gwiazdka17.2 16.08.07, 15:31 Wisełka gra super, a beznadziejni piłkarze- emeryci zwalają porażki swoich zespołów na arbitrów! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: german129 Re: Wisła Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.07, 11:57 napewno wisla jest dobra i raczej zdobeda mistrza polski ale nie zapominajmy o cgksie i zagłebiu heheheheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
krzyho160 Re: Wisła Kraków 07.09.07, 14:19 wedłuk mnie wisła ma duzu szas a by wegrac mistrzostwa swiata bo weduk mnie jest na jlepsz Odpowiedz Link Zgłoś
krzyho160 Re: Wisła Kraków 07.09.07, 14:20 wedłuk mnie zagłebie tez ma jakies szase tak ja ine zespoły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bono Re: Wisła Kraków IP: *.chello.pl 27.10.07, 01:11 O jakich piłkarzy emerytów chodzi? Bo chyba nie tych z Wisły. Magazyn Futbol aż trzech z nich umieścił w jedenascte miesiąca i zresztą słusznie. Odpowiedz Link Zgłoś