Dodaj do ulubionych

Parada Równości: dziś decyzja

    • Gość: Werter Polsce grozi ostracyzm ze strony Europy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 18:31
      A więc nie!!!Kaczyński, pod wplywem ugrupowań Kryminalno (MW)-klerykalnych (LPR)
      zlamal konstytucję, zakazując (legalnej)oranizacji prawa do
      manifestowania!!,tym samym byly bliski wspólpracawnik, L.Walęsy,stworzyl
      niezwykle niebezpieczny precedens,przecież jutro to mogą byc, innowiercy,
      pojutrze zydzi!!Od dzisiaj Polska nie jest już taka sama,decyzja tego "Pana"
      będzie brzeminna w skutki na arenie międzynarodowej,kraj ten może być
      narażony na ostracyzm ze strony sasiadów, i calej cywilizowanej Europy , do
      której Polska niestety już nie nalezy!!!,Warto też zwrócic uwagę, na
      niespotykaną atmosferę zastraszania, ze strony ugrupowań faszystowko
      fundametalistycznych która towarzyszyla, rozmowom które mialy w
      konsekwencji, doprowadzić do konsensusu.Ja wyksztalcony gey, podjąlem
      decyzje o nie wracaniu do Polski na stale.
      • Gość: GOLEM Re: Polsce grozi ostracyzm ze strony Europy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 18:33
        BRAWO. Jedyna słuszna decyzja w twoim życiu. Pedały na emigracje
        • Gość: Werter Re: Polsce grozi ostracyzm ze strony Europy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 18:48
          Weż jednak to pod uwage (prawdopodobnie nie rozumiesz slowa ostracyzm)
          Wyizolowanie, Bojkot, że Polakom Europa może wprowadzi wizy,,kraj zostanie
          wywalony z Unii,możliwe jest też, ze pracujący Polacy na zachodzie, poproszeni
          zostaną o opuszczenie kraju w którym pracuja,polscy turyści mogą byc
          traktowani za granicą, jak stado dzikusów,takie mogą byc konsekwencje
          koniunkturalizmu p. Kaczynskiego!!
          • Gość: GOLEM Do Wertera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.04, 19:30
            Chyba przesadziłeś w tej dyskusji. Na całym świecie pedał jest pedałem i
            należy trzymać go z daleka od siebie.
            A to czy znam słowo czy nie to w tej dykusji nie ma żdnego znaczenia. Wyszła z
            ciebie czysta agresja jak przejaw bezsilności i braku argumentów w dyskusji
            Pozdrawiam
      • Gość: komisarka Czy musicie chodzić w czerwonych skarpetkach? IP: 212.244.182.* 31.05.04, 18:35
      • Gość: fajnie wykształcony geju, nie wracaj IP: 81.210.86.* 31.05.04, 19:13
        a tak wogóle to jesteś gejem czy zwykłym pedziem? czy to zależy wg ciebie od wykształcenia? ja
        myślę, że cały cywilizowany świat wprowadzi sankcje wobec Polski, a może nawet nas
        zbombardują i zakażą heteroseksualizmu, religii, mówienia prawdy (to już robią), myślenia,
        posiadania zdania innego niż mają wykształceni geje na stanowiskach, pozdrawiam twoją
        gejowską dupę bo to ona za ciebie to chyba napisała
        • Gość: Werter Re: wykształcony geju, nie wracaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 19:18
          Brudny belkot znad wisly
    • Gość: Ziuta z Rawy I weep for my country- IP: *.proxy.aol.com 31.05.04, 18:37
      Biedna nasza Polska cala,biedna,dzika,zasciankowa i co najgorsze,ta opinia nie
      jest mala.
      • Gość: Katolik Polski Re: I weep for my country- IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.04, 18:49
        Ziuta moge cie pocieszyc,jeszcze bedziesz Bogu dziekowac,ze potrafilismy
        swoja wiare i tozsamosc zachowac.
    • Gość: ralf Re: Parada Równości: dziś decyzja IP: *.cementownia-nowiny.com 31.05.04, 18:47
      można zrozumieć gejów że chcą demonstrować!
      Każdy broni swoich interesów.
      Ale my też brońmy swoich. Większość nie chce i koniec!
      Nie ma wcale dyskusji!
      Mogą się odwołać i jak będzie to dozwolone to wtedy jest to ok.
    • Gość: Lolek Re: Parada Równości: dziś decyzja IP: 81.186.235.* 31.05.04, 18:48
      Bravo prezydent Kaczyński, won z ciotami
      • Gość: Won Cioty Warszawa nie jest miastem PEDALOW. IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.04, 18:58
        • Gość: Wielki Ideolo Re: Warszawa nie jest miastem PEDALOW. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 20:04
          Won Cioty juz może do Chin wracaj...Tam się poczujesz wreszcie u siebie.
          Wszyscy w szarych mundurkach żyją a raczej wegetują pod dyktando partii.
          Wszyscy jednakowi, jak figurki z porcelany pozbawione duszy, modelowani przez
          ideologię Wielkiego Mao.

          Wracaj juz tam, i gotuj swoje zupki z kotów i szczurzych ogonów.
    • Gość: Hary Re: Parada Równości: dziś decyzja IP: *.pol / *.pol-net.com.pl 31.05.04, 19:05
      1)Mała encyklopedia zdrowia Wydanie VI PWN strona 603: "....w większości
      przypadków homoseksualizm jest ZBOCZENIEM nabytym..." "istnieją jednak
      przypadki homoseksualizmu wrodzonego...". "Leczenie tego ZBOCZENIA zależeć
      będzie od jego pochodzenia..." "Zapobieganie homoseksualizmowi polega na
      odpowiednim wychowaniu dzieci i młodzieży...".
      Jest to ZBOCZENIE i można (oraz należy) je leczyć. Tyle o faktach. To są takie
      same fakty jak to, że ziemia obraca się wokół słońca i faktu tego nie zmienią
      zmienne poglądy pseudo naukowców.
      PS. podkreślenie dużymi literami pochodzi ode mnie.
      2) Jeśli dwoje ludzi czuje się z sobą dobrze to może się to zamienić w miłość
      osób odmiennej płci, lub w przyjaźń osób tej samej płci. Jest im z sobą dobrze
      i nie chodzą na żadne parady. Jest to im niepotrzebne, cieszą się swoją
      wzajemną obecnością.
      3) Parady są potrzebne osobnikom zboczonym, no bo nie cieszą się sobą, tylko
      eksponować chcą swoją "Odmienność?"
      2) Pytam , kogo bronią telerancyjni? Zboczeńców? Przecież zboczenia należy
      leczyć, a nie afiszować sie z nimi. Czy dojdziemy do momentu, że Parady
      umysłowo chorych żądających równych praw będą też bronione? A Parady morderców
      (też zboczenie!) też mają mieć prawo blokować ulice w interesie swoich "praw"?
      Nie chcę kaznodzieić, ale ludzie opamiętajcie się!
      3)Żelazną zasadą w kryminalistyce jest kto z tego ma korzyść? Czy tylko
      osobniki idące za modą i w sposób ekshibicjonistyczny pokazujące swoje
      preferencje? Oj chyba nie. Więc kto? Ci którym zależy,abyśmy jako Polacy
      odbierani buli jako nietolerancyjni, zaściankowi, niepoważni - to oni finansują
      te parady. Po to aby czasem nasz kraj nie był za silny i z którym należy się
      liczyć. Potem jeden z drugim politykiem z zagranicy może próbować dyktować nam
      swoje warunki (a jak to było ostatnio z Francją i Niemcami).I to nie jest żadna
      spiskowa teoria dziejów. Paru popaprańców politycznych w Polsce to popiera. A
      tak przy okazji, czemu to nie chcą metody głosowania na osobę; bo nigdy nie
      przepchną się na świecznik tak jak teraz z list partyjnych.
      • Gość: Werter Re: Parada Równości: dziś decyzja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 19:07
        Fatalna polszczyzna, radiomaryjny wykladowco!!!!co za Belkot!!!!!!!!!!!
    • Gość: Emeryt To jest właśnie tolerancja! IP: *.inter / 80.48.110.* 31.05.04, 19:06
      Szlag mnie trafia jak słyszę z ust zidiociałych polityków słowa najpierw o
      tolerancji, sprawiedliwości, równości. Z tym że zawsze dodają że tolerancja
      musi dotyczyć ich poglądów, zasad sprawiedliwości według nich. Panowie żal mi
      was i wstyd za wasze poczucie godności. Z waszego punktu widzenia można zrobić
      na przykład paradę katolicką, ale już inne opcje nie mają prawa do wyrażania
      swoich poglądów. A tak dostaliście w d... w przeszłości. Chyba jednak za mało.
    • Gość: Piotr jak facet może rypać faceta w dupe i obnosić sie z IP: 193.19.140.* 31.05.04, 19:07
      jak facet może rypać faceta w dupe i obnosić sie z tym na ulicy ?

      mnie sie chce wymiotować jak tylko o tym pomyślę
      mogę to zrozumieć że ktoś jest taki, i jest mi to obeojętne dopóki nie
      sprzedaje lub promuje tego typu zachowań w mediach !!
      ale nie chcę wymiotowac na ulicy widząc pochody takich !!
      • Gość: pogromca pedalow Mnie tez sie rzygac chce IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 31.05.04, 19:37
        staram sie nie myslec co te zboczki robia w lozku. Ale jak wylaza na ulice
        nie unikniesz wymiotow.

        Ministerstwo Zdrowiw powinno zakaza praktyk pakowania w dupe
    • Gość: Piotr kiedy parada pedofilów ? IP: 193.19.140.* 31.05.04, 19:09
      gdzie tolerancja ?
    • Gość: Katolik Polski PIEKNA HELENA UNIKA DYSKUSJI IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.04, 19:10
      Jestem twoim adwersazem,ale nie jestem wrogiem.Odpowiedz mi czy jestes
      kobieta.Zebym wiedzial z kim mam do czynienia.Czy to takie trudne?
      • Gość: Werter Do Katolika polskiego!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 19:15
        Odpowiadam za Helenę, otóz katolik polski sieje postrach w calej
        Europie,Dlatego z Toba rozmawiac nie będzie!!!!
        • Gość: Katolik Polski Re: Do Katolika polskiego!!! IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.04, 19:19
          Katolik Polski sieje postrach na calym swiecie.A ty co zakochales sie,
          jeszcze raz mowie Helena ist schon vergeben!
          • Gość: Werter Re: Do Katolika polskiego!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 19:23
            Als pole du bist????????????????????????????????????????????????????????//
      • Gość: Helena Re: PIEKNA HELENA UNIKA DYSKUSJI IP: *.in-addr.btopenworld.com 31.05.04, 20:00
        Oczywiscie, ze jestem. Czy "piekna" to juz sprawa do dyskusji, ale dziekuje za
        komplement.
    • Gość: Hary Re: Parada Równości: dziś decyzja IP: *.pol / *.pol-net.com.pl 31.05.04, 19:13
      1)Mała encyklopedia zdrowia Wydanie VI PWN strona 603: "....w większości
      przypadków homoseksualizm jest ZBOCZENIEM nabytym..." "istnieją jednak
      przypadki homoseksualizmu wrodzonego...". "Leczenie tego ZBOCZENIA zależeć
      będzie od jego pochodzenia..." "Zapobieganie homoseksualizmowi polega na
      odpowiednim wychowaniu dzieci i młodzieży...".
      Jest to ZBOCZENIE i można (oraz należy) je leczyć. Tyle o faktach. To są takie
      same fakty jak to, że ziemia obraca się wokół słońca i faktu tego nie zmienią
      zmienne poglądy pseudo naukowców.
      PS. podkreślenie dużymi literami pochodzi ode mnie.
      2) Jeśli dwoje ludzi czuje się z sobą dobrze to może się to zamienić w miłość
      osób odmiennej płci, lub w przyjaźń osób tej samej płci. Jest im z sobą dobrze
      i nie chodzą na żadne parady. Jest to im niepotrzebne, cieszą się swoją
      wzajemną obecnością.
      3) Parady są potrzebne osobnikom zboczonym, no bo nie cieszą się sobą, tylko
      eksponować chcą swoją "Odmienność?"
      4) Pytam , kogo bronią telerancyjni? Zboczeńców? Przecież zboczenia należy
      leczyć, a nie afiszować sie z nimi. Czy dojdziemy do momentu, że Parady
      umysłowo chorych żądających równych praw będą też bronione? A Parady morderców
      (też zboczenie!) też mają mieć prawo blokować ulice w interesie swoich "praw"?
      Nie chcę kaznodzieić, ale ludzie opamiętajcie się!
      5)Żelazną zasadą w kryminalistyce jest kto z tego ma korzyść? Czy tylko
      osobniki idące za modą i w sposób ekshibicjonistyczny pokazujące swoje
      preferencje? Oj chyba nie. Więc kto? Ci którym zależy,abyśmy jako Polacy
      odbierani byli jako nietolerancyjni, zaściankowi, niepoważni - to oni finansują
      te parady. Po to aby czasem nasz kraj nie był za silny i z którym należy się
      liczyć. Potem jeden z drugim politykiem z zagranicy może próbować dyktować nam
      swoje warunki (a jak to było ostatnio z Francją i Niemcami).I to nie jest żadna
      spiskowa teoria dziejów. Paru popaprańców politycznych w Polsce to popiera. A
      tak przy okazji, czemu to nie chcą metody głosowania na osobę; bo nigdy nie
      przepchną się na świecznik tak jak teraz z list partyjnych.
    • Gość: a. Ja mowie nie wszechglupkom i kaczce-dulskiemu IP: *.udn.pl 31.05.04, 19:16
      A tak w ogole My to znaczy kto?
    • Gość: pogromca pedalow Pedalowac w Krakowie, Warszawa dla zdrowych IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 31.05.04, 19:34
      a sio
    • Gość: lucases Re: Parada Równości: dziś decyzja IP: 217.205.200.* 31.05.04, 19:47
      zapraszamy do UK tu nie ma problemow
      • Gość: Pedal Re: Parada tolerancji IP: *.securenet.net / *.securenet.net 31.05.04, 20:02
        Polska nadal jest bardzo nietolerancyjnym i zacofanym spoleczenstwem, ale nie
        ulega watpliwosci, ze polskie spoleczenstwo ulega dosc szybkiej transformacji.
        Sam fakt, ze sie o tym mowi na tym forum (nawet jesli w sposob obrazliwy i
        nieludzki w stosunku do innosci), to juz wielki sukces. A organizacja takiej
        parady w tak tradycyjnym spoleczenstwie, to juz wielki krok do postepu.
        Nie jest to przypadkiem, ze organizuje sie takie wiece zaraz po wejsciu do
        Unii. Polacy kochajacy inaczej dopominaja sie praw i szacunku, z jakiego ciesza
        sie ich koledzy i kolezanki w krajach Unii Europejskiej.
        Demokracja to tolerancja wobec innych, szacunek dla innosci, to zdolnosc
        wspolzycia z ludzmi o innych pogladach, upodobaniach, narodowosci, kolorze
        skory. A prosperujace spoleczenstwa charakteryzuja sie wlasnie tolerancja.
        Niech Polacy przypomna sobie Polske Jagielonow - kraj prosperujacy,
        wielonarodowosciowy, wielowyznaniowy. Tolerancja = sukces=postep=rozwoj.
        Nienawisc=nedza=zacofanie=stagnacja. Zostawiam wybor dla panstwa.
    • Gość: Katolik Polski Helene IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.04, 19:58
    • Gość: Kowalski Re: Parada Równości: dziś decyzja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 20:00
      Brawa dla Kaczyńskiego. Precz ze zboczeńcami!
    • Gość: opole Parada Równości? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.04, 20:02
      Jakiej chcą równości? NIE można zrównać Ich w prawach, gdyż TYLKO "klasyczne"
      małżeństwo jest samowystarczalne. Adopcja to środek zastępczy, w tym przypadku
      niszczący psychikę dziecka wychowanego w małżeństwie jednej płci. Ono uzna je
      za naturalne i jest duże prawdopodobieństwo, że ten niewłaściwy obraz rodziny
      zechce powielić. Liczba takich "małżeństw" może szybko przyrastać i co wtedy?
      Jako że z kontaktów osób jednej płci nic wynika (czyt. niemożliwe jest
      urodzenie dziecka w naturalny sposób) więc takie "małżeństwo" to wyjątek, który
      potwierdza regułę.
      • Gość: Werter aus Opeln? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 20:29
        Strumień belkotu splywa też
        z bylych obszarów niemieckich, ciekawe czy pisze "to" mniejszosć niemiecka???
    • Gość: Katolik Polski HELENA NALEZY DO MNIE IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.04, 20:06
      Odczepcie sie od Heleny,sama powiedziala,ze jestem jej mezczyzna.Takich
      komplementow,dawno nie slyszalem.Teraz nie moze odpowiedziec,bo jest
      w pracy i podciera dupy starym anglikom.Niewazne czyja dupa,wazna demokracja!
      • Gość: Piotruś Re: HELENA NALEZY DO MNIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 20:10
        a ty kacapie radziecki, dajesz kolejny raz świadectwo swojej "staropolskiej"
        kulturze i "katolickiej" miłości i szacunkowi dla bliżnich...no
        i "staropolskiemu" , nader szarmanckiemu szacunkowi i czci dla kobiet...

        • Gość: Katolik Polski Re: HELENA NALEZY DO MNIE IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.04, 20:14
          A ty neanderczyku,nie masz zielonego pojecia jak z kobietami rozmawiac!
          • Gość: Piotruś Re: HELENA NALEZY DO MNIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 20:18
            uuups! przepraszam, nie wiedzialem, że Katolik Polski nosi sukienkę...
    • Gość: kj Re: Parada Równości: dziś decyzja IP: *.uz.zgora.pl / *.uz.zgora.pl 31.05.04, 20:11
      Geje i lesbijki nie sa w naszym kraju przesladowani. Nie ma najmniejszego
      powodu, by robic uliczne demonstracje. Moga sobie robic, co chca, byleby w
      domu. Ja nie wychodze na ulice, zeby informowac wszystkich, jakie dziewczyny mi
      odpowiadaja. Dlaczego oni chca koniecznie o swoich upodobaniach seksualnych
      wszystkich informowac? Seks jest sprawa intymna. O ile wiem, nikt nikomu nie
      przeszkadza uprawiac seksu w sposob, jaki nam odpowiada.
    • Gość: kosmyksmok Re: Parada Równości: dziś decyzja IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 31.05.04, 20:18
      czy ten człowiek nie rozumie, że każdy ma prawo się zebrać i wyrazić swoje
      poglądy? Obojętnie czy ktoś inny mu grozi czy nie. Od tego jest państwo, żeby
      zabezpieczyć taką demonstrację. Ot co!
    • Gość: di Re: Parada Równości: dziś decyzja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.04, 20:19
      A może by tak przez miasto przeszła parada nudystów lub ktoś przepędził by
      stado świń. Co na to liberałowie?
    • gm81 Re: Parada Równości: dziś decyzja 31.05.04, 20:23
      a ja na tego czlonka glosowalem... nie wolno ufac dwom takim...
    • Gość: Piotr Parada Równości:nekrofile zoofile też moga przyjść IP: 193.19.140.* 31.05.04, 20:25
      geje i lesbije to grupy które są wyłonione na podstawie orientacji seksualnych

      czy więc jeśli ktoś robi to z dzieckiem (nie wiem jak zdefiniowac pojęcie
      dziecka, គ lat to nie wystarczy), albo z psem, albo ze zwłokami to czy tez
      może uczestniczyż w paradzie równości ?

      czy idea równości dotyczy wszyskich orientacji seksualnych czy tylko wybranych,
      a wtedy chyba nie ma sensu powoływanie się na zasady równości bo okaże się, że
      są równi i równiejsi

      ciekawe czy jest ktoś kto mi to może wytłumaczyc ?
      • Gość: Piotruś Re: Parada Równości:nekrofile zoofile też moga pr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 20:27
        jak chcesz to przyjdz, ze swoim ukochanym dzidziusiem i pieskiem. jak zareaguja
        ludzie, nie wiem, przekonasz sie sam na miejscu.
        • Gość: Piotr myślałem że mi wyjaśnisz moje wątpliwości IP: 193.19.140.* 31.05.04, 20:34
          myślałem że mi wyjaśnisz moje wątpliwości

          no bo cały czas nie rozumiem parada równości kogo z kim ?
          jeśli tylko geje i lesbije to trzeba mówić parada równości gejów i lesbij a nie
          uogólniać na wszystkie orientacje

          wtedy geje i lesbije stają się lobby

          a co z miłośnikami psów ?
          co z prawdziwą równością ?
          • Gość: Piotr może ktoś zajmie merytoryczne stanowisko ? IP: 193.19.140.* 31.05.04, 20:59
            nie ma argumentów ?
            żadnej inteligencji na tym forum ?
            • Gość: Werter W jakiej sprawie??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 21:05
              W jakiej sprawie???
              • Gość: Piotr W takiej IP: 193.19.140.* 31.05.04, 21:32
                geje i lesbije to grupy które są wyłonione na podstawie orientacji seksualnych

                czy więc jeśli ktoś robi to z dzieckiem (nie wiem jak zdefiniowac pojęcie
                dziecka, mniej niż np. 18 lat to nie wystarczy), albo z psem, albo ze zwłokami
                to czy tez
                może uczestniczyż w paradzie równości ?

                czy idea równości dotyczy wszyskich orientacji seksualnych czy tylko wybranych,
                a wtedy chyba nie ma sensu powoływanie się na zasady równości bo okaże się, że
                są równi i równiejsi

                ciekawe czy jest ktoś kto mi to może wytłumaczyc ?

                no bo cały czas nie rozumiem parada równości kogo z kim ?
                jeśli tylko geje i lesbije to trzeba mówić parada równości gejów i lesbij a nie
                uogólniać na wszystkie orientacje

                wtedy geje i lesbije stają się lobby

                a co z miłośnikami psów ?
                co z prawdziwą równością ?
                • Gość: Werter Sorry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 21:39
                  Nie ten poziom, masz zwichrowaną rozumowość przez indoktrynanację koscielną,
                  Poddaj się procesowi deklerykalizacji, potem pogadamy.Werter GEY
                  • Gość: Piotr Re: Sorry IP: 193.19.140.* 31.05.04, 22:38
                    jeśli masz coś przeciw kościołowi to napisz to na śmietniku
                    to miejsce jest bez sensu na ekspresję nienawiści do kościoła jeśli mowa o
                    równości i tolerancji
                    • Gość: Piotr zboczenie zaczyna się legalizować IP: 193.19.140.* 01.06.04, 07:48
                      to ciekawe
                      • Gość: Piotr ale kampanie medialne to już większe zboczenie IP: 193.19.140.* 01.06.04, 07:59
                        niestety
                        • Gość: Piotr widok przez rozporek na świat IP: 193.19.140.* 01.06.04, 08:46
                          dyskryminacja jak rasizm to manifestowanie na ulicach swojej odmienności w
                          preferencjach seksualnych że facet faceta rypie w dupę, a baba babie czym innym

                          najlepszy temat na ulicę !!
                          • Gość: Piotr propozycja legalizacji homo-małżeństw IP: 193.19.140.* 01.06.04, 09:02
                            oparta jest chyba na korzyściach które dałoby im prawo

                            i z tego powodu trzeba latać po ulicy i krzyczyć że facet faceta rypie w dupe ?

                            a może wprowadzić mnogość żon i mężów w jednym małżeństwie, te same argumenty
                            ekonomiczne można wysuwać

                            mieć kilka żon to dobry pomysł !
      • Gość: Pio Re: Parada Równości:nekrofile zoofile też moga pr IP: *.oaza-dd.com 31.05.04, 21:10
        Mylisz sie. Jezeli robia to homoseksualisci, odbywa sie to najprawdopodobniej
        za zgoda stron. Jezeli robi to pedofil - dokonuje gwaltu na osobie nieletniej.
        Jest to zasadnicza roznica.
        • Gość: Piotr ja myślę że i Ty się mylisz IP: 193.19.140.* 31.05.04, 22:36
          bo z dzieckiem można za pomocą gwałtu jak i za zgodą, jak w każdym seksie

          Pedofilia, popęd płciowy do dzieci, psychoseksualna skłonność do dzieci i
          młodzieży obojga płci.

          Amerykański uczony J. Money dzieli pedofilię na: nepiofilię (obiektem
          zainteresowania jest dziecko w wieku przedszkolnym), pedofilię (obiektem jest
          dziecko w wieku szkolnym, ale przed okresem dojrzewania) i efebofilię (obiektem
          jest osoba w wieku dojrzewania). W większości ujawnionych przypadków
          zainteresowaniem pedofilów cieszą się dziewczęta w wieku 8-11 lat i chłopcy w
          wieku 11-15 lat.

          W niektórych kulturach świata zachowania pedofilne wiążą się z obyczajowością,
          np. w plemieniu Eipo żyjącym na Nowej Gwinei są akceptowane kontakty seksualne
          dorosłych mężczyzn z dziećmi w każdym wieku. W innych plemionach spotyka się
          rytuały inicjacyjne młodzieży o pedofilnym charakterze. W innych kulturach są
          akceptowane małżeństwa z nieletnimi dziewczynkami. W kulturze Zachodu pedofilia
          też była faktem.
          • Gość: Piotr co będzie jutro IP: 193.19.140.* 31.05.04, 22:46
            jeśli dziś promuje się gejów i lesbije
            to jutro będzie akceptowany seks z nieletnimi
            a potem z dziećmi

            to kwestia czasu i zmieniających się norm

            dla niektórych stosunek dorosłego z dzieckiem może byc tak samo odrażający jak
            jak 50letniego milionerea Holywoodu z młodą 20 letnią modelką

            normy moralne to rzecz umowna

            ale jak ja myślę że facet rypie faceta w dupę to chce mi się wymiotować i nie
            wiem jakie lekarstwo musiałbym wziąć na to

            • Gość: Pio Re: co będzie jutro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.04, 11:05
              Mam prosta rade - jesli chce ci sie wymiotowac na mysl o stosunkach homo - nie
              mysl o tym. Widzisz umalowanych gejow i cie odrazaja - nie patrz na nich.
              Denerwuje cie, jak o tym mowia - nie sluchaj.
              Ale nie odbieraj im prawa do wypowiadania sie - chocby w imie tego, ze
              demokracja jest ustrojem, w ktorym obowiazuje zelazna zasada wolnosci
              wypowiedzi.
              Dlaczego na przyklad (nie obrazajac gejow) taki lepper, albo giertych moga sie
              publicznie wypowiadac? MNie szczere mdlosci biora, jak ich slysze i uwazam, ze
              to oni stanowia prawdziwe zagrodzenie dla moralnosci i demokracji, a nie geje.
              CHoc mierzi mnie to uwazam, ze nawet takie szumowiny maja prawo do glosu, choc
              oni korzystaja z demokracji przeciwko demokracji.

              Co do stosunkow z dziecmi - dzieci wberw pozoru bardzo roznia sie od doroslych
              zwlaszcza w sferze mentalnej - dlatego chocby ustala sie wiek, od ktorego
              zyskuja pelnie praw obywatelskich, dlatego tez ponosza odpowiedzialnosc po
              osiagnieciu okreslonego wieku.
              Przyzwolenie dziecka w obliczu dominacji doroslego - nawet jesli werbalnie
              wyrazone - jest pozorne. Dziecko godzac sie na rzecz, o ktorej nie ma pojecia,
              tak naprawde nie wie co robi i dlatego nalezy uznac, ze jest do tego zmuszane.
              Nie wiem w jakim kierunku pojda obyczaje, ale nie sadze, zeby kiedykolwiek
              zalegalizowano tego rodzaju stosunki, mam nadzieje, ze tak sie nie stanie (nie
              znam plemion, o ktorych wpomniales, ale wyobrazam sobie, ze zyja w zupelnie
              innych warunkach cywilizacyjnych niz my, a wiec i dlugosc zycia jest tam
              znacznie krotsza).
              Zauwaz, ze w krajach o duzej tolerancji wobec homoseksualizmu (Belgia, USA,
              Wielka Brytania) nie ma przyzwolenia na pedofilie jest ona scigana i surowo
              karana. Bo roznica jest zasadnicza : w przypadku pedofilii brak swiadomego
              przyzwolenia. W przypadku homoseksualizmu takie przyzwolenie jest - w
              przeciwnym razie tu tez mamy do czynienia z gwaltem.
    • Gość: ucho Re: Parada Równości: dziś decyzja IP: *.d.pppool.de 31.05.04, 20:25
      heteroseksualistom oraz kiedzom-pedofilom na ulicach stanowcze NIE!
    • Gość: Katolik Polski JEDNAK BABA TO JEST BABA IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.04, 20:36
      Chyba jednak cos udowodnilem.Kobieta jest osoba, co chlopa podnieca,i nieraz
      doprowadza do szalenstwa.Takie jest prawo zycia.Ale w Polsce sa ladne
      dziewczyny!!!Niestety moge sobie tylko popatrzec!
      • Gość: Werter Re: odczep ty się od tej osoby!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 20:40
        Co ty chcesz udowodnic ze nie jestes Gejem?? a moze ukryty,??/
      • Gość: parada Re: JEDNAK BABA TO JEST BABA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 20:43
        Brawo Kaczor! Muszę przyznać, że zaczynam inaczej patrzeć na
        Prezydenta Warszawy. Słuszna decyzja. Dziękujemy.
      • Gość: Katolik Polski Re: JEDNAK BABA TO JEST BABA IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.04, 20:49
        Helena,jak przyjdziesz ze sprzatania odpisz mi.
        • Gość: Renata Dam Wam owsa dla konia! IP: *.czajen.pl 31.05.04, 20:58
    • Gość: niegej Geje, jedźcie do Amsterdamu IP: *.netcafe.waw.pl 31.05.04, 20:59

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka