prober
22.04.08, 18:33
Byłoby trudniej.
W Katalonii jest większa presja. Ze strony kibiców, władz, mediów. Poza tym
chyba największy ze wszystkich klubów na świecie ciężar kilkudziesięcioletniej
historii "Dumy Katalonii". Nie sądzę, by nawet taki as jak Ferguson dał radę
utrzymać się tam przez 1/3 z tych 22 lat, które spędził w MU.