Dodaj do ulubionych

Błaszczykowski w Borussii?

IP: *.dsl.mindspring.com 09.01.07, 22:44
Ahahahahahahaha!!!
Ciekawe czy Kuźwa ma tego samego prawnika co Kasperczak!
Obserwuj wątek
    • Gość: JW Błaszczykowski w Borussii? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.07, 22:47
      Kuźba to jest najlepiej opłacany inwalida w całej Orange lidze. Jak pójdzie Kuba do niemiec ,ciekawe kto będzie wymiatał na prawej pomocy?
      • Gość: x Kuzbie chyba placi ZUS ...czyli my! IP: *.crowley.pl 09.01.07, 23:48
        ....chyba nie sadzicie ze Cupial wywyala co miesiac 70tys zl na wyplate dla
        Kuzby...dlatego jest "kontuzjowany" by placil mu ZUS czy my wszyscy!
        • Gość: Aq Re: Kuzbie chyba placi ZUS ...czyli my! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 00:58
          Ty się już nie bój, Wisła najpierw płaci tego zusu sporo, sporo więcej ;)
          • Gość: zxy Czy Gazeta to taki szmatławiec jak SE ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 08:19
            Błagam trochę rozsadku z tymi transferami
    • Gość: ole! Brożek nie ma jaj IP: *.forweb.pl 10.01.07, 00:12
      Jakiś przestraszony gdy mówi o transferze, można nawet wywnioskować że bardziej
      Wiśle zależy na tej transakcji niż samemu zawodnikowi; mami synuś czy co?
      Chłopie, obyś nie podzielił losów Citki który w twoim wieku podobnie kaprysił
      gdy proponowano widzewowi za niego cztery miliony funtów; został w Polsce,
      złapał kontuzję spadł na dno.
      • Gość: lepiej Re: Brożek nie ma jaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 00:24
        by bylo gdyby tego brozka gdzies pchneli, lepiej dla wisly... ;-)

        iberoamerica.blogabet.com/
        • Gość: syla Kuba tylko nie BVB IP: 212.2.100.* 10.01.07, 02:02
          Jest za dobry,aby iść do Borussi Dortund. Smolarek lubi ten klub(bo ma blisko do
          rodziców?),ale Jakuba stać na leszy klub. Jestem pod wrażeniem gry
          Błaszczykowskiego, moim zdaniem to on jest wiekszym odkryciem niż Matusiak.
          Powodzenia Kuba! :-)
          • Gość: Fan Zgadzam się .... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 05:22
            Odejście Błaszczykowskiego teraz do tak miernych i przeciętnych klubów byłoby
            głupotą. Oni są na niego "za ciency".
            Niech się płotki wystrzelają z ofertami - wytrzymać leszczy. Przy takim talencie
            i charakterze Błaszcza niech pogra w Wiśle pół roku/rok (jest naprawdę b.
            młody)i przejdzie do naprawdę dobrego i przyzwoitego klubu. Zobaczycie jakie
            zaczną się po niego zgłaszać za ten czas.

            A pismaki żyjące z niusów wyniuchanych z oparami wódki pitej wspólnie z
            "menażerami" niech sobie naprawdę dadzą trochę na wstrzymanie. Zachowujecie się
            jak przekupki na targu.
            Sami jedziecie na prowizji od transferów???
      • Gość: Fan Może nie ma jaj ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 05:25
        Może nie ma jaj .... ale za to ostatnio zaczął strzelać regularnie bramki - a o
        to w przypadku napastników chodzi.
    • adam81w Polski piłkarz zachwyca polskiego kibica 10.01.07, 06:53
      nie niemiekiego kibica. zrobcie se niemcy dobrego pilkarza a nie kradnijcie.
      • Gość: mat Re: Polski piłkarz zachwyca polskiego kibica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 07:57
        Wisla jak sie sypala dalej sie sypie...
    • Gość: El Toro mamy z tym problem, bo na negocjacje przychodzi... IP: 217.153.60.* 10.01.07, 08:39
      "Ale mamy z tym problem, bo na negocjacje przychodzi z prawnikiem". Ha ha ha!
      Bardzo mi się to podoba. Czyli Wisła ma problem, bo "głupi kopacz" nie daje się
      dym.ć, jak inni? Gratuluję. I szczerze życzę Kuźbie powodzenia w negocjacjach.
    • Gość: dziwak Kuzba gra nie fair IP: *.nyc.res.rr.com 10.01.07, 08:44
      "Ale mamy z tym problem, bo na negocjacje przychodzi z prawnikiem - nie kryją
      przy Reymonta." - zapewne na Reymonta czekaja az Kuzba pojawi sie pewnego dnia
      na negocjacjach nawalony a zamiast prawnika przyprowadzi pana Zdziska z kotlowni
    • Gość: klakson Okropne! Z prawnikiem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 11:31
      Co za chamstwo, co za brak taktu! To, że Wisła podpisała kontrakt to nie znaczy
      że chce go wypełnić do końca. A cham Kuźba, podobnie zresztą jak Kasperczak
      bezczelnie domaga się SWOICH, zakontraktowanych pieniędzy!
      • radiradi1 Dokładnie tak - szczyt bezczelności 10.01.07, 12:51
        Jak można przychodzić na spotkanie z zarządem Wisły z prawnikiem i jeszcze
        rozmawiać jako strona .

        Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że Kuźba ( i każdy inny zawodnik ) powinien na
        takie spotkanie wejść ze schyloną głową, na kolanach przejść od drzwi do biurka
        liżąc językiem podłogę, następnie złożyć pokłon, trzykrotnie uderzając głową o
        ziemię, pocałować Cupiała w rękę i pokornie dziękować za to, że chcą go wywalić
        z klubu.

        I najlepiej oddać jeszcze wszystkie pieniądze, które w Wiśle zarobił i
        zrekompensować Cupiałowi straty za darmo sprzątając szatnie i toalety w fabryce
        kabli przez najbliższy rok.

        Co za bezczelna kreatura ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka