Dodaj do ulubionych

Wszyscy znamy się na Kubicy

03.09.06, 20:45
no cóż TVP słynie z elokwentnych spikerów ale to co wyrabiają panowie w TV4
podczas wyścigów F1 to jest tak bardzo po bandzie że nawet Hołowczyc kilka
razy niemalże parsknął śmiechem
Obserwuj wątek
    • Gość: gieha Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 20:49
      Nawet nikomu niechce się odpowiadać na ten idiotyczny krytykancki artykuł .
      Po następnym wyścigu F1 Wy dopiero napiszecie brednie jak po każdym .Kibicuje
      F1 od wielu lat ale to co teraz piszą media ( z prasą na czele) to skandal ,
      pojęcia nie macie o tym sporcie.
      • Gość: jedrek Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.wroclaw.mm.pl 03.09.06, 21:57
        Gość portalu: gieha napisał(a):

        > Nawet nikomu niechce się odpowiadać na ten idiotyczny krytykancki artykuł .
        > Po następnym wyścigu F1 Wy dopiero napiszecie brednie jak po każdym .Kibicuje
        > F1 od wielu lat ale to co teraz piszą media ( z prasą na czele) to skandal ,
        > pojęcia nie macie o tym sporcie.
        a teraz weź słownik wyrazów obcych i znajdź słowo "ironia". Jak znajdziesz, zrozumiesz, wpisz się jeszcze raz.
    • Gość: santiago durango Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 21:56
      relacja godna najlepszych momentow mundialu! gratuluje i licze ze uraczycie nas
      relacjami z wyscigow f1 - kiedy ma sie przed soba bierzace czasy wszystkich
      kierowcow dostepne na stronie www.f1.com (live timing) to zabawa jest przednia,
      slowo.

      a w tv4 najlepszy jest holowczyc ktory regularnie zalicza po 4 wpadki na
      relacje.
      • Gość: maga Kiedys byla fenomenalna relacja w cyfrze + IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.06, 22:04
        To bylo cos. Do wyboru bodajze 7 roznych kanalow, z czego 6 to przerozne
        ujecia, czy to z bolidu czy z tego co sie dzialo w boksach. I oczywiscie czasy
        na jednym z nich. Fantastycznie sie to ogladalo ale niestety w pewnym moencie
        wladze f1, nie wiadomo nawet dlaczego, postanowily zrezygnowac z dalszej
        wspolpracy z canalem. A szkoda wielka.
    • Gość: JKM Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.chello.pl 03.09.06, 23:08
      horratio ma rację, Borowczyk i Skubis komentują jakby siedzieli tyłem do
      monitorów, kompletna ignorancja, powinni popatrzeć jak to się robi w RTL, BBC2,
      czy choćby w szwedzkiej TV, ale i tak jest lepiej, niż rok temu- wtedy to była
      żenada!
      Hołwczyc jest najbardziej bystry z nich, ale się dopiero uczy F1, nie ma pojęcia
      np. o przepisach (wpadka z telemetrią)...
      Jako ciekawostkę dodam, że kiedyś za komuny transmitowano wyścigi F1 w TVP,
      podczas pierwszej transmisji (GP Monaco) św.pamięci Jan Ciszewski komentował
      okrążenie "warm up" jako start wyścigu...Jest jednak jakaś poprawa...
      • hamlet1111 Re: Wszyscy znamy się na Kubicy 04.09.06, 00:38
        Ale skąd nasi komentatorzy mają się znać na wyścigach F1 skoro byli dwa razy w
        życiu, na żywo, na wyścigu? Niemieccy czy Amerykańscy komentatorzy to często
        byli kierowcy, mechanicy lub inni członkowie zespołów. Ja uważam że Borowczyk i
        tak się poprawił. Jeszcze dwa lata temu - regularnie mylił samochody i
        kierowców, nie potrafił powiedzieć jak jest kolejność w wyscigu, wykazywał się
        ignorancją w komentowaniu zdarzeń. Mówię wam - teraz to jest niebo ziemia -
        lepiej. Mają przed oczami Live timings'y i jest ok. W ostatnim wyścigu to
        Hołowczyc raz wykaza się ignorancją kiedy uparcie twierdził, że szumi zrobił
        błąd zjeżdzając na pit stop zaraz za Mass'ą. Ale i tak cieszcie sie że nie
        komentuje Zientarski. Jak on komentował kilka lat temu na C+ to wszystkich szlak
        trafiał na miejscu.
      • Gość: janko wodnik Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.06, 00:50
        Nie bronie dziennikarzy, ale spróbujcie sami wyłączyć dzwięk w TV i przez 2
        godziny opowiadać o tym co się dzieje na torze. To wcale nie jest takie proste
        jak się wydaje.
        • Gość: JKM Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.chello.pl 04.09.06, 01:11
          jest proste!- trzeba tylko patrzeć uważnie i trochę się na tym znać...
          co do Zientarskiego- to faktycznie było mistrzostwo świata- w ignorancji!
          pasja do samochodów nie zastąpi znajomości rzeczy...
          a w zagranicznych TV razem z komentatorem siedzi były zawodnik wyścigowy (z
          reguły F1) i go wspomaga fachową wiedzą...
          w zeszłym roku w Tele5 komentatorów World Series by Renault wspomagał Marcin
          Biernacki (sezon startów w F3 w Niemczech)- było nieźle...może TV4 pomyślałaby o
          zaproszeniu go do studia zamiast Hołka?
    • Gość: Dziodzio Wszyscy znamy się na Kubicy IP: 213.199.198.* 04.09.06, 08:59
      "Do tej pory Maciej Kurzajewski kojarzył nam się z Adamem Małyszem. TVP rękami
      pana Macieja teraz bierze się do Formuły 1. Radujmy się."

      Hahaha, korekta!!!! Gdzie jest korekta?!?!?!?! Powinno byc - RATUJMY SIĘ!!!

      • Gość: mysio Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.acn.waw.pl 04.09.06, 09:33
        To może niech Kubica komentuje? Jest chyba najbardziej kompetentny. ;)
        • Gość: Mad Mark Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.nat.student.pw.edu.pl 05.09.06, 21:06
          W tamtym roku średnio co 2 tygodnie jako gość komentował właśnie Robert (jak nie brał udziału w wyścigach).
    • jaguar666 TV 4 kończy się umowa 04.09.06, 09:54
      Wraz z końcem tego sezonu wygasa umowa na pokazywanie F1 w TV4. Z tego co słyszałem, to TVN ma zamiar pokazywać wyścigi, więc teraz dopiero się bójmy! Borowczyk i Skubis już się troche wprawili i można wytrzymać przy nich, ale jak mi wyścigi będzie komentował Bieleninik, to dopiero będzie tragedia narodowa, ale i tak wylecą na trudno dostępny TVN Sport :(
      • Gość: almitagro Kurzajewski IP: *.tvk.torun.pl 04.09.06, 11:49
        Nie znoszę jego komentarzy. Pewny cwaniaczek o przeciętnej wiedzy
        dziennikarskiej, który w ciągu ostatnich kilku lat totalnie się nie rozwinął.
        Weźcie np. Borka z Polsatu. Koleś musiał zacząć komentować walki bokserskie;
        nauczył się co nieco, zajrzał w statystyki, liznął kilka pojęć ciosów i wio. Źle
        mu idzie? Nienajgorzej rzekłbym.
        Widziałem wywiad z Kubicą przeprowadzony przez Kurzajewskiego. Tragedia! Że
        jeszcze tego imbecyla w TVP trzymają. Ja bym go nawet do Radia Maryja nie
        puścił. Pewnie w zimę znowu nas uraczy swoim fantastycznym prowadzeniem studia
        podczas konkursów skoków.
        Transmisja F1 na TV4 jeszcze tragiczna nie jest. Oczywiście to co serwował C+
        kilka lat temu było maximum możliwości i nie wróci za szybko, więc porównywanie
        z obecnymi transmisjami nie ma sensu. Tak jak ktoś napisał, F1 wejdzie niebawem
        na kanał sportowy TVN i ch** zobaczymy wyścigi w TV. Wtedy dopiero malkontenci
        zaczną płakać. Nie narzekać na komentowanie-kibicować Kubicy! Alleluja i do
        przodu ;]
    • Gość: kamilson a F1 w TVP, pamiętacie? IP: 213.17.142.* 04.09.06, 12:08
      najlepszy moment był kiedy spytali A.Resich-Modlinską co sądzi nt transmisji
      to wypaliła mówiąc szczerze---->JESTEM SENNA !!
    • Gość: wojtek Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.06, 12:34
      spokojnie panowie i panie :) wyobraźcie sobie sytuacje kiedy tvn weźmie się za
      F1 i do komentowania zatrudnią 2 panów z magazynu orange ekstraklasa ;)
      nażelowany na maksa pan z gazety + dziennikarz z tvn-u przekrzykujacy się
      nawzajem i liżacy dupe ITI (czytaj legia warszawa).
    • Gość: PiotrGT Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.06, 15:11
      R.Kubica "Formułę jeden jest bardzo trudno zrozumieć, a wiedza o F1 w Polsce
      jest mizerna..." - być może coś pokręciłem, ale sens jest ten sam
    • stachu44 Wszyscy znamy się na Kubicy i na Kurzajewskim! 04.09.06, 17:04
      Dlatego F1 ogladam bez komentarza naszych "komentatorow".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka