bartfm
23.11.10, 22:31
Zastanawiam się, na ile - choćby w minimalnym stopniu - adekwatna jest teza porównująca Joannę Kluzik-Rostkowską do niemieckiej kanclerz Angeli Merkel. Czy jej się uda - to raz? Czy obecny klub parlamentarny "Polska jest najważniejsza" nie stał się zbyt zróżnicowany?