Gość: Beret IP: *.eranet.pl 05.12.08, 10:48 Nie można go stracic. Nie wiem jak do was, ale do mnie przemawia 6 bramek w Ligue 1. Jeżeli Lato tego nie załatwi może się pożegnac. Przecież mówił, że chce rozwijac polski ftbol. Niech zacznie od tego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ok2 Lato? Jak on pomoże jak nie umie pisać i czytać? IP: *.128.72.88.static.crowley.pl 05.12.08, 11:00 Taki prezes się trafił, że jak go prasa nie wyklnie to sam nic nie zrobi - bo nie umie, wstydzi się, boi się, nie chce mu się... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Lato załatwi Obraniaka dla reprezentacji IP: *.icpnet.pl 05.12.08, 11:15 Łubu dubu Łubu dubu nie ch nam żyje prezes naszego związku ... Lato sprawę opuści bo musi jechać do Londynu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Suchy Re: Lato załatwi Obraniaka dla reprezentacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.08, 11:19 Jak lato tego nie zalatwi to mu sie ostro po uszach oberwie z kazdej strony (ze zwiazku z prasy od kibicow itp itd..), Ciezka z takim startem byloby potem cos budowac... Dlatego licze ze chociaz dla wlasnego swietego spokoju zrobi cos nasz ukochany prezio w tej sprawie;) Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 Lato załatwi Obraniaka dla reprezentacji 05.12.08, 15:56 Zima dla Laty i Obraniak na wiosne dla Polski.Gdyby jeszcze spróbowal Blattera z jaka Polka obzenic,to moze by cos z tego wyszlo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henri Saviet Scout Arsenalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.08, 20:54 Orbaniak jest fenomenalny!!!! Tylko szkoda ze ten pie.... swiat polskiej pilki wybral pijaka na prezesa ktory woli pic vódke w nowym gabinecie niz zajac sie takim talentem!! Malo talentow nam juz ucieklo? Podolski, trochowski wiecej nie trzeba wymieniac! Ciekawe co zrobia z Kolodziejczakiem (Francuzem Polskiego pochodzenia) 16 latkiem grajacym na lewej obronie w 1 druzynie OL! Jak bym byl wyznawca islamu zabil bym tego lato w imie Allaha :P Odpowiedz Link Zgłoś