Gość: golo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 18:42 może Leo Cię nie powołuje, bo nie grasz? pomyślałeś o tym Tomku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zzz Tomasz Kuszczak: Zostaję w Manchesterze United IP: *.acn.waw.pl 05.06.09, 18:50 Pewnie - nie ma to jak grzanie ławy albo trybun wśród najlepszych, ale co kto lubi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Tomasz Kuszczak: Zostaję w Manchesterze Unite IP: *.chello.pl 05.06.09, 18:58 drugi po Dudku amator pobiera sporej kasy za grzanie ławki.Tylko potem nie płacz że siedzisz na ławce,bo sam wybrałeś sobie taki styl życia Odpowiedz Link Zgłoś
tomash8 Re: Tomasz Kuszczak: Zostaję w Manchesterze Unite 05.06.09, 19:28 Nie no bez jaj, Dudek jednak "troszkę" w Feyenordzie, a potem w Liverpoolu(czyli też "wśród najlepszych") osiągnął, w Realu faktycznie grzeje ławe, ale jednak swoje przez kilka sezonów pograł. A Tomuś? ja rozumiem, że bramkarze często szczyt formy osiągają po trzydziestce, że mogą grać dłużej niż gracze z pola itd, ale jakoś dziwnie jestem pewny że pan Kuszczak jeszcze z rok dwa pogrzeje ławę w MU, potem odejdzie do słabszego klubu gdzie też będzie grzał ławę i w wieku około 34 lat zakończy karierę gdzieś w trzeciej lidze angielskiej(tak jak na przykład ten pan: en.wikipedia.org/wiki/Raimond_van_der_Gouw ). I chyba nie tylko ja już mam dość czytania dzień w dzień artykułów typu "Tomasz Kuszczak pierdnął na treningu", to tak jakby kilka lat temu podniecać się występami(a raczej ich brakiem) Sławomira Wojciechowskiego w Bayernie :| Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pio Widać jak mało wiecie o Tomku... IP: *.toya.net.pl 05.06.09, 19:41 Grał w HSV grał w W.B.A. gra od czasu do czasu w Man Utd (dużo lepszy klub niż ten cały Real). Do tego w 2ch sezonach w Anglii zdobył nagrody za paradę sezonu czyli nie jest źle. A Dudek? Zero nagród. Same wtopy przemieszane z niezłymi interwencjami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tra Re: Widać jak mało wiecie o Tomku... IP: *.static.espol.com.pl 05.06.09, 19:47 w hertha berlin a nie hsv :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syczes Re: Widać jak mało wiecie o Tomku... IP: *.range86-161.btcentralplus.com 05.06.09, 19:55 Tyleże Dudek zagrał w finale Ligi Mistrzów i to z bardzo dobrym wynikiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: Widać jak mało wiecie o Tomku... IP: *.chello.pl 05.06.09, 20:03 Dudek najlepszym pilkarzem ligi holenderskiej, chyba pierwszy w historii bramkarz. Niesamowity finał LM z Milanem. Do tego troche sukcesow w Liverpoolu i Feyenoordzie. A do Realu poszedl i chwala mu za to. Mial okazję pograć w wielkim klubie. Wg mnie lepiej potem wspominać, że się było 2 lata w Realu nawet rezerwowym niż grac w lidze greckiej jako pierwszy bramkarz. O juz sporo się nagrał. W klubie z czołówki już by nie miał szans być 1. bramkarzem wiec czemu nie pograć w tak znanym klubie jak Real? Co do Kuszczaka: w niemieckiej lidze wiele nie pokazał. W WBA miał udane wystepy, praktycznie obronil WBA przed spadkiem. W MU niestety oprocz kilku niezlych wystepow nic wielkiego nie pokazal i raczej to Foster wygra rywalizacje. Ja bym radzil aby odszedl do innego klubu. Nie wiem czy nie znalazlby nawet miejsca w Premiership jako pierwszy bramkarz. Zawsze lepiej to niz ławka w MU. Bo on jest w innej sytuacji niz Dudek - mlodszy i tak naprawde nic jeszcze nie osiagnal. Dudek mogl sobie odpoczac ale Kuszczak ma jeszcze sporo przed soba. A w MU widac, ze bedzie mu ciezko sie wybic ... Chyba, ze Tomek stawia wszystko na jedna karte. Jesli mu sie uda to osiagnie olbrzymi sukces i nikt wtedy nie bedzie mu wypominał. ja osobiscie nie bardzo w to wierze ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bozo do pio IP: *.xdsl.centertel.pl 05.06.09, 20:05 ty pajacu jakbyś nie wiedział to Dudek wygrał Lige Mistrzów grając w finale a nie siedząc na ławie jak Kuszczak w Moskwie poza tym Dudek zdobył tytuł najlepszego piłkarza i bramkarza Eredivise 1999, 2000 Mistrzostwo Holandii: 1999 Superpuchar Holandii: 1999 Puchar Anglii: 2006 Puchar Ligi Angielskiej: 2003 Tarcza Wspólnoty: 2006 Superpuchar Europy: 2005 Piłkarz Roku tygodnika "Piłka Nożna": 2000 więc jak uważasz że Kuszczak jest lepszy od Dudka to sprawdż najpierw ich osiągniecia baranie nawiasem mówiąc Kuszczak "grał" w Hertha Berlin nie w HSV. Nara Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: conovar Tomasz Kuszczak: Zostaję w Manchesterze United IP: *.bu.uni.torun.pl 05.06.09, 19:27 Nie wiem dlaczego wszyscy tak potępiają Kuszczaka. Chciałbym przypomnieć że Man Utd kupił go za dużą kasą, po rewelacyjnym sezonie Kuszczaka w WBA. On wybił się, jako jeden z nielicznych Polaków ,ze średniaka europejskiego do jednego z najlepszych klubów na świecie. Czy nie o tym marzą Polscy piłkarze wyjeżdżający za granice? Ja Tomka rozumiem. Chce walczyć, jest ambitny... A może uda mu sie zostać tam po Edwinie na lata jako nr. 1. Ma jedna szanse w życiu i naprawdę nie dziwie mu sie że chece ja wykorzystać. Ma jeszcze rok czasu...Mam nadzieje, ze mu się uda. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Id Re: Tomasz Kuszczak: Zostaję w Manchesterze Unite IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 19:27 przynajmniej dalej będzie rosnąć legenda wspaniałego bramkarza Tomka Kuszczaka który jak powszechnie wiadomo jest najlepszym Polskim bramkarzem no ale cóż trenerzy mu nie dają szansy i w ogóle to życie takie okrutne;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tubylec Jest ambitny i chwała mu za to.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.09, 20:04 Niejeden by już dawno odpuścił, a on nadal walczy o nr 1 w MU. Trzymam kciuki, aby mu się udało. Wyśmiewać jest najłatwiej anonimowo zza klawiatury komputera. Odpowiedz Link Zgłoś
mlaqqq Tomasz Kuszczak: Zostaję w Manchesterze United 05.06.09, 20:17 Moim zdaniem zmiana klubu na zasadzie wypozyczenia bylaby jednak odpowiednia decyzja, bo on wiecznie grzeje lawe i to niestety widac, pobroni sezon, pokaze sie, ogra w lidze i wroci po sezonie, byc moze juz jako nr 1 do Dudka to mu jeszcze ogromnie duzo brakuje, nie ma co ich porownywac, Jurek po prostu w pewnym momencie zgasl i nie ma co wyliczac czy poszedl na kase do Realu czy nie, nie byl w formie a dostac w takiej sytuacji taka oferte to marzenie, kazdy z nas by tak postapil, osiagnieciami bije Kuszczaka na glowe ktory wlasnymi rekoma praktycznie nie osiagnal jeszcze nic, tylko parada w WBA i gol z Kolumbia przyniosly mu rozglos Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Re: Tomasz Kuszczak: Zostaję w Manchesterze Unite IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.06.09, 22:27 ja bym powiedzial ze Dudka Benitez wyrolowal ale to moje zdanie Odpowiedz Link Zgłoś