Gość: azar
IP: *.05-37-67626711.cust.bredbandsbolaget.se
07.06.10, 23:14
Znowu zolc sie z pana Tuska wylewa!Gora J.Kaczynski!Dlaczego B.Komorowski boi
sie debaty?Ludzie chca poznac rozne wizje prezydentury.Debata jest o wiele
ciekawsza,gdy dyskutuja wszyscy kandydaci!Nie chodzi w tym wszystkim tylko o
krysztalowe zyrandole!Ufam J.Kaczynskiemu!