Dodaj do ulubionych

Koniec Alvesa, początek Matusiaka?

IP: *.magma-net.pl 10.01.08, 23:07
Oj Radku, Radku, a tak Ci wszyscy dobrze życzyliśmy i życzymy... A ty co?
Cienko to widzę... Wracaj do nas do Jaworzna! Albo nie, zostań! Wiara czyni
cuda. Tego potrzebujesz! A ja wierze, że Ci się powiedzie! Kto jeszcze? Może
się dopisze?
Obserwuj wątek
    • Gość: kibic Re: Koniec Alvesa, początek Matusiaka? IP: *.icpnet.pl 11.01.08, 00:29
      No dobra, ja sie dopiszę. Więc, ja sądzę, że Radosław Matusiak też
      nie ma tego całego Heerenveen w sercu, tylko w portfelu. I w ogóle
      sądzę, że news jest inspirowany przez kogoś z medialnie obrotnej
      rodziny Matusiaków. A te młodziaki, co to jeszcze 20 lat nie mają,
      posadzą go znowu na ławce (pewnie są lepsi) i cała medialna kampania
      familii Matusiaków i tak weźmie w łeb, no w sensie sportowym
      przynajmniej.
      • Gość: bylo isc do Belgii Holandia za trudna dla tuzinkowego gracza......... IP: *.bredband.comhem.se 11.01.08, 13:03
        Belgia ,Austria...Szwajcaria, tam móglby sie przebic,
        ale jako ze nawet na testy do Aston Villi nie pojechal to teraz
        rozumiemy powód...wiedzial ze w premier league bedzie siedzial na
        trybunach..powinien spróbowac w II ligowym klubie jak Rasiak...tam
        móglby sie pokazac, i byc kupiony lub awansowac ,
        Matusiak nie jest w niczym dobry i to jego problem..ani szybki, ani
        mocny w powietrzu, ani powalajacy drybling, ani strzal, taki
        sredniak który swoimi umiejetnosciami jest na poziomie chlopaków z
        ligi holenderskiej w wieku 20 lat a Matusiak ma ile? 25?...
        26?...27? hihaha
    • Gość: m Koniec Alvesa, początek Matusiaka? IP: *.meteo.uni.wroc.pl 11.01.08, 08:24
      sycylia byla za goraca, widac ze holandia jest zbyt plaska. czas na zmiane :-)
    • Gość: kaka Re: Koniec Alvesa, początek Matusiaka? IP: *.atm.com.pl 11.01.08, 08:47
      oglądałem jak zagrał te kilka minut w meczu z feyenordem i byłem
      pozytywnie zaskoczony, kiwał jak chciał, świetnie podawał do
      kolegów... był najlepszym zawodnikiem w ostatnich 20 minutach!!
      czemu nie gra?? bo holandia to skrabnica talentów... talentów, które
      holendrzy tworzą i sprzedają, nie zaś piłkarzy którz już są
      ukształtowani!!
    • Gość: diego Koniec Alvesa, początek Matusiaka? IP: 83.238.76.* 11.01.08, 09:56
      koniec dla .......jeednego (Matusiaka), poczatek dla drugiego,
      Alvesa. Zbyt dużo czasu minęło, z tej kariery, niestety, nic już nie
      bedzie. A mogło być tak pieknie..... Ktoś (Tatuś??) zapragnął
      kasiory i po talencie. Moja rada.... Górnik kase ma, ma plany i
      ambicje... . Tyle, że Górnikowi trzeba by całe serce oddać,na
      zawsze, cokolwiek to znaczy. Ale czy Radek tak potrafi??? Bo moze
      tylko konto (Tatusia???) sie liczy?
      Zycze mu ciagle jak najlepiej ale....czarno to widzę, no chyba , że
      odetnie pempowinę i zacznie przeżywac życie na swój własny sposób.
    • Gość: Manager Zurawski IP: *.203-62.cust.bluewin.ch 11.01.08, 12:02
      Wiadomosc z pierwszej reki. Zurawski sie spotkal z ludzmi z PSV
      Eindhoven. Chyba podpisze kontrakt juz dzisiaj.
      • Gość: jest za cienki wypozycza Matusiaka do II ligi, zeby sie ogral IP: *.bredband.comhem.se 11.01.08, 12:56
        PRZEKONACIE SIE...ZA PARE TYGODNI MATUSIAK BEDZIE NARZEKAL ZE TRENER
        SIE NA NIEGO UWZIAL BO NIE CHCE ZEBY POJECHAL NA EURO W CZERWCU...
        MATUSIAK CZY PIECHNA TO PILKARZE JEDNEGO SEZONU W SLABEJ ORANGE...
        NIECH ZROBI JAK FRANEK..CZY RASIAK I SZUKA SZCZESCIA W II LIGOWYCH
        DRUZYNACH..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka