Gość: Gliniany IP: *.lanet.net.pl 15.08.08, 13:23 Czy jak w studiu TVP gadają, to w Pekinie nic ciekawego się nie dzieje??? Bo gadają cały czas... Igrzyska gadających działaczy się zrobiły. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj