Dodaj do ulubionych

Zbankrutowała gmina Brzozie

IP: *.atl.client2.attbi.com 14.04.04, 03:54
ciekawe ile z tych pieniedzy poszlo do kieszeni burmistrza i jego rodzinki
oraz kolesi.sojusz lewych dochodow to organizacja przestepcza.
Obserwuj wątek
    • Gość: abwprl Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.tnt6.bne1.da.uu.net 14.04.04, 04:09
      Czy to do obowiązków Premiera, należy powoływanie następcy burmistrza.Czy to
      nie nadmiar obowiązków zrzucanych na Premiera.Doba ma tylko 24 godziny.Jak
      wynika z artykułu to gmina ma głównie długi w stosunku do skarbu państwa.Nie
      wińmy za wszystko zło tylko Premiera. Popatrzmy na siebie.
    • Gość: Pele Re: gimbus IP: *.nun.unsw.edu.au 14.04.04, 04:21
      Dobrzy ludzie, co to jest gimbus, bom daleko od Wisly i albo zapomnialem, albo
      gamoniem zostalem w tropikach? Wytlumaczcie nieswiadomemu. Z gory dziekuje pomocnym.
      • Gość: yav Re: gimbus IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.04.04, 05:38
        gimbus= gim(nazjalny)+(auto)bus. Dowozi dzieci do szkoły ;)
    • Gość: Patton I co teraz bedzie? Koniec swiata? Zkitomy sie? IP: *.proxy.aol.com 14.04.04, 04:29
      Ojej to dopiero wiadomosc. Czysty szok! Ma to dla mnie takie znaczenie, ze
      chyba wyjade z rozpaczy na wyprawe polarna do stacji im. Arctowskiego liczyc
      gowna pingwinow. Najbardziej wstrzasnieci sa mieszkancy bratniej gminy
      Manhattan w Nowym Jorku. Nawet Busz cos o tym wspominal na konferencji
      prasowej, ale nie wytrzymal presji nerwowej. Obiecal, pod wplywem tej
      wiadomosci, wypuscic Saddama na wolnosc.
    • Gość: Kowalski Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 05:35
      Ot, jeszcze jedna historia o niekompetencji i pazerności lewicy.
    • Gość: Rybinka Re: To jest przedsmak tego, co się może zdarzyć ni IP: *.aster.pl / *.acn.pl 14.04.04, 05:35
      To jest przedsmak tego, co się może zdarzyć nie tylko z gminą ale z całą Polską
      jeśli nadal będą POlską rządzić złodzieje wpędzający ją w zadłużenie i głodzący
      ludzi...
      • Gość: XYZ Michnik ty bezczelny kłamco IP: 212.14.0.* 14.04.04, 08:33
        Te "głosy" SLD, które wybrały wujta brzozy, to JEDEN głos. Słownie JEDEN. W 15-
        sto osobowej radzie.
        wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w04/p0402/g040204/index.html
        • Gość: XYZ Wójt oczywiście IP: 212.14.0.* 14.04.04, 08:48
    • Gość: oracle Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: 5.5R1D* / *.vc.shawcable.net 14.04.04, 06:01
      Oczywiscie,ze sie to juz dzieje.Tylko zgadnij koteczku kto jest tego calego
      dlugu wierzycielem? Podpowiadam, ano ci, ktorzy wszystkich w Polsce maja za
      antysemitow. A zgadnij gdzie te dobra lokuja?
      Ano zobaczysz mniej wiecej za rok.
      Wasze ulice, nasze kamienice.
    • Gość: Ciekawy Mam pytanie - gmina a kosciol IP: *.ne.client2.attbi.com 14.04.04, 06:12
      Mam pytanie:
      Jesli komornik moze wkroczyc i zajac wszystko co nalezy do gminy w tym
      przypadku to dlaczego ten sam komornik nie moze wkroczyc i zajac wszystkiego co
      nalezy do parafii w Dalikowie? (sprawa dziewczynki, ktorej sad przyznal
      odszkodowanie)
      Czy nie jest to aby przypadek gdzie jedni sa rowni a inni rowniejsi?
      • Gość: ktoś Re: Mam pytanie - gmina a kosciol IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 14.04.04, 07:05
        Masz całkowitą rację! Czy tylko budynek kościoła to miejsce publiczne, a szkoły
        to co? To chyba ważniejsze dobro, jak komornik może zrobić coś takiego? Martwy
        z Niego posąg, bezrozumne ramię aparatu przymusu, zjąć powinien chatę i majątek
        wójta i skarbnika którzy oszukali organ kontroli i nadzoru. A swoją drogą co to
        za organ co go wójt wystawia do wiatru. Ale mamy w naszym kraju fachowców,
        ciekawe czy oni pracują za 500,00 zł na m-c czy więcej, bo chyba nawet tyle nie
        powinni zarobić. Oni są tak samo winni i też powinni zapłacić za długi, do
        których dopuścili!
        • Gość: http://pamietamy.t Re:belkot ekonomiczny g... wybiorczej IP: *.ok.shawcable.net 14.04.04, 13:33
          a komornik ludzki czlowiek krzywdy krewniakom nie dal zrobic :-PPPPP
          biednym zyczkom co to nie wiedzieli co wojt robi hahahaha

          > Gminni pracownicy przed świętami otrzymali wypłatę, niewykluczone, że >ostatnią, i tylko dlatego, że wierzyciele w drodze wyjątku zgodzili się >jednorazowo odblokować dla nich zajęte przez komornika konta.


          pamietamy.tripod.com
    • Gość: Autor Słupsk będzie następny!!!! IP: 195.205.213.* 14.04.04, 07:21
      a Kobyliński dołączy do "emigracji" swojego koleżki.:>
    • Gość: jenisej I co panie Miller? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.04, 07:29
      Boże, słów brakuje na określenie tego czerwonego szkodnictwa. A Miller, Oleksy,
      Dyduch, Janik i ostatnio nawet Belka mówią że SLD jeszcze dużo dobrego dla
      Polski zrobi. Ja tylko pytam, dlaczego o tym że będzie lepiej tylko się mówi, a
      to że jest źle i dzieje się coraz gorzej widać codziennie i na każdym kroku?
      Precz z cholernymi komunistami, ich miejsce jest w więzieniu, nie w rządzie i
      parlamencie. Ale oczywiście towarzysze woleliby żeby nie tylko gmina, ale i
      Polska zbankrutowała, byleby tylko nikt im tych stołków spod tłustych,
      złodziejskich tyłków nie wykopał. Żałosne, po prostu żałosne. Nawet na nich
      splunąć nie warto.
      Oby tylko naród się obudził i NIGDY więcej nie dał tym bandytom mandatu władzy.
      NIGDY!!!
      • Gość: AIRWALK NIESTETY POLACZKI SA GLUPIE IP: *.adslplus.ch 14.04.04, 08:17
        NIESTETY POLACZKI SA GLUPIE I PRZEKAZA WLADZE SAMOOBRONIE DLA ODMIANY. NIC SIE
        NIE ZMIENI BO: POLACZKI TO GLUPIE. PRZYRE JEST ZE MUSZE TAK PODSUMOWAC WLASNY
        NAROD.
      • Gość: XYZ I co panie jenisej? Znowu Wybiórcza łże IP: 212.14.0.* 14.04.04, 08:30
        Wybiórcza wymsiła odwołanie szefa Poczty Polskiej, chłp w sądzie sprawę wygrał.
        I co? i Nic! A to kolejan prawda według Wybiórczej.
        wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w04/p0402/g040204/index.html
        • Gość: beobachter Re: panie jenisej jesteś zwykłym ciulem! IP: *.bater.net.pl / 81.210.100.* 14.04.04, 10:10
          Winna wszystkiemu w tym kraju jest kościelna prawica bo to oni doprowadzili do
          rozwalenia tego kraju i ludzie dzięki nim nie mają pracy i chodzą po
          śmietnikach.Jak przyjdzie Lepper to pozamiata takich jak ty i tobie podobnych
          ciulów!Spieprzajcie już lepiej teraz bo potem może być za późno!
    • Gość: x Gmina, powiat, województwo... co za różnica. IP: *.acn.waw.pl 14.04.04, 07:32
    • Gość: real Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 07:47
      Zwyczajne, rządził taki "Bolek" prowincją, ciemna masa szła na lep jego pustych
      obietnic, to miewał się świetnie. Ilu jeszcze podobnych "Bolków" pałęta się po
      kraju? Jeden opalony ma nawet duże poparcie w sondażach. I nikomu z ciemniaków
      nie przeszkadza księżycowy "program" gospodarczy i faszystowskie zapędy. Pewnie
      dlatego, że sami tkwiąc w szambie, nie dostrzegają jednego g..na więcej czy
      mniej. Stare "po nas choćby potop" jest zadziwiająco aktualne. Ekonomii powinno
      się u nas uczyć od podstawówki. Może wtedy wielu będzie wiedziało, że z pustego
      i Salomon nie naleje.
    • Gość: AIRWALK HIHIHIHIHIHI IP: *.adslplus.ch 14.04.04, 08:10
      JAK DOBRZE ZE WYJECHALEM Z POLSKI...TA SPRAWA TO TAK TRAGICZNA ZE SMIECHU WARTA.
    • herr.tick od gminy, przez województwo... 14.04.04, 08:21
      od gminy, przez województwo, potem Ś.P. RP nr 3, aż po Unię E.
    • Gość: XYZ Następna "prawda" Wybiórczej IP: 212.14.0.* 14.04.04, 08:38
      "Do krachu doprowadził Kazimierz Skowroński (wybrany głosami SLD)"
      Skowrońksiego wybranow w BEZPOŚREDNICH WYBORACH. A popiera go jego komitet
      wyborców
      wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w04/p0402/g040204/index.html
      wybory2002.pkw.gov.pl/wojt/t1/gw1/w04/p0402/g040204.html
      • gandalv Przy korcie nie ma prawo, nie ma lewo. Prawda jest 14.04.04, 10:11
        jedna i objawiona - przy korycie liczy się dobro siedzących przy nim. System
        jest do luftu i to trzeba zmienić inaczej następca Leppera zrobi rewoltę o
        jakiej się nam nie śniło.
        Pozdrawiam
        Gandalv
        www.twojamagia.republika.pl
        • Gość: http://pamietamy.t Re: jakiej się nam nie śniło? juz wszystko mamy na IP: *.ok.shawcable.net 14.04.04, 13:24
          jawie dzieki judenratowi z PO LSD PiS PSL LPR i takim jak ty
          spiochom
          nie spij :-PPPPP


          pamietamy.tripod.com
    • Gość: joy master Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: 213.76.148.* 14.04.04, 08:38
      Do piszących komentarze, przestańcie pisać farmazony o braniu do kieszenie
      przez "kolesi z sojuszu". Skoro jesteście tacy odważni, zgłoście w prokuraturze
      podejrzenie przestępstwa. A propos prokuratury, dziwi mnie, że jeszcze w tej
      sprawie nie działa? No, panowie w szanownych togach - do dzieła!
      • Gość: Znudzony Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.net195-132-234.noos.fr 14.04.04, 09:08
        Panowie w szanownych togach to takie same mety spoleczne ktore ta gmine
        doprowadzily do takiego stanu.
        Bezsilnosc to bardzo ponizajace uczucie.Szkoda ze nie da sie zdelegalizowac
        tego kraju.
        Oczywiscie jak zwykle nikt nie jest za nic odpowiedzialny.
        Przykre.
        • Gość: Bleblek Zbankrutowała. Czy tylko gmina? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 13:43
          "Szkoda, że nie da sie zdelegalizować tego kraju".
          Z tym to się zgadzam w zupełności. Rzeczywiście wielka szkoda!
    • Gość: helmer Łaska wierzycieli??? IP: 62.89.110.* 14.04.04, 09:22
      >Gminni pracownicy przed świętami otrzymali wypłatę, niewykluczone, że ostatnią,
      i >tylko dlatego, że wierzyciele w drodze wyjątku zgodzili się jednorazowo
      odblokować >dla nich zajęte przez komornika konta

      A od kiedy to komornik może zająć pieniądze na pensje?
      • douglasmclloyd Re: Łaska wierzycieli??? 14.04.04, 15:36
        Gość portalu: helmer napisał(a):

        > >Gminni pracownicy przed świętami otrzymali wypłatę, niewykluczone, że ostat
        > nią,
        > i >tylko dlatego, że wierzyciele w drodze wyjątku zgodzili się jednorazowo
        > odblokować >dla nich zajęte przez komornika konta

        > A od kiedy to komornik może zająć pieniądze na pensje?

        Były jakieś?
    • Gość: Cover Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: 195.245.222.* 14.04.04, 09:48
      Sprzedać ta gmine Watykanowi albo Islamistom.
    • Gość: janek Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.echo / *.e-cho.pl 14.04.04, 10:12
      miasto choszczno tez to czeka niedlugo:((
      • Gość: jojo Re: Niewiarygodność Gazety IP: *.bater.net.pl / 81.210.100.* 14.04.04, 10:26
        Publikowanie tego typu niewiarygodnych artykułów jest nie do przyjęcia.Potem
        nawet nie będzie słowa przepraszam.Ja tego już ze strony prasy doznałem
        osobiście.Dziękuję XYZ za przytomność umysłu i pokazanie nam właściwej
        prawdy.To republika kolesiów wykończyła Brzozie.A czy oni są z SLD? Z
        opublikowanego raportu wynika, że nie!I kto wie czy to znowu nie jest jakaś
        dobra Rada Prafialna!Autor tego artykułu powinien sam się zamknąc do klatki no
        np.Na Placu Czerwonym?
    • Gość: Artur Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 14.04.04, 10:15
      W 60%artykuł jest nieżetelny i kłamliwy, odpowiadając na komentarz ile
      pieniędzy poszło do kierzeni Wójta ( złe rozumowanie -burmistrza ) to nic!
    • Gość: Bleblek Zbankrutowała RP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 13:35
      Zbankrutowała RP
      Komornik zajął Urząd Rady Ministrów, pałac prezydencki, szkoły, a nawet metro.
      W święta zgasły uliczne lampy. SLD-owski premier zniknął.

      • douglasmclloyd Re: Zbankrutowała RP 14.04.04, 15:38
        Gość portalu: Bleblek napisał(a):

        > Zbankrutowała RP
        > Komornik zajął Urząd Rady Ministrów, pałac prezydencki, szkoły, a nawet metro.
        > W święta zgasły uliczne lampy. SLD-owski premier zniknął.

        ...Tydzień temu ostatni raz pojawił się w pracy. W ostatnią środę po prostu nie
        przyszedł do urzędu i nikogo nie poinformował z jakiego powodu. Wyłączył
        komórkę, nie odbiera telefonu domowego, a kiedy dzwonię do drzwi jego domu, w
        oknie rusza się firanka, ale nikt nie otwiera.
    • Gość: Andrzej Taksię kończą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.04, 15:30
      rządy sojuszu lewych dochodów.
      • Gość: XYZ Tak się kończy czytanie Wybiórczej IP: 212.14.0.* 15.04.04, 07:56
        Niezależnie od tego jaka bzdurę napisze arcy kłamca Michnik, Andrzej łyka
        wszystko jak młody rekin.
        Zobacz ile wspólnego z ta spraw ma SLD

        wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w04/p0402/g040204/index.html
    • douglasmclloyd Brawo SLD 14.04.04, 15:33
      Czternaście lat nieustannych rządów i klapa. Pozostaje pytanie, kto kilkakrotnie
      wybrał SLDowskiego burmistrza i jak się dziś czuje. Głupi polski naród nigdy nie
      zmądrzeje.
      • Gość: XYZ Re: Brawo Wybiórcza IP: 212.14.0.* 15.04.04, 07:58
        Czternaście lat nieustannych kłamstw i klapa. Pozostaje pytanie, kto ciągle
        wierzy Michnikowi i jak się dziś czuje. Głupi douglasmclloyd nigdy ni
        > e
        > zmądrzeje.

        wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w04/p0402/g040204/index.html
    • Gość: zakr. Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 15:54
      Podejrzewam, że nie jest to ostatnia gmina, która zbankrutuje. Tylko, czy aby na
      pewno odpowiedzą za to finansowo winni. My mieszkańcy gminy Zakroczym mamy
      również taka altenatywę przed sobą i też ze względu na działanie byłego
      burmistrza gminy. Napisał on pismo, które przez róznych prawników nie jest
      dokumentem prawnym, lecz zawarł w nim obietnice pomocy w budowie spalarni
      odpadów niebezpiecznych w miejscu, gdzie plan zagospodarowania pozwalał
      pobudować zakład utylizacji odpadów komunalnych. Niestety przy wtórze wysoko
      postawionych urzędników państwowych u Wojewody i w Ministerstwach firma rząda w
      sądzie 30.411.000,00 zł. Jest to trzyletni budżet gminy z subwencjami. A Sąd
      rozpatruje sprawę mimo, iż różni prawnicy wypowiadają się,że w pozwie nie mogą
      doszukać się żadnej kwalifikacji prawnej. Wprawdzie pelnomocnik próbuje
      przywołać art. 417 KC i 77 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, lecz podobno
      nie mogą one być uzywane w sprawie.
    • Gość: SIKORSKI Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.bb.online.no 14.04.04, 18:55
      Tak jest w Stanach i Szwecji i Norwegii
      W UE macie wsparcie gminne wypelnic podanie i czesc!
      • Gość: SIKORSKI Re: Zbankrutowała gmina Brzozie/UE IP: *.bb.online.no 14.04.04, 18:57
        W UE nie takich problemow jak RP bankrut..
        Gmine sie zostawia a wchodzi sie na osobe prywatna albo dyrektora firmy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka