Gość: Canadian
IP: *.cpe.net.cable.rogers.com
29.01.08, 07:32
Jezeli chodzi o Kanadyjska lige to jest to amatorska CSL (Canadian Soccer League)o poziomie Polskiej 4 ligi... jeden zespol z tej ligi bedzie gral... ciekawie czy beda mieli bilety na samolot.
Drugi zespol moze wysc z amerykanskiej MSL a jest to TFC (Toronto FC)jedyna prawdziwa Kanadyska pro druzyna popierana przez niesamowitych fanow (wszystkie 14 tys. sezonowych karnetow na 2008 juz sprzedano, ktorej ja tez jestem fanem)... oni juz maja na bilety :)