horratio 03.09.06, 20:45 no cóż TVP słynie z elokwentnych spikerów ale to co wyrabiają panowie w TV4 podczas wyścigów F1 to jest tak bardzo po bandzie że nawet Hołowczyc kilka razy niemalże parsknął śmiechem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gieha Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 20:49 Nawet nikomu niechce się odpowiadać na ten idiotyczny krytykancki artykuł . Po następnym wyścigu F1 Wy dopiero napiszecie brednie jak po każdym .Kibicuje F1 od wielu lat ale to co teraz piszą media ( z prasą na czele) to skandal , pojęcia nie macie o tym sporcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jedrek Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.wroclaw.mm.pl 03.09.06, 21:57 Gość portalu: gieha napisał(a): > Nawet nikomu niechce się odpowiadać na ten idiotyczny krytykancki artykuł . > Po następnym wyścigu F1 Wy dopiero napiszecie brednie jak po każdym .Kibicuje > F1 od wielu lat ale to co teraz piszą media ( z prasą na czele) to skandal , > pojęcia nie macie o tym sporcie. a teraz weź słownik wyrazów obcych i znajdź słowo "ironia". Jak znajdziesz, zrozumiesz, wpisz się jeszcze raz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: santiago durango Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 21:56 relacja godna najlepszych momentow mundialu! gratuluje i licze ze uraczycie nas relacjami z wyscigow f1 - kiedy ma sie przed soba bierzace czasy wszystkich kierowcow dostepne na stronie www.f1.com (live timing) to zabawa jest przednia, slowo. a w tv4 najlepszy jest holowczyc ktory regularnie zalicza po 4 wpadki na relacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maga Kiedys byla fenomenalna relacja w cyfrze + IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.06, 22:04 To bylo cos. Do wyboru bodajze 7 roznych kanalow, z czego 6 to przerozne ujecia, czy to z bolidu czy z tego co sie dzialo w boksach. I oczywiscie czasy na jednym z nich. Fantastycznie sie to ogladalo ale niestety w pewnym moencie wladze f1, nie wiadomo nawet dlaczego, postanowily zrezygnowac z dalszej wspolpracy z canalem. A szkoda wielka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JKM Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.chello.pl 03.09.06, 23:08 horratio ma rację, Borowczyk i Skubis komentują jakby siedzieli tyłem do monitorów, kompletna ignorancja, powinni popatrzeć jak to się robi w RTL, BBC2, czy choćby w szwedzkiej TV, ale i tak jest lepiej, niż rok temu- wtedy to była żenada! Hołwczyc jest najbardziej bystry z nich, ale się dopiero uczy F1, nie ma pojęcia np. o przepisach (wpadka z telemetrią)... Jako ciekawostkę dodam, że kiedyś za komuny transmitowano wyścigi F1 w TVP, podczas pierwszej transmisji (GP Monaco) św.pamięci Jan Ciszewski komentował okrążenie "warm up" jako start wyścigu...Jest jednak jakaś poprawa... Odpowiedz Link Zgłoś
hamlet1111 Re: Wszyscy znamy się na Kubicy 04.09.06, 00:38 Ale skąd nasi komentatorzy mają się znać na wyścigach F1 skoro byli dwa razy w życiu, na żywo, na wyścigu? Niemieccy czy Amerykańscy komentatorzy to często byli kierowcy, mechanicy lub inni członkowie zespołów. Ja uważam że Borowczyk i tak się poprawił. Jeszcze dwa lata temu - regularnie mylił samochody i kierowców, nie potrafił powiedzieć jak jest kolejność w wyscigu, wykazywał się ignorancją w komentowaniu zdarzeń. Mówię wam - teraz to jest niebo ziemia - lepiej. Mają przed oczami Live timings'y i jest ok. W ostatnim wyścigu to Hołowczyc raz wykaza się ignorancją kiedy uparcie twierdził, że szumi zrobił błąd zjeżdzając na pit stop zaraz za Mass'ą. Ale i tak cieszcie sie że nie komentuje Zientarski. Jak on komentował kilka lat temu na C+ to wszystkich szlak trafiał na miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janko wodnik Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.06, 00:50 Nie bronie dziennikarzy, ale spróbujcie sami wyłączyć dzwięk w TV i przez 2 godziny opowiadać o tym co się dzieje na torze. To wcale nie jest takie proste jak się wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JKM Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.chello.pl 04.09.06, 01:11 jest proste!- trzeba tylko patrzeć uważnie i trochę się na tym znać... co do Zientarskiego- to faktycznie było mistrzostwo świata- w ignorancji! pasja do samochodów nie zastąpi znajomości rzeczy... a w zagranicznych TV razem z komentatorem siedzi były zawodnik wyścigowy (z reguły F1) i go wspomaga fachową wiedzą... w zeszłym roku w Tele5 komentatorów World Series by Renault wspomagał Marcin Biernacki (sezon startów w F3 w Niemczech)- było nieźle...może TV4 pomyślałaby o zaproszeniu go do studia zamiast Hołka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziodzio Wszyscy znamy się na Kubicy IP: 213.199.198.* 04.09.06, 08:59 "Do tej pory Maciej Kurzajewski kojarzył nam się z Adamem Małyszem. TVP rękami pana Macieja teraz bierze się do Formuły 1. Radujmy się." Hahaha, korekta!!!! Gdzie jest korekta?!?!?!?! Powinno byc - RATUJMY SIĘ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysio Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.acn.waw.pl 04.09.06, 09:33 To może niech Kubica komentuje? Jest chyba najbardziej kompetentny. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mad Mark Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.nat.student.pw.edu.pl 05.09.06, 21:06 W tamtym roku średnio co 2 tygodnie jako gość komentował właśnie Robert (jak nie brał udziału w wyścigach). Odpowiedz Link Zgłoś
jaguar666 TV 4 kończy się umowa 04.09.06, 09:54 Wraz z końcem tego sezonu wygasa umowa na pokazywanie F1 w TV4. Z tego co słyszałem, to TVN ma zamiar pokazywać wyścigi, więc teraz dopiero się bójmy! Borowczyk i Skubis już się troche wprawili i można wytrzymać przy nich, ale jak mi wyścigi będzie komentował Bieleninik, to dopiero będzie tragedia narodowa, ale i tak wylecą na trudno dostępny TVN Sport :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: almitagro Kurzajewski IP: *.tvk.torun.pl 04.09.06, 11:49 Nie znoszę jego komentarzy. Pewny cwaniaczek o przeciętnej wiedzy dziennikarskiej, który w ciągu ostatnich kilku lat totalnie się nie rozwinął. Weźcie np. Borka z Polsatu. Koleś musiał zacząć komentować walki bokserskie; nauczył się co nieco, zajrzał w statystyki, liznął kilka pojęć ciosów i wio. Źle mu idzie? Nienajgorzej rzekłbym. Widziałem wywiad z Kubicą przeprowadzony przez Kurzajewskiego. Tragedia! Że jeszcze tego imbecyla w TVP trzymają. Ja bym go nawet do Radia Maryja nie puścił. Pewnie w zimę znowu nas uraczy swoim fantastycznym prowadzeniem studia podczas konkursów skoków. Transmisja F1 na TV4 jeszcze tragiczna nie jest. Oczywiście to co serwował C+ kilka lat temu było maximum możliwości i nie wróci za szybko, więc porównywanie z obecnymi transmisjami nie ma sensu. Tak jak ktoś napisał, F1 wejdzie niebawem na kanał sportowy TVN i ch** zobaczymy wyścigi w TV. Wtedy dopiero malkontenci zaczną płakać. Nie narzekać na komentowanie-kibicować Kubicy! Alleluja i do przodu ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamilson a F1 w TVP, pamiętacie? IP: 213.17.142.* 04.09.06, 12:08 najlepszy moment był kiedy spytali A.Resich-Modlinską co sądzi nt transmisji to wypaliła mówiąc szczerze---->JESTEM SENNA !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.06, 12:34 spokojnie panowie i panie :) wyobraźcie sobie sytuacje kiedy tvn weźmie się za F1 i do komentowania zatrudnią 2 panów z magazynu orange ekstraklasa ;) nażelowany na maksa pan z gazety + dziennikarz z tvn-u przekrzykujacy się nawzajem i liżacy dupe ITI (czytaj legia warszawa). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiotrGT Wszyscy znamy się na Kubicy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.06, 15:11 R.Kubica "Formułę jeden jest bardzo trudno zrozumieć, a wiedza o F1 w Polsce jest mizerna..." - być może coś pokręciłem, ale sens jest ten sam Odpowiedz Link Zgłoś
stachu44 Wszyscy znamy się na Kubicy i na Kurzajewskim! 04.09.06, 17:04 Dlatego F1 ogladam bez komentarza naszych "komentatorow". Odpowiedz Link Zgłoś