Gość: MACIE BŁĄD Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.bronto.fi 12.08.08, 14:47 A Radek Leniarski - i tysiące innych dziennikarzy - zbaraniały powinno być zbaranieli !!!! gdyz dziennikarz jest r. meskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kassia Badminton - dobrze idzie naszym w 1/16:) IP: 212.160.172.* 12.08.08, 14:52 debel wygral 1 seta 21:13 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matom Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 14:54 Debel wygrywa 1:0 (pierwszy set 21:13) trwa drugi Strona IO : results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/BD/C70/BD0000000.shtml#BDM002404 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zażenowany A Miarczyski coraz gorzej IP: *.mcx.pl 12.08.08, 14:55 Swoją drogą to w 'Sports illustrated" mają niezłego 'fachowca' od żeglarstwa, skoro Miarczyńskiego typowano do .... złota. Podobno tylko Miarczyńskiemu przeszkadza brak wiatru. Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mityco Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.powiat.elk.pl 12.08.08, 14:59 Już normalnie nie mogę znieść tych porażek... Mamy szansę z kimś wygrać w czymkolwiek cokolwiek? Chyba tylko z Pigmejami i Eskimosami... I to przy tygodniowych modłach całego narodu o obiektywnego sędziego i dzień konia dla naszych sportowców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 15:06 No i tak minął czwarty już dzień igrzysk i czwarty dzień klęsk i upokorzeń. Rany Boskie, czyżbyśmy naprawdę mieli nie zdobyć żadnego medalu? Czy to możliwe? Dlaczego nikt nie reaguje? Dlaczego Nurowski nie postawi do pionu wszystkich trenerów i prezesów. Po cholerę tam są w Pekinie?! Medalu dorobiły się już takie państwa jak Tadżykistan i Togo. Za chwilę zdobędzie Burkina Faso i Papua Nowa Gwinea, a my tylko 7-8 miejsca. Jak to jest, ze z 260 osobowej reprezentacji nie ma nikogo, kto zdobyłby medal na igrzyskach? Ale z drugiej strony, kraj, który buduje 6 km autostrad rocznie nie może dorobić się pewniaków do medalu. Po prostu nie może! Jesteśmy bandą nieudaczników i frajerów. Leje nas kto chce i jak chce! Cieszą się inni, ze ich przeciwnikiem jest Polak, bo wiedzą, ze mu łatwo złoją dupę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re:Panie maz45 , zal mi pana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 15:26 Zal mi pana autentycznie i bez moich zwyklych zlosliwosci.Kazdy narod niech ocenia dokonania lub ich brak swoich sportowcow, niech ich rozlicza.Ja akurat mam powod do dumy z moich niemieckich sportowcow.Licze na wiecej, na duzo wiecej.Co jednak zwrocilo moja uwage to zachowanie i prezencja kibicow na tych igrzyskach , i nie tylko na nich.Stwierdzam , ze niemieccy kibice zachowuja wiele godnosci w przezywaniu radosci jak rowniez w przelykaniu gorzkosci porazek. TAK SIE SKLADA , ZE OBSERWUJE TYLKO NAS ,NIEMIECKICH I WAS ,POLSKICH KIBICOW. Prosze mi wytlumaczyc dlaczego obserwujac waszych przezywam uczucie zazenowania i zaklopotania ?Dlaczego przychodzi mi porownanie do bydla? Podobne uczucie zazenowania odczuwam , gdy obserwuje zachowana i reakcje waszej glowy panstwa.A nie powinno mnie to nic obchodzic , w koncu moj Prezydent to zupelnie inna klasa.Wiec czemu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gżdacz Całe szczęście IP: *.bsk.vectranet.pl 12.08.08, 15:16 że w kajakarstwie górskim nie da się chyba wypaść z kajaka bo ten nasz koleś to chyba by sie utopił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tai Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 15:22 a ja to se na al dzazira sport ogladam usa - angola Odpowiedz Link Zgłoś
stix Prokurator zrobi porządek po igrzyskach 12.08.08, 15:22 z działaczami, trenerami i zawodnikami. Dosyć tego nieudacznictwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacej Polacy IP: *.vnet.wnec.edu 12.08.08, 15:34 Jeszcze przed olimpiada w Chinach powiedzialem ze jak Polacy zdobeda jeden medal i to brazowy to bedzie duze zwyciestwo dla Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
ksieciuniu1234 Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. 12.08.08, 15:52 wsciekły napisał: "Nie wiecie, gdzie można znaleźć cos sensowniejszego o wynikach w Pekinie ?" - te wyniki, to nie wina zczubaków (czy to "Nasz Dziennik" czy "NIE" wszędize te same porażki) - pretensje prosze słać do sporttowców, trenerów, działaczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 16:03 Właśnie zerknąłem na klasyfikację medalową po 4 dniach igrzysk i jeśli to kogoś pocieszy, to powiem, że wśród państw UE medali nie mają jeszcze: Dania, Bułgaria, Grecja, Belgia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Cypr i Malta. Z państw z poza Unii, które się liczą: Serbia i Kanada. Medale zdobyło do tej pory 46 państw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maceo o której one grają? IP: 80.246.106.* 12.08.08, 16:11 Radwańska z Domachowską mają grać za godzinę??? W Pekinie jest w tej chwili po 10 w nocy. To o której one grają??? To jest taki tenis imprezowy na tej olimpiadzie, czy co? I przy sztucznym świetle? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ti Re: o której one grają? IP: *.chello.pl 12.08.08, 16:20 przelozyli na jutro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pjetrek "Janosik" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 16:11 Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego, kiedy wszedłem na iTVP i chciałem tam oglądać igrzyska, to włączył mi się "Janosik" ?? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: "Janosik" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:40 Nie narzekaj, mogli puscic Szarika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . mecz radwanskiej i domachowskiej JUTRO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 16:20 wedlug tej stronki results.beijing2008.cn/WRM/ENG/Schedule/TE.shtml mecz deblowy radwanskiej i domachowskiej zostal przeniesiony na jutro, takze mozecie konczyc relacje;P results.beijing2008.cn/WRM/ENG/Schedule/TE.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Bojkot medalowy? 12.08.08, 16:53 Coś mi się wydaje, że nasi kochani reprezentanci zbojkotowali Olimpiadę i mają w nosie medale;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lesio Czy Polak prowadzi w WKKW? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:03 tak wynika z tabelki. Ilu zawodników startuje w finale? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sopell Medal przegapicie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:07 Wy tu gadu-gadu a tam Paweł Spisak swietnie pojechał w finale wkkw, może w tym będziemy medalową potęgą z 1 sztuką czegokolwiek na szyi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ti Re: Medal przegapicie IP: *.chello.pl 12.08.08, 17:28 nie robcie sensacji! owszem, wszystko ladnie, ale nie mial szans na medal, w zadnym momencie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michakfin co z tym Spisakiem? IP: *.chello.pl 12.08.08, 17:46 może jest ktos kto orientuje sie jak jest z tym spisakiem? ma jeszcze dzis jakieś szanse? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ti Re: co z tym Spisakiem? IP: *.chello.pl 12.08.08, 17:47 nie ma, bedzie na 20 miejscu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mike87 transmisje tvp paranormalne IP: *.chello.pl 12.08.08, 17:58 a szkoda bo TVP by się pogrążyła totalnie nie pokazując medalu, chociaż w jej wykonaniu gorzej juz być chyba nie może... mój osobisty postulat: nie chcemy już igrzysk olimpijskich w wykonaniu TVP - Panie Robercie Korzeniowski to nie są MŚ w pływaniu !!! może igrzyska powinno transmitować kilka telewizji, podzieliłyby się transmisjami, np. tenis dla Polsatu, a TVP niech ma to swoje pływanie Odpowiedz Link Zgłoś
hubkulik Kibicowanie? 12.08.08, 17:15 >Dzisiejszy dzień zaczął się od awansu dwojga naszych pływaków do finałów, co w dość oczywisty sposób skłania nas do pytania - kiedy coś się schrzani. Może to i zabawne, ale co to ma wspólnego z prawdziwym kibicowaniem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laos7 Live score już działa ^^' IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:29 Live score już działa. Zaczął uważać, że w Pekinie jeszcze grają ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:45 Spisak jechal jako 5. tak dla uscislenia;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mua Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:55 no i pooooo mszy... 6-3, 6-2 dla Ukrainek a Spisak 20. dobranoc panstwu:] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Megakompromitaqcja za 263 miliony IP: *.adsl.inetia.pl 12.08.08, 17:56 ile za te pieniądze byl,oby boisk dla młodzieży... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wujo Re: Megakompromitaqcja za 263 miliony IP: 213.134.184.* 12.08.08, 18:18 Biorąc pod uwagę, że boiska z programu Orlik kosztują 1 mln każde (choć podobno ciężko się zmieścić w tej kasie), mielibyśmy dokładnie 263 boiska i żadnego wstydu na igrzyskach:). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vermin Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: 219.131.217.* 12.08.08, 18:09 Jest mi wstyd przed chinskimi kolegami gdy sie pytaja mnie w pracy ile Polska juz ma medali. Mowie, ze zadnego... wiec oni odpowiadaja: "Nie martw sie, niebawem lekka atletyka" - a mnie to niestety martwi :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:16 Nie martw sie kolego, Niemcy maja juz 4 zlote ,1 srebrny i 1 brazowy.Na razie 4 platz.Wybierz sobie Deutschland do kibicowania , rob to z sercem, nie zawiedzie cie.Polska ma to juz jak w banku- o zlotych ,moze 1 srebrny i z2-3 brazowe. Ale jak wprowadzicie zpowrotem liczenie zaq punktowane miejsca do 10 , nazbieracie wiecej.Hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:23 W jazdziectwie ZLOTO fuer Deutschland, ueber tralala.Widzicie Polaki jak to jest.Wy po chlopsku i azjatycku hodujecie konie i z tego zyjecie, my Niemcy kupujemy te konie , uprawiamy szlachetny sport i wygrywamy zlota.PACHOL I PAN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vermin Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: 219.131.217.* 12.08.08, 18:23 Wiesz... u mnie juz po polnocy i jestem niezle naprany bo mimo wszystko kibicuje naszym i jest mi zle, ze sie im nie udaje. Natomiast ty jestes zwyklym debilem. Nie chce mi sie z takim scierwem gadac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:29 Rozumiem,znaczy jestes pachol,polski pachol.Spij pachole , snij pachole.Moze ci sie jakis medal dla was przysni.No przynajmniej jakis brazowy. A aa aaa, kotki dwa ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:31 Ja już kibicuje na odwrót... znaczy sie kibicuję żeby polacy jak najszybciej odpadali.. ot tak dla jaj. Radwańska z Domachowską już tak zrobiły. Pozamiatały panny rowno. moze tam coś z wodą nie tak albo co w ściany Polakom powkładali za krytyke Tybetu? Co to bedzie jak teraz złoto ktos zdobędzie - zacznie się pompowanie balona ze jesteśmy potegą i nie jest tak źle i fogle jest wszystko Ok... Nie chcę tego. Chce totalnej kompromitacji polskiej repry i wstrząśniecia tym wiadrem g... którym jest polski sport a tylko dotkliwa porażka jest to w stanie uczynić choć widząc casus PZPN to zaczynam wątpić czy w polskim sporcie jakakolwiek zmiana poza zmianą z gorszego na "gorszejsze" jest wogole mozliwa. A tak po prostu to nurmalnie rynce opadajo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:39 Ciebie dd to jest mi juz prawie zal.TAKA BEZRADNOSC, taki brak perspektyw, tak was tam roluja , mamnia , obiecuja , kantuja .A wy im wierzycie , czekacie , czekacie i czekacie.A potem wasze wnuki dalej czekaja, czekaja i czekaja. Kto glupi ten sie tam rodzi i zdycha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:50 > Ciebie dd to jest mi juz prawie zal.TAKA BEZRADNOSC, taki brak > perspektyw, tak was tam roluja , mamnia , obiecuja , kantuja .A wy > im wierzycie , czekacie , czekacie i czekacie.A potem wasze wnuki > dalej czekaja, czekaja i czekaja. Kto glupi ten sie tam rodzi i > zdycha. strasznie poważnie podchodzisz do sprawy... wyluzuj trochę. jest fun, przegrywają co się da.. też jakiś sukces. generalnie to bardzo jestem zadowolony że takie kreatury per kretyni jak ty mieszkają za granicą. super to kraj w którym cię nie ma. czołem baranie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 19:13 A mnie cie naprawde zal.I nie bron sie przed moim wspolczuciem , pokazujac jakim chamem umiesz byc.Z tego jestescie tez znani.Zal mi cie Polaku , zal. TERAZ AKURAT PRZEBYWAM U WAS.Jak tam u ciebie z logika? Nie moge ci odpowiedziec zawolaniem , czolem mowie do ludzi, baranom nie odpowiadam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: schnella! Ja, Ja 4 platz... IP: 91.192.250.* 12.08.08, 18:54 ... a teraz Johann koniec z telewizją, masz jeszcze dużo azbestu do zdarcia, no i toalety same też się nie umyją... schnella, schnella! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pwn Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:25 nie ma czegoś takiego jak "angolański". Jest "angolijski" lub "angolski". Ale jak ktoś chce to niech powtarza za maciejem iwańskim :d Odpowiedz Link Zgłoś