wilk.podhalanski 08.07.10, 18:40 Jeden z najlepszych i najsprawniejszych polskich współczesnych polityków. Czy się to komuś podoba czy nie, zajdzie znaczniej dalej, niż się to komukolwiek śni. Zapamiętajcie. Wilk Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mao111 Re: Schetyna.Schetyna 08.07.10, 18:43 Nie wiem czy mu się chce zajść daleko. Jednak zawsze wolał być w cieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Już zaszedł z Opola do Legnicy 08.07.10, 18:45 wilk.podhalanski napisał: > > Jeden z najlepszych i najsprawniejszych polskich współczesnych > polityków. Czy się to komuś podoba czy nie, zajdzie znaczniej dalej, > niż się to komukolwiek śni. > > Zapamiętajcie. Nie długo zostanie niemieckim politykiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2345 Re: Schetyna.Schetyna 08.07.10, 19:23 A mnie ciekawi czy i kiedy ugryzie Donalda w łydkę? Odpowiedz Link Zgłoś
kecawa [...] 08.07.10, 19:25 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Zgodnie ze slowawami Komorowskiego 08.07.10, 20:06 Jaki prezydent taki palac, dlatego nie nalezy mu sie dziwic, ze namiestnikowski to dla niego za wysokie progi. Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: zostanie premierem? 08.07.10, 23:22 Dopóki jest Tusk, to Schetyna może tylko pomarzyć o premierowaniu. Ważne będzie kto zostanie szefem klubu i czy Tusk we wrześniu przepchnie rozszerzenie zarządu o baronów. Mnie sie wydaje, że Schetyna nie wyleciał za aferę hazardową, on chyba wyleciał za to, że rekomendował Tuskowi pozostawienie Kamińskiego w CBA. To była zbrodnia, nie błąd. Nie ze Schetyną tak dobrze, jak się wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
trevik Tusk jest wystawiony na strzal 08.07.10, 23:33 jest premierem a to paskudne stanowisko. Kiedys moze dojsc do bitwy o wladze i nie tyle Schetyna, co ktos przez niego popierany ja wygra - nie dzis, nie jutro, ale gdyby mocno spadlo poparcie dla rzadu to kto wie. PO to nie PiS - Tusk nie wywala z partii , czy wysyla do Brukseli dlatego, ze ktos ma wysokie poparcie, T. Odpowiedz Link Zgłoś
inwestor_z_kataru Gruppenführer KAT ? 08.07.10, 23:42 Przypominam, że Schetyna podobnie jak Bogdan Klich zrezygnowali z lotu do Katynia po spotkaniu Tuska z Putinem. A co do tego, że daleko zajdzie to się zgadzam. Sam o tym pisałem forum.gazeta.pl/forum/w,28,110784252,110784252,Grzesiu_Schetyn a_daleko_zajdzie.html Odpowiedz Link Zgłoś
don.kichote Trudno się nie zgodzić! 09.07.10, 00:06 wilk.podhalanski napisał: > zajdzie znaczniej dalej, > niż się to komukolwiek śni. Odpowiedz Link Zgłoś
titerlitury Re: Schetyna.Schetyna 09.07.10, 00:17 MOżna sądzić, że to taki współczesny Midas: gdy zajmował się Śląskiem Wrocław drużyna rok po roku zdobywała tytuły mistrza polski w koszykówce mężczyzn. Gdy zajął sie polityką na dużą skalę z mocnej partii, ale zajmującej III pozycję uczynił prawdziwego hegemona, który dziś sięga po wszystko. Ale rzeczywiście, ma się wrażenie, że Schetyna dobrze czuhe sie na fotelu pilota rajdowego, zaś za kierownica nawet trudno go sobie wyobrazić. Odpowiedz Link Zgłoś