Dodaj do ulubionych

Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponosi

07.05.10, 14:06
winę za smoleńską katastrofę, są to bracia Kaczyńscy.
Błąd techniczny i brak porozumienia samolot - wieża zostały wykluczone.
J.Kaczyński przejmując schedę bo zabitym bracie-prezydencie musi także
przejąć odpowiedzialność tak moralną jak i prawną za to co się stało w
dniu 10 kwietnia 2010 roku na smoleńskim lotnisku. Należy już wytoczyć
mu proces o współudział w nieumyślnym spowodowaniu śmierci 95 osób.
Wiem, brzmi to poważnie ale i sprawa jest nader poważna, bowiem
wszystkie poszlaki prowadzą pod jeden adres i jedno nazwisko.
Obserwuj wątek
    • bezprim Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 14:09
      gucio60 napisał:

      > winę za smoleńską katastrofę, są to bracia Kaczyńscy.


      Jak skwaśniej ci mleko,to nie zapomnij,że to przez brata Jarosława.
      • pis_na_pis Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 14:11
        > przez brata Jarosława.

        To on zakonny jest?
      • x2468 Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 16:18
        To bardzo podobne.Wiadomo od dawna ze gnomy Polakom do mleka sikaja.
        • x2468 Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 16:19
          To bardzo prawdopodobne...
        • boblebowsky Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 16:24
          x2468 napisał:

          > To bardzo podobne.Wiadomo od dawna ze gnomy Polakom do mleka sikaja.

          A moim zdaniem mleko kwaśnieje przez ruskich.
    • pis_na_pis Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 14:10
      3lata x 95 osob = x lat "otsiatki".
    • pav2 Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 15:40
      Wypadek samolotowy to konsekwencja arogancji i żądzy władzy Jarosława Kaczyńskiego.
      To nie są pierwsze, ani nie jedyne ofiary tej arogancji. Najbardziej znane jest
      zaszczucie Barbary Blidy. Wielu zmarło i umiera do dzisiaj przez zniszczenie
      transplantologii.
      Dzisiaj Jarosław gra rolę poszkodowanego, a jak on i jego wyznawcy zachowywali
      się kiedy umierały ofiary jego wybujałego Ego. Z zaszczutej B.Blidy kpili sobie,
      żałowali że wypadek helikoptera Millera takie mizerne miał skutki. Teraz
      domagają się szacunku dla prezydenta jako głowy i ojca, a jak A. Macierewicz
      szanował poprzedniego, też polskiego prezydenta. pamiętam jego szacunek na sali
      Sejmu w czasie zaprzysiężania Kwaśniewskiego.
      • x2468 Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 16:22
        Dodam jeszcze glosna radosc posrod kaczystow z powodu smierci
        Profesora Geremka i ledwie skrywana raosc kiedy na lozu smierci lezala
        mama Premiera Tuska.
    • ughj Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 15:42
      ziiieeewwww
    • witoldzbazin Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 15:44
      dla mnie to rzadowe z PO...nie dosyć że dali wraka ,to jeszcze zestrzelili
      • pav2 Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 15:54
        PO zaszczuło Prezydenta i jego układ jak Jarosław B. Blidę.
        • x2468 Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 16:24
          Strzelil ktos jego malosci w wielki brzuch z malego pistolecika?
    • vargtimmen Budzi, budzi 07.05.10, 16:27

      Zanim się rozpędzisz, poczekaj na wyniki śledztwa. Na razie, serwowane są
      kontrolowane przecieki.
      • pav2 Re: Budzi, budzi 07.05.10, 17:26
        Kontrolowane przecieki? Takie jak w szlachetnych czasach IV RP Zbyszka Ziobry?
    • landknecht Jestem za wolnoscią słowa 07.05.10, 16:44
      Popieram nieograniczone prawo do wypowiedzi. Ale bluzgającym przedszkolakom daję
      klapsa.

      Zgłaszam wątek do kasacji!
    • man_sapiens Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 17:32
      Co było "kroplą wody", która przelała beczkę z nieszczęśliwymi okolicznościami
      doprowadzającymi do wypadku ustali komisja. Ale komisja badająca wypadek nie
      będzie się, niestety, zastanawiała, czy sensowne było organizowanie wylotu "na
      ostatnią chwilę" na propagandową imprezę, na którą nie można było się spóźnić
      bez zepsucia efektu w kampanii wyborczej PiSu.
      • witoldzbazin Re: Nie budzi najmniejszej wątpliwości, kto ponos 07.05.10, 17:33
        śledztwo tra a POlszewia już wydała wyrok hehehehehehe
    • makova_panenka [...] 07.05.10, 17:48
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka