Dodaj do ulubionych

Kaczyński może to i Nergal może.

04.09.11, 16:53
A swoją drogą kto jest większy diabeł (choćby w sensie poczynionych szkód): Nergal czy Kaczyński? Tusk czy Pospieszalski?

Mam podejrzenie, że Nergal ma papiery świętego.

Wilk z Wilczymi Oczami

PS. Skoro Rydzyk dostał koncesję, to i Nergal mógłby spokojnie wystąpić o swoją.
Obserwuj wątek
    • olga_w_ogrodzie Re: Kaczyński może to i Nergal może. 04.09.11, 20:39
      - Bluźnierca, satanista, miłośnik wcielonego zła dostanie do dyspozycji ekran publicznej telewizji, by łatwiej mógł głosić swoje trucicielskie nauki. Non possumus! - powiedzieli kiedyś Polscy Biskupi Cezarowi moszczącemu sobie gniazdo na ołtarzu. Nie wolno udawać, że nic się nie stało, nawet jeśli okrzyczą nas wstecznikami, nietolerancyjnymi katolikami, czy jakimiś tam "beretami"! Nie! Jako obywatele mamy prawo ujawniać i głosić swoje zdanie - czytamy w oświadczeniu.
      /.../
      Nie możemy milczeć ani ze strachu, ani z woli przypodobania się osobistym wrogom Pana Boga, ani z motywów politycznej poprawności, czy obojętności! Nie obawiajmy się: "na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę: Jam zwyciężył świat" - mówi nam Chrystus! (J16,33) - kończy swą odezwę biskup Mering.

      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10226531,_Obywatelski_protest_nieplacenia_za_abonament___Bp.html
      i tak ośmieszają i ośmieszają kościół tacy panowie Meringowie.
      niegorzej, niż T. Rydzyk.
      mam nadzieję, iż Bóg, gdyby miał chwilę, by zerknąć na to, co biskup opowiada, uśmiechnąłby się, ręką machnął i rzekł był :
      - E tam z takim szatanem...
    • olga_w_ogrodzie Re: Kaczyński może to i Nergal może. 04.09.11, 20:40
      a Nergal, to dobry chłopak jest.
      • i_am_keyser_soze Re: Kaczyński może to i Nergal może. 04.09.11, 20:43
        Bo to typowe dla katoli - szukają Szatana nie tam gdzie trzeba.
        • lumpior Moherowi śnią sie takie prawa. 04.09.11, 20:46
          wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,10228241,Powieszono_szesciu_skazancow_za__zakazane_czyny_wbrew.html //
          • pan.sajgon Kazdy moze 04.09.11, 21:21
            pytanie tylko dlaczego akurat Nergal a nie guru sekty Niebo ?
            • chateau Re: Kazdy moze 04.09.11, 21:32
              A ten guru nagrał i sprzedał jakieś płyty?
              • pan.sajgon Re: Kazdy moze 04.09.11, 21:42
                chateau napisał:

                > A ten guru nagrał i sprzedał jakieś płyty?
                >
                A to tylko grajkow mozna pokazywac w TVP a kaznodziejow juz nie ?
                Moze dla jednych wazne sa ilosci sprzedanych plyt a dla innych ilosci kazan swojego guru.
                • chateau Re: Kazdy moze 04.09.11, 21:47
                  Brakuje ci kaznodziejów w TV?

                  To gdzie ty mieszkasz? :-)
                  • strikemaster Re: Kazdy moze 04.09.11, 21:55
                    Na pewno nie w Polsce ani nie w USA.
                  • pan.sajgon Re: Kazdy moze 04.09.11, 21:58
                    chateau napisał:

                    > Brakuje ci kaznodziejów w TV?
                    >
                    > To gdzie ty mieszkasz? :-)
                    >
                    W katolandzie :-)
                    • venus99 Re: Kazdy moze 04.09.11, 22:07
                      i z tym się zgadzam.w katolandzie!szkoda,że Polski nie mamy.
          • venus99 Re: Moherowi śnią sie takie prawa. 04.09.11, 21:21
            nie tylko im się to śni-oni do tego dążą!
            • x2468 Re: Moherowi śnią sie takie prawa. 04.09.11, 21:28
              Negral może więcej.Sam,swoja praca zarabia na swoje utrzymanie.Gnom pasożytuje na pracy innych.
      • hicarian Re: Kaczyński może to i Nergal może. 12.09.11, 11:43
        olga_w_ogrodzie napisała:

        > a Nergal, to dobry chłopak jest.

        Pewnie, Nergal to spoko gość.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka