Dodaj do ulubionych

Miller z Belką o priorytetach rządu

IP: *.dip.t-dialin.net 31.03.04, 15:58
Miller, pogadaj tez z Lepperem na wszelki wypadek, mozliwe ze to on cie 'zluzuje'
Obserwuj wątek
    • feliks50 Cenzura na WP 31.03.04, 16:01
      • Gość: Transparency Intl. POPRAWA w UE ZA 50 LAT kiedy USA BĘDĄ NA MARSIE !! IP: *.chello.pl 31.03.04, 20:37
        Jak wiadomo TYLKO Leper OD SAMEGO POCZĄTKU wskazywał na MONSTRUALNĄ KORUPCJĘ
        jako na WSZECH-ŹRÓDŁO problemów Polski... i tylko Lepper WYKAZAŁ TWARDĄ
        BEZKOMPROMISOWOŚĆ w ŚCIGANIU ZŁODZIEI i AFERZYSTÓW jako PODSTAWOWY CEL swej
        polityki!
        Jak się czyta rankingi Transparency International to JASNO WIDAĆ, że LEPER
        TRAFIŁ "W DZIESIĄTKĘ" - i dlatego ma takie poparcie, bo ludzie czują, że to
        jest AUTENTYCZNE!
        Popatrzcie na ostatni ranking Transparency Intl., z zeszłego roku, jeszcze
        sprzed afery Rywina:
        www.transparency.org/pressreleases_archive/2003/2003.10.07.cpi.en.html
        Polska jest w nim GORSZA NIŻ SALWADOR, KOLUMBIA czy PERU! Brawo!
        A już teraz wiadamo, że tegoroczny ranking, który jest właśnie w przygotowaniu,
        umieści Polskę ZNACZNIE NIŻEJ w tabeli! ZGROZA!!!!!!!!!!!!!!!
        Jak tu jeszcze słuchać co obecne tzw. "elity" (tfu! na psa urok!) mają jeszcze
        do powiedzenia?! Ich tchórzliwy, kłamliwy bełkot jest wart tyle co...
        i wywołuje u każdego normalnego człoweka jedynie ODRUCHY WYMIOTNE!

        Koniec tego bezczelnego gadania - pora żeby ktoś wziął Ten Naród pod swe SILNE
        przywództwo, zrobił coś W CZYSTYM INTERESIE POLAKÓW raczej niż W INTERESIE
        POTĘŻNYCH SĄSIADÓW Z ZACHODU - Francji i Niemiec - którzy faktycznie ROBIĄ Z
        POLSKI SWOJĄ KOLONIĘ (tzw. neo-kolonię) W CELU BEZWZGLĘDNEGO WYZYSKU biednego
        kraju, jakim jest Polska - NIC NOWEGO!!! Np. francuskie TRADYCJE KOLONIALNE SĄ
        CIĄGLE BARDZO SILNE!!!

        Politycy zachodni mogą Wam opowiadać CUDA ale w istocie SĄ MARIONETKAMI SWYCH
        NARODOWYCH KORPORACJI, O BUDŻETACH WIĘKSZYCH NIŻ CAŁEGO PAŃSTWA POLSKIEGO
        www.wprost.pl/ar/?O=43420
        które w BEZWZGLĘDNYM PĘDZIE DO MAKSYMALNEGO ZYSKU gotowe są WYSSAĆ OSTANIE SOKI
        Z BIEDNYCH POLAKÓW!!!
        JAK MOŻNA BYĆ TAK BEZCZELNYM ŻEBY TERAZ ZNOWU NAMAWIAĆ DO TRUDÓW i WYRZECZEŃ w
        IMIĘ LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI ZA 50 LAT - kiedy USA będzie BUDOWAĆ OSIEDLA NA
        MARSIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        PS. Powyższa teza potwierdza przykry fakt, że posty takie jak ten są tutaj
        usuwane tylko ZE WZGLĘDU NA TREŚĆ POLITYCZNĄ! Nie ma innego powodu,
        przeczytałem uważnie regulamin i jak sami Państwo widzicie, ani nie łamię tu
        prawa czy też nie namawiam do tego, ani nie obrażam nikogo, ani też nie stosuję
        wyrażeń niecenzuralnych. Wszystko co robię to stawaiam tezy NIEWYGODNE
        POLITYCZNIE dla establishmentu!
        MAMY JUŻ KRYZYS DEMOKRACJI !!! (Nie ma co straszyć Lepperem...)

        Inna perfidna praktyka Gazety to zdejmowanie artykułu z czołówki portalu, wraz
        z całą dydkusją która się toczy pod spodem, DOKŁADNIE w chwili kiedy pojawi się
        taki post jak ten - tak właśnie stało się (po raz kolejny) i w poniższym
        przypadku:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=11707346&a=11721113
        A może od razu lepiej zlikwidować ten WREDNY internet, "panowie" politycy?!
        • Gość: Leszek Re: POPRAWA w UE ZA 50 LAT kiedy USA BĘDĄ NA MARS IP: *.ists.pl / *.gemini.net.pl 31.03.04, 23:08
          Jak sie Lepper dorwie do wladzy, dopiero bedzie Transparency International mialo
          co o nas pisac!
          • Gość: Transparency Intl. TO ZWYKŁE OCZERNIANIE LEPPERA ! IP: 5.2.* / *.chello.pl 01.04.04, 00:06
            > Jak sie Lepper dorwie do wladzy, dopiero bedzie Transparency International
            > mial o co o nas pisac!

            Jakim prawem tak twierdzisz?! NIE MASZ PODSTAW! TO ZWYKŁE OCZERNIANIE!
        • Gość: przedsiebiorca trzecia kategoria - ku rozwadze IP: 80.48.232.* 01.04.04, 07:46
          Zwolennicy lepera to 1- Ludzie którzy stracili już wiarę ze może być lepiej.
          („niech rozwali tę republikę”) ludzie, którzy nie chcą już (albo nigdy nie
          chcieli) budować. Są sfrustrowani i chcą niszczyć. Jak dzieci nieudany zamek
          z piasku... albo jeszcze lepiej – udany zamek kolegi. Bo to daje ulgę. Kopnąć
          coś, komuś wpier... i nie obchodzi ich, ze później pozostają już tylko
          gruzy. „ja nie mam nic do stracenia” mówią i traktują te słowa jako
          usprawiedliwienie. To ci, którzy fakt ze ktoś może mieć więcej odbierają jako
          własna krzywdę, jako wystarczający powód do nienawiści, rzadko jako motywację
          by dorównać temu komu zazdroszczą. 2 – ci, którzy tęsknią za prl, za czasami
          kiedy każdy miał taki samiutki zamek z piasku. Nie trzeba było się wcale a
          wcale wysilać żeby go zbudować. Nie warto było się wysilać żeby zbudować
          większy i solidniejszy, bo Główny Budowniczy czuwał i dbał żeby zamek był
          jaki miał być – nie za duży. 3 – ci (głupi? Miejmy nadzieję ze tylko
          zahipnotyzowani, naiwni) którzy mu wierzą. Że on ma pomysł. Ze on dobry. Ze
          on uczciwy. Że on ich poprowadzi. Ale w końcu Niemcy uwierzyli hitlerowi.
          Widzieliście kroniki filmowe? Hitler stoi na trybunach, ludzie wiwatują.
          Mówi: „my jesteśmy lepsi, my nadludzie” (WIWAT) „oni nas okradli: Polacy ze
          Śląska i Pomorza (UUU!) Francuzi z Alzacji (UUU!) Żydzi z kapitału (UUU!).
          oni już byli, teraz nasza kolej (WIWAT!). posprzątamy, wyrzucimy, zabijemy
          (WIWATWIWATWIWAT!!!). i poszli za nim...
          • Gość: . w imię czego demonizujecie Leppera? IP: 5.2.* / *.chello.pl 01.04.04, 08:48
            a ty to masz kompleks Boga!
            jest jeszcze wiele innych powodów dla których ludzie - większośc ludzi - chce
            głosować tak a nie inaczej, może ludzie mają instynkt żeby nie wierzyć
            obecnym "elitom", może chcą się cieszyć swoją skromną działką tu i teraz a nie
            czekać na iluzoryczny dobrobyt za pięćdziesiąt lat, może pragną wreszcie
            poszanowania swojej godności, może nie chcą być ludźmi drugiej albo piątej
            kategorii w UE... jest sporo możliwości a demokracja jest żywiołem mądrzejszym
            od każdego pojedynczego "mądrego" - może jest narzędziem ewolucji i chce teraz
            dokonać przełomu na historyczną skalę o której nikt ze "specjalistów" jeszcze
            nawet nie śnił?!
            • Gość: przedsiebiorca Re: w imię czego demonizujecie Leppera? IP: 80.48.232.* 01.04.04, 11:17
              wymieniasz następujace powody: "ludzie mają instynkt żeby nie wierzyć
              obecnym "elitom"" - utrata wiary - grupa 1. "może chcą się cieszyć swoją
              skromną działką tu i teraz a nie czekać na iluzoryczny dobrobyt za pięćdziesiąt
              lat" swój malutki zameczek z piasku, po co budować większy - kategoria
              2 "pragną wreszcie poszanowania swojej godności" - to dotyczy wszystkich ludzi -
              również zwolennikow millera i rokity, więc pomijam "może nie chcą być ludźmi
              drugiej albo piątej kategorii w UE" o nie, my lepsi, nasze kompleksy wyleczy
              leper - kategoria 3.
              "demokracja (...) może jest narzędziem ewolucji i chce teraz dokonać przełomu
              na historyczną skalę o której nikt ze "specjalistów" jeszcze nawet nie śnił?!"
              przypominam ze hitlera wybrano w demokratycznych wyborach. był to zaiste
              przełom na historyczną skalę, później stało sie coś, o czym nie śniło się nikomu
              pozdrawiam
        • Gość: UiO Re: POPRAWA w UE ZA 50 LAT kiedy USA BĘDĄ NA MARS IP: *.uio.no 01.04.04, 10:29
          Z artykulem zgadzam sie calkowicie do stwierdzenia "ODRUCHY WYMIOTNE".
          To co stoi napisane dalej, o krajach EU to jakies nieporozumienie.
          Polacy powinni nareszcie zrozumiec, ze sytuacja ich kraju zalezu od nich
          samych. Zaden kraj nie jest zawieszony w prozni. Ci kolonialisci francuzi tez
          musza brac pod uwage czynniki zewnetrzne kiedy decyduja o swojej polityce.
          Bzdura jest nazywanie tego "ograniczenie wolnosci".
          - Jezeli Polska lezy pomiedzy Niemcami i Rosja i nie moze sie nigdzie
          przemiescic (;) to lepiej zadbac o przyjazne stosunki - zamiast robic sobie
          wrogow. Przyjazn nie wyklucza dbalosci o swoje interesy, wrecz przeciwnie -
          ulatwia!
          - Jezeli Polska zglasza swoj akces do EU - to interes EU staje sie interesem
          Polski - nie nalezy wiec przyjmowac roli Konia Trojanskiego USA.
          - Jezeli stajemy wobec procesow globalizacji, nalezy rozpoznac dobre i zle
          strony tego procesu. Zla strona globalizacji jest napewno "neokolonializm" i
          przy tej okazji nalezy zrozumiec, ze wspolpraca gospodarcza w EU jest proba
          przeciwdzialania temu zeby Europa stala sie ofiara (przyklad Microsoft).
          Polska stala sie juz ofiara niekolonializmu dzieki "planowi Balcerowicza"
          (umieszczam to w "" poniewaz Plan Balcerowicza nigdy nie istnial - zawsze byl
          to plan Banku Swiatowego - dzis juz bezsprzecznego winowajcy neokolonializmu)
          - Liberalizm - jeden z elementow globalizacji ma dzisiaj w Polsce paranoicznie
          rekordowa liczbe slepych zwolennikow, ktorzy nie rozumieja tego, ze kapital
          jest "ponadnarodowy" i obrona narodowych interesow w tym systemie jest
          trudniejsza, szczegolnie w kraju gdzie tego kapitalu jest niewiele.

          Zeby sie czegos od historii nauczyc trzeba ja wszechstronnie i
          obiektywniepoznac. My Polacy ciagle obarczamy innych za wszystkie nieszczescia
          naszego kraju. Moze to my sami jestesmy odpowiedzialni?



    • Gość: pacyfista Belka to agent USA w Iraku IP: *.243.203.62.cust.bluewin.ch 31.03.04, 16:04
      bioracy pieniadze i zlecenia od administracji w Waszyngtonu. Poparl tym samym
      nielegalna agresje i okupacje Iraku. To go dyskredytuje jako kandydata na
      premiera niepodleglej RP...www.panstwozla.pl
      • Gość: Leszek Re: Belka to agent USA w Iraku IP: *.ists.pl / *.gemini.net.pl 31.03.04, 23:09
        Jestes chory!!!
    • Gość: MISJONARZ JAKA MISJA?CHYBA DYMISJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.04, 16:28
    • Gość: baby A ja proponuję triumwirat - ks. prymas, ambasador IP: 194.146.248.* 31.03.04, 16:29
      Izraela i Rywin, aby miał kto chodzić z korupcyjnymi propozycjami.
    • Gość: ZASADA bELKA JAK BUMERANG ALE KWACH ZAGROŻONY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.04, 16:31
      Jako że bumerangi nieoczekiwanie wracają.
    • basia.basia Obrzydliwość!!! 31.03.04, 16:33
      Miller uknuł z Kwaśniewskim i Janikiem
      jak by tu odejść, żeby nie odejść.
      Wzywają Belkę i pouczają go jak ma dalej
      rządzić, żeby im się podobało czyli, żeby
      włos nikomu z głowy nie spadł.
      Czy ten Belka durny jest?
      • Gość: zasada KWAS PODPIERA SLD ZMURSZALA BELKA !!!!!!!!!!! IP: 141.158.65.* 31.03.04, 23:08
        kwasniak ratujac sld przgotowuje
        wsparcie dla kampanii wybor. madrej joli,
        majac gdzies ratowanie Polski.
        • Gość: Jerzy z Re: KWAS PODPIERA SLD ZMURSZALA BELKA !!!!!! IP: *.dyn.optonline.net 01.04.04, 05:38
          Widze ze sie dobrze orjetujesz. To dopiero poczatek chytrego planu duetu Alka i
          Marka. Po dwoch kadencjach Madrej Joli nastepca tronu zostanie wybrany potomek
          Jasnie Panujacych Kwasniewskich oczywiscie w sposob demokratyczny (Marek wie
          jak to demokratycznie zalatwic). Regulamin wszyscy znamy - trzykrotna
          prezydentura w jednym rodzie automatycznie tworzy rod krolewski. Wten sposob
          powstanie nowa dynastia zdemokratyzowanych socjaldemokratycznych komunistow.
    • Gość: Jacek Re: Miller z Belką o priorytetach rządu IP: *.lodz.mm.pl 31.03.04, 16:52
      Przypominam, że największym osiągnieciem Belki było wprowadzenie podatku od
      lokat bankowych i w ogóle facet ten jest zwolennikiem jak największego
      opodatkowania obywateli. Jest to co najmniej dziwne w kontekście tytułu jego
      pracu habilitacyjnej i dowodzi, że facet co innego myśli, a co innego robi. Nie
      wróży to nam nic dobrego. Poza tym trzeba by wyjasnic jedną rzecz. Skoro pensja
      p[remiera wynosi podobno około 10 tysiecy złotych, to dlaczego Belka tak się
      pali do tego stanowiska. Przecież w Iraku Amerykanie płacą mu na pewno więcej,
      a tutaj perspektywa utrzymania się na stanowisku jest bardzo ograniczona.
      Czyżby to chodziło o to, że tam nie można brać łapówek, a tutaj są
      nieograniczone możliwości pod tym względem?
      • Gość: wojtek Re: Miller z Belką o priorytetach rządu IP: *.zeto.opole.pl / *.zeto.opole.pl 01.04.04, 08:59
        10 tys.to jest zasadnicza a wiesz ile i jak często dostajew premie i różnego
        rodzaju dodatki?Za 10 tys.zł to sprzątaczka by nie chciała być premierem.Jak
        byś zobaczył te wszystkie konta bankowe to bys sie za głowe złpał.
    • Gość: killkamill Nie ma alternatywy IP: *.krakow.pl 31.03.04, 16:54
      Nie ma żadnej innej alternatywy jak tylko nowy rząd lewicowy. Prawica nie jest
      zdolna do porozumienia, a przedterminowe wybory też byłyby fatalnym
      rozwiązaniem.
      Wszyscy liderzy PiS i PO wykazują się niewybaczalną na ich stanowiskach
      krótkowzrocznością i typowym dla polityków opozycji w Polsce (bez względu na
      obóz polityczny) egoizmem. Nie chcą przyjąć do wiadomości, że wybory, które
      dałyby sukces Samoobronie i 150-200 miejsc w parlamencie byłyby dla kraju
      nieszczęściem gorszym niż cztery lata Buzka.
      Samoobrona byłaby wiodącym ugrupowaniem i mogłaby decydować o obsadzie urzędu
      premiera, a także przeprowadzić swój amatorski i oderwany od rzeczywistości
      program "reform". Skończyć się to by musiało katastrofą - przekroczeniem 60%
      progu długu publicznego, utratą resztek prestiżu na arenie międzynarodowej
      (kraj wstępujący do Unii wybiera antyunijną partię!), kolejnym, o wiele
      trudniejszym i głębszym kryzysem gospodarczym.
      Tymczasem odroczenie o 16 miesięcy wyborów parlamentarnych umożliwiłoby
      ujawnienie się pozytywnych skutków wzrostu gospodarczego i, co za tym idzie,
      spadkiem poparcia dla populistów z Samoobrony i LPR.
      PO i PiS tak bardzo nie chcą, by część tego elektoratu poparła
      partie "postkomunistyczne" (SLD i nowo narodzoną SDPL), że wolą oddać go "w
      ręce samoobrońców.
      Interes partykularny i osobiste animozje po raz kolejny w historii Polski
      przeważają nad interesem państwa.
      • Gość: mikołaj Nie ma alternatywy A MOŻE JEDNAK JEST IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.03.04, 18:26
        Nie ma żadnej innej alternatywy jak tylko nowy rząd lewicowy. Prawica nie jest
        zdolna do porozumienia, a przedterminowe wybory też byłyby fatalnym
        rozwiązaniem.

        Lewica jak się okazuje tez nie jest zdolan się porozumieć.

        Wszyscy liderzy PiS i PO wykazują się niewybaczalną na ich stanowiskach
        krótkowzrocznością i typowym dla polityków opozycji w Polsce (bez względu na
        obóz polityczny) egoizmem.

        Tu się zgadzam.

        Nie chcą przyjąć do wiadomości, że wybory, które dałyby sukces Samoobronie i
        150-200 miejsc w parlamencie byłyby dla kraju nieszczęściem gorszym niż cztery
        lata Buzka.

        Lata Buzka nie były najgorsze więc nie wiem dlaczego stosujesz je jako punkt
        odniesienia.

        Już bez cytowania, bo nie warto jak się okazuje. Pozytywne skutki wzrostu
        gospodarczego. Nawet jeśli przyjąć, że one się ukażą do przy lewicowych żądach
        społeczeństwo i tak tego nie poczuje.

        Co do antyunijności Leppera. Wiemy, że jak się do uni wejdzie to nawet siłą nie
        można się od niej oderwać. Jeżeli więc Lepper wyśle swoich speców do Europy, i
        Ci wszystkich będą mieli głęboko gdzieś to i tak nic to nie zmieni.Pamiętaj że
        zysk netto dla Polski związany z wejście do uni nie jest przewidziany na
        pierwsze lata tylko na późniejsze. Tak więc stado kolesiów o Twoich poglądach
        zdąży jeszcze wrócić. A interes w uni jak w każdym biznesie nie polega na tym
        żeby się tylko i wyłącznie uginać. Taki populista za samo milczenie też coś
        może wywalczyć. Patrz na Haidera z Austrii. W Niemczech J. Fischer też
        wrzeszczał i strajkował, aż do czau gdy dostał swoje czyli stanowiska i władzę.
        Swoją drogą to musisz mocno wierzyć w demagogię lewicowców by niedostrzegać
        bałaganu i kretynizmu związnego z Twoim ugrupowaniem.



    • Gość: tedi psor Belka IP: *.bphpbk.pl 31.03.04, 16:56
      Myślę, że wiara tu nie wystarczy. Pan Belka- ekonomista, powinien powiedzieć to
      czego jako polityk, reprezentant Stowarzyszenia LSD& Wspólnicy nie będzie mógł
      powiedzieć. Każdy budżet opiera się na trzech parametrach: Przychody + Koszty
      obsługi = Odbiorca świadczeń. Prof. Hausner powtarza w kółko tylko jedno:
      potrzebuję pieniądze. A to przecież są nasze pieniądze, a nie pana Hausnera i
      dlatego też należy oczekiwać, że dowiemy się ile pieniędzy zbiera się na
      poszczególne składniki ubezpieczenia, ile nie wpływa od dłużników i dlaczego
      oraz jakie są koszty redystrybucji tych pieniędzy do służby zdrowia, emerytów i
      rencistów itd. Jeśli to wszystko pokaże się i udokumentuje można wyciągać łapę
      po następne, inaczej nie wolno tego czynić.Mnie interesowałyby najbardziej
      koszty rozdzielnictwa tychże pieniędzy?
      Komuniści zapomnieli, że to nie Państwo jest płatnikiem lecz jego obywatele.
      Komuniści są jedynie nieudolnym ich rozdawaczem. Leper słusznie uważa, że tak
      to on też potrafi.Oj słusznie....
    • Gość: x Po co ta szopka? IP: *.acn.waw.pl 31.03.04, 17:51
      Przestaliby robic jaja. przeciez nawet jak znjdą poparcie dla Belki to rząd nie
      przetrwa 100 dni.
    • Gość: Ona Re: Miller z Belką o priorytetach rządu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.04, 17:58
      Lepszy Belka niz Miller!!! ale mysle ze i tak nic z tego nie bedzie reszta
      madrych poslow z sld sie nie zgodzi.wkoncu belka to czlowiek prezydenta.
    • Gość: Jubba Belka, tak jak wierzyłeś w swoją misję w MF ? IP: 193.111.166.* 31.03.04, 18:40
      Belka, ty już się skompromitowałeś. Pojawiłeś się jako MF, coś tam pokrzyczałeś
      i uciekłeś, bo jak to tłumaczyłeś miałeś za dużo pracy. Jakoś ci nie wierzę.
    • Gość: leon Re: Miller z Belką o priorytetach rządu IP: *.tvsat364.lodz.pl 31.03.04, 19:10
      Mam nadzieje ze nie bedzie nowego rzadu i beda nowe wybory.Wg sondazy
      Samoobrona bedzie rzadzaca partia .Premier Lepper zaprowazi porzadek w
      kraju.Ciekawy jestem czy Unia przyjmie tylu zlodzieji i aferzystow ktorzy
      wyjada z Polski w obawie o rzady sprawiedliwych.
    • Gość: krakus z europy Re: Miller z Belką o priorytetach rządu IP: *.dip.t-dialin.net 31.03.04, 19:13
      ZAMIENIL STRYJEK SIEKIERKE NA KIJEK
    • indris Nędza "wolnych" mediów 31.03.04, 19:17
      Zapytano Belkę o to jak długo polskie wojska pozostaną w Iraku.
      Odpowiedział "wymijająco", ani dnia dłużej niż to będzie konieczne. I NIKT
      z "niezależnych" dziennikarzy nie ośmielił się zapytać, KTO i JAK oceni, czy
      już przestało być konieczne czy nie. Dlaczego ? oto jest pytanie !
      • Gość: ich1 Re: Nędza "wolnych" mediów IP: *.ists.pl / *.crowley.pl 31.03.04, 20:39
        indris, co by się stało, gdyby natychmiast wycofano wszystkie wojska z Iraku?
        • basia.basia Re: Nędza "wolnych" mediów 31.03.04, 21:19
          Gość portalu: ich1 napisał(a):

          > indris, co by się stało, gdyby natychmiast wycofano wszystkie wojska z Iraku?

          Bardzo słuszna uwaga:)
          Trzeba zjeść tę żabę.
          • Gość: ich1 dla indrisa takie ujęcie jest niemoralne IP: *.ists.pl / *.crowley.pl 31.03.04, 21:35
            Wprawdzie wiadomo, że kraj pogrążyłby się w chaosie, szyici i sunnici rzuciliby
            się sobie do gardeł, w przerwach wyrzynając się z Kurdami, ale co go obchodzą
            takie subtelności, gdy mówimy o imponderabiliach.
            Wiadomo też, że per saldo cała wojna dla Irakijczyków jest korzystna ( Saddam w
            kilka miesięcy mordował więcej ludzi niż zginęło cywilów podczas działań
            wojennych), ale to jest drobiazg gdy pała się świętym oburzeniem.
            Każdy kraj który przegrał wojnę z Amerykanami dobrze na tym wyszedł (Japonia,
            Niemcy Zachodnie, Korea Płd.) i każdy który wygrał dogorywa w męczarniach
            (Kuba, Korea Płn.do niedawna także Wietnam). To też jest pikuś.
            Rzoumiem ludzi, którzy protestowali przeciwko wojnie i współczję ludziom,
            którzy wierzą Lepperowi. Ale gdy ktoś popiera Leppera ze względu na wojnę na
            mój przekracza granicę śmieszności.
            • basia.basia Re: dla indrisa takie ujęcie jest niemoralne 31.03.04, 21:49
              Gość portalu: ich1 napisał(a):

              > Wprawdzie wiadomo, że kraj pogrążyłby się w chaosie, szyici i sunnici
              rzuciliby
              >
              > się sobie do gardeł, w przerwach wyrzynając się z Kurdami, ale co go obchodzą
              > takie subtelności, gdy mówimy o imponderabiliach.
              > Wiadomo też, że per saldo cała wojna dla Irakijczyków jest korzystna ( Saddam
              w
              >
              > kilka miesięcy mordował więcej ludzi niż zginęło cywilów podczas działań
              > wojennych), ale to jest drobiazg gdy pała się świętym oburzeniem.
              > Każdy kraj który przegrał wojnę z Amerykanami dobrze na tym wyszedł (Japonia,
              > Niemcy Zachodnie, Korea Płd.) i każdy który wygrał dogorywa w męczarniach
              > (Kuba, Korea Płn.do niedawna także Wietnam). To też jest pikuś.
              > Rzoumiem ludzi, którzy protestowali przeciwko wojnie i współczję ludziom,
              > którzy wierzą Lepperowi. Ale gdy ktoś popiera Leppera ze względu na wojnę na
              > mój przekracza granicę śmieszności.

              W zasadzie się zgadzam. Wolałabym jednak by ta wojna, jeśli już musiała
              wybuchnąć, była postanowiona przez Radę Bezpieczeństwa ONZ ze wsparciem
              NATO. Złe wrażenie zrobiła na mnie wiadomość, że Amerykanie po zdobyciu
              Bagdadu zabezpieczyli w pierwszej kolejności Ministerstwo Ropy a odpuścili
              szpitale, muzea itp. W czystość ich intencji wątpię od początku a ta wyjątkowa
              dbałość o to właśnie ministerstwo tylko mnie utwierdza w przekonaniu,
              że Bushowi nie chodziło o uszczęśliwienie Irakijczyków.

              Pozdrawiam
        • indris Ja NIE O TYM pisałem ! 01.04.04, 11:11
          Pisałem o żenującym zachowaniu się dziennikarzy, których podstawową rolą w
          czasie konferencji jest UZYSKIWANIE INFORMACJI. A deklaracja, że cokolwiek
          (niekoniecznie okupacja Iraku) będzie trwać "tak długo jak będzie konieczne",
          NIE jest żadną informacją, jeżeli nie będzie uzupełniona o zdefiniowanie
          kryterium oceny tej skuteczności. Tak więc zawodowym odruchem każdego
          dziennikarza byłoby zapytanie o wspomniane kryterium. Ponieważ nie
          przypuszczam, żeby wszyscy obecni na konferencji Belki dziennikarze byli
          zawodowymi idiotami, więc myślę, że byli odpowiednio "ustawieni", żeby takiego
          pytania nie zadać. I nawet domyślam się dlaczego. Dlatego,że odpowiedź
          musiałaby albo brzmieć: "wtedy, kiedy my tak ocenimy sytuację", albo: "wtedy,
          kiedy USA tak ocenią sytuację". Ale pierwsza odpowiedź mogłaby narazić Belkę
          Stanom Zjednoczonym, względnie powodować w przyszłości kłopotliwe pytania wobec
          polskiego rządu. A druga odpowiedź pokazałaby niesamodzielność władz polskich i
          ich serwilizm wobec USA. I tak źle i tak niedobrze.
    • Gość: Mariusz PROTEST w sprawie ZUS - 5 kwietnia o 10 przed sejm IP: *.chello.pl 31.03.04, 20:49
      Wyższe opłaty na ZUS????????? Tu nie ma co gadać. Zależy Wam na walce?
      Proponuję np. w poniedziałek 5 kwietnia o 10:00 spotkanie na wiejskiej przed
      parlamentem. Zrobimy samoczynny tłum. Pokrzyczymy, damy ślad o sobie. Każdy kto
      może niech rozpuści informację - ja proponuję 5 kwietnia o 10:00. Proszę o
      szybką pomoc przy informowaniu przedsiębiorców. Nie oglądaj się na innych -
      pomóż zorganizować akcję protestacyjną - powiedz o tym swoim znajomym
      prowadzącym działalność gospodarczą. Rozpuść w sieci informację, że 5 kwietnia
      o 10:00 pod sejmem!!!!!!!!!
    • przemko8 Re: Miller z Belką o priorytetach rządu 31.03.04, 20:56
      Póki Polską będą rządzili komunistyczni mordercy to będzie żle w Polsce.Precz z
      postkomunizmem.
    • Gość: natan nie może! Lepper na premiera !! IP: *.konin.sdi.tpnet.pl 31.03.04, 21:26
    • Gość: 44 Rząd bez polityków?!- to przecież okrągły kwadrat IP: *.acn.pl 31.03.04, 21:34
      Ludzie, co ma robić rząd, jak nie prowadzić politykę?! Rząd bez polityków nie
      jest rzędem. Problem w tym, jaką polityką będą prowadzić
      • Gość: Leszek Re: Rząd bez polityków?!- to przecież okrągły kwa IP: *.ists.pl / *.gemini.net.pl 31.03.04, 23:14
        W okresie miedzywojennym bywaly takie pozaparlamentarne rzady fachowcow. Wlasnie
        w takim rzadzie Grabski przeprowadzil reforme walutowa. Wiec gra moze i bylaby
        warta swieczki, gdyby Kwachowi mozna wierzyc. Ale czy mozna? Mysle, ze watpie
        • Gość: znachor Kwadratura okrągłego stołu. IP: *.dip.t-dialin.net 01.04.04, 10:50
          To prawda, że przed wojną były rządy fachwców i nawet była też sanacja, ale
          byli to inni fachowcy i inna też była sanacja.
    • Gość: Ewa Musi się udać. IP: *.azory.net.pl 31.03.04, 21:37
      Nie ma innego wyjścia,jeżeli Polacy nie chcą pogrążyć kraju w kryzysie i jeszcze
      większej anarchii
    • Gość: Polaski Ciemniak Re: Miller z Belką o priorytetach rządu IP: *.57.76.83.cust.bluewin.ch 31.03.04, 23:14
      Prawda jest taka ze Polska jest ciemnogrodem. Ludzie sa slabo wyksztalceni, nie
      znaj jezykow obcych. Nie sa oczytani, nie maja charakterow i zawzietosci w
      kroczeniu do celu, krotko sa ciemniakami. Dodatkowo maja zakorzeniona glupia
      tolerancje wynikajaca z katolicyzmu ktory kaze im tolerowac zerujacych na ich
      ciemnocie. Nie walcza o swoje i nie rozumieja co sie wokol nich dzieje. Takimi
      sie nalatwiej rzadzi i manipuluje i tak tez z nimi robi od wiekow grupa ludzi
      wykorzystujaca ogrom polskiej glupoty i, biernosci i tolernacji. Tak jak to sie
      teraz dzieje to wynik tej glupoty. Glupi pozwlaja na to by tzw. rzad demolowal
      panstwo i zachowywal sie jak w sklepie samoobslugowym i to bez zadnych
      konsekwencji. Dlaczego sie nie rozliczy co z planow i zamiezren wyborczych
      zostalo zrelaizowane?. Dlaczego nie ukarze sie winnych nie zrealizowania
      planow? Nie nie robi sie twego bo durnie maja krotka pamiec i zyja juz nowymi
      obiecankami nowego klamczuszka krory im opowiada nastepne bajeczki na dobranoc.
      To tragiczne ale prawdziwe i nie ma z tego wyjscia az po przynajmniej jedenj
      generacji.
      • Gość: Leszek Re: Miller z Belką o priorytetach rządu IP: *.ists.pl / *.gemini.net.pl 31.03.04, 23:16
        Zamknales sie w wiezy z kosci sloniowej w tej swojej Helwecji i teraz sie
        madrzysz. Prosze, przyjedz, pomoz, a nie uragaj wlasnemu narodowi. Chyba ze nie
        czujesz sie Polakiem. To do widzenia
        • Gość: ciemniak Re: Miller z Belką o priorytetach rządu IP: *.57.76.83.cust.bluewin.ch 31.03.04, 23:18
          Leszku masz racje, to co mowisz jest prawda, pozdrawiam.
        • Gość: ciemniak Re: Miller z Belką o priorytetach rządu IP: *.57.76.83.cust.bluewin.ch 31.03.04, 23:22
          Leszku, nie uragam mojemu narodowi i nie jest i nie bylo to moim zamiarem bo
          nadal jestem i na zawsze bede Polakiem. Ale bedac z dala widze lepiej moje
          slabosci, ciemnote a przy okazji wady i slabosci i innych. To spojrzenie na
          siebie poprzez duzo lat pozolilo mi na te obserwacje ktore niestety potwierdza
          codzienne polskie zycie. Czy tez jest inaczej?
    • Gość: obywatel Wcześniejszych wyborów... IP: *.acn.pl 31.03.04, 23:32
      ...oczekuję.
    • tow1sekr Re: Miller z Belką o priorytetach rządu 01.04.04, 00:09
      Jeśli belka będzie rozmawiała z szambem parlamentarnym typu FKP, to tylko
      udowodni, że jest gówno warta. Belka, ten geniusz Karpat będzie realizował
      sukcesy po linii partyjnej, wicie, rozumicie, jeśli na swojego następcę, kwi
      pro kwo, wice premiera weźmie geniusza nr2 eko-koło-dko na ministra finansów.
      Dopriedolą wtedy razem z dubeltówki po podatkach, które wytrzymamy aż się
      posramy. To są dwa geniusze od wymyślania nowych głupkowatych typów podatków,
      jak również od zwiększania obciążeń podatkowych ludów pracujących miast i wsi.
      Precz z takimi tandetnymi debilami. Premierem powinna zostać pani Zyta, to
      jedyna ostatnio sensownie mówiąca osoba o systemie fiskalnym w Polsce. belka
      niech se wisi w Iraq, jako odpowiednik Hansa Franka, niechaj tamoj zarządza na
      maxa, niech wymyśli pragnącym cywilizacji arabom podatek od zrywania daktyli,
      uprawiania kóz, picia herbatki, palenia fajeczki wodnej oraz na koniec od
      wydobycia, przetworzenia, konsumpcji i exportu ropy naftowej. Polubią go tam
      niesamowicie, wicie, rozumicie.
    • Gość: adam Re: Miller z Belką o priorytetach rządu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.04, 00:10
      Daj pan spokój panie Belka.Wracaj pan do Iraku. W Polsce potrafi pan sięgac po
      pieniądze tylko do cudzych kieszeni zwykych obywateli .Dość rządów
      nieudaczników z LSD .Panie Kwaśniewski tylko czerwcowe wybory , kraj tonie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka