Gość: !!! IP: *.dsl.mindspring.com 09.01.07, 22:44 Ahahahahahahaha!!! Ciekawe czy Kuźwa ma tego samego prawnika co Kasperczak! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JW Błaszczykowski w Borussii? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.07, 22:47 Kuźba to jest najlepiej opłacany inwalida w całej Orange lidze. Jak pójdzie Kuba do niemiec ,ciekawe kto będzie wymiatał na prawej pomocy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Kuzbie chyba placi ZUS ...czyli my! IP: *.crowley.pl 09.01.07, 23:48 ....chyba nie sadzicie ze Cupial wywyala co miesiac 70tys zl na wyplate dla Kuzby...dlatego jest "kontuzjowany" by placil mu ZUS czy my wszyscy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aq Re: Kuzbie chyba placi ZUS ...czyli my! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 00:58 Ty się już nie bój, Wisła najpierw płaci tego zusu sporo, sporo więcej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zxy Czy Gazeta to taki szmatławiec jak SE ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 08:19 Błagam trochę rozsadku z tymi transferami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ole! Brożek nie ma jaj IP: *.forweb.pl 10.01.07, 00:12 Jakiś przestraszony gdy mówi o transferze, można nawet wywnioskować że bardziej Wiśle zależy na tej transakcji niż samemu zawodnikowi; mami synuś czy co? Chłopie, obyś nie podzielił losów Citki który w twoim wieku podobnie kaprysił gdy proponowano widzewowi za niego cztery miliony funtów; został w Polsce, złapał kontuzję spadł na dno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lepiej Re: Brożek nie ma jaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 00:24 by bylo gdyby tego brozka gdzies pchneli, lepiej dla wisly... ;-) iberoamerica.blogabet.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syla Kuba tylko nie BVB IP: 212.2.100.* 10.01.07, 02:02 Jest za dobry,aby iść do Borussi Dortund. Smolarek lubi ten klub(bo ma blisko do rodziców?),ale Jakuba stać na leszy klub. Jestem pod wrażeniem gry Błaszczykowskiego, moim zdaniem to on jest wiekszym odkryciem niż Matusiak. Powodzenia Kuba! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Zgadzam się .... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 05:22 Odejście Błaszczykowskiego teraz do tak miernych i przeciętnych klubów byłoby głupotą. Oni są na niego "za ciency". Niech się płotki wystrzelają z ofertami - wytrzymać leszczy. Przy takim talencie i charakterze Błaszcza niech pogra w Wiśle pół roku/rok (jest naprawdę b. młody)i przejdzie do naprawdę dobrego i przyzwoitego klubu. Zobaczycie jakie zaczną się po niego zgłaszać za ten czas. A pismaki żyjące z niusów wyniuchanych z oparami wódki pitej wspólnie z "menażerami" niech sobie naprawdę dadzą trochę na wstrzymanie. Zachowujecie się jak przekupki na targu. Sami jedziecie na prowizji od transferów??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Może nie ma jaj ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 05:25 Może nie ma jaj .... ale za to ostatnio zaczął strzelać regularnie bramki - a o to w przypadku napastników chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Polski piłkarz zachwyca polskiego kibica 10.01.07, 06:53 nie niemiekiego kibica. zrobcie se niemcy dobrego pilkarza a nie kradnijcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat Re: Polski piłkarz zachwyca polskiego kibica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 07:57 Wisla jak sie sypala dalej sie sypie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: El Toro mamy z tym problem, bo na negocjacje przychodzi... IP: 217.153.60.* 10.01.07, 08:39 "Ale mamy z tym problem, bo na negocjacje przychodzi z prawnikiem". Ha ha ha! Bardzo mi się to podoba. Czyli Wisła ma problem, bo "głupi kopacz" nie daje się dym.ć, jak inni? Gratuluję. I szczerze życzę Kuźbie powodzenia w negocjacjach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziwak Kuzba gra nie fair IP: *.nyc.res.rr.com 10.01.07, 08:44 "Ale mamy z tym problem, bo na negocjacje przychodzi z prawnikiem - nie kryją przy Reymonta." - zapewne na Reymonta czekaja az Kuzba pojawi sie pewnego dnia na negocjacjach nawalony a zamiast prawnika przyprowadzi pana Zdziska z kotlowni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klakson Okropne! Z prawnikiem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 11:31 Co za chamstwo, co za brak taktu! To, że Wisła podpisała kontrakt to nie znaczy że chce go wypełnić do końca. A cham Kuźba, podobnie zresztą jak Kasperczak bezczelnie domaga się SWOICH, zakontraktowanych pieniędzy! Odpowiedz Link Zgłoś
radiradi1 Dokładnie tak - szczyt bezczelności 10.01.07, 12:51 Jak można przychodzić na spotkanie z zarządem Wisły z prawnikiem i jeszcze rozmawiać jako strona . Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że Kuźba ( i każdy inny zawodnik ) powinien na takie spotkanie wejść ze schyloną głową, na kolanach przejść od drzwi do biurka liżąc językiem podłogę, następnie złożyć pokłon, trzykrotnie uderzając głową o ziemię, pocałować Cupiała w rękę i pokornie dziękować za to, że chcą go wywalić z klubu. I najlepiej oddać jeszcze wszystkie pieniądze, które w Wiśle zarobił i zrekompensować Cupiałowi straty za darmo sprzątając szatnie i toalety w fabryce kabli przez najbliższy rok. Co za bezczelna kreatura ;) Odpowiedz Link Zgłoś