Dodaj do ulubionych

Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego

29.10.08, 23:00
Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.
Lato idiotą? Tak.
Kręcina betonem? Tak.
Jagodziński nikim? Tak.
Ale Boniek to kandydat zupełnie z innej bajki.
Ja rozumiem, że pan może kibicować Legii, Cracovii, Wiśle, Polonii czy komuś
tam jeszcze... Ale prowadzenie nagonki na jedynego sensownego kandydata na
prezesa? Żal.
Wielki piłkarz, legenda. Przyjaciel Platiniego, co bardzo ważne może się
okazać w perspektywie EURO.
Kibice Widzewa mają takie hasło. "Pół Polski nas nienawidzi, drugie pół to my."
Współczuję bardzo, że z głupich i błahych powodów nienawidzi pan Bońka.
Obserwuj wątek
    • Gość: rudy Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.gprs.plus.pl 29.10.08, 23:21
      Komu by tu jeszcze przywalić Panowie,kogo by opluć jeszcze.
      • mlasskacz Jestem za Bąńkiem!On potrafi wszystko rozwalić... 30.10.08, 08:20
        • Gość: pytajnik =============== Rudy czy lysy? kto wygra? IP: 217.149.44.* 30.10.08, 08:40
          Stawiam na rudego
          • kraq rudy też kręcił lody na całego 30.10.08, 09:57
            wszyscy pamiętają jak zainstalował całkiem nowy klub rts w 2. lidze.
            dziwne, że do długów poprzedniego klubu się nie przyznał ale do jego
            historii już tak. to dopiero jest hipokryzja. szymanski mecze potem
            kupował też zdaje się pod jego skrzydłami a on bidulek nic nie
            wiedział. no niewinny jak listkiewicz, który też nic nie wiedział a
            zarzuty ma już 200 osób z pzpn
            • Gość: gośc Boniek najlepszym kandydatem? IP: *.net.autocom.pl 30.10.08, 10:18
              Boniek najlepszym kandydatem?
              chyba tak.
              ale czy Boniek dobrym kandydatem?
              chyba nie...
    • Gość: mixer Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.adsl.inetia.pl 29.10.08, 23:30
      Stecu,idź się lecz!Boniek prezesem!
      • Gość: Jerry Re: Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 30.10.08, 01:06
        Taki sam kanciarz jak ta cala pzpn-owska szumowina.
        • Gość: kibic Re: Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.chello.pl 30.10.08, 07:10
          Huck Noris będzie najlepszym prezesem!!!!!!!!!!!!!!!!
    • bartoszcze Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego 30.10.08, 07:10
      Jak zobaczyłem lead na głównej, to sobie pomyślałem - dopiero co napisałem
      notkę właściwie o tym samym. Przyjrzałem się uważnie, i widzę, że moja notka
      została opublikowana na 3 minuty przez tekstem Rafała:D
      bartoszcze.blox.pl/2008/10/And-the-President-of-PZPN-is.html
    • Gość: mefp Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.centertel.pl 30.10.08, 07:12
      Dajcie spokój takie wsiaki. Nic się nie zmieni tylko kasa poleci w
      inne ręce.
    • Gość: Piotr Wkurza mnie jazda po Lacie! IP: *.icpnet.pl 30.10.08, 07:38
      Jest to po prostu zwyczajne chamstwo jak traktuje się króla
      strzelców MŚ'74 i wybitnego reprezentanta. Jaki beton do ciężkiej
      cholery? Przyprawianie mu gęby aparatczyka i marionetki w rękach
      jakiejś nieokreślonej masy przez ludzi, którzy nic nie zrobili dla
      polskiej piłki jest podłe. Oczywiście wolałbym Bońka, bo ten ma
      lepsze koneksje z szefami UEFA i FIFA, ale widzę że tandem Boniek-
      Lato byłby zdrowym kompromisem. Jestem starym kibicem i dostrzegam
      postęp nawet w naszej lidze. Podgrzewane murawy i oświetlenie są na
      każdym pierwszoligowym stadionie. Infrastrukutra się poprawia,
      stadiony budują. Że nie możemy się przebić do LM? Tylko przez wzgląd
      na to, że bogatsi stają się jeszcze bogatsi. UEFA słusznie wprowadza
      dekoncentrację i wspomaga słabszych. Ach ten socjalizm franuski
      Platiniego! Korupcja i układy? Najmniej uprawnieni by o tym mówić są
      politycy! A bilans rządów Listkiewicza to jakby nie było dwa awanse
      do MŚ, pierwszy do ME, przyznanie nam Euro 2012. Wy chyba nawet nie
      wiecie co macie gó...arze. Ja w latach 90. będąc nastolatkiem
      musiałem kibiować Francji, Anglii i Brazylii na wielkich imprezach.
      • Gość: mefp Re: Wkurza mnie jazda po Lacie! IP: *.centertel.pl 30.10.08, 08:02
        To jakim się było piłkarzem nie świadczy o tym jakim się jest
        człowiekiem. A Lato i Boniek są poprostu wsiakami, taka prawda.
      • kraq lato to chyba analfabeta, wystarczy go posłuchać 30.10.08, 09:54
        cała reszta też ma syf za paznokciami i nic tego nie zmieni. a
        pisanie jak wielkim sukcesem jest awans na MS jest skandalem.
        listkiewicza powinno powiesić się za jaja właśnie dlatego, że awans
        do MS i odpadniecie z ekwadorem uważa za sukces. dla nas awans do
        MS, ME i LM to powinna byc norma a nie sukces. Rumunia ma 2 drużyny
        w LM i pisanie, że LM jest tylko dla bogatych jest bzdurą. polska
        liga to dno i dwa metry mułu z infrastrukturą jak na dworcu pkp z
        koziej wólki. swiatła na stadionie, wielki mi postęp. pewnie jedyna
        różnia między naszymi pseudostadionami (trawnik otoczony wałem
        ziemnym) a mozambikiem jest taka, że u nas niedawno postawili maszty
        z oświetleniem w 1. lidze
        • Gość: Piotr Ciebie za to słuchać to rozkosz intelektualna IP: *.icpnet.pl 30.10.08, 10:07
          Twoja błyskotliwość nie powala na kolana. Przyganiał kocioł
          garnkowi. Nie wiem ile masz lat. Ja chodzę na mecze od ponad 10 i
          widzę różnicę. Nic nie robi się od razu! Kto chce mieć tu w rok
          Grecję jest po prostu odrealnionym idiotą. Nie byłeś w Mozambiku a i
          pewno na meczu ligowym dawno. Co zrobiłeś dla polskiej piłki poza
          narzekaniem? Nie podoba ci się co robią inni? Zrób lepiej. No
          pochwal się swoimi osiągnięciami. Co do LM w takich krajach jak
          Rumunia, Ukraina i Rosja to dziękuję, ale wolę już tą naszą biedę.
          Tam mamy do czynienia z oligarchią i kapitalizmem politycznym a nie
          o to chodzi w sporcie. Szwecja, Dania, Czechy a nawet Francja ma
          problemy z dojściem do LM choć piłkarsko stoją od nas wyżej.
    • Gość: kibol Polonia w-wa Dlaczego z góry obrażacie Polakow ?! IP: *.chello.pl 30.10.08, 07:41
      Czy dlatego że wśród kanydatów nie ma starozakonnych ? Najlepszy
      oczywiście byłby delikatnie podsuwany Pan m. kleiber , no nie ?
    • sceptyk31 Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego 30.10.08, 08:09
      Ten tekst to kolejny przykład bezkrytycznego popierania TUska i
      jego sitwy. EWole rzelkomo mało rozgarniętego Latę niz
      interesownych dziennikarzy GW.
    • Gość: mrLusiek przedstawiciele też są źli ? IP: *.smgr.pl 30.10.08, 08:11
      władza jest ok, tylko naród jest kiepski !
    • Gość: Kuba Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.08, 08:16
      super fotka, po upojnej nocy z darmowymi dziewczynkami, śniadanko z
      otwartego korytka w darmowym hoteliku, to jest to...co tam wybory,
      piłka, kibice, zawodnicy...
      • urtasa super? 30.10.08, 11:25
        a) zdjęcie z kwietnia, a więc jaki związek z dzisiejszymi wyborami?
        b) PZPN nie dostaje pieniędzy z budżetu, a więc co ciebie czy kogokolwiek
        obchodzi, co ludzie PZPN robią ze swoją forsą?
        c) czy zapytasz Redakcję "GW", co robi ze swoimi pieniędzmi?
        d) gdyby tobie zarzucano, że swoje pieniądze przeznaczasz na dziewczynki,
        śniadanko z korytka, hotelik, to byś się cieszył, czy wkurzył...
    • Gość: menuet Stec??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 08:28
      Kto to Stec? Słaby ,pochodzący ze starego układu dziennikarz, ktory
      specjalnych osiągnięć nie miał i dlatego zaczął pisać o futbolu.
      Sądzę ,że ma kogoś w rodzinie ,który chętnie zastąpiłby
      Listkiewicza.Chodzi o jaknajszybsze 'nowe rozdanie'. To co się
      stanie trzeba storpedować. Im gorzej tym lepiej- oto cała filozofia.
      Rodzina czeka....
      Obrzydliwe. Chęć zaglądania do kasy Stowarzyszenia jest też objawem
      niekompetencji prawnej. Pewnie najbardziej pasowałaby 'praktyka'
      Wielkiej Rewolucji Francuskiej , gdzie takie właśnie miernoty i
      krzykacze brylowały....
      • Gość: Majak Re: Stec??? IP: *.5.11.univie.teleweb.at 30.10.08, 08:38
        Nie obrazaj Steca, bo daleko Ci do niego:
        pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_Stec
        Co Ty zrobiles dla polskiej pilki?
    • Gość: alek Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.10.08, 08:37
      coś mi się wydaje,że ta ;palemka;na głowie trochę mocno uciska ;móżdzek; ten
      tekst jest tak beznadziejny jak sport w GW ps.proponuję pisać dla
      ;opiniotwórczego;FAKTU lub SE a najlepiej zająć się pisaniem o jeżdzie
      figurowej/multum czytelników/
    • Gość: tyreu Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.gv.shawcable.net 30.10.08, 08:40
      czy w koncu baranki mozecie zrozumiec ze zwiazki sportowe sa
      nizaleze od politycznych pajacow i gazetowych medrcow to tak jak bys
      chcial wybrac dla agora s.a.naczelnego murarza
    • Gość: maxx Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.08, 08:41
      Troche starsi kibice , przypomnijcie sobie w latach 70-tych mecz Widzewa z Ruchem. Jeżeli Ruch przegrałby spada z I ligi. Kabaret zwiazany z tym "spotkaniemm" opisywały dokładnie Kulisy ( pan Atlas i Zawisza). Rola nieskazitelnego Bońka ulegnie w waszym obrazie znacznej zmianie !!
    • Gość: Włodek Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 08:50
      Steca na prezesa! Co ja piszę na prezydenta!. Jest nieomylny, złotoustny.
      Poucza wciąż wszystkich od kiboli do prezesów. No i jako dziennikarz sportowy
      nigdy wcześniej nawet nie słyszał o korupcji w piłce. Chodząca i pisząca
      cnota, kryształ wprost tak...
    • Gość: dawid_kowalski1@o2 Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.08, 09:24
      moim zdaniem boniek jest najlepszy z tych kandydatów nawet dlatego
      ze jest obyty ze sposobami szkolenia kierowania podobnymi
      zrzeszeniami na zachodzie reszta widac polubila PRL i to im pasuje
      widac to po ostatnich dniach. Boniek moze nie jest najlepszy ale
      poprastu dobry. Warto dac mu szanse. tylko najgorsze jet to ze
      glosowac beda dzialacze regionalni ( czytaj dziadki z PRL a oni nie
      lubia zmian, bo trzeba bedzie cos robic)
    • Gość: Lisztes PO ma w poważaniu "reformy" IP: 212.160.172.* 30.10.08, 09:26
      chodzi tylko o to, żeby dorwać się do spółki EURO2012 i obsadzić
      swoimi ludźmi. Schetyna = Solorz = Nurowski = Kmita. A w biznesie
      Solorza czesto pomagal Boniek ...
    • Gość: H. Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 09:33
      Heee... po raz kolejny czytam na gazecie jaki to Zły jest Zbigniew Boniek. A
      ja wam powiem tyle.. nie macie nawet najmniejszego pojęcia jak wyglądały
      sprawy wewnątrz Widzewa i nie macie prawa wyciągać takich wniosków. Ja nie
      twierdzę ze Boniek jest idealny ale nikt z nas nie jest, autor tego artykułu
      również. W tej chwili PZPN potrzebuje świetnego managera, nie zamieszanego w
      afery, z autorytetem nie tylko u nas ale również na świecie, który wyłowi nasz
      futbol z bagna w jakim się znalazło. Na dzień dzisiejeszy jedną alternatywą
      jest Zbigniew Boniek.
    • Gość: AndrzejKK Tylko nie Boniek! IP: *.3s.pl 30.10.08, 09:55
      I ten mały krętacz i lipny szef miałby być szefem PZPN. Nigdy. Jego
      życiorys pokazuje nam, jak można się zeszmacić. Uważam, że jeszcze
      CBA zainteresuje się Widzewem i Bońkiem. To jest człowiek, który
      jest zawsze tam, gdzie są afery korupcyjne. On i Widzew, Widzew i
      Boniek, te dwa słowa są nierozrwalne. Myślę, że nawet jego kumpel od
      piwa p.Drzewiecki mu nie pomoże a p.Wójcik wtopi go dokumentnie.
    • sirseb Re: listek-sygnaly dnia pr1 30.10.08, 10:03
      "(...)w piłce nożnej jestem drugi pod tym względem, pod względem
      długości, broń Boże nie jakości(...)"

      no szkoda, ze nie jakosci.
    • Gość: bocy Panie Stec..... IP: *.szczecin.mm.pl 30.10.08, 10:04
      Kończ Pan wreszczie z pisaniem tych wszystkich bzdur,mieszacie
      redaktorki jak i gdzie się da.Macie receptę na to cłe zło w PZPN to
      napiszcie jaka ona jest.To złe to niedobre,ten zły ten niedobry to
      wreszcie napiszcie jak powinien funkcjonowac ten cały PZPN a kto
      powinien kierować tym bałaganem.Narazie jako argumnty macie
      spoconego Janka Wielkiego Tomaszewskiego i nic więcej.A w końcu jest
      to organizacja pozarządowa i g....o Wam do tego kogo wybiorą i jak
      bedą prowadzić dalej ten interes.Boli Was że wzieli Listkiwicz na
      obserwatora mistrzostw antypodów ?? Was nie wezmą nawet z
      J.W.Tomaszewskim pod pachą bo jesteście CIENKIE BOLKI
    • h5n1_kaczory Po tym jak kurator opuścił PZPN w meczu 30.10.08, 10:45
      PZPN - POlityczny rząd jest wynik 1:0, teraz czas żeby Kręcina
      został prezesem PZPN, taki policzek baaardzo zaboli przegraną
      drużynę z ul.Wiejskiej. Drugi policzek to będzie wybranie Michała
      Listkiewicza na honorowego prezesa PZPN. A co tam przynajmniej
      będzie bolało równomiernie, z lewej i z prawej.
    • Gość: Paweł Staniewicz Re: Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.08, 10:56
      un-hommel : nieprawdopodobne a jednak prawdziwe. Czytam z zainteresowaniem
      świetny (w końcu ktoś nazwał rzeczy po imnieniu) artykuł pana Steca, a Ty
      Człowieku wyjeżdżasz z takimi afektami i perspektywą euro. Śmiać się czy
      płakać!? Twój komentarz wygląda jak "nagrana" przez PZPN riposta na tekst Steca.
    • urtasa komunizm "GW"?? 30.10.08, 11:50
      Podpis pod zdjęciem: "Zjazd antykorupcyjny PZPN, kwiecień 2008"

      a) PZPN nie dostaje naszych pieniędzy (nie jest dotowany z budżetu), ale nam
      płaci pieniądze (ostatnio dał do kasy państwa ponad 9 mln). Co nas zatem
      obchodzi, co ludzie PZPN jedzą, gdzie i jak? Chcą jeść w hotelu na dnie oceanu
      i za obiad zapłacić milion euro, ich problem.

      b) Czy "GW" opublikowała (opublikuje) zdjęcia z obiadów Redakcji "GW" (np.
      podczas zjazdu, posiedzenia akcjonariuszy itp.)?

      c) Kiedy "GW" opublikowała zdjęcia, na którym delegaci na kongres partii PO
      (PiS, SLD, PSL) jedzą obiad w luksusowym hotelu? Partie są dotowane z naszych
      podatników pieniędzy, więc chciałbym, aby "GW" informowała, jak te pieniądze
      są wykorzystywane.
    • Gość: KufelBydgoszcz Kto prezesem PZPN? Jeden gorszy od drugiego IP: *.chello.pl 31.10.08, 15:07
      Zgadzam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!Totalne bzdury Rafałku
      powypisywałeś!!!!!!!!!A tak w ogóle,to muszę Cię Rafałku drogi
      oświeciźć,że coś takiego jak ideał na tym świecie nie istnieje!!!To
      po pierwsze.A po drugie w tym swoim artykuliku wykazałeś się
      brakiem logiki,niestety...Najpierw piszesz:"(...)Chcielibyśmy
      wynajęcia fachowca spoza środowiska,o nieskazitelnej opinii i
      ładnym menedżerskim dorobku.Spełniającego trzy kryteria:wolnego od
      śladowych choćby mentalnych naleciałości typowych dla naszego
      środowiska piłkarskiego,zdolnego dać utytłanemu w kryminale PZPN-
      owi twarz człowieka poza wszelkim podejrzeniem,gotowego odchudzić
      biurokrat6yczną kolubtynę i zamienić ją w prężną firmę.(...)",a
      kilka akapitów dalej czynisz Zbyszkowi Bońkowi zarzut z tego,że
      chciałby zarządzać PZPN jak prywatna firmą...Weź się zdecyduj na
      coś!!!!!!!!!!!!!!!!!!A tak na marginesie powiemm Ci,że to drugie
      krytewrium,ktore sobie wymyśliliście(to o tym człowieku poza
      wszelkim podejrzeniem)jest utopijne...Szczególne biorąc pood uwgę
      naszą polską narodową mentalność,ww ktorej każdy,kto się w
      jakikolweik sposób wyróżnia jest z założenia podejrzany...Zresztą
      takich ludzi w ogole na świecie nie ma,bo każdemu można coś zarzucić
      (wynika to choćby z faktu,że coś takiego jak ideał po porstu nie
      istnieje-oczyw8iście poza umysłowością niektorych jednostek-mam tu
      jednak na myśli byt rzeczywisty,a nie wyimaginowany)...A-ha...Z
      innej beczki.Powiedz swojemuu koledze Jackowi Sarzale,że człowiek
      może mieć "STATUS GOŚCIA",a nie "statut gościa"!!!!!!!!!!SStatut to
      ma każde stowarzyszenie(ot choćby PZPN),firma itd.A pan Cacek mogł
      mieć na zjeżdzie tylko i wyłącznie STATUS!!!!!!!!!!!!!!!No,chyba,że
      został on uznany za jakąś spółkę czy coś w tym stylu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka