Dodaj do ulubionych

NIE Kaczynski

15.06.10, 14:02
nie głosujcie na Kaczyńskiego nie bądzdcie durniami moze co
niektórych to nie obchodzi ale kawaler bezdzietny ,,,,co go będą
obchodziły samotne matki ,alimenty na dzieci nic... niema dzieci
więc inne tez go nieopchodzą a o zasiłkach rodzinnych to wogule
zapomnijcie ,wiek emerytalny to będzie chyba 80l.NIE ON
Obserwuj wątek
    • Gość: nina Re: NIE Kaczynski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.10, 14:27
      Pewnie nie masz dzieci, więc cudze też cię nie obchodzą. Ale nie mierz innych swoja miarą. Obyś nie musiała przekonać się na własnej skórze, że nie każdy kto ma dzieci, jest wrażliwy na ich krzywdę. Ja się przekonałam, ze to nie jest regułą:)
      • Gość: yolka Re: NIE Kaczynski IP: *.legnica.vectranet.pl 15.06.10, 16:45
        trzeba mierzyć polityka miarą polityka, matkę miarą matki. Nie
        sądzę, żeby prezydent, który nie ma żony i dzieci był złym
        prezydentem, ale napewno zły polityk będzie złym prezydentem. Jeśli
        chodzi o zmiany to powiem tak : biada człowiekowi, który się nie
        zmienia ! bo to by znaczyło że się zatrzymał w rozwoju, ale biada
        temu co ogłasza , że się zmienił tylko po to, żeby zmylić
        przeciwnika.
    • ale-o-co-kaman Re: NIE Kaczynski 15.06.10, 16:50
      agaaron01 napisała:

      > nie głosujcie na Kaczyńskiego nie bądzdcie durniami moze co
      > niektórych to nie obchodzi ale kawaler bezdzietny ,,,,co go będą
      > obchodziły samotne matki ,alimenty na dzieci nic... niema dzieci
      > więc inne tez go nieopchodzą a o zasiłkach rodzinnych to wogule
      > zapomnijcie ,wiek emerytalny to będzie chyba 80l.NIE ON
      • Gość: rita Re: NIE Kaczynski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.10, 17:06
        Nie dotrzymałby słowa - źle, oszukał naród, stara się dotrzymać - źle, człowiek nie zmienia się w tym wieku. A ja słyszałam, że tylko krowa nie zmienia poglądów:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka