Dodaj do ulubionych

Następna Liga Mistrzów

IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 29.01.08, 07:32
Jezeli chodzi o Kanadyjska lige to jest to amatorska CSL (Canadian Soccer League)o poziomie Polskiej 4 ligi... jeden zespol z tej ligi bedzie gral... ciekawie czy beda mieli bilety na samolot.
Drugi zespol moze wysc z amerykanskiej MSL a jest to TFC (Toronto FC)jedyna prawdziwa Kanadyska pro druzyna popierana przez niesamowitych fanow (wszystkie 14 tys. sezonowych karnetow na 2008 juz sprzedano, ktorej ja tez jestem fanem)... oni juz maja na bilety :)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka