Dodaj do ulubionych

Kolejna klęska Ajaksu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 00:50
ten cate juz dawno powiedzial ze po drugim sezonie odchodzi wiec nie wiem po
co takie brednie pisac
Obserwuj wątek
    • Gość: EntliczekPętliczek A podobno ci Holendrzy to najlepsi trenerzy świata IP: *.dsl.mindspring.com 31.08.07, 02:03
      A podobno ci Holendrzy to najlepsi trenerzy świata, tylko co oni
      takiego wielkiego osiągnęli i z kim, Panie Steciu???
      • Gość: Oblech LM IP: *.tpnet.pl 31.08.07, 13:50
        Nawet Mourinho nie wprowadzi zespołu do LM, jeśli w składzie same dzieci będą
        grały. Rozumiem, że Ajax żyje ze sprzedaży, ale podpatrzeć Milan trochę na pewno
        nie zaszkodzi. Teraz widać ile w Europie są warte gwiazdy typu Huntelaar czy
        Emanuelson :P
    • Gość: Marcepan Kolejna klęska Ajaksu IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.07, 00:15
      Niech ten Cate wraca do Barcelony na asystenta... to wstyd zeby Ajax nie gral w
      lidze Mistrzow

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka