wilk.podhalanski
04.09.11, 16:53
A swoją drogą kto jest większy diabeł (choćby w sensie poczynionych szkód): Nergal czy Kaczyński? Tusk czy Pospieszalski?
Mam podejrzenie, że Nergal ma papiery świętego.
Wilk z Wilczymi Oczami
PS. Skoro Rydzyk dostał koncesję, to i Nergal mógłby spokojnie wystąpić o swoją.