piotr33k2
27.09.02, 23:45
dobry mecz ,trochę pechowy dla amiki,która wydaje mi się jest drużyną coraz
lepszą ,czego niemozna powiedzieć o wisle.drużyna ta zatraciła swój dawny
ofensywny styl ,chyba zbyt pochopnie pozbyto się paru zawodników,sam kosowski
i żurawski to za mało .w środku niema siły napędowej,a i trener okazał się
przeciętnym wyrobnikiem ,niepotrafi zmobilizować piłkarzy do bardziej
agresywnej i zaciętej gry.amika teraz wie jak to jest gdy remisuje się w
ostatnich sekundach meczu po wygranym prawie meczu i lepszej grze ,a tak
właśnie było w meczu amiki z widzewem.amika -wisła 1:1