Dodaj do ulubionych

Wisła Kraków

16.08.07, 15:31
Wisełka gra super, a beznadziejni piłkarze- emeryci zwalają porażki swoich
zespołów na arbitrów!
Obserwuj wątek
    • Gość: german129 Re: Wisła Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.07, 11:57
      napewno wisla jest dobra i raczej zdobeda mistrza polski ale nie
      zapominajmy o cgksie i zagłebiu heheheheheheh
      • krzyho160 Re: Wisła Kraków 07.09.07, 14:19
        wedłuk mnie wisła ma duzu szas a by wegrac mistrzostwa swiata bo
        weduk mnie jest na jlepsz
      • krzyho160 Re: Wisła Kraków 07.09.07, 14:20
        wedłuk mnie zagłebie tez ma jakies szase tak ja ine zespoły
      • krzyho160 Re: Wisła Kraków 07.09.07, 14:21
        wisła górą
    • wojtas1114 Re: Wisła Kraków 01.09.07, 18:35
      Ten sędzia to przekupiony sku..syn
    • Gość: Bono Re: Wisła Kraków IP: *.chello.pl 27.10.07, 01:11
      O jakich piłkarzy emerytów chodzi? Bo chyba nie tych z Wisły.
      Magazyn Futbol aż trzech z nich umieścił w jedenascte miesiąca i
      zresztą słusznie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka