Dodaj do ulubionych

Problemy w Łodzi - ŁKS: Słabszy od najsłabszego

IP: 78.8.113.* 05.10.08, 22:42
Pan JW oczekuje od ŁKS-u grania na poziomie LM.A sam jest słabszy od najsłabszego.Dziwie się,że wpuszczają te osobe na mecze,bo z obiektywnym dziennikarstwem nie ma ona nic wspólnego.
Obserwuj wątek
    • Gość: kibic zdjecia Piasta IP: *.chello.pl 06.10.08, 17:00
      Onet nie posiada zdjęć piasta ??? dlaczego do komentarzy dodaje zdjecia Lecha
      lub śląska wrocław ??? mierny poziom profesjonalizmu
    • Gość: fan fotki do artykułu IP: *.chello.pl 06.10.08, 17:03
      podobny problem co onet ma gazeta.pl ?? czy nie potraficie dobrac zdjęć piasta
      do artykułu tylko wklejacie zdjecia lecha lub śląska wrocław ??
    • Gość: ełkaesiak Problemy w Łodzi - ŁKS: Słabszy od najsłabszego IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.08, 20:56
      tak ku... najlepiej zwolnić najlepszego trenera łks-u w historii....
      (żałosne). Tylko dzięki niemu ŁKS utrzymał się w lidze, tylko dzięki
      niemu nie zajmuje ostatniego miejsca w tabeli, a pod czyją wodzą ŁKS
      ograł widzew pierwszy raz od 11 czy iluś tam lat?? Ten człowiek to
      ikona ŁKS-u jako zawodnik i trener i należy mu sie za to wielki
      szacunek. Trzeba po prostu znależć sponsora i zmienić właściciela
      klubu, on myśli tylko o pieniądzach i o własnych korzyściach i w
      dupie ma nasz ukochany Łódzki klub!!!!! Goszczyński!! co?!
      Wypie...j!!!
      • Gość: KKK Bitch Re: Problemy w Łodzi - ŁKS: Słabszy od najsłabsze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 23:36
        Dokładnie tak... Marek Chojnacki powinien zostać a Goszczyński wreszcie powinien
        odejść... Sporo klub zawdzięcza p. Goszczyńskiemu, gdyby nie on może ŁKS-u by
        już nie było ale jeżeli obecnie nie ma już pieniążków na zbudowanie w miarę
        silnej, stabilnej drużyny a są/byli chętni aby zainwestować w klub zamożniejsi
        ludzie od niego to powinien odejść i pozwolić działać innym a jemu kibice będą
        pamiętać że uratował kiedyś klub od niebytu a nie że go teraz niszczy i ośmiesza
        na całą Polskę...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka