Dodaj do ulubionych

Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4.

    • Gość: MACIE BŁĄD Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.bronto.fi 12.08.08, 14:47
      A Radek Leniarski - i tysiące innych dziennikarzy - zbaraniały

      powinno być zbaranieli !!!! gdyz dziennikarz jest r. meskiego
    • Gość: kassia Badminton - dobrze idzie naszym w 1/16:) IP: 212.160.172.* 12.08.08, 14:52
      debel wygral 1 seta 21:13 :)
    • Gość: matom Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 14:54
      Debel wygrywa 1:0 (pierwszy set 21:13) trwa drugi
      Strona IO :
      results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/BD/C70/BD0000000.shtml#BDM002404
    • Gość: zażenowany A Miarczyski coraz gorzej IP: *.mcx.pl 12.08.08, 14:55
      Swoją drogą to w 'Sports illustrated" mają niezłego 'fachowca' od żeglarstwa,
      skoro Miarczyńskiego typowano do .... złota. Podobno tylko Miarczyńskiemu
      przeszkadza brak wiatru. Żenada.
    • Gość: mityco Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.powiat.elk.pl 12.08.08, 14:59
      Już normalnie nie mogę znieść tych porażek... Mamy szansę z kimś
      wygrać w czymkolwiek cokolwiek? Chyba tylko z Pigmejami i
      Eskimosami... I to przy tygodniowych modłach całego narodu o
      obiektywnego sędziego i dzień konia dla naszych sportowców.
    • Gość: maz45 Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 15:06
      No i tak minął czwarty już dzień igrzysk i czwarty dzień klęsk i upokorzeń. Rany
      Boskie, czyżbyśmy naprawdę mieli nie zdobyć żadnego medalu? Czy to możliwe?
      Dlaczego nikt nie reaguje? Dlaczego Nurowski nie postawi do pionu wszystkich
      trenerów i prezesów. Po cholerę tam są w Pekinie?!
      Medalu dorobiły się już takie państwa jak Tadżykistan i Togo. Za chwilę
      zdobędzie Burkina Faso i Papua Nowa Gwinea, a my tylko 7-8 miejsca. Jak to jest,
      ze z 260 osobowej reprezentacji nie ma nikogo, kto zdobyłby medal na igrzyskach?
      Ale z drugiej strony, kraj, który buduje 6 km autostrad rocznie nie może dorobić
      się pewniaków do medalu. Po prostu nie może! Jesteśmy bandą nieudaczników i
      frajerów. Leje nas kto chce i jak chce! Cieszą się inni, ze ich przeciwnikiem
      jest Polak, bo wiedzą, ze mu łatwo złoją dupę...
      • Gość: Johann Re:Panie maz45 , zal mi pana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 15:26
        Zal mi pana autentycznie i bez moich zwyklych zlosliwosci.Kazdy
        narod niech ocenia dokonania lub ich brak swoich sportowcow, niech
        ich rozlicza.Ja akurat mam powod do dumy z moich niemieckich
        sportowcow.Licze na wiecej, na duzo wiecej.Co jednak zwrocilo moja
        uwage to zachowanie i prezencja kibicow na tych igrzyskach , i nie
        tylko na nich.Stwierdzam , ze niemieccy kibice zachowuja wiele
        godnosci w przezywaniu radosci jak rowniez w przelykaniu gorzkosci
        porazek. TAK SIE SKLADA , ZE OBSERWUJE TYLKO NAS ,NIEMIECKICH I
        WAS ,POLSKICH KIBICOW. Prosze mi wytlumaczyc dlaczego obserwujac
        waszych przezywam uczucie zazenowania i zaklopotania ?Dlaczego
        przychodzi mi porownanie do bydla? Podobne uczucie zazenowania
        odczuwam , gdy obserwuje zachowana i reakcje waszej glowy panstwa.A
        nie powinno mnie to nic obchodzic , w koncu moj Prezydent to
        zupelnie inna klasa.Wiec czemu?
    • Gość: gżdacz Całe szczęście IP: *.bsk.vectranet.pl 12.08.08, 15:16
      że w kajakarstwie górskim nie da się chyba wypaść z kajaka bo ten nasz koleś
      to chyba by sie utopił.
    • Gość: tai Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 15:22
      a ja to se na al dzazira sport ogladam usa - angola
    • stix Prokurator zrobi porządek po igrzyskach 12.08.08, 15:22
      z działaczami, trenerami i zawodnikami. Dosyć tego nieudacznictwa.
      • Gość: Wacej Polacy IP: *.vnet.wnec.edu 12.08.08, 15:34
        Jeszcze przed olimpiada w Chinach powiedzialem ze jak Polacy zdobeda
        jeden medal i to brazowy to bedzie duze zwyciestwo dla Polakow.
    • ksieciuniu1234 Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. 12.08.08, 15:52
      wsciekły napisał: "Nie wiecie, gdzie można znaleźć cos
      sensowniejszego o wynikach w Pekinie ?"

      - te wyniki, to nie wina zczubaków (czy to "Nasz Dziennik" czy "NIE"
      wszędize te same porażki) - pretensje prosze słać do sporttowców,
      trenerów, działaczy
    • Gość: maz45 Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 16:03
      Właśnie zerknąłem na klasyfikację medalową po 4 dniach igrzysk i jeśli to kogoś
      pocieszy, to powiem, że wśród państw UE medali nie mają jeszcze:
      Dania, Bułgaria, Grecja, Belgia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Cypr i Malta.
      Z państw z poza Unii, które się liczą:
      Serbia i Kanada.
      Medale zdobyło do tej pory 46 państw.
    • Gość: maceo o której one grają? IP: 80.246.106.* 12.08.08, 16:11
      Radwańska z Domachowską mają grać za godzinę???
      W Pekinie jest w tej chwili po 10 w nocy. To o której one grają???
      To jest taki tenis imprezowy na tej olimpiadzie, czy co?
      I przy sztucznym świetle?
      • Gość: ti Re: o której one grają? IP: *.chello.pl 12.08.08, 16:20
        przelozyli na jutro
    • Gość: Pjetrek "Janosik" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 16:11
      Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego, kiedy wszedłem na iTVP i chciałem
      tam oglądać igrzyska, to włączył mi się "Janosik" ?? :)
      • Gość: Johann Re: "Janosik" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:40
        Nie narzekaj, mogli puscic Szarika.
    • Gość: . mecz radwanskiej i domachowskiej JUTRO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 16:20
      wedlug tej stronki results.beijing2008.cn/WRM/ENG/Schedule/TE.shtml mecz
      deblowy radwanskiej i domachowskiej zostal przeniesiony na jutro, takze mozecie
      konczyc relacje;P
      results.beijing2008.cn/WRM/ENG/Schedule/TE.shtml
    • hubkulik Bojkot medalowy? 12.08.08, 16:53
      Coś mi się wydaje, że nasi kochani reprezentanci zbojkotowali Olimpiadę i mają
      w nosie medale;)
    • Gość: lesio Czy Polak prowadzi w WKKW? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:03
      tak wynika z tabelki.
      Ilu zawodników startuje w finale?
    • Gość: Sopell Medal przegapicie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:07
      Wy tu gadu-gadu a tam Paweł Spisak swietnie pojechał w finale wkkw,
      może w tym będziemy medalową potęgą z 1 sztuką czegokolwiek na
      szyi...
      • Gość: ti Re: Medal przegapicie IP: *.chello.pl 12.08.08, 17:28
        nie robcie sensacji! owszem, wszystko ladnie, ale nie mial szans na medal, w
        zadnym momencie
        • Gość: michakfin co z tym Spisakiem? IP: *.chello.pl 12.08.08, 17:46
          może jest ktos kto orientuje sie jak jest z tym spisakiem? ma jeszcze dzis
          jakieś szanse?
          • Gość: ti Re: co z tym Spisakiem? IP: *.chello.pl 12.08.08, 17:47
            nie ma, bedzie na 20 miejscu
            • Gość: mike87 transmisje tvp paranormalne IP: *.chello.pl 12.08.08, 17:58
              a szkoda bo TVP by się pogrążyła totalnie nie pokazując medalu, chociaż w jej
              wykonaniu gorzej juz być chyba nie może...

              mój osobisty postulat: nie chcemy już igrzysk olimpijskich w wykonaniu TVP -
              Panie Robercie Korzeniowski to nie są MŚ w pływaniu !!!
              może igrzyska powinno transmitować kilka telewizji, podzieliłyby się
              transmisjami, np. tenis dla Polsatu, a TVP niech ma to swoje pływanie
    • hubkulik Kibicowanie? 12.08.08, 17:15
      >Dzisiejszy dzień zaczął się od awansu dwojga naszych pływaków do finałów, co
      w dość oczywisty sposób skłania nas do pytania - kiedy coś się schrzani.

      Może to i zabawne, ale co to ma wspólnego z prawdziwym kibicowaniem?
    • Gość: laos7 Live score już działa ^^' IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:29
      Live score już działa. Zaczął uważać, że w Pekinie jeszcze grają ;]
    • Gość: qwerty Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:45
      Spisak jechal jako 5.
      tak dla uscislenia;]
    • Gość: mua Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 17:55
      no i pooooo mszy...
      6-3, 6-2 dla Ukrainek

      a Spisak 20.

      dobranoc panstwu:]
    • Gość: gość Megakompromitaqcja za 263 miliony IP: *.adsl.inetia.pl 12.08.08, 17:56
      ile za te pieniądze byl,oby boisk dla młodzieży...
      • Gość: wujo Re: Megakompromitaqcja za 263 miliony IP: 213.134.184.* 12.08.08, 18:18
        Biorąc pod uwagę, że boiska z programu Orlik kosztują 1 mln każde (choć podobno
        ciężko się zmieścić w tej kasie), mielibyśmy dokładnie 263 boiska i żadnego
        wstydu na igrzyskach:).
    • Gość: vermin Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: 219.131.217.* 12.08.08, 18:09
      Jest mi wstyd przed chinskimi kolegami gdy sie pytaja mnie w pracy ile Polska
      juz ma medali. Mowie, ze zadnego... wiec oni odpowiadaja: "Nie martw sie,
      niebawem lekka atletyka" - a mnie to niestety martwi :(
      • Gość: Johann Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:16
        Nie martw sie kolego, Niemcy maja juz 4 zlote ,1 srebrny i 1
        brazowy.Na razie 4 platz.Wybierz sobie Deutschland do kibicowania ,
        rob to z sercem, nie zawiedzie cie.Polska ma to juz jak w banku- o
        zlotych ,moze 1 srebrny i z2-3 brazowe. Ale jak wprowadzicie
        zpowrotem liczenie zaq punktowane miejsca do 10 , nazbieracie
        wiecej.Hehehe.
        • Gość: Johann Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:23
          W jazdziectwie ZLOTO fuer Deutschland, ueber tralala.Widzicie Polaki
          jak to jest.Wy po chlopsku i azjatycku hodujecie konie i z tego
          zyjecie, my Niemcy kupujemy te konie , uprawiamy szlachetny sport i
          wygrywamy zlota.PACHOL I PAN.
        • Gość: vermin Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: 219.131.217.* 12.08.08, 18:23
          Wiesz... u mnie juz po polnocy i jestem niezle naprany bo mimo wszystko kibicuje
          naszym i jest mi zle, ze sie im nie udaje.
          Natomiast ty jestes zwyklym debilem. Nie chce mi sie z takim scierwem gadac.
          • Gość: Johann Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:29
            Rozumiem,znaczy jestes pachol,polski pachol.Spij pachole , snij
            pachole.Moze ci sie jakis medal dla was przysni.No przynajmniej
            jakis brazowy. A aa aaa, kotki dwa .....
          • Gość: dd Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:31
            Ja już kibicuje na odwrót... znaczy sie kibicuję żeby polacy jak najszybciej
            odpadali.. ot tak dla jaj. Radwańska z Domachowską już tak zrobiły. Pozamiatały
            panny rowno. moze tam coś z wodą nie tak albo co w ściany Polakom powkładali za
            krytyke Tybetu?

            Co to bedzie jak teraz złoto ktos zdobędzie - zacznie się pompowanie balona ze
            jesteśmy potegą i nie jest tak źle i fogle jest wszystko Ok... Nie chcę tego.
            Chce totalnej kompromitacji polskiej repry i wstrząśniecia tym wiadrem g...
            którym jest polski sport a tylko dotkliwa porażka jest to w stanie uczynić choć
            widząc casus PZPN to zaczynam wątpić czy w polskim sporcie jakakolwiek zmiana
            poza zmianą z gorszego na "gorszejsze" jest wogole mozliwa.
            A tak po prostu to nurmalnie rynce opadajo
            • Gość: Johann Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:39
              Ciebie dd to jest mi juz prawie zal.TAKA BEZRADNOSC, taki brak
              perspektyw, tak was tam roluja , mamnia , obiecuja , kantuja .A wy
              im wierzycie , czekacie , czekacie i czekacie.A potem wasze wnuki
              dalej czekaja, czekaja i czekaja. Kto glupi ten sie tam rodzi i
              zdycha.
              • Gość: dd Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:50
                > Ciebie dd to jest mi juz prawie zal.TAKA BEZRADNOSC, taki brak
                > perspektyw, tak was tam roluja , mamnia , obiecuja , kantuja .A wy
                > im wierzycie , czekacie , czekacie i czekacie.A potem wasze wnuki
                > dalej czekaja, czekaja i czekaja. Kto glupi ten sie tam rodzi i
                > zdycha.

                strasznie poważnie podchodzisz do sprawy... wyluzuj trochę. jest fun,
                przegrywają co się da.. też jakiś sukces.
                generalnie to bardzo jestem zadowolony że takie kreatury per kretyni jak ty
                mieszkają za granicą. super to kraj w którym cię nie ma. czołem baranie!!!
                • Gość: Johann Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 19:13
                  A mnie cie naprawde zal.I nie bron sie przed moim wspolczuciem ,
                  pokazujac jakim chamem umiesz byc.Z tego jestescie tez znani.Zal mi
                  cie Polaku , zal. TERAZ AKURAT PRZEBYWAM U WAS.Jak tam u ciebie z
                  logika? Nie moge ci odpowiedziec zawolaniem , czolem mowie do ludzi,
                  baranom nie odpowiadam.
        • Gość: schnella! Ja, Ja 4 platz... IP: 91.192.250.* 12.08.08, 18:54
          ... a teraz Johann koniec z telewizją, masz jeszcze dużo azbestu do zdarcia, no
          i toalety same też się nie umyją... schnella, schnella!
    • Gość: pwn Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 4. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:25
      nie ma czegoś takiego jak "angolański". Jest "angolijski" lub "angolski". Ale
      jak ktoś chce to niech powtarza za maciejem iwańskim :d

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka