Dodaj do ulubionych

Sponsorzy klubów

IP: *.bresa.com.pl 30.05.01, 10:43
Dlaczego sponsorzy naszych klubów pozwalaja im na takie zagrywki? Przecież
ktos kto placi klubom powinien cos od nich wymagac!!! Nie gracie i sprzedajecie
mecze nie ma kasy. Za co Polmot placi Legionistom? Po to zeby oni sobie olewali
mecze albo dorabiali na boku. Przeciez powazna firma zamiast sie reklamowac to
sie osmiesza.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka