Dodaj do ulubionych

bilety na MŚ 2006

09.10.05, 20:13
czy ktoś się orientuje gdzie będzie można w Polsce kupic bilety na grupe
polską poza internetem na www.fifa.com?

jakieś biura? czy PZPN?

dajcie znać
Obserwuj wątek
    • Gość: andy Re: bilety na MŚ 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 15:52
      up!
      Też potrzebuję kilka biletów kupić .... ale gdzie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka