Gość: posti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 00:50 ten cate juz dawno powiedzial ze po drugim sezonie odchodzi wiec nie wiem po co takie brednie pisac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: EntliczekPętliczek A podobno ci Holendrzy to najlepsi trenerzy świata IP: *.dsl.mindspring.com 31.08.07, 02:03 A podobno ci Holendrzy to najlepsi trenerzy świata, tylko co oni takiego wielkiego osiągnęli i z kim, Panie Steciu??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oblech LM IP: *.tpnet.pl 31.08.07, 13:50 Nawet Mourinho nie wprowadzi zespołu do LM, jeśli w składzie same dzieci będą grały. Rozumiem, że Ajax żyje ze sprzedaży, ale podpatrzeć Milan trochę na pewno nie zaszkodzi. Teraz widać ile w Europie są warte gwiazdy typu Huntelaar czy Emanuelson :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcepan Kolejna klęska Ajaksu IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.07, 00:15 Niech ten Cate wraca do Barcelony na asystenta... to wstyd zeby Ajax nie gral w lidze Mistrzow Odpowiedz Link Zgłoś