fenek78 26.11.07, 11:11 Dobrze napisane! Wcale nie mamy takiej rewelacyjnej grupy! Miejmy tylko nadzieję że Polska piłka pod wodzą Leo będzie nadal rozwijać się w tak obiecującym kierunku:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mk Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:13 zobaczymy co Czesi pokażą na ME< bo na MŚ wypadli nie lepiej niż Polacy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gucio Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:32 No to chyba nie za bardzo ogladałeś MŚ - grali w najtrudniejszej grupie - rozbili USA, przegrali minimalnie z Włochami gdzie grając przez całą druga połowe w "10" nie schodzili z ich połowy i potkneli się na rewelacji tych Mistrzostw - Ghanie - to teraz sobie porównaj z naszymi kopaczami - kompromitacja z Ekwadorem, obrona Czestochowy z Niemcami i kopanina w meczu o pietruszke z Kostaryka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 12:13 nie potknęli się na Ghanie tylko dostali od Ghany LANIE. Przecież gdyby Ghana wykorzystała chociaż połowę stuprocentowych sytuacji to byłoby 5-0. Słabo zagrali na tych mŚ i tyle. PS Oczywiście wszystko można zmanipulować i napisać tak jak ty: Polska rozbiła Kostarykę, przegrała minimalnie z Niemcami i potknęła się na Ekwadorze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gzesiolek Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 12:19 bawienie sie slowami nie zmienia faktu, ze pomiedzy jakoscia gry Czechow, a jakoscia gry naszych orlow w tamtych meczach widniala przepasc... Nie ma co gdybac, o tym co by bylo... Mam nadzieje, ze nasi poludniowi (i polnocni) blizszi i dalsi sasiedzi beda mieli okazje zobaczyc najlepszy footbal na jaki naszych stac... Nie jestesmy faworytami, o tym nie wolno zapomniec, ale takze mozemy wygrac ta grupe... stac naszych na to! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 16:26 nie było przepaści, pepiki-knedliki może i grali ładnie dla oka, ale wynikało z tego GWno TOTALNE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Honza Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.19.broadband3.iol.cz 26.11.07, 18:56 Já ti dám pepík knedlík, poleno jedno!! Počkej až na vás vlítnem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yourij Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: 141.197.14.* 26.11.07, 19:31 lol :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fifa200 Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.e-wro.net.pl 26.11.07, 12:21 Taki tekst to można napisać do każdej grupy ,która by Polska wylosowała.Rafał w swoim stylu znowu znowu ostrzega przed huuraaoptymizmem, , ze nie będzie tak łatwo i w ogóle. Tak samo pisał po losowaniu grup do ME !!! Wtedy to Portugalia i Serbia z paletą europejskich gwiazd miały być murowanymi faworytami, co najwyżej przy wielkim szczęściu Polska mogła powalczyć z Serbią lae to i tak tylko cud mógłby nam pomóc. Panie Rafale niech Pan sie nie bawi w Gmocha i za wszelką cenę dowarościowuje przeciwników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t_p_ Bedzie ciezko z Czechami i... Irl Pln IP: 81.144.219.* 26.11.07, 12:38 Irlandia Polnocna to jest inny zespol od tego, z ktorym gralismy w eliminacjach kilka lat temu. Nawet nie chodzi mi o samego Healey (13 goli w eliminacjach), ktory jest rewelacyjny w ich zespole (mimo ze jest cienki w Premier League). Ten zespol w ciagu ostatnich dwoch lat pokonal miedzy innymi: Anglie, Szwecje, Hiszpanie, Danie. To jest cos czego Polacy chyba nie byliby w stanie osiaganac (z calym respektem). Mimo to marze zebysmi sparwili im okropne manto - przynjamniej 4:0 u siebie i ze 3:0 u nich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nie zgadzam się! Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.chello.pl 26.11.07, 11:14 Ja się z p.Stecem nie zgadzam. Uważam, że zdecydowanie ciężej byłoby nam w grupach 1,6,7,8. Boruc bramkarzowi Czechów w niczym nie ustępuje, inni zawodnicy naszych południowych sąsiadów są teoretycznie lepsi, nie przesadzałbym jednak, że różnica jest tak ogromna. Młodzież czeska druga na MŚ - zwracam jednak uwagę, że tak jak i nasza młodzież przegrali z Argentyną tyle, że wpadli na ten zespół zdecydowanie później. Co do fenomenu Słowacji, Słowenii czy Irlandii Północnej to pozostawię to bez komentarza. Moim zdaniem z Leo, na fali Euro 2012 sprawimy niespodziankę i wygramy grupę. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
airborell Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 26.11.07, 12:56 >> Ja się z p.Stecem nie zgadzam. Uważam, że zdecydowanie ciężej byłoby nam w grupach 1,6,7,8. Boruc bramkarzowi Czechów w niczym nie ustępuje, Tylko ciekawe, że jeden gra w Chelsea, a drugi w Celticu Glasgow. Ale pewnie działacze różnych Barcelon i innych Arsenali się nie znają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nie zgadzam się Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.chello.pl 26.11.07, 13:29 Oba zespoły (Chelsea i Celtic) święcą triumfy jedynie na własnym podwórku. To z pewnością je łączy. Oba zespoły to również świetne drużyny europejskie ale nie tak dobre jak Milan, Barcelona czy Real Madryt. Co do następnego klubu Boruca poczekajmy najpóźniej do sierpnia 2008r. Odpowiedz Link Zgłoś
airborell Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 26.11.07, 19:12 Gość portalu: Nie zgadzam się napisał(a): > Oba zespoły (Chelsea i Celtic) święcą triumfy jedynie na własnym podwórku. Pewnie, bo liga angielska w ogóle się poziomem od szkockiej nie różni. Zresztą w LM Chelsea odpada w półfinałach, a dla Celticu historycznym sukcesem jest przejście przez fazę grupową. Uwielbiam takie oderwanie od rzeczywistości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nigger Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: 212.160.172.* 26.11.07, 17:04 A co moze sie znaja? A kto wydaje fortune na nieudacznika Kirklanda? Ja? A kto od lat niszczy transferami real Madryt? ja? Przy transferach nie uniknie sie wpadek, a Borucem interesuja sie wielkie kluby od ponad roku Odpowiedz Link Zgłoś
airborell Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 26.11.07, 19:10 Interesują się, interesują i nic z tego nie wynika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.aster.pl 26.11.07, 11:26 drużyna która wychodzi z grupy w finałach MS nie może źle wylosować w eliminacjach MS!!!!!!!!!!! a drużyna która nie wychodzi z grpy w finałach MS - jak uczy doświadczenie - nie ma tam po co wg polskich dziennikarzy i kibiców jeździć!!!!!!!!!!!!!! a zatem wszelkie gadanie o losowaniu to strata czasu, wszystko!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.gla.ac.uk 26.11.07, 11:39 A ja sie z p. Stecem zgadzam, nie bedzie lekko. Bo zakladajac, ze znajdziemy sie na drugim miejscu za Czechami to czekac na nas beda baraze z potencjalnie bardzo trudnymi przeciwnikami. Oczywiscie, moze sie tez zdarzyc, ze wygramy swoja grupe a wtedy - po pokonaniu Czechow - moze to oznaczac, ze wystep na MS tez bedzie wreszcie udany (min. wyjscie z grupy na MS). Oby tak sie stalo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryś Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:45 A weś się już Stecu zamknij Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Heniu Eee tam. IP: *.chello.pl 26.11.07, 12:04 Ja tam wolę szlagiery "mistrzowskie" a nie "eliminacyjne" dlatego 5 lat bez grania z potęgą nie boli:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do Steca Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 12:06 Każdy wie, że masz awersję do Realu,ale chyba nawet TY powinieneś przyznać, że lepszy i od Ceha i od Buffona jest Iker Casillas... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pan daun Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.proxnet.pl 26.11.07, 12:35 Jakby zsumować ludność wszystkich naszych rywali to będzie Polska 38 mln vs reszta grupy łącznie około 18 mln :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macman Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 13:09 Hehe i to powinien być punkt widzenia :) Zobaczcie jak ludzie gratulują na wirtualnym stadionie, nareszcie jest jakaś duża okazja do świętowania ;) Jak dla mnie te ME mogą przegrać, to że awansowali to i tak sukces! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szczecinianin W przypadku braku awansu będziemy fetować Kakę! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 13:07 W przypadku braku awansu będziemy fetować Kakę!Stec-jak już zmyjesz gó.. ze łba,to wiedz,że obecny Kaka nie dorasta do pięt Kazimierzowi "Kace" Deynie.Co ważniejsze jednak-bliskie są wyjazdy-ile "kibolstwa" tam pojedzie na ustawki i danie upustu swemu rozwydrzeniu!Oczywiście-wszystko zostanie umówione przez Internet i komórki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hes Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 14:07 Oj Panie Stec- nudzisz Pan! Ale mam do Pana pytanie - co napisałby Pan w swojej analizie, gdybyśmy trafili do grup: 1. przeciwnicy Portugalia Dania 2. Grecja Szwajcaria 4. Niemcy Finlandia 5. Hiszpania Belgia 6. Chorwacja Ukraina 7. Francja Serbia 8. Włochy Irlandia 9. Holandia Norwegia Ja znam odpowiedź - napisałby Pan to samo (no może poza grupą 2, ale jak znam Pana pisanie i w Grekach i Szwajcarach znalazłby Pan plusy ujemne) - więc po co te truizmy skoro wiadomo, że bedzie ciężko...bo to Europa, gdzie nie ma słabych drużyn (tak mi przyszło do głowy, - dobrze się stało, że nie trafiliśmy na Armenię - to by był dopiero płacz). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dżukszcz Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.babilon.ds.polsl.pl 26.11.07, 14:17 mamy grupe wyrownana, czyli taka gdzie kazdy bedzie mogl wygrac z kazdym.. czyli teoretycznie nie powinno byc zdecydowanego lidera, ktory zapewni sobie awans dwie-trzy kolejki przed koncem.. dlatego to w sumie dobrze.. wazne jest jeszcze to jak wypadniemy na ME, bo jesli uda nam sie np. wejsc do cwiercfinalow (albo dalej) to beda sie nas bac.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sid Czy Stec naprawdę potrafi tylko ględzić? IP: *.jg.vectranet.pl 26.11.07, 15:11 Co byśmy wszyscy zrobili bez stecowych analiz "tego-co-tylko-się-nam-wydaje-że-takie-jest-a-tak-naprawdę-nie-jest". Odpowiedz Link Zgłoś
mapi7 Re: Czy Stec naprawdę potrafi tylko ględzić? 26.11.07, 15:31 Pod wodzą LEO szybko się nie damy wyeliminować!!!! Trzymam kciuki za Drużynę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
prober Szlagierami będą obydwa mecze z Czechami 26.11.07, 15:44 Zbędne narzekanie. Szlagierami będą przecież obydwa mecze z Czechami (porównywalne przecież z meczami Polska-Portugalia). Kolejne eliminacje Polaków to MŚ'2014 w Brazylii. Rozpoczną się w 2012, po drodze będziemy mieć 2xME (mamy pewny udział) i MŚ. Więc nudno nie będzie! A tak BTW: Polacy są w europejskiej elicie jeśli chodzi o ostatnie wielkie imprezy futbolowe: oprócz nas tylko SIEDMIU zespołom (Chorwacja, Włochy, Szwecja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Francja) udało się zakwalifikować na MŚ'02, MŚ'06 oraz na ME'08 ! Inna sprawa, że pod względem wyników tam osiąganych jesteśmy w tyle :| Przynajmniej do czerwca 2008, kiedy to celujemy w medal :) Odpowiedz Link Zgłoś
airborell Re: Szlagierami będą obydwa mecze z Czechami 26.11.07, 19:27 > A tak BTW: Polacy są w europejskiej elicie jeśli chodzi o ostatnie wielkie > imprezy futbolowe: oprócz nas tylko SIEDMIU zespołom (Chorwacja, Włochy,Szwecja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Francja) udało się zakwalifikować na MŚ'02, MŚ'06 oraz na ME'08 ! Tak, a jak jeszcze dodasz MŚ '74, to zostaną tylko Polska, Włochy, Szwecja i Niemcy. (Bo skoro pomijasz ME '04, to możesz sobie w ogóle dobierać imprezy dowolnie, nieprawdaż?). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tutak To wcale nie taka łatwa grupa ! IP: 194.181.60.* 26.11.07, 15:55 Tak, zgoda, to wcale nie jest łatwa grupa, jeśli chodzi o jej skład. Ale teraz chyba już mamy "z głowy" kompleksy i gramy z każdym bez strachu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nigger Stala sie rzecz nieslychana IP: 212.160.172.* 26.11.07, 17:01 Pierwszy raz w zyciu zgodzilem sie z panem Stecem od poczatku do konca!! Nie wierze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawca Stec srec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 17:01 Stec to ,Stec tam to,wszędzie Stec.Idzi do fryzjera gamoniu bez szkoły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olinek Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.ghnet.pl 26.11.07, 17:03 Boshe Stecu, ty zawsze znajdziesz dziure w calym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek X Niemcy to tradycyjna potega! IP: *.aster.pl 26.11.07, 17:28 "Nie wpadli też na żadną tradycyjną potęgę - Anglię, Francję, Hiszpanię, Holandię lub Włochy." No sorry, tam jakies autor zapomnial cos? na pewno przypadkowo ;) Anglia- tak Francja- tak Hiszpanie- raczej nie Holandia- tak Wlochy- tak Niemcy- zdecydowany tak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Čech Re: Niemcy to tradycyjna potega! IP: *.customer.medialine.cz 26.11.07, 17:32 Česká republika FOREVER Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek X Re: Niemcy to tradycyjna potega! IP: *.aster.pl 26.11.07, 18:00 No masz racje, czesi tez. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Honza Re: Niemcy to tradycyjna potega! IP: *.19.broadband3.iol.cz 26.11.07, 19:04 Pomažete vy, ale fofrem zpátky do polska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik przyslow moc i magia IP: *.mammothnetworks.com 26.11.07, 19:33 gdzie dwoch sie bije to trzeci skorzysta. koncowka grupy bedzie wiec taka: 1.Slowenia 2.Slowacja 3.Polska 4.Czechy 5.? 6.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kosa Re: przyslow moc i magia IP: *.acn.waw.pl 26.11.07, 20:19 Felietony Pana Steca maja taki poziom jak 10-ta edycja Big Brothera. Nawet gdyby, zamiast Czech mielibyśmy Grenlandię a zamiast Słowacji Sandecję Nowy Sącz, to i tak Stec by napisał,że najgorszą tzn. najstraszniejszą drużyną jest Irlandia bo nieobliczalna, Słownenia to prawie dawna Jugosławia a San Marino leży w środku czterokrotnego Mistrza Świata. No przerąbane! I jak komuś wydawało się, że mieliśmy dobre losowanie to jest w głębokim błędzie, bo my Polacy jak Małysz mamy zawsze złe warunki(opinia dziennikarzy) i każdy przeciwnik nawet najgorszy(sportowo) jest najstraszniejszy. Odpowiedz Link Zgłoś