Gość: Gjeeru Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okrąg.. IP: 193.189.116.* 07.10.07, 21:15 Ludzie!!! Fakt...nie ma PES-a ale za nim ten się pojawił był ISS,a jeszcze wczesniej Wenning Eleven(wszystko Konami ofkors)... i dziwi mnie ze zadnej z tych gier nie ma... Ludzie!!! nie było nigdy nic lepszego!!! Ludzie!!!! Gdzie Konami??!! Ludzie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POKi Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okrąg.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.07, 21:23 całkiem o tym zapomniałem! rany to była fantastyczna opcja, kurde chyba trzeba Fifkę sobie skręcić :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POKi Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.07, 21:24 to oczywiście odpowiedź na posta: ...a hale (INDOOR STADION) z FIFY 98 RTWC pamiętacie, coś wspaniałego... piłka odbija się od ścian, bramki zza połowy, no i 5 na 5 się grało... nigdy potem takiej hali w gierce nie spotkałem...no i myszką można było grać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dan Do autorów IP: 83.15.80.* 07.10.07, 21:45 My gracze lat 90',zarwanych nocy, oblanych egzaminow, wypitych litrow piwa, turniejow rozegranych w meskim gornie domagamy sie oficjalnie modyfikacji artyku i dopisanie do listy ISS/PES:) Jesli nie dolaczyliscie do listy tego tytulu to znaczy,ze malo wiecie o miodnych grach:) Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: th Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.07, 21:59 NHL 99 - imho zdecydowanie najbardziej grywalna odsłona tej serii. Mike'am Modano strzeliłem tysiące bramek! Seria Colin.... piękna sprawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.elpos.net 07.10.07, 22:05 Ehh swietne Sensible Soccer, a takze Setlersi 1 :) Mistrzostwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snow Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.053.c68.petrotel.pl 07.10.07, 22:07 kickoff 2 na pc - to była gra ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wielki -rob Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.10.07, 23:11 Odpowiedz Link Zgłoś
adamu77 Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr 07.10.07, 23:15 W pizdu ale sie wzruszylem...... Sensibel to moja mlodosc. Cielismy z sasiadem nieraz do pozna w nocy (slawek jaworski odezwij sie jak to czytasz),ligi sie robilo oj oj oj to byly czasy.... A na liscie ewidentnie brakuje Pro evo soccer dobra koniec przekazu.. Rob Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keitek Lakers vs celtics to rzeczywiscie byla rewelacyjna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.07, 23:57 jak na tamte lata gra. Pamietam ze w Polsce taka gre kupowalo/nagrywalo sie w normalnym komputerowym sklepie (czasem przynoszac wlasna dyskietke ;) ) i to bylo slodkie piractwo :] a jak juz przy piractwie jestesmy to ta wlasnie gra miala zabezpieczenie, mianowicie trzeba bylo podac wynik jakiegos historycznego meczu- jako kod. Jak karteczke z tymi wynikami gdzies zgubilem to dopiero byla rozpacz, bo internetu kiedys nie bylo :D Formułka "Grand Prix Circuit" tez byla wypasna :] Odpowiedz Link Zgłoś
zynder old skool 07.10.07, 23:59 bezsensible soccer rzadzilo back in the days :) dodam od siebie ciut wczesniejszy i rownie grywalny world cup na amige (ta oszalamiajaca jak na owe czasy grafika i strzaly z polowy boiska! ;) a wczesniej, czasy spectrum: match day (1983?) i znacznie pozniejszy eh soccer (edytowalne zespoly). na marginesie. imho obecne gry futbolowe nie maja juz tej pierwotnej grywalnosci. strzelenie gola w sensible, eh czy match day byl wynikiem precyzji i zrecznosci - strzelenie gola w pesie czy fifie to najczesciej tylko timing, czyli odpalenie bomby z odpowiednia sila i w odpowiednim momencie. he he pewnie apologeci fify i pesa mnie teraz zywcem pozra ;) old skool rulez Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luki NBA LIVE !!! IP: *.toya.net.pl 08.10.07, 00:35 rewelacja da na dwa w kosza i te wsady wyskakujac poza obszar ekranu...o multum godzin spedzielm nad ta gierka Odpowiedz Link Zgłoś
nirgal A gdzie Formulki ? 08.10.07, 04:41 I niezapomniana seria Grand Prix ? Jeszcze z Amigii ;] to było coś popylanie kwadratowymi bolidami ;] no i nieśmiertelne Track&Field na C64 ;] ___________________ Formuła 1 Liga rFactor F1Liga.pl rFactor Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ToKu Collin McRae Rally 2 IP: *.ibd.gtsenergis.pl 08.10.07, 09:58 pamiętam wakacje, gdy odgłosy grania w tą grę dochodziły z co drugiego okna... Jak można było to pominąć? Z EA sports NHL 2002 faktycznie najlepsza, szkoda że w Polsce mało kto w to grał, bo hokej NHL nie jest zbyt popularny. Późniejsze NHL nie były już nawet w połowie tak dobre, choć w 2004 chwilę pograłem. W ogóle autorzy trafnie wybrali najlepsze gy z serii FIFA, NHL, NBA. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafcze FIFA 98: RTWC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.07, 12:13 To była pierwsza FIFA, w którą grałem. I grałem w nią najdłużej. A Vanuatu było Mistrzem Świata nieraz:) Jeszcze Malediwy, jako najsłabszy zespół w strefie azjatyckiej były Mistrzem na najtrudniejszym poziomie!:) Najlepsza FIFA pod względem grywalności!!Jeszcze FIFA 99 była super!Grałem ze znajomymi PAD kontra Klawiatura :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mastika Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okrąg.. IP: 212.160.235.* 08.10.07, 14:23 a Elastomania ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafl Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okrąg.. IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 08.10.07, 18:29 Do tych co chcieliby tutaj PESa Domyślam się, że młodość autora artykułu była związana bardziej z PC niż z PSX. Pewnie, że ISS był najlepszą grą piłkarską w tamtych czasach, ale ci, co mieli PC jarali się czym innym. Oni nigdy nie zrozumieją dlaczego my wolimy PESa bo mają swoje tradycje Dla mnie jako młodego człowieka wychowanego na PSX kultowe gry sportowe to: ISS PRO 98, Colin McRae 2, Tony Hawk's Pro Skater Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.lubin.dialog.net.pl 09.10.07, 10:09 A ja sie nei zgodze, jestem '79 rocznik i pamietam czasy Sensible soccer na amidze,LAkers vs. Celtics na PC i ISS PES na PS2-miodne gry sa miodne niezaleznie na czym sie gra.Gra zostaje kultowa albo nie. Odpowiedz Link Zgłoś