Gość: gadoha IP: *.adsl.inetia.pl 07.08.09, 11:56 Widzę że Boniek może podać rękę Lato Lato = Boniek; Boniek = Lato Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trup kto pije i płaci, honoru nie traci!!!! 07.08.09, 12:11 Odczep sie Pan panie B. Grzesiu za swoje pije i Panu nic do tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iLL On pije za pieniadze kibicow, nie za swoje. IP: 83.141.66.* 07.08.09, 12:17 Kibice zrzucaja sie na jego prezesowska pensje. Biedacy... Odpowiedz Link Zgłoś
jarada Re: On pije za pieniadze kibicow, nie za swoje. 07.08.09, 12:55 Pan płaci, Pani płaci... Społeczeństwo. I co ja wtedy robię? Biorę i wychodzę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek Re: kto pije i płaci, honoru nie traci!!!! IP: 78.133.178.* 07.08.09, 13:46 a może tak kulturalniej??? pan wiosna pije nie za swoje tylko za spłeczne - bo taką funkcję piastuje a nawet za czaów niejakiego listka pensje za taką fatalną pracę nie były tak astronomiczne ale panu L zamażyło się "przeciez jestem prezesuniem więc muszę zarabiać krocie" i tak swoje marzenia o piciu teraz za społeczne realizuje....... a ty cioł.. grzeczniej i nie tym tonem boś na chama wyjść możesz Odpowiedz Link Zgłoś
stasio_paluch Wszyscy na świeczniku chleją. 07.08.09, 12:11 A im ktos mniej umie, tymn więcej chleje. No który jest taki odwazny, żeby na trzeźwo prezesować po podstawówce i kursie trenerskim? Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 Boniek: Lato jest najprawdopodobniej na notoryc... 07.08.09, 12:18 Gdzie tam na bance,on ma tylko taki wyraz twarzy.Gdyby byl na bance to przypadkowo po pijanemu by choc raz cos przyzwoitego zrobil dla pilki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antydziadekleśny Boniek: Lato jest najprawdopodobniej na notoryc... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.09, 12:22 Lato już dawno się pogubił w tym co robi,teraz już wiadomo dlaczego . Leśne dziadki pewnie podlewaja prezesowi ,bo wtedy mogą rządzić w tym całym b.........u jakim jest tzw.związek piłki nożnej.Tak naprawdę to jest związek kolesiów.Ponieważ Boniek nigdy się nikomu nie podlizywał i zawsze mówił to co myśli to nie jest lubiany przez tzw. towarzystwo z Miodowej. Bardzo dobrze że Zibi mówi otwarcie o tych sprawach. BRAWO BONIEK !!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobi Lato za 50 tyś miesiecznie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.09, 12:23 może sporo małpek obalać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MonX Gdy ktoś jest pijany, to nic. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.09, 12:23 Nawet gdy jest prezydent Polski albo PZPN. Ale niech no ktoś zapali odrobinę konopii. Wtedy jest przestępcą i idzie do więzienia. Głosujcie dalej na tych (p)osłów, idioci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman niepublikowany materiał , dlaczego Basałaj schował IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.09, 12:25 do szuflady ! Odpowiedz Link Zgłoś
munaciello Re: niepublikowany materiał , dlaczego Basałaj sc 07.08.09, 15:26 Jak to schował? Pokazał komu trzeba, choć go Zibi prosił, żeby nie było "prezentacji". "Prezentacja" jednak się odbyła, a Zbyszek musi teraz o tym trąbić na lewo i prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Curtis50 Boniek: Lato jest najprawdopodobniej na notoryc... IP: *.toya.net.pl 07.08.09, 12:30 Boniek idealny nie jest, swoje za uszami też coś tam pewnie ma, ale wole go sto razy bardziej niż tego dziada Late i jemu podobnych, ponieważ Boniek ma przynajmniej jakieś pojęcie o zarządzaniu i nie robiłby takiego wstydu jak te Engele czy inne Piechniczki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janspruce Boniek: Lato jest najprawdopodobniej na notoryc... IP: 94.254.154.* 07.08.09, 12:32 A Boniek coraz bardziej upodabnia sie do Tomaszewskiego. Dawniej mowiono ze rudy to falszywy - w starych powiedzeniach jest wiele prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
przeglad_prasy Kulisy licencji: PZPN śmierdzące alkoholem mordy! 07.08.09, 12:33 www.sportfan.pl/artykul/10722/pilkarz-zdradza-kulisy-pzpn-to-smierdzace-alkoholem-mordy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdzisio k. koledzy grzesia :) IP: 91.193.120.* 07.08.09, 12:33 A nasz Grzesio nie w lesie, nie w lesie, nie w lesie, niech "małpeczkę" przyniesie, przyniesie HEJ !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: exe Boniek: Lato jest..... IP: *.szczecin.mm.pl 07.08.09, 12:46 Dwaj przyjaciele z boiska....Jak chodzi o szmal to juz niema przyjaciół.A przejć eliminacji pucharowych to juz niema komu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: regi ma na twarzy wypisane 2 promile :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.09, 12:53 pewnie, że tankuje - samemu pije - drobny alkoholik :) coż mu innego zostało jak jest atrapą prezesa i mussi się słuchać kręcin i innych dinozaurów z pzperu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fidgerald cham pije za nasze pieniądze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.09, 12:58 dobrze powiedziane - gnojek pije za 50patoli na miesiąc i do tego nie jest w stanie nic zrobić sensownego ! Z drugiej strony to taki z tego laty analfabeta, że może ten alkohol mu pomaga się wysłowić i podpisać pod czymś czego przeczytać nawet nie potrafi ! lato, lato wszedzie, lato grzesio j...ny będzie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podkarpacie oj to prawda ze chleje!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.09, 13:09 inaczej sie tego nazwac nie da tylko chlanie chalnie i chlanie Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Chlają piłkarze, chlają trenerzy, chlają działacze 07.08.09, 13:17 chlają podczas meczów kibice (a może kibole), więc mamy taką piłkę nożną jaką mamy. Odpowiedz Link Zgłoś
samozwaniec1 Niech Lato pije.Ale dlaczego nie ma mozgu? 07.08.09, 13:41 To byl nienajgorszy napastnik.Chociaz zawsze byl troglodyta.Nie przeczytal w zyciu zadnej ksiazki,nie byl w zyciu na zadnym filmie.Tylko wodka i baby.I taka kreatura ma rzadzic posla pilka? Panie Listkiewicz!Po co Pan podlozyl nam taka bombe?Zeby od pilki odciagnac miliony fanow? Odpowiedz Link Zgłoś
etruskw-w Boniek ma żal, że Lato nie pije piwa 07.08.09, 13:51 Najwyrażniej Boniek chce żeby Lato pił piwo "Lech" które Boniek reklamuje z braku innej roboty, Boniek wyprowadż swój rodzinny Widzew z dołka to coś Zrobisz dobrego, albo reklamuj wino, które piją piłkarze włoscy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normalny Włącz włoską telewizję i możesz się zdziwić grubo IP: *.olsztyn.vectranet.pl 07.08.09, 16:13 Tylko w Polsce pluje się na takich ludzi, jak Boniek. We Włoszech go szanują, tak jak na to zasługuje. Odpowiedz Link Zgłoś
etruskw-w Re: Włącz włoską telewizję i możesz się zdziwić g 07.08.09, 16:53 nikt tu nie pluje na Bońka tylko zwraca uwagę, że on też nawołuje do alkoholizmu reklamując piwo, pozatym czas kiedy Włosi szanowali Zibiego już minął, Maradone też uwielbiali a skończył z aferą narkotykową Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 Boniek: Lato jest najprawdopodobniej na notoryc... IP: *.dip.t-dialin.net 07.08.09, 14:35 rudy pyta lysego nie dala bozia wloskow lysy odpowiada dala ale rude to nie chcialem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z o dwuznacznch interesach IP: 94.254.145.* 07.08.09, 15:02 a tu jeszcze ciekawostka o Malinowskim. Poniezej sprawa Widzew konta Drzewiecki, rowniez Widzew Kontra Tomczak, ktory bronil Poloni B... Dwuznaczne interesy prawnika PZPN KARZE ZA KORUPCJĘ I WSPÓŁPRACUJE Z MENEDŻEREM Działalność PZPN często budzi kontrowersje Prawnicy odpowiedzialni w PZPN za karanie klubów za korupcję prowadzą dwuznaczne interesy z Mariuszem Piekarskim - pisze "Przegląd Sportowy". Były piłkarz Legii, a obecnie menedżer piłkarski, sprowadza piłkarzy, także do klubów zamieszanych w korupcyjny proceder. Krzysztof Malinowski kieruje Związkowym Trybunałem Piłkarskim PZPN, który ukarał za korupcję Widzew Łódź usunięciem z ekstraklasy. Za podobne przewinienie Jagiellonii Białystok wymierzył jedynie sankcję minus 10 punktów. Jednocześnie wspólnik szefa ZTP z kancelarii adwokackiej, który sam kieruje pomorskim Wydziałem Dyscypliny, prowadzi interesy z Piekarskim. Ten natomiast m.in. sprowadził do wspomnianej Jagiellonii Kamila Grosickiego i reprezentował Roberta Szczota transferowanego z białostockiego klubu do Górnika Zabrze. W Widzewie Piekarski został uznany za persona non grata. Sieć powiązań Zdaniem gazety orzeczenia ludzi PZPN w sprawie kar dla Widzewa i Jagiellonii mogły nie być obiektywne. Malinowski twierdzi, że nie należy łączyć spraw Związku i prowadzonych przez kancelarię. Jego wspólnikiem jest mec. Paweł Suprynowicz. Właśnie on będąc przewodniczącym Wydziału Dyscypliny Pomorskiego ZPN, współpracuje z nielicencjonowanym menedżerem piłkarskim Mariuszem Piekarskim. Były znany piłkarz, dziś agent bez wymaganych uprawnień, może samodzielnie działać na rynku menedżerskim. Pod warunkiem jednak, że w interesach z zawodnikami współpracuje właśnie z kancelarią adwokacką. Malinowski nie widzi problemu, tak samo jak w fakcie, że mimo swojej funkcji w PZPN jest pełnomocnikiem Lechii Gdańsk. jaś/tr www.tvn24.pl/12694,1613414,0,1,dwuznaczne-interesy-prawnika-pzpn,wiadomosc.html www.widzewiak.pl/czytaj/newsroom/14198,Widzew-wygral-z-ministrem-sportu-przed-WSA.html Odpowiedz Link Zgłoś
munaciello Zbigniew Boniek: uprzejmie donoszę, że... 07.08.09, 15:19 "Sam mu doradzałem (Basałajowi), żeby tego (filmu) nie prezentował"... A jedank Bońka Basałaj nie posłuchał, film mu pokazał, więc Zibi zaczął mówić. Oczywiście Zbyszek martwi się o zdrowie byłego kolegi z reprezentacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AWF Boniek: Lato jest najprawdopodobniej na notoryc... IP: *.chello.pl 07.08.09, 15:19 Przecież szanowny pan prezes PZPN nie chla notorycznie,tylko sobie popija zgodnie z tradycją PZPR /patrz Kwaśniewski /,a jeśli chodzi o wykształcenie to też ma tradycyjne jak większość w PRL działaczy partyjnych / no niektórzy ukończyli WSNs przy KC PZPR /. Standardy etyki i moralności są na t o w a r z y s k i m poziomie,o korupcji nic nie wie,za to wie jaką powinien mieć pensję. Wolna POLSKO gratulujemy ci tak wspaniałych obywateli.!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Boniek: Lato jest najprawdopodobniej na notor IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.08.09, 15:36 Ładunki jednoimienne się odpychają. To każdy pamięta ze szkoły. Identycznie jest z panami Lato i Bońkiem. Przydatność pana Lato dla polskiej piłki nożnej skończyła się z chwilą odgwizdania końca jego ostatniego meczu w reprezentacji Polski. Każdego dnia dowiadujemy się, że z panem Bońkiem jest chyba tak samo, może tylko trochę żałośniej. Wielki Mędrzec naszego futbolu przegrał wybory z Drobnym Pijaczkiem i rozpacza... Czy już pora byśmy zaczęli rozpaczać nad naszą piłką? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taki jeden Stanisław Lem: nie wiedziałem, że jest tylu IP: *.msz.gov.pl 07.08.09, 15:37 głupich, dopóki nie sprawiłem sobie internetu. Szkoda wysiłku - i tak nikt z tutejszych pisarzy nie wie, kto to był Lem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazon Wszystkich was wyjebać, dziady, na bańce i nie IP: *.chello.pl 07.08.09, 16:27 na bańce. Od lat, co tam od lat, od dziesięcioleci niszczycie polską piłkę nożną, wywłoki z PZPN-u. Gó... mnie obchodzi, który z was jest na bańce co dzień, który od święta, a który pije wyłącznie mleko, bo jest tak stary, że gorzały już nie może. Opowiadanie historii rodzinnych zostawcie dla waszych rodzin. Dziwi mnie, że wasze żony się za was nie wstydzą, zacofańcy. Że wasi synowie, wasze córki nie powiedzą: tatusiu, daj już spokój, spójrz sobie w twarz, chociaż przy goleniu. Nie wstyd ci? Banda gamoni i alkoholików, jeszcze na tyle bezczelna, żeby się publicznie obrzucać swoimi wadami. Bo zaletę mają jedną. Taką, że żyją. I to jeszcze jak żyją. A piłka nasza zdycha, a my czekamy na sukces, rok po roku oszukiwani przez cwaniaków takich jak Lato i Boniek. Łysy i rudy - obaj siebie warci. Won z polskiego futbolu! Odpowiedz Link Zgłoś