IP: *.lanet.net.pl 15.08.08, 13:23
Czy jak w studiu TVP gadają, to w Pekinie nic ciekawego się nie dzieje??? Bo gadają cały czas... Igrzyska gadających działaczy się zrobiły.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka