Gość: sandinista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.04, 22:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: a psik Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.zrpa.com / *.zrpa.com 22.03.04, 23:03 ciekawa nazwa "Blow Job" :-))))))))) po polsku brakowalo odwagi ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: red Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: 62.233.163.* 22.03.04, 23:08 hihi a może po prostu po polsku zbyt kwadratowo brzmi:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyro Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.lodz.mm.pl 22.03.04, 23:09 przecież to jest smieszne. kto tak traktuje taką wiadomość?? A co by było jak tam naprawdę była by bomba?? 4,5 tyś niewinnych ludzi. Czy my się sami o terrorystów prosimy?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: burdel Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.04, 23:38 Co za bajzel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luthi Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 23.03.04, 20:41 nie było nic wielki jeden bajzel... kurcze jeden koncert i nie ma go... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hf Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.04, 23:50 f Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: 66.107.20.* 23.03.04, 01:19 Ktokolwiek podjal decyzje o oklamaniu ludzi bez najmniejszej watpliwosci uratowal zycie wielu osob. W panice ktora by NA PEWNO powstala zadeptanych i stratowanych bylyby dziesiatki, a moze i wiecej. Chyle czolo przed osoba ktora podjela taka decyzje. Robi mi sie niedobrze gdy widze, ze ktos we wszystkim szuka okazji do narzekania. Rok z kawalkiem temu w jednym z klubow w Chicago powstala panika, po uzyciu przez ochraniarzy gazu lzawiacego. Przypadkowo stalo sie to w takim momencie, gdy glosno bylo w mediach o potencjalnej grozbie terrorystycznego ataku gazowego. I stalo sie, ktos uzyl gazu, ktos krzyknal terrorysci i powstala panika w wyniku ktorej zginelo wtedy kilkadziesiat osob. W aktualnej sytuacji, po tym co stalo sie w Madrycie wystarczy nieporozumienie, powstanie panika i bedzie tragedia. W Spodku bylo w porzadku bo ktos zachowal sie BARDZO profesjonalnie. Z glebokim powazaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyznawca Allacha Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.tsi.tychy.pl 23.03.04, 08:09 A pirdolnij się w swój głupi łeb.Skoro tuż po 20 był telefon to po hu.a wpuszczano ludzi do środka .Osobiście wszedłem o 20.47,a nie byłem wcale ostatni.Po drugie gdzie wogóle byli człoy z grupy bo na pewno nie w spodku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pele Re: A co by było jak IP: *.uwn.unsw.EDU.AU 23.03.04, 02:51 Gdyby naprawde podlozono bombe, oddano by przysluge mlodym, bo halas jaki produkuje Limp Bizkit to syf nie do strawienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jędrek Re: A co by było jak IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 24.03.04, 19:32 A walnij się w łeb! O gustach się nie rozmawia!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.04, 23:45 Hmmm.. a jak byś to nazwał po polsku, rzeczownikowo, krótko, tak żeby było na nazwę zespołu? Laska? Lód? Z czym ci się kojarzą te słowa? Z blowjobem? Chyba nie są to skojarzenia, o jakie zespołowi chodziło. Ale ludzie wiedzą o co chodzi (jak widać na Twoim choćby przykładzie) i wszyscy są zadowoleni. Zespół również. olczyki(na)hot(kropka)pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spodek Re: Ewakuacja Spodka? IP: *.nwrk.east.verizon.net 23.03.04, 04:04 Jak mozna ewakuowac spodek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: boss BLOW JOB(ale zagraniczna nazwa) IP: 5.5D* / *.wp.shawcable.net 23.03.04, 08:57 Co za glupia nazwe sobie kolesie znalezli. I komuz oni ten blow job oferuja? Fanom? Toz to "artystyczna" prostytucja. Zagranica cala geba (doslownie).I po co tak sie bezwstydnie obnazac? Slyszeliscie o "don't ask, don't tell"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m04 Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.04, 12:01 Gość portalu: a psik napisał(a): > ciekawa nazwa "Blow Job" :-))))))))) po polsku brakowalo odwagi ? "A teraz zagraja dla was..........Lachociągi!!!!" :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.dip.t-dialin.net 22.03.04, 23:09 śmierć żydom????? a co to, mały hitler się znalazł??? Uważaj co mówisz, kolesiu, bo wtedy gdy mordowali żydów, mordowali i polaków. A tu taki palant sobie pisze takie rzeczy. że ludzie są czasem tacy tępi, jest po prosdtu zbrodnią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iaico Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: 213.206.5.* 22.03.04, 23:17 masz dla debila za dużo wyrozumiałości i zakładasz, że on w ogóle wie cokolwiek. O historii na przykład. Jakby wiedział, to by się nie nazwał sandinista (też nie bardzo sympatyczni byli, ale raczej lewacy)tylko esesman. Tyle się mówi o ograniczonym dostępie do internetu w Polsce, a kretynów jest jakby nadreprezentacja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iaico sandinista antysemita? IP: 213.206.5.* 22.03.04, 23:10 albo zboczeniec albo mutant. Tak czy inaczej wyrazy wsółczucia dla rodziny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eXplozer Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.broker.com.pl 22.03.04, 23:37 Pan Redaktor chyba nie wziął ze soba okularów. Byłem na tym nieudanym koncercie. Wychodzc zaraz po komunikacie przez okno zobaczylem okoBo 30- 40 bialych kasków [policja :D] ... Ale kogos kto zadzwonil ze jest bomba kazalbym nabic na pal przed spotkiem.... Jak mozna bylo pozbawic 4,5 tys ludzi [ w tym mnie :D] tkaej rozrywki ...mnie sie w glowie nie miesci ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: 5.2.1D* / *.prodigy.net.mx 22.03.04, 23:41 Policji powinien sie przeciez wyswietlac numer dzwoniacego na telefonie. Czy ta prosta technika w RP jeszcze nie dziala ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.04, 23:47 Nie pomyślałeś, spryciarzu, że w RP są budki? To takie "payphones" - tyle, że po polsku. I facet mógł z czegoś takiego skorzystać. Rozjaśniło się? olczyki(na)hot(kropka)pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.04, 23:49 Przepraszam, nie zauważyłem twojego adresu. Już tłumaczę - to się nazywa: telefono publico. papa olczyki(na)hot(kropa)pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: 5.2.1D* / *.prodigy.net.mx 22.03.04, 23:50 A nie pomyslales, spryciarzu, ze w przypadku takiego telefonu namierza sie szybko budke ? Czy to przekracza mozliwosci polskiej policji ? Jak toto poradzi sobie z terroryzmem ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gulgul Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.04, 23:55 Buahaha namierza się szybko budkę no i co dalej;)))? Wydaje ci się ze policja przyjezdza a ten co dzwonil siedzi caly czas w tej budce jak glupi i czeka;))? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: det. rutkowski Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.petrus.com.pl 23.03.04, 00:03 > Buahaha namierza się szybko budkę no i co dalej;)))? Wydaje ci się ze policja > przyjezdza a ten co dzwonil siedzi caly czas w tej budce jak glupi i czeka;))? Sa metody, nie boj sie. Na 90% go zlapia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gulgul Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.04, 00:08 ;)))) Złapią...chyba grype... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyznawca Allacha Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.tsi.tychy.pl 23.03.04, 00:09 A propos liczby osób kto tam widział 4,5 tysiąca,2,5 tys.i to z ochroną.ćo do "psów" to już przed koncertm było ich w h..j i trochę ;co to miał być mecz Gieksy z legią? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lorry niestety nie złapią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.04, 01:38 bo ta nieruchawa polska policja to tylko umie się w krzakach zbunkrować żeby suszarą namierzyć jakiegoś pirata i skasować prywatną wziątkę , a dowcipnisiów z budek złapać to może jednego na 100 ( i to też tylko jak się trafi jakiś przygłup ) a jak ktoś jest w miarę rozgarniętym cwaniakiem tobi z policji wała. u mojej córy w szkole takie "dowcipy" o bombie były już kilka razy i co ? policja oczywiście bezradna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: 5.2.1D* / *.prodigy.net.mx 23.03.04, 00:10 Budka stoi na pustyni ? Nie ma w poblizu zadnego radziowozu i policjantow potrafiacych zdolnych do zrobienia wywiadu ? gdyby Amerykanie lub Francuzi mysleli takimi kategoriamii i dzialali wg metod polskiej policji pewnie co tydzien bylyby eksplozje. Taki telefon kosztuje do 10 lat pierdla. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gulgul Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.04, 00:16 Nie ma w poblizu zadnego radziowozu i policjantow > potrafiacych zdolnych do zrobienia wywiadu ? Do zrobienia wywiadu to sie nadają reporterzy. Chłopie czytasz za duzo powiesci sensacyjnych. To co piszesz nic z rzeczywistością nie ma wspólnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: 168.243.73.* 23.03.04, 01:16 Ta polska policja jest g.. warta. Kazdy petak umiejacy sie poslugiwac karta telefoniczna moze narobic zamieszania, a ktos kto przyjdzie z prawdziwa bomba moze rozpieprzyc co mu sie tylko zamarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyznawca Allacha Re: Ewakuacja katowickiego Spodka re Lukasz IP: *.tsi.tychy.pl 23.03.04, 00:01 Co do budek to wszystkie są namierzalne,to nie średniowiecze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonus Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.proxy.aol.com 22.03.04, 23:50 Mareczku Ty taki maly glupiutki. Przeciez nie beda dzwonic z domu tylko z budki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poleczka Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.gdynia.mm.pl 22.03.04, 23:51 Jakie to dla niektórych wszystko proste, jak cep, jak siekiera leppera. Jasne, ONI by wiedzieli jak przeprowadzic ewakuacje, ONI by potrafili szybko wyprowadzić 4,5 tys. ludzi by sie nie zadeptali w panice przed wybuchem. Boże, co za prostactwo siedzi przed tymi kompami.Brr.Aw razie, gdyby coś się stało, ci sami ONI bluzgali by tu niewybredne oskarżenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baby Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: 194.146.248.* 22.03.04, 23:45 To są koszty życia w strachu, zapewne to tylko mała uwertura. >Jak mozna bylo pozbawic 4,5 tys ludzi [ w tym > mnie :D] tkaej rozrywki ...mnie sie w glowie nie miesci ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wkurzeni Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.a.jawnet.pl 22.03.04, 23:50 Byliśmy na "koncercie", było fajnie do czasu. Ludzie byli bardzo kulturalni, tylko gwizdali i odeszli pokornie. Policji od strony parkingu strzeżonego było w chuj!!!!!!!!! To nie zmienia że Limp Bizkit już więcej nie przyjedzie do Polski. A ty dziennikarzu z bożej łaski zastanowiłbyś się co piszesz może tak sprawdziłbyś fakty? Jak można powiedzieć kilku tysiącom ludzi że w spodku jest bomba?!! Dziennikarze to debile i nieuki!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyznawca Allacha Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.tsi.tychy.pl 22.03.04, 23:55 H.j ,a nie bomba.Chyba sami złodzieje z oddyseya zadzwonili o podłożeniu bomby.Organizacja koncertu od początku była pod psem 1,5 godziny żeby wejść do środka-podobno w tym czasie żępoliił jakiś żałosny kastrat.Hu...nia do kwadratu,chciałem iść na Metalikę,ale teraz pierdolę ,jak koncert to Berlin,albo Praga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gusia Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: 80.48.237.* 22.03.04, 23:55 dobrze wiedziec, ze moglam wyleciec w powietrze!!! 4h stalam jak ostatni debil w zatloczonym spodku, a tu nagle ktos wciska nam kity, ze Fred jest w szpitalu (nie wiem czy ktos w to uwierzyl). W kazdym razie setki niezle wkurzonych ludzi siedzialo jeszcze na plycie okolo 30 minut. A gdyby ta bomba rzeczywiscie tam byla? Kto by sie z tego tlumaczyl??? w kazdym razie chcialabym dorwac tego *****, ktory zadzwonil na policje i zrobil se z nas wszystkich ***... Do UNII prosze panstwa, do UNII! niezla prezentacja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosmita Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.04, 00:05 Spodek powinni odrestaurować i pomalowac na zielono. Terrorystów bym się nie bał, raczej że się zawali bym się obawiał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JABLUS Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.softpro2.pl 23.03.04, 00:13 CO ZA PARANOJA!!! PO PIERWSZE JAK BY DOSTALI TAKI KOMUNIKAT TO BY NAS W MIARĘ SZYBKO I SPRAWNIE EWAKUOWALI!! JA O GODZ 22.10 JESZCZE SIĘ PRZYGLĄDAŁEM JAK ZWIJAJĄ SPRZĘT!! ZAPILI PEWNIE NA URODZINACH JOHNA OTTO I TERAZ JESZCZE WCISKAJĄ NAM CIEMNOTĘ. STAŁEM QRWA W ŚCISKU PRZEZ PONAD 2 GODZ I NA CO TO??. MÓJ NR GG:3734486 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patriota Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: 81.219.144.* 23.03.04, 00:15 przedtem ty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyznawca Allacha Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.tsi.tychy.pl 23.03.04, 00:27 I jeszcze jedno ,jeśli ktoś myśli ,że odzyska kasę to jest w błędzie patrz pkt5 na bilecie.(i tak 6 godzin z życiorysu i 150zlp + koszty własne).No cóż życie jest piękne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stach Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.ats.pl / *.radom.pilickanet.pl 23.03.04, 01:04 Co mówi pkt. piąty? Tam były moje dzieci . Szkoda mi ich kasy i czasu bo przez pół Polski jechali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vea&Vteck Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: 193.19.140.* 23.03.04, 01:50 Pkt 5: Odwołać lub zrezygnować z koncertu z przyczyn będących pzoa kontrolą, bez uprzedzenia i bez obowiązku wypłacania rekompensaty wobe jakichkolwiek osób...... POZA ZWROTEM CZĘŚCI LUB CAŁKOWITEJ SUMY NA JAKĄ OPIEWA BILET, W ZALEŻNOŚCI OD OSOBISTYEGO UZNANIA ORGANIZATORA. PS. Byliśmy tam, jechaliśmy przez pół Polski, jeżeli tam była bomba, to ciekawe dlaczego "ewakuacja" była taka dłuuuuuuga ? Ludzie sobie spokojnie siedzieli i oglądali jak ekipa sprzęt zwijała.....Pozatym organizator powiedział jasno i wyraźnie, że będą zwroty za bilety - może ma to ktoś nakrecone ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyznawca Allacha Re: Ewakuacja katowickiego Spodka IP: *.tsi.tychy.pl 23.03.04, 08:16 A co miał powiedzieć ;bando debili zrobiliśmy z was wała i h.j wam w dupę nawet.Po prostu w Polsce(no może tylko w spodku,albo organizowane przez oddyseya pierdolonego)its death. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ytello złodzieje z odyseja i limpa bizkita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.04, 01:21 nie wierzę w ich wymówki , gwiazdorzy pewno się nachlali lub naćpali i wypieli d... na fanów ,którzy ściągnęli z całej Polski . odysej powinien oddać za bilety i za koszty dojazdu ( tym spoza śląska) a rzekomy komunikat o bombie pewnie wysłali oni sami jak zobaczyli że mogą dać d... . wszystkim zawiedzionym radzę dochodzić tej kasy od odyseja gorzej ma kumpela mojej córy która w trakcie suportu wyrzuciła już bilet ( kto przypuszczał że będzie jeszcze potrzebny ? i ma w plecy paczkę. Odpowiedz Link Zgłoś
apollo440 Nie wszyscy macie racje 23.03.04, 02:04 Po pierwsze w interesie organizatora jest to,zeby impreza sie odbyla. Jesli wystapi sytuacja taka jak ta, i zespol musi otrzymac zaplate (zapewne nie mala...), wlasciciel obiektu, itd, wlasciwie to sa najwieksze koszty, wplywy z biletow, za ktore zwroca pieniadze lub i nie to jedynie maly odsetek zwrotu kosztow dla organizatora). Po drugie wg mnie bedzie trudno namierzyc tego gowniarza,ktory dzwonil (pewnie jakis glupi 15-letni dresiarz nie mial co robic w tym czasie, wiec znalazl sobie rozrywke...), w czasach, gdy np. Heyah rozdaje karty startowe pre-paida za darmo np. w kinie, nie prowadzac przy tym zadnej ewidencji, beda problemy,zeby zlokalizowac takiego debila. Mol zadzwonic z takiej karty, po czym ja wyrzucic... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krwawa_komuna Re: Nie wszyscy macie racje IP: *.nsk.net.pl 23.03.04, 16:25 no tylko że jak jest bomba to wszyscy opuszczają obiekt natychmiast!!!!! musi sie pojawić straż pożarna i pogotowie ratunkowe i to na koncercie w niemałych ilościach!!!!!!! i policja!!!!! a straży nie było nawet 1 samochodu!!!!! pogotowia też nie!!!!!! policja no tu była!!!! stała jedna suka i sie pałętało ze 3 policjantów!!!!!!! ewakuacja!!!!!! zero ty pomyśl jak coś mówisz nie było cie to nie mów!!! a jak byłeś i stałeś te 1,30 na płycie czekając w tłoku to powinieneś wiedzieć że to co mówisz nie ma najmniejszego sensu!!!!!!! a oni są ubezpieczeni na wypadek odwołania koncertu więc dużo nie stracą!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keleb Ewakuacja? Nie sądzę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.04, 02:38 Oddziały policji były, a jakże. Tylko że to nie byli pirotechnicy, a oddziały do tłumienia zamieszek- "pałkarze". Ustawili się pod wyjściem ewakuacyjnym, gotowi wejść, gdyby tylko fani nie zechcieli opuścić Spodka, lub zaczęli dawać upust frustracji. Telefon o bombie to bzdura. Policja twierdzi, że dostała go przed 20:00. O tej godzinie połowa fanów była jeszcze na zewnątrz. Na co czekała policja?! Aż będzie więcej potencjalnych ofiar?! Wygląda na to, że Odyssey przygotował bajeczkę o bombie, żeby mógł wykpić się z wypłacenia zwrotów za bilety. Albo usprawiedliwić fanaberie zespołu. Tak czy inaczej 4,5 tys. ludzi zostało prawdopodobnie wystrychnięta na dudka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyznawca Allacha Re: Ewakuacja? Nie sądzę. IP: *.tsi.tychy.pl 23.03.04, 08:42 Tak właśnie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ROGOL DO CZEGO TO DOSZLO. IP: *.dialup.sprint-canada.net 23.03.04, 02:49 DZIEKI POMOCY AMERYKANOM W MORDOWANIU NIEWINNEGO NARODU.TERAZ BYLE SZCZYL,ZADZWONI Z BUDKI BO Z KOMORKI GO NAMIERZA,CALA IMPREZE SZLAK TRAFI.TO DZIEKI PREZYDENTOM KTORZY,BEZ BRANIA OPINI TYCH CO ICH WYBRALI,PODEJUJA DECYZJE.OJ GLUPI TEN NAROD,CO WYBRAL TAKICH PRZYWODCOW.PONOC Z GORY WIDAC LEPIEJ I DALEJ,ALE JAK SIE PATRZY W ODPOWIEDNIA STRONE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 12YNŚEL JA WIEM TO CZEGO WY NIE WIECIE IP: *.crowley.pl 23.03.04, 03:21 JESTEM PEWIEN ŻE TO ZROBIŁ JEDEN Z FANÓW LIMP BIZKIT. Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ!!! A TO WSZYSTKO PRZEZ RADIO ESKA. ROZDAWALI ONI BILETY NA KONCERT KUMPEL WYSŁAŁ MULTUM ESEMESÓW A ONI NIE CHCIELI ZADZWONIĆ. JAKTO MNIE TAM NIE BĘDZIE A ONI BĘDĄ. NIE DA RADY CHYBA ZADZWONIĘ ŻE JEST BOMBA PRZYNAJMNIEJ NIE BEDZIE CZEGO ŻAŁOWAĆ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pseudoFred Re: JA WIEM TO CZEGO WY NIE WIECIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.04, 04:37 Ludzie wiedzieli że był ten telefon o bombie, bo mieli radia, a w radio podali o 23, potem był już szlaban na te informację. Jednak do Spodka dotarła i żadnej paniki nie było (nikt nie wierzył), a potem ludzie sobie zdali sprawę że zespół sie przestraszył i ich olał... Co do policji, to było ich sporo całkiem, ale Z TYŁU tylko i to nie byli ani pirotechnicy, ani antyterroryści, tylko tacy mocni od zamieszek... W sumie: kiepska organizacja (skandalicznie zorganizowane wpuszczanie, BARDZO WIELU osób W OGÓLE nie sprawdzono!), lekceważenie fanów co ciężką kasę wybulili za bilety, jakaś ogólna niefrasobliwość i improwizacja (jak to u nas), totalne "jakoś to będzie" oraz "co tam się paroma tysiącami smarkaczy przejmować". Przykre, jakiś niesmak pozostał i niewiara, że TU coś się może udać NORMALNIE. Nie może... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyznawca Allacha Re: JA WIEM TO CZEGO WY NIE WIECIE IP: *.tsi.tychy.pl 23.03.04, 08:48 Corecto mundo.Nic dodać nic ująć.ps.na onecie i interi jest cenzóra,Tam teksty puszczają tylko wybiórczo. Odpowiedz Link Zgłoś
mskwara Jechałem na ten koncert 400 kilometrów 23.03.04, 07:39 Dziękuje palancie za wspanialy wieczor. To ze jestes zakompleksionym onanista ktorego mamusia nie wypuszcza po 19tej z domu nie uprawnia cie do tego typu zartow. szczerze zycze ci choroby nowotworowej i brutalnego gwaltu na twojej matce. wal sie cwelu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arahat Co amerykanskie bedzie teraz >bombardowane> IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.03.04, 08:04 taki los zafundowal wyborcom/ciemniakom z usa buszmen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swerd po co budka?nie wystarczy pre-paid? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 23.03.04, 08:04 w maku dają za zete zetaw ery, raz zadzwonić i wyrzucić, w czym problem? no chyba pustego aparatu nie namierzą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SLD-UPek Akcją kierował osobiście tow. min. Oleksy. IP: *.czajen.pl 23.03.04, 08:15 Wskazówek udzielali mu towarzysze: 07 Cieślak i bagażowy Dziewulski! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ! !!! IP: 62.87.130.* 23.03.04, 08:15 KURWAAAAAAA DAJCIE MI TEGO FRAJERA, A ZAPIERDOLE 5 SEKUND Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Afro LIPAAAAAA IP: *.oswirus.krakow.pl 23.03.04, 08:41 Nie było zadnej bomby i autor artykulu doskonlae oddał co sie dzialo wczoraj w spodku. Trzymali nas do 22, gdzie spokojnie można 10 podłożyć bombe. A tak cału Kraków musiał czekać do 2.30 na pociąg, co oczywiście wszyscy by zrobili w miłej atmosferze gdyby koncert się odbył. Organizator, jeśli zagrozenie było faktyczne, powinien "ewakuować" ludzi wcześniej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tow. stalin dobrze, że ich odwołali, bo są nudni jak flaki! IP: *.hutakatowice.com.pl / *.hutakatowice.com.pl 23.03.04, 08:43 słuchałem tego kiedyś, i nie licząc jednego, czy dwóch kawałaków, reszta to szmelc. do tego bardzo trudno rozróżnić ich utwory, bo wszystkie są takie same. pomyślcie, jak muszą spadać, skoro przyjechali na jakąś chałturę do polski, a ten debil, wokalista jest znany z opowiadania "polskich dowcipów". przyjechałeś durniu, popiłeś żołądkowej, to spływaj. jak mam słuchać amerykańskiego hc/punk/rock to wolę, cholera posłuchać Budki Suflera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ada Re: dobrze, że ich odwołali, bo są nudni jak flak IP: 217.98.87.* 23.03.04, 08:59 27.03 ma byc w Spodku Carl Cox.jade tam i wkurwie sie jak cos nie wypali i full mi podobnych fanow goracych imprezek,pozdrowka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yaroo Bylem - Widzialem - Potwierdzam IP: *.welnowiec.net 23.03.04, 09:05 Nic dodac, nic ujac z tego artykulu. Mam nadzieje, ze "Gazeta" nie odpusci tematu i majac spore doswiadczenie i mozliwosci uswiadomi nas fanow i reszte ludzi co bylo prawdziwym powodem przerwania koncertu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lorry 3mać temat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.04, 10:19 oszukanym prawie 5 tysiącom ludzi należy się wyjaśnienie i mam nadzieję że giwi albo superexpress lub inny tabloid podrąży temat . nie wierzę w żadną bombę jak telefon był o 19 to po h.. wpuszczali ludzi jeszcze przed 21 ,rzekoma "ewakuacja" wyjątkowo się ślimaczyła ,pirotechników nikt nie widział itd. na pewno fredzio z limpa zapił lub zaćpał i wymyślono naprędce telefon o bombie żeby nie pójść z torbami . skandal,żenada . odysej - gówniarska,szmondacka ekipa, na pewno nie pójdę na żaden ich koncert. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luthien Re: Bylem - Widzialem - Potwierdzam IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 23.03.04, 20:47 tez tam byłam i nie wiem co o tym myśleś czy to prawda czy nie tylko jednemu sie dziwię czemu do teraz nikt z odyssey nic nie powie co mamy robić z biletami?? czy koncerta się odbedzie czy nie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol Not teraz już nie odbędzie się żaden koncert. IP: *.atr.bydgoszcz.pl 23.03.04, 09:53 Teraz to już żaden koncert się nie odbędzie, bo zawsze będzie telefon o bombie. Zadzwonią (*): - fani innej kapeli, - inna kapela, - organizatorzy konkurencyjnego koncertu, - naćpani 16 latkowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cs Brawo Miller IP: 195.215.5.* 23.03.04, 10:02 Pare dni temu oswiadczal. jak to nasz kraj i wszelkie sluzby przygotowane sa na wypadek zagrozenia terrorem. Wlasnie widac, nawet jednej hali nie potrafia ewakuowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bakk Nie wierzę.. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.03.04, 10:28 Byłem tam i nie wierzę w tę bombę. Chodzi o to, ze ludzie majacy wazne bilety w sektorze niebieskim nie zostali tam wpuszczeni, a kolo 21.15 przedarli sie przez ochrone (5 osob sie szarpalo z ochroniarzami) i zajeli swoje miejsca; w ich slady poszlo okolo 300-400 osob. DOPIERO POTEM ODWOLANO KONCERT (kolo 21:45). Poza tym jesli alarm byl o 20, dlaczego narazano by nas przez 1,45h? Dodatkowo organizacja byla beznadziejna, ludzie sie prawie zadeptywali przy wchodzeniu (ja wchodzilem 1,15h), nikt mnie nie sprawdzal przy wejsciu, a zamkniecie sektora niebieskiego sprawilo, ze plyta byla prawie pelna a w sektorze czerwonym wszystkie przejscia ewakuacyjne byly zajete, wiec w przyoadku pozaru, wypadku czy bomby skonczyloby sie setkami ofiar - zamiast na poliscje trzeba bylo zadzwonic do strazy pozarnej, odwolaliby koncert przez niespelnienie warunkow bezpieczenstwa. Fuck the Odyssey company, fuck Spodek and their security! Odpowiedz Link Zgłoś