              To chyba pytanie do jabbura, nie? Sukces, że przynajmniej mnie z nim nie
                              utożsamiasz jak niektórzy:)

> sam dobrze wiesz, ze napisal do trojcy list - w
                              > ktorym zaproponowal trzy kandydatury - mnie, somepointa i braida... !!! ?? -
                              O ile pamiętam, to sie zgadzałaś. Cytować?

> ale somepoint???
                              > Macpor mial duuuuuuuuuuuuuzo wiecej glosow na forum
                              Zacytuję: "dowodziki, linki":)

> Jeszcze mi nie wytlumaczyles dokladnie - dlaczego to wlasnie ty
                              > zarzuciles mnie mailami odnosnie tej propozycji,
                              "No good deed goes unpunished".

> i z prosbami abym sama
                              > zrezygnowala z tej kandydatury bo sie nie nadaje i takie tam inne bazgroly...
                              Przeczytaj jeszcze raz te maile. Liczę na sprostowanie. Bo zacytuję.

> > to nie można było znaleźć innego kandydata?
                              > no wlasnie... w ktorym linku jabbur (a nie ty!!) zaproponowal
                              > podanie innej propozycji na moje miejsce??
                              Nie proponował. Ale ja pisałem o momencie, w którym werdykt został ogłoszony.

> > pamiętam, że przewijał się nick
                              > > macpora, chociaz ani jego zgody, ani głosów za nim nie widziałem
                              >
                              > wiesz co? Nie denerwuj mnie - dosyc wyraznie toczyla sie przez jakis czas
                              > kampania wyborcza na Macpora, trudna do przegapienia - przegapiles?
                              Jak wyżej, linki poproszę. Odnalazłem trzy posty, jeden zaczynający się od "po
                              burzliwej debacie podjęliśmy uchwałę, że Macpor". Ale debaty nie znalazłem:)

> > - czy jesteś absolutnie pewien,
                              > > że Borasca miała większość? mnie się wydawało, że Braid miał ciut więcej
                              > > głosów..
                              >
                              > Tobie duzo rzeczy zaczyna sie wydawac - mam nadzieje, ze nie widujesz jeszcze
                              > bialych myszek?;)
                              Konkrety. Skoro absolutnie uważasz, że miałaś większość, to nie sprawi Ci
                              trudności wykazanie tego faktu. A może sprawi?

> dlatego rozgrzeszyles braida z jego chamstwa skierowanego w moja
                              > strone??
                              Gdzie i kiedy? Czekam z niecierpliwością..

> Bo jakos nie przypominam sobie abys interweniowal chociaz raz -
                              > przegapiles?
                              Liczysz moje kliknięcia w kosz?:) A skoro już taka się wrażliwa zrobiłaś jako
                              moderator - ile razy interweniowałaś na ataki ballesta na mnie? Aha, już
                              pamiętam - popierasz go całym sercem..

• sloneczko1 Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 14.10.05, 20:32
                    rico-chorzow napisał:

> Lôdzie niy czaskejcie siy sam,Slezan,niych siy Jabbor staro jak dostać tych
                    > lôdzi nazot na Glywice,mog noprzod parzeć,fto,kaj,kej a niy na glywicko,polsko
                    > psiarnia.
                    przeca my som na Glywicach,niy widzisz tego?
                    • rico-chorzow Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 14.10.05, 20:43
                      sloneczko1 napisała:

> rico-chorzow napisał:
                      >
                      > > Lôdzie niy czaskejcie siy sam,Slezan,niych siy Jabbor staro jak dostać ty
                      > ch
                      > > lôdzi nazot na Glywice,mog noprzod parzeć,fto,kaj,kej a niy na glywicko,p
                      > olsko
                      > > psiarnia.
                      >
                      > przeca my som na Glywicach,niy widzisz tego?

Przepraszam,moja polskość zawiodła;))
                        • szwager_z_laband Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 14.10.05, 21:08
                          jo juz tysz od paru dni jakos niy poradza niykerych wszkryfninc od rica tak do
                          konca spokapowac, juz zech nawet sprawdzou eli sie kerys pod niego niy
                          podszywo :)

Rico wybacz, ale naprowdy niykedy niy kapuja co chcesz pedziec przez to co
                          szkryfniesz - wiym ize czytanie niy oddowo niykedy wszskego co czuowiek chce
                          padac abo idzie to zle zrozumiec, bezto niykedy wola sie na wszelki wypadek niy
                          odzywac
                          • rico-chorzow Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 14.10.05, 21:36

> jo juz tysz od paru dni jakos niy poradza niykerych wszkryfninc od rica tak do
                            > konca spokapowac, juz zech nawet sprawdzou eli sie kerys pod niego niy
                            > podszywo :)
                            >
                            > Rico wybacz, ale naprowdy niykedy niy kapuja co chcesz pedziec przez to co
                            > szkryfniesz - wiym ize czytanie niy oddowo niykedy wszskego co czuowiek chce
                            > padac abo idzie to zle zrozumiec, bezto niykedy wola sie na wszelki wypadek niy
                            >
                            > odzywac

Mje tysz lepi niy idzie;))
    • stefan_ems Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 15.10.05, 23:36
      ballest napisała:

> Oblicze Bartoszcze poznac po fakcie, ze zaangazowal dwoch swoich kumpli,
      > Slezana i Arnolda, zeby przedluzac zycie temu szczatkowymu forum!
      > Przeciez Arnold i Slezan prawie nigdy sie na FG nie pokazywali, a teraz !
      >
      > Teraz zaopatruja i w wontki, czykaj lekarstwa , zeby nie skonali!
      >

Z tego co wiam, to bartoszcz nie moderuje FG. Nie wierzam w spisek miyndzy niym
      a arnoldym i slezanym. A jak ftoś myślou, że FG umrze, bo rzejście sie z tamtont
      wyniyjśli to gratulujam naiwności. A jak to miou być strajk, to żejście to
      ciulato rozegrali moji drodzy.
      Moim zdaniem cza dali lobbować za trzecim modym z Waszyj strony a nie zamykać
      sie łobrażonym na ciekawym, aczkolwiek peryferyjnym forum.

A tera mogecie mje wciepnonć do tego miecha i ciulać pałom.
      • hanys_hans Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 16.10.05, 01:12
        stefan_ems napisał:

> Moim zdaniem cza dali lobbować za trzecim modym z Waszyj strony a nie zamykać
        > sie łobrażonym na ciekawym, aczkolwiek peryferyjnym forum.

Pieroonym ciekawe forum padosz? Chyba dlo sadystoow! Wejzij ponizyj skopiowouech
        tyn blan s´wiyrzy woontek ze tego jak godosz ciekawego forum GLIWICE

> A tera mogecie mje wciepnonć do tego miecha i ciulać pałom.

Do miecha to mogymy nakopac´, ale kartofli! Jak bys´ poczebowou!

==============================================================================
        §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
        ==============================================================================
        Gazeta.pl > Forum > Regionalne > Śląskie
        Niedziela, 16 października 2005

Gliwice

• ODEZWA IP: *.broker.com.pl
        Gość: Ja 15.10.05, 23:12 + odpowiedz

Kasia jest przecudnej urody, wielkiej mądrości, o wspaniałym poczucuiu
        humoru. Ogólnie jest zniewalająca. To mówiłem Ja.... A jak ktoś się nie
        zgadza to, na ubitą ziemię kanalię zaraz wyzwę i głowę odrąbię toporem...

• Re: ODEZWA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
        Gość: Kasia 15.10.05, 23:18 + odpowiedz

Przesadzasz, Kochanie.... :)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=30487634
        ============================================================================
        §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
        ============================================================================
        • stefan_ems Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 16.10.05, 01:40
          Hmm, a to mi chcom wtuc do łeby, że nie umiam czytać.
          Hanys! Piszonc o ciekawym forum miołech te właśnie, Twoje forum na myśli!!

"Moim zdaniem cza dali lobbować za trzecim modym z Waszyj strony a nie zamykać
          sie łobrażonym na ciekawym, aczkolwiek peryferyjnym forum."

A wrocajonc do sprawy. Czamu tak szybko rezygnujecie? Jak bych mioł tako armia
          jak Ty Hanys (co widać po wpisach na tym forum) to zastosowoubych strajk włoski.
          Myślam, że nie jedyn postulat dało by się tym wytargać.
          Pzdr.
            • stefan_ems Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 16.10.05, 15:30

> Stefan, my sam te forum momy dopiyro pora dni, ale poczekej ino pora miesiyncy
              > a bydziesz widziec kaj som peryferia a kaj niy. A te 100 000 kere my naklupali
              > na Gliwicach niych Gorole majom od nos w geszynku :))
              >
              > dugo niy potrwo a my ich przegoniymy :))

I tego Wom i sobie z calego serca życzam. Nie zmieniou to faktu, ze to forum
              prywatne a glowne żeście szybko odpuścili.
          • ramon6 Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 16.10.05, 09:31
            stefan_ems napisał:
            > A wrocajonc do sprawy. Czamu tak szybko rezygnujecie? Jak bych mioł tako armia
            > jak Ty Hanys (co widać po wpisach na tym forum) to zastosowoubych strajk
            włoski

Hallo Stephan,
            pomyslou zrjs nad tym, czamu Hanys ta armja mou, aTy niy?
            • stefan_ems Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 16.10.05, 15:30
              ramon6 napisał:

> Hallo Stephan,
              > pomyslou zrjs nad tym, czamu Hanys ta armja mou, aTy niy?

A co to mo do rzeczy? Czamu sie mje czepiosz? Jo jest indywidualistom i nie
              zależy mi na "wzajemnej adoracji". Hanysowi życzam jak nojlepi i cieszam sie, ze
              mo takie grono przyjaciół. Sugerujam yno, że nie umjycie tego wykorzystać.
          • arnold7 Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 16.10.05, 10:38
            stefan_ems napisał:

> A wrocajonc do sprawy. Czamu tak szybko rezygnujecie? Jak bych mioł tako armia
            > jak Ty Hanys (co widać po wpisach na tym forum) to zastosowoubych strajk
            włoski
            > .
            > Myślam, że nie jedyn postulat dało by się tym wytargać.
            > Pzdr.

Ano wlasnie.

• ramon6 Re: do slonski inteligyncji. 16.10.05, 11:22
              jest zech osobiscie bardzo waszom postawom rozczarowany!

kajscie byli jak my wous s waszym szlifowanym polskym poczebowali?
              kajscie byli jak nous Braid, SSS, Stasu, Someone i inne obrazali i prowokowali?
              kajscie byli jak szlo uo wybory moderatora(kere na koncu wyboroma niy bouo)?
              Kajscie byli jak zaczli nous wyciepywac jyno bestosz bo my niykedz po niymiecku
              pisali?
              Kajscie byli jak naszych uojcow ze marasym miyszali?
              Kaj?

Teroski sie tukej postawic jako ci kerz wiom blank gynau jak cza bouo cojs
              zrobic, to jusz niy je smiyszne to je uobraza, kerou, bo ze waszy strony i
              niyuoczekiwanou, barzi dou nom sie znac, jak ta s drugi strony.

Bestosz piszcie sie tam kaj zejscie pisali, bo niy my GLYWICE opujsciyli, bo my
              som Glywice, ale wyjscie jako slonskou inteligyncja sie sami siebie
              zdegradowali.
              • stefan_ems Re: do slonski inteligyncji. 16.10.05, 15:31
                ramon6 napisał:

> jest zech osobiscie bardzo waszom postawom rozczarowany!

I wzajymnie Ramon.

>
                > kajscie byli jak my wous s waszym szlifowanym polskym poczebowali?
                > kajscie byli jak nous Braid, SSS, Stasu, Someone i inne obrazali i prowokowali?
                > kajscie byli jak szlo uo wybory moderatora(kere na koncu wyboroma niy bouo)?
                > Kajscie byli jak zaczli nous wyciepywac jyno bestosz bo my niykedz po niymiecku
                >
                > pisali?
                > Kajscie byli jak naszych uojcow ze marasym miyszali?
                > Kaj?
                >
                > Teroski sie tukej postawic jako ci kerz wiom blank gynau jak cza bouo cojs
                > zrobic, to jusz niy je smiyszne to je uobraza, kerou, bo ze waszy strony i
                > niyuoczekiwanou, barzi dou nom sie znac, jak ta s drugi strony.
                >
                > Bestosz piszcie sie tam kaj zejscie pisali, bo niy my GLYWICE opujsciyli, bo my
                >
                > som Glywice, ale wyjscie jako slonskou inteligyncja sie sami siebie
                > zdegradowali.

A czego żejś sie spodziywoł Ramon? Moja aktywność zawsze boła marginalnou na FG.
                Stanowicie silnou grupa miłośników Ziymi Gliwickyj i nigdy bych nie przypszczou,
                że to sie tak potoczy.
              • slezan Re: do slonski inteligyncji. 17.10.05, 10:57
                A gdzie Wy byliście, kiedy Wasz kolega obrażał (co nadal robi tutaj) na FG kogo
                popadnie? Polaka, Ślązaka - bez różnicy. Straszył donosami do Michnika i swoimi
                rzekomo rozległymi kontaktami. Nie pamiętam, żeby komuś z Was zależało wtedy na
                spokoju i kulturze. Nie odgrywajcie teraz roli pokrzywdzonych, bo sami
                braliście udział w pyskówkach. Wasi adwersarze robili to jednak bardziej
                inteligentnie - i wyszło na to, że wina jest po jednej stronie. Teraz macie
                pretensje do całego świata, bo najłatwiej całą opdowiedzialność zrzucić na
                innych.
                • ramon6 Re: do slonski inteligyncji. 17.10.05, 11:44
                  Hallo Slezan,
                  Obrazania i pyskowki bouy po obu stronych, widocznie nalezalo to do natury
                  tego "granicznego" forum. Naprouwdy to niy wia eli by sie to dalo uniknonc.

To forum stalo sie z czasym -conajmi do mie - poprzez te kontrowersyjne tymaty
                  trybunom, na kery mogymy naros "Uonym" pedziec jak "My" s naszy strony niykere
                  zeczy widzymy, bez jakichkolwiek niypoczebnych powstrziman ze wgledu na to ze
                  ktos sie byndzie czul obrazony jako XYZ.
                  Jak naszou prowda kogos obrazou, to jest abo niyprowdom, abo poprzez innych
                  niyzrozumianom, abo - i to tukej tak jest - niy jest branou jako takou.

Nie pamiętam, żeby komuś z Was zależało wtedy na
                  > spokoju i kulturze. Nie odgrywajcie teraz roli pokrzywdzonych, bo sami

Twoja pamiec Cie nie zawiodla. Nie chce spokoju za kazdou cyna a s tom kultura
                  to jest trocha barzi skomplikowane - zalezy uod punktu widzynia.
                  Z tom rollom pokrzywdzonych to napewno niymousz nous na mysli - nom idzie tukej
                  bardzo dobrze.
                  Ale niy oczekiwou zech uod Ciebie taki krytiki jakou potym zejs na FG wpisou -
                  no ja pomylou zech sie co do Twoji osoby.

Wasi adwersarze robili to jednak bardziej
                  > inteligentnie - i wyszło na to, że wina jest po jednej stronie.
                  Slezan, jak bezpowodowe wycinanie wpisow dlo Cia je znakiem inteligyncji - OK,
                  dlomie to je proste chamstwo i jakes niydorozwiniyntou samoocyna = strach.

Wina po jednyj stronie?- jako wina?
                  • slezan Re: do slonski inteligyncji. 17.10.05, 12:33
                    ramon6 napisał:

> Hallo Slezan,
                    > Obrazania i pyskowki bouy po obu stronych, widocznie nalezalo to do natury
                    > tego "granicznego" forum. Naprouwdy to niy wia eli by sie to dalo uniknonc.

Są jednak pewne zasady - nic nie usprawiedliwia obrażania członków rodzin
                    forumowiczów czy posługiwania się danymi osobowymi na forum. Takie przypadki
                    miały miejsce z obydwu stron.

>
                    > To forum stalo sie z czasym -conajmi do mie - poprzez te kontrowersyjne
                    tymaty
                    > trybunom, na kery mogymy naros "Uonym" pedziec jak "My" s naszy strony
                    niykere
                    > zeczy widzymy, bez jakichkolwiek niypoczebnych powstrziman ze wgledu na to ze
                    > ktos sie byndzie czul obrazony jako XYZ.

To nie jest kwestia tego, co się mówi, tylko ja się mówi. Jeżeli bredzi się, że
                    wszystko co najgorsze jest typowe dla Polaków, Ślązaków czy Niemców, to jerst
                    to przykład tepego szowinizmu. Tego także nie brakowało z jednej i drugiej
                    strony.

> Jak naszou prowda kogos obrazou, to jest abo niyprowdom, abo poprzez innych
                    > niyzrozumianom, abo - i to tukej tak jest - niy jest branou jako takou.

Jak wyżej.

>
                    > Nie pamiętam, żeby komuś z Was zależało wtedy na
                    > > spokoju i kulturze. Nie odgrywajcie teraz roli pokrzywdzonych, bo sami
                    >
                    > Twoja pamiec Cie nie zawiodla. Nie chce spokoju za kazdou cyna a s tom
                    kultura
                    > to jest trocha barzi skomplikowane - zalezy uod punktu widzynia.
                    > Z tom rollom pokrzywdzonych to napewno niymousz nous na mysli - nom idzie
                    tukej
                    >
                    > bardzo dobrze.
                    > Ale niy oczekiwou zech uod Ciebie taki krytiki jakou potym zejs na FG wpisou -

> no ja pomylou zech sie co do Twoji osoby.

Nie zamierzam wstrzymywać się od wygłaszania swojej opinii na temat czyjegoś
                    zachowania tylko dlatego, że ten ktoś deklaruje tę samą narodowość co ja. To
                    byłby instynkt stadny.

>
                    > Wasi adwersarze robili to jednak bardziej
                    > > inteligentnie - i wyszło na to, że wina jest po jednej stronie.
                    > Slezan, jak bezpowodowe wycinanie wpisow dlo Cia je znakiem inteligyncji -
                    OK,
                    > dlomie to je proste chamstwo i jakes niydorozwiniyntou samoocyna = strach.

Nie piszeo wycinaniu wpisów, bo nie wiem, jakie i kiedy wycinano. Piszę o
                    pyskówkach, które spowodowały konieczność moderacji.

>
                    > Wina po jednyj stronie?- jako wina?

Za doprowadzenie do polaryzcji i koniec dyskusji na FG.
    • builder Re: Zwangsarbeiter na Forum GLiwice 16.10.05, 02:03
      jak zwykle pszesadzosz ballest=jak niy stym to sy inksziym,

ballest napisała:

> Oblicze Bartoszcze poznac po fakcie, ze zaangazowal dwoch swoich kumpli,
      > Slezana i Arnolda, zeby przedluzac zycie temu szczatkowymu forum!
      > Przeciez Arnold i Slezan prawie nigdy sie na FG nie pokazywali, a teraz !
      >
      > Teraz zaopatruja i w wontki, czykaj lekarstwa , zeby nie skonali!
      >