Gość: Matthew IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 27.09.02, 22:20 Co myślicie o szansach naszej kadry na awans i jaki skład typujecie na mecz z Łotwą??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tomaszek Re: Kadra IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 27.09.02, 22:24 Uważam, że kluczowe dla naszej kadry będa 2 mecze ze Szwedami i to one beda decydowac, o tym czy Polska po raz pierwszy w historii awansuje do ME. Co do składu, to tu wiele się nie zmieni w porównaniu z meczem w San Marino. Najbardziej martwi mnie słaba dyspozycja naszych napastników, którzy ostatnimi czasy przestali strzelać. Nasza nadzieja w Czerwono-Biało-Czarnym OLISADEBE !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zezik Re: Kadra IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.02, 18:15 Dudek-Glowacki,Bak,Zewlakow-Kosowski,Lewnadowski,Kaluzny,Kukielka,Hajto- Olisadebe, Kryszalowicz(Wichniarek) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szymon Re: Kadra IP: *.chodziez.sdi.tpnet.pl 29.09.02, 10:14 Bramkarz:Tyrajski Obrońcy:Zieliński Hajto Głowacki Pomocnicy:Żurawski(tak tak na pomocy) Kuś Kosowski Kaczorowski Atak:Smolarek(Edi),Wichniarek,Dąbrowski Odpowiedz Link Zgłoś