magda2grzegorz2 15.06.10, 15:07 P.Napieralski miło zaskakuje podoba mi sie jego podejscie do polityki i mimo odmiennych pogladow jakie mam ogromny... pozytyw za sposob bycia...kto wie moze kiedys mnie przekona...:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj