Dodaj do ulubionych

Rafał Stec: Król (pola karnego) jest nagi

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:33
Coś takiego jak klasyczny napastnik, snajper, czy jak go tam zwał odchodzi w
niebyt. Wszechstronność ponad wszystko się liczy. Coraz więcej goli pada po
stałych fragmentach gry. Żelazna dyscyplina taktyczna i nie ma to tamto.
Bramkarze mają raczej mniej do roboty, ale każdy ich błąd to niemal tragedia.
Obserwuj wątek
    • tsheshek ej, jednak napastnicy sa wazni 13.11.06, 12:34
      przyklad Drogby pokauje ze sa supersnajperzy, a np Barca bez Eto sobie jednak
      nie radzi, Mourinho ustawil wysoko obrone, i pomimo superrozgrywajacych (Deco,
      Ronahldinho, Messi) nie mial kto szybko pobiec wyprzedzic stoperow i zdobyc
      gola. Jesli sie gra z jednym napastnikiem to ten jeden musi byc naprawde dobry,
      nawet jesli nie strzeli to odwroci uwage obroncow. Faktycznie obecnie jakos nie
      ma naprawde swietnych (moze poza Afrykanczykami Drogba i Eto) snajperow, ale to
      moze chwilowe.
    • Gość: danoos Czas królów jeszcze powróci! IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.11.06, 20:32
      Uważam że czas wielkich graczy z "numerem 9" jeszcze powróci po piłka mimo
      niesamowitego postępu taktycznego to dalej gra 11 facetów, w której liczą się
      bramki. Życze nam wszystkim aby powrócili gracze takiego formatu jak van
      Basten, Butragenio itp.
    • Gość: Glenn Danzig Rafał Stec: Król (pola karnego) jest nagi IP: *.acn.waw.pl 13.11.06, 22:31
      a David Villa to pies?
    • Gość: DSD A Morientes? n/t IP: 212.33.72.* 14.11.06, 15:43
    • Gość: pillin Re: Rafał Stec: Król (pola karnego) jest nagi IP: *.lubin.dialog.net.pl 14.11.06, 17:30
      "(...)we Włoszech snajperskiej elicie przewodzi weteran nigdy wcześniej się
      niewyróżniający - Christian Rigano." - może 30 goli w 32 meczach w Serie C, oraz
      23 w 44 spotkaniach w Serie B nie zwala z nóg, ale na pewno nie można
      powiedzieć, że nigdy wczesniej się niczym nie wyróżnił.
    • Gość: martin Snajper IP: *.185.udn.pl 15.11.06, 23:23
      <a href="www.snajper.net/index.php?&ref=martinpo" > </A>
    • dobiasz Rafał Stec: Król (pola karnego) jest nagi 16.11.06, 20:41
      > Teraz historyczną już instrukcję obsługi argentyńskich piłkarzy wystawił na
      charytatywną aukcję. Czy jednak nie popełnił błędu? Nie zdradził tajemnicy
      pochopnie?

      Bez przesady. O tym, że Lehman był przygotowany wg statystyk to było wiadomo
      zaraz po tamtym finale. Pytanie - dlaczego od tamtego czasu nie robią tak
      wszyscy? A jak robią, to czemu im się nie udaje? Widać statystyka i baza danych
      to jeszcze nie klucz do sukcesu. Na szczęście :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka