un_homme
29.10.08, 23:00
Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.
Lato idiotą? Tak.
Kręcina betonem? Tak.
Jagodziński nikim? Tak.
Ale Boniek to kandydat zupełnie z innej bajki.
Ja rozumiem, że pan może kibicować Legii, Cracovii, Wiśle, Polonii czy komuś
tam jeszcze... Ale prowadzenie nagonki na jedynego sensownego kandydata na
prezesa? Żal.
Wielki piłkarz, legenda. Przyjaciel Platiniego, co bardzo ważne może się
okazać w perspektywie EURO.
Kibice Widzewa mają takie hasło. "Pół Polski nas nienawidzi, drugie pół to my."
Współczuję bardzo, że z głupich i błahych powodów nienawidzi pan Bońka.