Gość: les IP: *.atl.client2.attbi.com 14.04.04, 03:54 ciekawe ile z tych pieniedzy poszlo do kieszeni burmistrza i jego rodzinki oraz kolesi.sojusz lewych dochodow to organizacja przestepcza. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: abwprl Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.tnt6.bne1.da.uu.net 14.04.04, 04:09 Czy to do obowiązków Premiera, należy powoływanie następcy burmistrza.Czy to nie nadmiar obowiązków zrzucanych na Premiera.Doba ma tylko 24 godziny.Jak wynika z artykułu to gmina ma głównie długi w stosunku do skarbu państwa.Nie wińmy za wszystko zło tylko Premiera. Popatrzmy na siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pele Re: gimbus IP: *.nun.unsw.edu.au 14.04.04, 04:21 Dobrzy ludzie, co to jest gimbus, bom daleko od Wisly i albo zapomnialem, albo gamoniem zostalem w tropikach? Wytlumaczcie nieswiadomemu. Z gory dziekuje pomocnym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yav Re: gimbus IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.04.04, 05:38 gimbus= gim(nazjalny)+(auto)bus. Dowozi dzieci do szkoły ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patton I co teraz bedzie? Koniec swiata? Zkitomy sie? IP: *.proxy.aol.com 14.04.04, 04:29 Ojej to dopiero wiadomosc. Czysty szok! Ma to dla mnie takie znaczenie, ze chyba wyjade z rozpaczy na wyprawe polarna do stacji im. Arctowskiego liczyc gowna pingwinow. Najbardziej wstrzasnieci sa mieszkancy bratniej gminy Manhattan w Nowym Jorku. Nawet Busz cos o tym wspominal na konferencji prasowej, ale nie wytrzymal presji nerwowej. Obiecal, pod wplywem tej wiadomosci, wypuscic Saddama na wolnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kowalski Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 05:35 Ot, jeszcze jedna historia o niekompetencji i pazerności lewicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rybinka Re: To jest przedsmak tego, co się może zdarzyć ni IP: *.aster.pl / *.acn.pl 14.04.04, 05:35 To jest przedsmak tego, co się może zdarzyć nie tylko z gminą ale z całą Polską jeśli nadal będą POlską rządzić złodzieje wpędzający ją w zadłużenie i głodzący ludzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Michnik ty bezczelny kłamco IP: 212.14.0.* 14.04.04, 08:33 Te "głosy" SLD, które wybrały wujta brzozy, to JEDEN głos. Słownie JEDEN. W 15- sto osobowej radzie. wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w04/p0402/g040204/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oracle Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: 5.5R1D* / *.vc.shawcable.net 14.04.04, 06:01 Oczywiscie,ze sie to juz dzieje.Tylko zgadnij koteczku kto jest tego calego dlugu wierzycielem? Podpowiadam, ano ci, ktorzy wszystkich w Polsce maja za antysemitow. A zgadnij gdzie te dobra lokuja? Ano zobaczysz mniej wiecej za rok. Wasze ulice, nasze kamienice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Mam pytanie - gmina a kosciol IP: *.ne.client2.attbi.com 14.04.04, 06:12 Mam pytanie: Jesli komornik moze wkroczyc i zajac wszystko co nalezy do gminy w tym przypadku to dlaczego ten sam komornik nie moze wkroczyc i zajac wszystkiego co nalezy do parafii w Dalikowie? (sprawa dziewczynki, ktorej sad przyznal odszkodowanie) Czy nie jest to aby przypadek gdzie jedni sa rowni a inni rowniejsi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Mam pytanie - gmina a kosciol IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 14.04.04, 07:05 Masz całkowitą rację! Czy tylko budynek kościoła to miejsce publiczne, a szkoły to co? To chyba ważniejsze dobro, jak komornik może zrobić coś takiego? Martwy z Niego posąg, bezrozumne ramię aparatu przymusu, zjąć powinien chatę i majątek wójta i skarbnika którzy oszukali organ kontroli i nadzoru. A swoją drogą co to za organ co go wójt wystawia do wiatru. Ale mamy w naszym kraju fachowców, ciekawe czy oni pracują za 500,00 zł na m-c czy więcej, bo chyba nawet tyle nie powinni zarobić. Oni są tak samo winni i też powinni zapłacić za długi, do których dopuścili! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: http://pamietamy.t Re:belkot ekonomiczny g... wybiorczej IP: *.ok.shawcable.net 14.04.04, 13:33 a komornik ludzki czlowiek krzywdy krewniakom nie dal zrobic :-PPPPP biednym zyczkom co to nie wiedzieli co wojt robi hahahaha > Gminni pracownicy przed świętami otrzymali wypłatę, niewykluczone, że >ostatnią, i tylko dlatego, że wierzyciele w drodze wyjątku zgodzili się >jednorazowo odblokować dla nich zajęte przez komornika konta. pamietamy.tripod.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Słupsk będzie następny!!!! IP: 195.205.213.* 14.04.04, 07:21 a Kobyliński dołączy do "emigracji" swojego koleżki.:> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jenisej I co panie Miller? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.04, 07:29 Boże, słów brakuje na określenie tego czerwonego szkodnictwa. A Miller, Oleksy, Dyduch, Janik i ostatnio nawet Belka mówią że SLD jeszcze dużo dobrego dla Polski zrobi. Ja tylko pytam, dlaczego o tym że będzie lepiej tylko się mówi, a to że jest źle i dzieje się coraz gorzej widać codziennie i na każdym kroku? Precz z cholernymi komunistami, ich miejsce jest w więzieniu, nie w rządzie i parlamencie. Ale oczywiście towarzysze woleliby żeby nie tylko gmina, ale i Polska zbankrutowała, byleby tylko nikt im tych stołków spod tłustych, złodziejskich tyłków nie wykopał. Żałosne, po prostu żałosne. Nawet na nich splunąć nie warto. Oby tylko naród się obudził i NIGDY więcej nie dał tym bandytom mandatu władzy. NIGDY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AIRWALK NIESTETY POLACZKI SA GLUPIE IP: *.adslplus.ch 14.04.04, 08:17 NIESTETY POLACZKI SA GLUPIE I PRZEKAZA WLADZE SAMOOBRONIE DLA ODMIANY. NIC SIE NIE ZMIENI BO: POLACZKI TO GLUPIE. PRZYRE JEST ZE MUSZE TAK PODSUMOWAC WLASNY NAROD. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ I co panie jenisej? Znowu Wybiórcza łże IP: 212.14.0.* 14.04.04, 08:30 Wybiórcza wymsiła odwołanie szefa Poczty Polskiej, chłp w sądzie sprawę wygrał. I co? i Nic! A to kolejan prawda według Wybiórczej. wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w04/p0402/g040204/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beobachter Re: panie jenisej jesteś zwykłym ciulem! IP: *.bater.net.pl / 81.210.100.* 14.04.04, 10:10 Winna wszystkiemu w tym kraju jest kościelna prawica bo to oni doprowadzili do rozwalenia tego kraju i ludzie dzięki nim nie mają pracy i chodzą po śmietnikach.Jak przyjdzie Lepper to pozamiata takich jak ty i tobie podobnych ciulów!Spieprzajcie już lepiej teraz bo potem może być za późno! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Gmina, powiat, województwo... co za różnica. IP: *.acn.waw.pl 14.04.04, 07:32 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: real Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 07:47 Zwyczajne, rządził taki "Bolek" prowincją, ciemna masa szła na lep jego pustych obietnic, to miewał się świetnie. Ilu jeszcze podobnych "Bolków" pałęta się po kraju? Jeden opalony ma nawet duże poparcie w sondażach. I nikomu z ciemniaków nie przeszkadza księżycowy "program" gospodarczy i faszystowskie zapędy. Pewnie dlatego, że sami tkwiąc w szambie, nie dostrzegają jednego g..na więcej czy mniej. Stare "po nas choćby potop" jest zadziwiająco aktualne. Ekonomii powinno się u nas uczyć od podstawówki. Może wtedy wielu będzie wiedziało, że z pustego i Salomon nie naleje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AIRWALK HIHIHIHIHIHI IP: *.adslplus.ch 14.04.04, 08:10 JAK DOBRZE ZE WYJECHALEM Z POLSKI...TA SPRAWA TO TAK TRAGICZNA ZE SMIECHU WARTA. Odpowiedz Link Zgłoś
herr.tick od gminy, przez województwo... 14.04.04, 08:21 od gminy, przez województwo, potem Ś.P. RP nr 3, aż po Unię E. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Następna "prawda" Wybiórczej IP: 212.14.0.* 14.04.04, 08:38 "Do krachu doprowadził Kazimierz Skowroński (wybrany głosami SLD)" Skowrońksiego wybranow w BEZPOŚREDNICH WYBORACH. A popiera go jego komitet wyborców wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w04/p0402/g040204/index.html wybory2002.pkw.gov.pl/wojt/t1/gw1/w04/p0402/g040204.html Odpowiedz Link Zgłoś
gandalv Przy korcie nie ma prawo, nie ma lewo. Prawda jest 14.04.04, 10:11 jedna i objawiona - przy korycie liczy się dobro siedzących przy nim. System jest do luftu i to trzeba zmienić inaczej następca Leppera zrobi rewoltę o jakiej się nam nie śniło. Pozdrawiam Gandalv www.twojamagia.republika.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: http://pamietamy.t Re: jakiej się nam nie śniło? juz wszystko mamy na IP: *.ok.shawcable.net 14.04.04, 13:24 jawie dzieki judenratowi z PO LSD PiS PSL LPR i takim jak ty spiochom nie spij :-PPPPP pamietamy.tripod.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joy master Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: 213.76.148.* 14.04.04, 08:38 Do piszących komentarze, przestańcie pisać farmazony o braniu do kieszenie przez "kolesi z sojuszu". Skoro jesteście tacy odważni, zgłoście w prokuraturze podejrzenie przestępstwa. A propos prokuratury, dziwi mnie, że jeszcze w tej sprawie nie działa? No, panowie w szanownych togach - do dzieła! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znudzony Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.net195-132-234.noos.fr 14.04.04, 09:08 Panowie w szanownych togach to takie same mety spoleczne ktore ta gmine doprowadzily do takiego stanu. Bezsilnosc to bardzo ponizajace uczucie.Szkoda ze nie da sie zdelegalizowac tego kraju. Oczywiscie jak zwykle nikt nie jest za nic odpowiedzialny. Przykre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bleblek Zbankrutowała. Czy tylko gmina? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 13:43 "Szkoda, że nie da sie zdelegalizować tego kraju". Z tym to się zgadzam w zupełności. Rzeczywiście wielka szkoda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: helmer Łaska wierzycieli??? IP: 62.89.110.* 14.04.04, 09:22 >Gminni pracownicy przed świętami otrzymali wypłatę, niewykluczone, że ostatnią, i >tylko dlatego, że wierzyciele w drodze wyjątku zgodzili się jednorazowo odblokować >dla nich zajęte przez komornika konta A od kiedy to komornik może zająć pieniądze na pensje? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Łaska wierzycieli??? 14.04.04, 15:36 Gość portalu: helmer napisał(a): > >Gminni pracownicy przed świętami otrzymali wypłatę, niewykluczone, że ostat > nią, > i >tylko dlatego, że wierzyciele w drodze wyjątku zgodzili się jednorazowo > odblokować >dla nich zajęte przez komornika konta > A od kiedy to komornik może zająć pieniądze na pensje? Były jakieś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cover Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: 195.245.222.* 14.04.04, 09:48 Sprzedać ta gmine Watykanowi albo Islamistom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.echo / *.e-cho.pl 14.04.04, 10:12 miasto choszczno tez to czeka niedlugo:(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Niewiarygodność Gazety IP: *.bater.net.pl / 81.210.100.* 14.04.04, 10:26 Publikowanie tego typu niewiarygodnych artykułów jest nie do przyjęcia.Potem nawet nie będzie słowa przepraszam.Ja tego już ze strony prasy doznałem osobiście.Dziękuję XYZ za przytomność umysłu i pokazanie nam właściwej prawdy.To republika kolesiów wykończyła Brzozie.A czy oni są z SLD? Z opublikowanego raportu wynika, że nie!I kto wie czy to znowu nie jest jakaś dobra Rada Prafialna!Autor tego artykułu powinien sam się zamknąc do klatki no np.Na Placu Czerwonym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 14.04.04, 10:15 W 60%artykuł jest nieżetelny i kłamliwy, odpowiadając na komentarz ile pieniędzy poszło do kierzeni Wójta ( złe rozumowanie -burmistrza ) to nic! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bleblek Zbankrutowała RP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 13:35 Zbankrutowała RP Komornik zajął Urząd Rady Ministrów, pałac prezydencki, szkoły, a nawet metro. W święta zgasły uliczne lampy. SLD-owski premier zniknął. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Zbankrutowała RP 14.04.04, 15:38 Gość portalu: Bleblek napisał(a): > Zbankrutowała RP > Komornik zajął Urząd Rady Ministrów, pałac prezydencki, szkoły, a nawet metro. > W święta zgasły uliczne lampy. SLD-owski premier zniknął. ...Tydzień temu ostatni raz pojawił się w pracy. W ostatnią środę po prostu nie przyszedł do urzędu i nikogo nie poinformował z jakiego powodu. Wyłączył komórkę, nie odbiera telefonu domowego, a kiedy dzwonię do drzwi jego domu, w oknie rusza się firanka, ale nikt nie otwiera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Taksię kończą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.04, 15:30 rządy sojuszu lewych dochodów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Tak się kończy czytanie Wybiórczej IP: 212.14.0.* 15.04.04, 07:56 Niezależnie od tego jaka bzdurę napisze arcy kłamca Michnik, Andrzej łyka wszystko jak młody rekin. Zobacz ile wspólnego z ta spraw ma SLD wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w04/p0402/g040204/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Brawo SLD 14.04.04, 15:33 Czternaście lat nieustannych rządów i klapa. Pozostaje pytanie, kto kilkakrotnie wybrał SLDowskiego burmistrza i jak się dziś czuje. Głupi polski naród nigdy nie zmądrzeje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Brawo Wybiórcza IP: 212.14.0.* 15.04.04, 07:58 Czternaście lat nieustannych kłamstw i klapa. Pozostaje pytanie, kto ciągle wierzy Michnikowi i jak się dziś czuje. Głupi douglasmclloyd nigdy ni > e > zmądrzeje. wybory2002.pkw.gov.pl/grada/gw1/w04/p0402/g040204/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zakr. Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 15:54 Podejrzewam, że nie jest to ostatnia gmina, która zbankrutuje. Tylko, czy aby na pewno odpowiedzą za to finansowo winni. My mieszkańcy gminy Zakroczym mamy również taka altenatywę przed sobą i też ze względu na działanie byłego burmistrza gminy. Napisał on pismo, które przez róznych prawników nie jest dokumentem prawnym, lecz zawarł w nim obietnice pomocy w budowie spalarni odpadów niebezpiecznych w miejscu, gdzie plan zagospodarowania pozwalał pobudować zakład utylizacji odpadów komunalnych. Niestety przy wtórze wysoko postawionych urzędników państwowych u Wojewody i w Ministerstwach firma rząda w sądzie 30.411.000,00 zł. Jest to trzyletni budżet gminy z subwencjami. A Sąd rozpatruje sprawę mimo, iż różni prawnicy wypowiadają się,że w pozwie nie mogą doszukać się żadnej kwalifikacji prawnej. Wprawdzie pelnomocnik próbuje przywołać art. 417 KC i 77 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, lecz podobno nie mogą one być uzywane w sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SIKORSKI Re: Zbankrutowała gmina Brzozie IP: *.bb.online.no 14.04.04, 18:55 Tak jest w Stanach i Szwecji i Norwegii W UE macie wsparcie gminne wypelnic podanie i czesc! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SIKORSKI Re: Zbankrutowała gmina Brzozie/UE IP: *.bb.online.no 14.04.04, 18:57 W UE nie takich problemow jak RP bankrut.. Gmine sie zostawia a wchodzi sie na osobe prywatna albo dyrektora firmy. Odpowiedz Link Zgłoś