Dodaj do ulubionych

Napieralski:)

15.06.10, 15:07
P.Napieralski miło zaskakuje podoba mi sie jego podejscie do
polityki i mimo odmiennych pogladow jakie mam ogromny... pozytyw za
sposob bycia...kto wie moze kiedys mnie przekona...:)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka