Gość: Wiewiór
IP: *.bresa.com.pl
30.05.01, 10:43
Dlaczego sponsorzy naszych klubów pozwalaja im na takie zagrywki? Przecież
ktos kto placi klubom powinien cos od nich wymagac!!! Nie gracie i sprzedajecie
mecze nie ma kasy. Za co Polmot placi Legionistom? Po to zeby oni sobie olewali
mecze albo dorabiali na boku. Przeciez powazna firma zamiast sie reklamowac to
sie osmiesza.