IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 27.09.02, 22:20
Co myślicie o szansach naszej kadry na awans i jaki skład typujecie na mecz z
Łotwą???
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomaszek Re: Kadra IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 27.09.02, 22:24
      Uważam, że kluczowe dla naszej kadry będa 2 mecze ze Szwedami i to one beda
      decydowac, o tym czy Polska po raz pierwszy w historii awansuje do ME. Co do
      składu, to tu wiele się nie zmieni w porównaniu z meczem w San Marino.
      Najbardziej martwi mnie słaba dyspozycja naszych napastników, którzy ostatnimi
      czasy przestali strzelać. Nasza nadzieja w Czerwono-Biało-Czarnym OLISADEBE !!
    • Gość: Zezik Re: Kadra IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.02, 18:15
      Dudek-Glowacki,Bak,Zewlakow-Kosowski,Lewnadowski,Kaluzny,Kukielka,Hajto-
      Olisadebe, Kryszalowicz(Wichniarek)
      • Gość: szymon Re: Kadra IP: *.chodziez.sdi.tpnet.pl 29.09.02, 10:14
        Bramkarz:Tyrajski
        Obrońcy:Zieliński Hajto Głowacki
        Pomocnicy:Żurawski(tak tak na pomocy) Kuś Kosowski Kaczorowski
        Atak:Smolarek(Edi),Wichniarek,Dąbrowski

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka