Dodaj do ulubionych

Zarzeczny czyli chamstwo nie popłaca.

07.09.06, 11:29
To Zarzeczny odkąd został Naczyrdupsem w "Dzienniku" robi wszystko, żeby
normalnie myślący kibice przestali czytać tę gazetę. Podam parę przykładów
tego chamstwa dziennikarskiego ( - mieszkający na Ursynowie to wieśniaki, -
holenderka należy wyrzucić i nie płacić )
Jak to możliwe, że trenera reprezentacji traktuje się gorzej niż kopacza rowów
i obrazliwie pisze w każdym artykule. Czemu "mały człowiek" Zarzeczny chce się
wywyższyć kopiąc Beenhakkera? Czemu "Dziennik" i "Interia" tolerują tak
nieokiełznanego w chamstwie dziennikarzyny?
Przestałem kupować Dziennik i wróciłem jak wielu znajomych kolegów do GW z
powodu tego prymitywa.
Obserwuj wątek
    • Gość: wera Re: Zarzeczny czyli chamstwo nie popłaca. IP: 195.164.254.* 07.09.06, 15:28
      A Janasa pamiętasz? Jak był traktowany przez media?!
      • marek_solon Re: Zarzeczny czyli chamstwo nie popłaca. 07.09.06, 18:10
        Zgadzam się, że Zarzeczny to straszny bufon. Zresztą cała ta ekipa sportowa z
        Dziennika jest słaba, artykuły na poziomie Faktu i Przeglądu Sportowego,
        zresztą z tych gazet większość dziennikarzy sie tam wywodzi. Teraz Dziennik się
        przyłączył do nagonki na Lea.

        Jakkolwiek nie zgadazam się z GW w temacie polityki, to sport tam cenię
        najwyżej spośród wszystkich polskich mediów

        pozdro:)

        pilkazzaklawiatury.blox.pl
        • Gość: Kosa Re: Zarzeczny IP: *.aster.pl 07.09.06, 22:35
          Zarzeczny faktycznie aniołkiem nie jest ale to obok
          Andrzeja Twarowskiego najbardziej utalentowany komentator
          piłkarski. Poprzednik chwali redakcję sportową GW jako
          najlepszą w Polsce. Ja odwrotnie, redakcja najgorsza ale
          forum najlepsze.
          Pzdr.
          • dedalus1 Zarzeczny nie ma kultury Twarowskiego. 08.09.06, 08:01
            Porównywanie Twarowskiego i Zarzecznego to porównanie dwóch odmiennych ludzi, bo
            Andrzej T.ma dowcip nieprzekraczający norm ludzkiego zachowania, natomiast
            Zarzeczny dawno te normy zapomniał. Może to ilość spożytego alkoholu, który
            powoduje aspołeczne i chamskie zachowania spowodował te nieodwracalne zmiany w
            inteligentnym dziennikarzu.
            Zalecałbym abstynencję i ścisłą kontrolę zwierzchników słów wypisywanych przez
            PZ. Gdy pisze dużo jest nie do zniesienia.
    • Gość: kristina Re: Zarzeczny czyli chamstwo nie popłaca. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.06, 11:10
      a co spodziewać się po facecie z przedziałkiem na środku głowy.
      • szestow1 Dzisiaj wytrzezwiał i napisał mądrze o Lipcu. 12.09.06, 12:18
        Zarzeczny dzisiaj napisał o krucjacie Lipca w Dzienniku sensownie i wbrew opinii
        potocznej, która wszystkich Listkiewicza i działacy posłałaby na stos.
    • Gość: kibic Re: Zarzeczny czyli chamstwo nie popłaca. IP: *.chello.pl 12.09.06, 23:35
      Kidys była jakas afera z jakims wypadkiem,zgubioną tablicą
      rejestracyjną,ucieczką z miejsca wypadku.
      Jak sprawdzono-tablica rejestracyjna pochodziła z samochodu stanowiacego
      własność...kogo?
      No własnie-red. zarzecznego.
      Najrozsądniej zareagował wówczas Canal+ sport,który przestał zapraszac tego
      nygusa Zarzecznego do swoich programów.
      Był spokój z filozofowanie , z dowcipami ,z jego pseudoironia i tym całym Jego
      ble-ble .
      Pogonili nygusa.
      Przez rok nie było widac jego mądralinskiej buzi.
      Ale przez rok przyschło,cos sie zapomniało i wrócił redaktorek-i jak był denny-
      tak jest.
      A czym mozna sie utrzymac na widowni-tylko takim zachowaniem jak prezentuje.
      Powodzenie redaktorze zarzeczny
      Najlepiej Jego cała osobowość oddaje ksywa pod jaka pisywał kiedys w "Piłce
      Noznej"-a mianowicie-Paolo River.
      Tak jest-prosto ze spaghetti westernu.Tam pasuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka