Gość: kibic IP: 78.8.113.* 05.10.08, 22:42 Pan JW oczekuje od ŁKS-u grania na poziomie LM.A sam jest słabszy od najsłabszego.Dziwie się,że wpuszczają te osobe na mecze,bo z obiektywnym dziennikarstwem nie ma ona nic wspólnego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kibic zdjecia Piasta IP: *.chello.pl 06.10.08, 17:00 Onet nie posiada zdjęć piasta ??? dlaczego do komentarzy dodaje zdjecia Lecha lub śląska wrocław ??? mierny poziom profesjonalizmu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan fotki do artykułu IP: *.chello.pl 06.10.08, 17:03 podobny problem co onet ma gazeta.pl ?? czy nie potraficie dobrac zdjęć piasta do artykułu tylko wklejacie zdjecia lecha lub śląska wrocław ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ełkaesiak Problemy w Łodzi - ŁKS: Słabszy od najsłabszego IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.08, 20:56 tak ku... najlepiej zwolnić najlepszego trenera łks-u w historii.... (żałosne). Tylko dzięki niemu ŁKS utrzymał się w lidze, tylko dzięki niemu nie zajmuje ostatniego miejsca w tabeli, a pod czyją wodzą ŁKS ograł widzew pierwszy raz od 11 czy iluś tam lat?? Ten człowiek to ikona ŁKS-u jako zawodnik i trener i należy mu sie za to wielki szacunek. Trzeba po prostu znależć sponsora i zmienić właściciela klubu, on myśli tylko o pieniądzach i o własnych korzyściach i w dupie ma nasz ukochany Łódzki klub!!!!! Goszczyński!! co?! Wypie...j!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KKK Bitch Re: Problemy w Łodzi - ŁKS: Słabszy od najsłabsze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 23:36 Dokładnie tak... Marek Chojnacki powinien zostać a Goszczyński wreszcie powinien odejść... Sporo klub zawdzięcza p. Goszczyńskiemu, gdyby nie on może ŁKS-u by już nie było ale jeżeli obecnie nie ma już pieniążków na zbudowanie w miarę silnej, stabilnej drużyny a są/byli chętni aby zainwestować w klub zamożniejsi ludzie od niego to powinien odejść i pozwolić działać innym a jemu kibice będą pamiętać że uratował kiedyś klub od niebytu a nie że go teraz niszczy i ośmiesza na całą Polskę... Odpowiedz Link Zgłoś