gucio60
07.05.10, 14:06
winę za smoleńską katastrofę, są to bracia Kaczyńscy.
Błąd techniczny i brak porozumienia samolot - wieża zostały wykluczone.
J.Kaczyński przejmując schedę bo zabitym bracie-prezydencie musi także
przejąć odpowiedzialność tak moralną jak i prawną za to co się stało w
dniu 10 kwietnia 2010 roku na smoleńskim lotnisku. Należy już wytoczyć
mu proces o współudział w nieumyślnym spowodowaniu śmierci 95 osób.
Wiem, brzmi to poważnie ale i sprawa jest nader poważna, bowiem
wszystkie poszlaki prowadzą pod jeden adres i jedno nazwisko.