Dodaj do ulubionych

Lato załatwi Obraniaka dla reprezentacji

IP: *.eranet.pl 05.12.08, 10:48
Nie można go stracic. Nie wiem jak do was, ale do mnie przemawia 6 bramek w
Ligue 1. Jeżeli Lato tego nie załatwi może się pożegnac. Przecież mówił, że
chce rozwijac polski ftbol. Niech zacznie od tego
Obserwuj wątek
    • Gość: ok2 Lato? Jak on pomoże jak nie umie pisać i czytać? IP: *.128.72.88.static.crowley.pl 05.12.08, 11:00
      Taki prezes się trafił, że jak go prasa nie wyklnie to sam nic nie
      zrobi - bo nie umie, wstydzi się, boi się, nie chce mu się...
    • Gość: Tomek Lato załatwi Obraniaka dla reprezentacji IP: *.icpnet.pl 05.12.08, 11:15
      Łubu dubu Łubu dubu nie ch nam żyje prezes naszego związku ...
      Lato sprawę opuści bo musi jechać do Londynu ;)
      • Gość: Suchy Re: Lato załatwi Obraniaka dla reprezentacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.08, 11:19
        Jak lato tego nie zalatwi to mu sie ostro po uszach oberwie z kazdej strony (ze
        zwiazku z prasy od kibicow itp itd..), Ciezka z takim startem byloby potem cos
        budowac...
        Dlatego licze ze chociaz dla wlasnego swietego spokoju zrobi cos nasz ukochany
        prezio w tej sprawie;)

    • 12.12a1 Lato załatwi Obraniaka dla reprezentacji 05.12.08, 15:56
      Zima dla Laty i Obraniak na wiosne dla Polski.Gdyby jeszcze spróbowal Blattera z
      jaka Polka obzenic,to moze by cos z tego wyszlo.
    • Gość: Henri Saviet Scout Arsenalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.08, 20:54
      Orbaniak jest fenomenalny!!!! Tylko szkoda ze ten pie.... swiat polskiej pilki
      wybral pijaka na prezesa ktory woli pic vódke w nowym gabinecie niz zajac sie
      takim talentem!! Malo talentow nam juz ucieklo?
      Podolski, trochowski wiecej nie trzeba wymieniac! Ciekawe co zrobia z
      Kolodziejczakiem (Francuzem Polskiego pochodzenia) 16 latkiem grajacym na lewej
      obronie w 1 druzynie OL! Jak bym byl wyznawca islamu zabil bym tego lato w imie
      Allaha :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka