Gość: Trip
IP: *.magma-net.pl
10.01.08, 23:07
Oj Radku, Radku, a tak Ci wszyscy dobrze życzyliśmy i życzymy... A ty co?
Cienko to widzę... Wracaj do nas do Jaworzna! Albo nie, zostań! Wiara czyni
cuda. Tego potrzebujesz! A ja wierze, że Ci się powiedzie! Kto jeszcze? Może
się dopisze?