dedalus1
07.09.06, 11:29
To Zarzeczny odkąd został Naczyrdupsem w "Dzienniku" robi wszystko, żeby
normalnie myślący kibice przestali czytać tę gazetę. Podam parę przykładów
tego chamstwa dziennikarskiego ( - mieszkający na Ursynowie to wieśniaki, -
holenderka należy wyrzucić i nie płacić )
Jak to możliwe, że trenera reprezentacji traktuje się gorzej niż kopacza rowów
i obrazliwie pisze w każdym artykule. Czemu "mały człowiek" Zarzeczny chce się
wywyższyć kopiąc Beenhakkera? Czemu "Dziennik" i "Interia" tolerują tak
nieokiełznanego w chamstwie dziennikarzyny?
Przestałem kupować Dziennik i wróciłem jak wielu znajomych kolegów do GW z
powodu tego prymitywa.