Dodaj do ulubionych

Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010

26.11.07, 11:11
Dobrze napisane! Wcale nie mamy takiej rewelacyjnej grupy! Miejmy tylko
nadzieję że Polska piłka pod wodzą Leo będzie nadal rozwijać się w tak
obiecującym kierunku:)
Obserwuj wątek
    • Gość: mk Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:13
      zobaczymy co Czesi pokażą na ME< bo na MŚ wypadli nie lepiej niż
      Polacy.
      • Gość: gucio Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:32
        No to chyba nie za bardzo ogladałeś MŚ - grali w najtrudniejszej grupie - rozbili USA, przegrali minimalnie z Włochami gdzie grając przez całą druga połowe w "10" nie schodzili z ich połowy i potkneli się na rewelacji tych Mistrzostw - Ghanie - to teraz sobie porównaj z naszymi kopaczami - kompromitacja z Ekwadorem, obrona Czestochowy z Niemcami i kopanina w meczu o pietruszke z Kostaryka.
        • Gość: mk Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 12:13
          nie potknęli się na Ghanie tylko dostali od Ghany LANIE.
          Przecież gdyby Ghana wykorzystała chociaż połowę stuprocentowych
          sytuacji to byłoby 5-0.
          Słabo zagrali na tych mŚ i tyle.

          PS Oczywiście wszystko można zmanipulować i napisać tak jak ty:
          Polska rozbiła Kostarykę, przegrała minimalnie z Niemcami i potknęła
          się na Ekwadorze:)
          • Gość: gzesiolek Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 12:19
            bawienie sie slowami nie zmienia faktu, ze pomiedzy jakoscia gry
            Czechow, a jakoscia gry naszych orlow w tamtych meczach widniala
            przepasc...
            Nie ma co gdybac, o tym co by bylo...
            Mam nadzieje, ze nasi poludniowi (i polnocni) blizszi i dalsi
            sasiedzi beda mieli okazje zobaczyc najlepszy footbal na jaki
            naszych stac...
            Nie jestesmy faworytami, o tym nie wolno zapomniec, ale takze mozemy
            wygrac ta grupe... stac naszych na to!
            • Gość: mk Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 16:26
              nie było przepaści, pepiki-knedliki może i grali ładnie dla oka, ale
              wynikało z tego GWno TOTALNE.
              • Gość: Honza Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.19.broadband3.iol.cz 26.11.07, 18:56
                Já ti dám pepík knedlík, poleno jedno!! Počkej až na vás vlítnem.
                • Gość: yourij Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: 141.197.14.* 26.11.07, 19:31
                  lol :)
        • Gość: fifa200 Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.e-wro.net.pl 26.11.07, 12:21
          Taki tekst to można napisać do każdej grupy ,która by Polska wylosowała.Rafał w
          swoim stylu znowu znowu ostrzega przed huuraaoptymizmem, , ze nie będzie tak
          łatwo i w ogóle. Tak samo pisał po losowaniu grup do ME !!!

          Wtedy to Portugalia i Serbia z paletą europejskich gwiazd miały być murowanymi
          faworytami, co najwyżej przy wielkim szczęściu Polska mogła powalczyć z Serbią
          lae to i tak tylko cud mógłby nam pomóc. Panie Rafale niech Pan sie nie bawi w
          Gmocha i za wszelką cenę dowarościowuje przeciwników.
        • Gość: t_p_ Bedzie ciezko z Czechami i... Irl Pln IP: 81.144.219.* 26.11.07, 12:38
          Irlandia Polnocna to jest inny zespol od tego, z ktorym gralismy w
          eliminacjach kilka lat temu. Nawet nie chodzi mi o samego Healey (13
          goli w eliminacjach), ktory jest rewelacyjny w ich zespole (mimo ze
          jest cienki w Premier League). Ten zespol w ciagu ostatnich dwoch
          lat pokonal miedzy innymi: Anglie, Szwecje, Hiszpanie, Danie. To
          jest cos czego Polacy chyba nie byliby w stanie osiaganac (z calym
          respektem). Mimo to marze zebysmi sparwili im okropne manto -
          przynjamniej 4:0 u siebie i ze 3:0 u nich.
    • Gość: Nie zgadzam się! Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.chello.pl 26.11.07, 11:14
      Ja się z p.Stecem nie zgadzam. Uważam, że zdecydowanie ciężej byłoby nam w
      grupach 1,6,7,8. Boruc bramkarzowi Czechów w niczym nie ustępuje, inni
      zawodnicy naszych południowych sąsiadów są teoretycznie lepsi, nie
      przesadzałbym jednak, że różnica jest tak ogromna. Młodzież czeska druga na MŚ
      - zwracam jednak uwagę, że tak jak i nasza młodzież przegrali z Argentyną
      tyle, że wpadli na ten zespół zdecydowanie później. Co do fenomenu Słowacji,
      Słowenii czy Irlandii Północnej to pozostawię to bez komentarza. Moim zdaniem
      z Leo, na fali Euro 2012 sprawimy niespodziankę i wygramy grupę.

      Pozdrawiam.
      • airborell Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 26.11.07, 12:56
        >> Ja się z p.Stecem nie zgadzam. Uważam, że zdecydowanie ciężej byłoby nam w
        grupach 1,6,7,8. Boruc bramkarzowi Czechów w niczym nie ustępuje,

        Tylko ciekawe, że jeden gra w Chelsea, a drugi w Celticu Glasgow. Ale pewnie
        działacze różnych Barcelon i innych Arsenali się nie znają.
        • Gość: Nie zgadzam się Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.chello.pl 26.11.07, 13:29
          Oba zespoły (Chelsea i Celtic) święcą triumfy jedynie na własnym podwórku. To z
          pewnością je łączy. Oba zespoły to również świetne drużyny europejskie ale nie
          tak dobre jak Milan, Barcelona czy Real Madryt. Co do następnego klubu Boruca
          poczekajmy najpóźniej do sierpnia 2008r.
          • airborell Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 26.11.07, 19:12
            Gość portalu: Nie zgadzam się napisał(a):

            > Oba zespoły (Chelsea i Celtic) święcą triumfy jedynie na własnym podwórku.

            Pewnie, bo liga angielska w ogóle się poziomem od szkockiej nie różni. Zresztą w
            LM Chelsea odpada w półfinałach, a dla Celticu historycznym sukcesem jest
            przejście przez fazę grupową.

            Uwielbiam takie oderwanie od rzeczywistości.
        • Gość: nigger Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: 212.160.172.* 26.11.07, 17:04
          A co moze sie znaja? A kto wydaje fortune na nieudacznika Kirklanda?
          Ja? A kto od lat niszczy transferami real Madryt? ja? Przy
          transferach nie uniknie sie wpadek, a Borucem interesuja sie wielkie
          kluby od ponad roku
          • airborell Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 26.11.07, 19:10
            Interesują się, interesują i nic z tego nie wynika.
    • Gość: rt Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.aster.pl 26.11.07, 11:26
      drużyna która wychodzi z grupy w finałach MS nie może źle wylosować
      w eliminacjach MS!!!!!!!!!!!

      a drużyna która nie wychodzi z grpy w finałach MS - jak uczy
      doświadczenie - nie ma tam po co wg polskich dziennikarzy i kibiców
      jeździć!!!!!!!!!!!!!!

      a zatem wszelkie gadanie o losowaniu to strata czasu,
      wszystko!!!!!!!!
    • Gość: olek Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.gla.ac.uk 26.11.07, 11:39
      A ja sie z p. Stecem zgadzam, nie bedzie lekko. Bo zakladajac, ze znajdziemy sie
      na drugim miejscu za Czechami to czekac na nas beda baraze z potencjalnie bardzo
      trudnymi przeciwnikami. Oczywiscie, moze sie tez zdarzyc, ze wygramy swoja grupe
      a wtedy - po pokonaniu Czechow - moze to oznaczac, ze wystep na MS tez bedzie
      wreszcie udany (min. wyjscie z grupy na MS). Oby tak sie stalo.
    • Gość: ryś Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 11:45
      A weś się już Stecu zamknij
    • Gość: Heniu Eee tam. IP: *.chello.pl 26.11.07, 12:04
      Ja tam wolę szlagiery "mistrzowskie" a nie "eliminacyjne" dlatego 5 lat bez grania z potęgą nie boli:)
    • Gość: Do Steca Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 12:06
      Każdy wie, że masz awersję do Realu,ale chyba nawet TY powinieneś przyznać, że
      lepszy i od Ceha i od Buffona jest Iker Casillas...
    • Gość: pan daun Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.proxnet.pl 26.11.07, 12:35
      Jakby zsumować ludność wszystkich naszych rywali to będzie Polska 38 mln vs
      reszta grupy łącznie około 18 mln :)
      • Gość: macman Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 13:09
        Hehe i to powinien być punkt widzenia :) Zobaczcie jak ludzie gratulują na
        wirtualnym stadionie, nareszcie jest jakaś duża okazja do świętowania ;) Jak dla
        mnie te ME mogą przegrać, to że awansowali to i tak sukces!
    • Gość: Szczecinianin W przypadku braku awansu będziemy fetować Kakę! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 13:07
      W przypadku braku awansu będziemy fetować Kakę!Stec-jak już zmyjesz gó.. ze
      łba,to wiedz,że obecny Kaka nie dorasta do pięt Kazimierzowi "Kace" Deynie.Co
      ważniejsze jednak-bliskie są wyjazdy-ile "kibolstwa" tam pojedzie na ustawki i
      danie upustu swemu rozwydrzeniu!Oczywiście-wszystko zostanie umówione przez
      Internet i komórki.
    • Gość: hes Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.07, 14:07
      Oj Panie Stec- nudzisz Pan!
      Ale mam do Pana pytanie - co napisałby Pan w swojej analizie, gdybyśmy trafili do grup:
      1. przeciwnicy Portugalia Dania
      2. Grecja Szwajcaria
      4. Niemcy Finlandia
      5. Hiszpania Belgia
      6. Chorwacja Ukraina
      7. Francja Serbia
      8. Włochy Irlandia
      9. Holandia Norwegia
      Ja znam odpowiedź - napisałby Pan to samo (no może poza grupą 2, ale jak znam Pana pisanie i w Grekach i Szwajcarach znalazłby Pan plusy ujemne) - więc po co te truizmy skoro wiadomo, że bedzie ciężko...bo to Europa, gdzie nie ma słabych drużyn (tak mi przyszło do głowy, - dobrze się stało, że nie trafiliśmy na Armenię - to by był dopiero płacz).
      • Gość: dżukszcz Re: Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.babilon.ds.polsl.pl 26.11.07, 14:17
        mamy grupe wyrownana, czyli taka gdzie kazdy bedzie mogl wygrac z kazdym.. czyli
        teoretycznie nie powinno byc zdecydowanego lidera, ktory zapewni sobie awans
        dwie-trzy kolejki przed koncem.. dlatego to w sumie dobrze.. wazne jest jeszcze
        to jak wypadniemy na ME, bo jesli uda nam sie np. wejsc do cwiercfinalow (albo
        dalej) to beda sie nas bac..
    • Gość: Sid Czy Stec naprawdę potrafi tylko ględzić? IP: *.jg.vectranet.pl 26.11.07, 15:11
      Co byśmy wszyscy zrobili bez stecowych analiz "tego-co-tylko-się-nam-wydaje-że-takie-jest-a-tak-naprawdę-nie-jest".
      • mapi7 Re: Czy Stec naprawdę potrafi tylko ględzić? 26.11.07, 15:31
        Pod wodzą LEO szybko się nie damy wyeliminować!!!!
        Trzymam kciuki za Drużynę!!!
    • prober Szlagierami będą obydwa mecze z Czechami 26.11.07, 15:44
      Zbędne narzekanie.
      Szlagierami będą przecież obydwa mecze z Czechami (porównywalne przecież z
      meczami Polska-Portugalia). Kolejne eliminacje Polaków to MŚ'2014 w Brazylii.
      Rozpoczną się w 2012, po drodze będziemy mieć 2xME (mamy pewny udział) i MŚ.
      Więc nudno nie będzie!

      A tak BTW: Polacy są w europejskiej elicie jeśli chodzi o ostatnie wielkie
      imprezy futbolowe: oprócz nas tylko SIEDMIU zespołom (Chorwacja, Włochy,
      Szwecja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Francja) udało się zakwalifikować na
      MŚ'02, MŚ'06 oraz na ME'08 ! Inna sprawa, że pod względem wyników tam osiąganych
      jesteśmy w tyle :| Przynajmniej do czerwca 2008, kiedy to celujemy w medal :)
      • airborell Re: Szlagierami będą obydwa mecze z Czechami 26.11.07, 19:27
        > A tak BTW: Polacy są w europejskiej elicie jeśli chodzi o ostatnie wielkie
        > imprezy futbolowe: oprócz nas tylko SIEDMIU zespołom (Chorwacja,
        Włochy,Szwecja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Francja) udało się zakwalifikować
        na MŚ'02, MŚ'06 oraz na ME'08 !

        Tak, a jak jeszcze dodasz MŚ '74, to zostaną tylko Polska, Włochy, Szwecja i
        Niemcy. (Bo skoro pomijasz ME '04, to możesz sobie w ogóle dobierać imprezy
        dowolnie, nieprawdaż?).
    • Gość: Tutak To wcale nie taka łatwa grupa ! IP: 194.181.60.* 26.11.07, 15:55
      Tak, zgoda, to wcale nie jest łatwa grupa, jeśli chodzi o jej skład.
      Ale teraz chyba już mamy "z głowy" kompleksy i gramy z każdym bez
      strachu.
    • Gość: nigger Stala sie rzecz nieslychana IP: 212.160.172.* 26.11.07, 17:01
      Pierwszy raz w zyciu zgodzilem sie z panem Stecem od poczatku do
      konca!! Nie wierze :)
    • Gość: znawca Stec srec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 17:01
      Stec to ,Stec tam to,wszędzie Stec.Idzi do fryzjera gamoniu bez
      szkoły.
    • Gość: olinek Rafał Stec: Czeka nas ciężka droga do MŚ 2010 IP: *.ghnet.pl 26.11.07, 17:03
      Boshe Stecu, ty zawsze znajdziesz dziure w calym
    • Gość: Tomek X Niemcy to tradycyjna potega! IP: *.aster.pl 26.11.07, 17:28
      "Nie wpadli też na żadną tradycyjną potęgę - Anglię, Francję, Hiszpanię,
      Holandię lub Włochy."

      No sorry, tam jakies autor zapomnial cos? na pewno przypadkowo ;)

      Anglia- tak
      Francja- tak
      Hiszpanie- raczej nie
      Holandia- tak
      Wlochy- tak
      Niemcy- zdecydowany tak
      • Gość: Čech Re: Niemcy to tradycyjna potega! IP: *.customer.medialine.cz 26.11.07, 17:32
        Česká republika FOREVER
        • Gość: Tomek X Re: Niemcy to tradycyjna potega! IP: *.aster.pl 26.11.07, 18:00
          No masz racje, czesi tez.
          • Gość: Honza Re: Niemcy to tradycyjna potega! IP: *.19.broadband3.iol.cz 26.11.07, 19:04
            Pomažete vy, ale fofrem zpátky do polska.
            • Gość: kazik przyslow moc i magia IP: *.mammothnetworks.com 26.11.07, 19:33
              gdzie dwoch sie bije to trzeci skorzysta.

              koncowka grupy bedzie wiec taka:

              1.Slowenia
              2.Slowacja
              3.Polska
              4.Czechy
              5.?
              6.?
              • Gość: Kosa Re: przyslow moc i magia IP: *.acn.waw.pl 26.11.07, 20:19
                Felietony Pana Steca maja taki poziom jak 10-ta edycja
                Big Brothera. Nawet gdyby, zamiast Czech mielibyśmy
                Grenlandię a zamiast Słowacji Sandecję Nowy Sącz, to
                i tak Stec by napisał,że najgorszą tzn. najstraszniejszą
                drużyną jest Irlandia bo nieobliczalna, Słownenia to
                prawie dawna Jugosławia a San Marino leży w środku
                czterokrotnego Mistrza Świata. No przerąbane! I jak komuś
                wydawało się, że mieliśmy dobre losowanie to jest w
                głębokim błędzie, bo my Polacy jak Małysz mamy zawsze
                złe warunki(opinia dziennikarzy) i każdy przeciwnik nawet
                najgorszy(sportowo) jest najstraszniejszy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka