indris
25.02.04, 10:39
Przed wyborczą klęska mógłby jeszcze SLD zrobić coś dobrego i trochę osłabić
spadek notowań. Mógłby mianowicie poprzeć poprawki Torebki do ustawy
medialnej. Ale założyłbym się, że tego nie uczyni. Ci ludzie są coraz
bardziej zastraszeni przez liberalne media, które i tak walą w nich jak w
bęben.