Dodaj do ulubionych

Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okrąg...

    • Gość: Gjeeru Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okrąg.. IP: 193.189.116.* 07.10.07, 21:15
      Ludzie!!! Fakt...nie ma PES-a ale za nim ten się pojawił był ISS,a jeszcze
      wczesniej Wenning Eleven(wszystko Konami ofkors)... i dziwi mnie ze zadnej z
      tych gier nie ma... Ludzie!!! nie było nigdy nic lepszego!!! Ludzie!!!! Gdzie
      Konami??!! Ludzie!!!
    • Gość: POKi Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okrąg.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.07, 21:23
      całkiem o tym zapomniałem! rany to była fantastyczna opcja, kurde chyba trzeba
      Fifkę sobie skręcić :]
      • Gość: POKi Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.07, 21:24
        to oczywiście odpowiedź na posta:

        ...a hale (INDOOR STADION) z FIFY 98 RTWC pamiętacie, coś wspaniałego... piłka
        odbija się od ścian, bramki zza połowy, no i 5 na 5 się grało... nigdy potem
        takiej hali w gierce nie spotkałem...no i myszką można było grać...
        • Gość: dan Do autorów IP: 83.15.80.* 07.10.07, 21:45
          My gracze lat 90',zarwanych nocy, oblanych egzaminow, wypitych litrow piwa,
          turniejow rozegranych w meskim gornie domagamy sie oficjalnie modyfikacji artyku
          i dopisanie do listy ISS/PES:)
          Jesli nie dolaczyliscie do listy tego tytulu to znaczy,ze malo wiecie o miodnych
          grach:)

          Pozdro
    • Gość: th Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.07, 21:59
      NHL 99 - imho zdecydowanie najbardziej grywalna odsłona tej serii.
      Mike'am Modano strzeliłem tysiące bramek!

      Seria Colin.... piękna sprawa
      • Gość: ja Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.elpos.net 07.10.07, 22:05
        Ehh swietne Sensible Soccer, a takze Setlersi 1 :) Mistrzostwo
    • Gość: snow Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.053.c68.petrotel.pl 07.10.07, 22:07
      kickoff 2 na pc - to była gra ;-)
      • Gość: Wielki -rob Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.10.07, 23:11
        • adamu77 Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr 07.10.07, 23:15
          W pizdu ale sie wzruszylem......
          Sensibel to moja mlodosc. Cielismy z sasiadem nieraz do pozna w nocy
          (slawek jaworski odezwij sie jak to czytasz),ligi sie robilo oj oj
          oj to byly czasy....
          A na liscie ewidentnie brakuje Pro evo soccer

          dobra koniec przekazu..

          Rob
    • Gość: keitek Lakers vs celtics to rzeczywiscie byla rewelacyjna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.07, 23:57
      jak na tamte lata gra. Pamietam ze w Polsce taka gre kupowalo/nagrywalo sie w
      normalnym komputerowym sklepie (czasem przynoszac wlasna dyskietke ;) ) i to
      bylo slodkie piractwo :]

      a jak juz przy piractwie jestesmy to ta wlasnie gra miala zabezpieczenie,
      mianowicie trzeba bylo podac wynik jakiegos historycznego meczu- jako kod. Jak
      karteczke z tymi wynikami gdzies zgubilem to dopiero byla rozpacz, bo internetu
      kiedys nie bylo :D

      Formułka "Grand Prix Circuit" tez byla wypasna :]
    • zynder old skool 07.10.07, 23:59
      bezsensible soccer rzadzilo back in the days :) dodam od siebie ciut
      wczesniejszy i rownie grywalny world cup na amige (ta oszalamiajaca jak na owe
      czasy grafika i strzaly z polowy boiska! ;)

      a wczesniej, czasy spectrum: match day (1983?) i znacznie pozniejszy eh soccer
      (edytowalne zespoly).

      na marginesie. imho obecne gry futbolowe nie maja juz tej pierwotnej
      grywalnosci. strzelenie gola w sensible, eh czy match day byl wynikiem precyzji
      i zrecznosci - strzelenie gola w pesie czy fifie to najczesciej tylko timing,
      czyli odpalenie bomby z odpowiednia sila i w odpowiednim momencie.

      he he pewnie apologeci fify i pesa mnie teraz zywcem pozra ;)

      old skool rulez



      • Gość: Luki NBA LIVE !!! IP: *.toya.net.pl 08.10.07, 00:35
        rewelacja da na dwa w kosza i te wsady wyskakujac poza obszar ekranu...o multum godzin spedzielm nad ta gierka
    • nirgal A gdzie Formulki ? 08.10.07, 04:41
      I niezapomniana seria Grand Prix ? Jeszcze z Amigii ;] to było coś popylanie
      kwadratowymi bolidami ;]

      no i nieśmiertelne Track&Field na C64 ;]
      ___________________
      Formuła 1 Liga rFactor
      F1Liga.pl rFactor
    • Gość: ToKu Collin McRae Rally 2 IP: *.ibd.gtsenergis.pl 08.10.07, 09:58
      pamiętam wakacje, gdy odgłosy grania w tą grę dochodziły z co
      drugiego okna... Jak można było to pominąć?

      Z EA sports NHL 2002 faktycznie najlepsza, szkoda że w Polsce mało
      kto w to grał, bo hokej NHL nie jest zbyt popularny. Późniejsze NHL
      nie były już nawet w połowie tak dobre, choć w 2004 chwilę pograłem.

      W ogóle autorzy trafnie wybrali najlepsze gy z serii FIFA, NHL, NBA.

      Pozdrawiam.
      • Gość: sadsadas Re: Collin McRae Rally 2 IP: *.zwolen.net 08.10.07, 12:35
        aa
    • Gość: rafcze FIFA 98: RTWC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.07, 12:13
      To była pierwsza FIFA, w którą grałem. I grałem w nią najdłużej. A Vanuatu było
      Mistrzem Świata nieraz:) Jeszcze Malediwy, jako najsłabszy zespół w strefie
      azjatyckiej były Mistrzem na najtrudniejszym poziomie!:) Najlepsza FIFA pod
      względem grywalności!!Jeszcze FIFA 99 była super!Grałem ze znajomymi PAD kontra
      Klawiatura :)
      • Gość: sadsadas Re: FIFA 98: RTWC IP: *.zwolen.net 08.10.07, 12:38
    • Gość: mastika Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okrąg.. IP: 212.160.235.* 08.10.07, 14:23
      a Elastomania ??
    • Gość: Rafl Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okrąg.. IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 08.10.07, 18:29
      Do tych co chcieliby tutaj PESa
      Domyślam się, że młodość autora artykułu była związana bardziej z PC niż z PSX. Pewnie, że ISS był najlepszą grą piłkarską w tamtych czasach, ale ci, co mieli PC jarali się czym innym. Oni nigdy nie zrozumieją dlaczego my wolimy PESa bo mają swoje tradycje
      Dla mnie jako młodego człowieka wychowanego na PSX kultowe gry sportowe to: ISS PRO 98, Colin McRae 2, Tony Hawk's Pro Skater
      • Gość: aaa Re: Czarne kwiaty, białe korzenie: Piłka jest okr IP: *.lubin.dialog.net.pl 09.10.07, 10:09
        A ja sie nei zgodze, jestem '79 rocznik i pamietam czasy Sensible
        soccer na amidze,LAkers vs. Celtics na PC i ISS PES na PS2-miodne
        gry sa miodne niezaleznie na czym sie gra.Gra zostaje kultowa albo
        nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka