katarsis
14.05.04, 19:52
na kolejne zasiądnięcie w sejmowych ławach i dalsze zaszczanie nas obecnością
swą. Kto wie? A może znowu trafi mu się teka ministra?
Ładnego zbuczka dordzy wyborcy, szanowny forumowy elektoracie SO podłożył wam
wasz Włódz. Chcąc wybrać partie tych co niebyli, co jeszcze nie rządzili
głosujecie na tych co nas tak urządzili.
W ładny papierek opakował się Leppierek, choć ten nowy kamuflaż nie zamieni
czekoladopodobnego gówna w cukierek.