kierzka 09.10.05, 20:13 czy ktoś się orientuje gdzie będzie można w Polsce kupic bilety na grupe polską poza internetem na www.fifa.com? jakieś biura? czy PZPN? dajcie znać Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: andy Re: bilety na MŚ 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 15:52 up! Też potrzebuję kilka biletów kupić .... ale gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś