zzarda32 23.03.12, 08:51 www.dziennikbaltycki.pl/artykul/537129,anna-fotyga-zatrzymana-na-lotnisku-musiala-przejsc-rewizje,id,t.html Skandal Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cookies9 Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 08:54 zzarda32 napisał: > www.dziennikbaltycki.pl/artykul/537129,anna-fotyga-zatrzymana-na-lotnisku-musiala-przejsc-rewizje,id,t.html > Skandal Że też komuś się chciało...nawet w białych rękawiczkach:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 08:56 Coś to w pewnym sensie przypomina "Ratujcie Niemcy mnie biją"? Odpowiedz Link Zgłoś
m.rycho Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 08:58 Ale żeby tak potraktować byłą minister? Skandal. Do jakich jeszcze szykan są zdolni PO i Tusk? Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 09:00 PO, Tusk i Komorowski, to oni szykanują. Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: PO, Tusk i Komorowski, to oni szykanują. 23.03.12, 09:13 Dobrze, że nie posuwają (przepraszam za wyrażenie) się do obmacywania różnych opozycyjnych fiutygów osobiście. Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Obmacali Fiutygę? 23.03.12, 09:09 Wyrazy zniesmaczenia dla wykonawcy tego służbowego obowiązku. Trzeba było wezwać prezesapana, żeby to wykonał - każdy kaczor maca swoje kaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
smutas13 Re: Obmacali Fiutygę? 23.03.12, 09:16 Powinna być zadowolona, że w ogóle ktoś jeszcze chciał... Odpowiedz Link Zgłoś
prezydent6 Bogini ? 23.03.12, 09:18 Czyzby ta Pani ma być ponad wszystkim ?Piedestał juz połamany i spadła z niego z hukiem ! Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 E tam, może mieli wojskowy pakiet 23.03.12, 09:25 przeciw chemiczny? M. Odpowiedz Link Zgłoś
zgred-zisko Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 09:24 Mam nadzieję, że chociaż korona nie spadła jej z głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
damakier1 Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 09:26 Kliknęłam w link, a tam ukazało mi się piękne zdjęcie Anny Fotygi, na którym po raz pierwszy nie wygląda jak skrzyżowanie lamy z pepegą i już za samo to powinna pani Fotyga być wdzięczna służbie ochroniarskiej i "Dziennikowi Bałtyckiemu", który rzecz opisał i tak cudnie panią poseł sfotografował. Ciekawe tylko, czy pani Piekarska, która walczy ostatnio z zakłamaniem sztuki fotograficznej w branży kosmetycznej i tutaj nie przystąpi do boju? Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 09:28 Co to pepega? Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Co to pepega? 23.03.12, 09:35 Taki komunistyczny trampek dla ubogich. Wiesz co to trampek? To tenisówka! Wiesz co to tenisówka? To biały w (sklepie) szmaciany obów na gumowej podeszwie. Były też niebieskie. Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Co to pepega? 23.03.12, 09:37 Nazwa pochodzi od nazwy gałęzi przemysłu - Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Gumowego! Ci sami co produkowali opony. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Co to pepega? 23.03.12, 09:41 Tera co do pepegi kapuję. To wyjątkowo paskudne acz finezyjne określenie. Właśnie słyszałem, że pisowcy - jak zwykle - będą donosić. Tera pani Anna to kombatant pełną gębą - zwalczana fizycznie przez rfeżym Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Co to pepega? 23.03.12, 09:37 Teraz TVN 24 nabija temat - nie wygląda to korzystnie dla Anny? Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Teraz TVN 24 nabija temat 23.03.12, 09:43 Dla TVN24 mam ostatnio tyle sympatii i poświęcam tyle uwagi na poważnie co mniej więcej ciapowatej ale nadzwyczaj bezczelnej Fiutydze. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Teraz TVN 24 nabija temat 23.03.12, 09:46 Masz rację co do TVN 24 - wywiady pani Pochanke z panią Pachanke - cudowne. Ale faktem, że pani Fotyga walneła jak łysy o beton i zamiast sie z tego wycofać, to sami nakręcają.Wspaniałe! Odpowiedz Link Zgłoś
damakier1 Re: Co to pepega? 23.03.12, 10:04 ionold napisał: > Taki komunistyczny trampek dla ubogich. Dzięki, że mnie wyręczyłeś. Wytłumaczyłeś bardzo precyzyjnie. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Wymacali Fotygę na Wałęsie, o ironio 23.03.12, 10:08 Gratuluję finezji w sprawie pepegi. Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Wymacali Fotygę na Wałęsie, o ironio 23.03.12, 10:20 I czy teraz już wiadomo skąd biorą się kłopoty małżeńskie Wałęsów? Dobrze, że bachory dorosłe bo nie będą musiały zeznawać, że pochodzą z rozbitej rodziny .... dalej nie będę kontynuował na głos toku myślowego, który się sam narzuca. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Wymacali Fotygę na Wałęsie, o ironio 23.03.12, 11:04 I to jest dowód na prześladowania opozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
damakier1 Re: Wymacali Fotygę na Wałęsie, o ironio 23.03.12, 12:06 .... dalej nie będę kontynuował na głos toku myślowego, który się sam narzuca. I to jest bardzo słuszna decyzja! Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Wymacali Fotygę na Wałęsie, o ironio 23.03.12, 12:59 Bosa - może miała dziurę? Odpowiedz Link Zgłoś
futuroeuro Fotyga, cora szkopow jest nietykalna? 23.03.12, 12:20 poza podejrzeniem? hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Fotyga, cora szkopow jest nietykalna? 23.03.12, 18:30 www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,11406960,Fotyga_o_incydencie_na_lotnisku__To_byla_szykana_i.html Odpowiedz Link Zgłoś
dziecko_we_mgle Prawidłowa reakcja pracowników lotniska 23.03.12, 18:43 Moim zdaniem służby lotniskowe postąpiły poprawnie. Nie od dziś przecież wiadomo, że Pani Anna ma zawsze różne dziwne MINY na podorędziu Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Prawidłowa reakcja pracowników lotniska 23.03.12, 18:49 cyt z art,,,,Ostatnio trzy razy byłam sprawdzana, przepraszam "manualnie", po zdjęciu butów, marynarki, całej biżuterii. Bramka nie dzwoniła, powiedziano mi, że zostałam wytypowana do takiej kontroli. Cały incydent trwał pół godziny. Po mnie nikt nie był tak sprawdzony - opowiada Fotyga. Posłowie PiS zapowiadają skargę do marszałka województwa. Posłanka też zapowiada skargę, gdyż jej zdaniem nie można mówić o przypadku..... I oczywiście donosik - jak oni w tym Pisie kochają donosiki? Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Posłowie PiS i Posłanka zapowiadają skargę. 23.03.12, 21:28 Dlaczego jeszcze nie żądają przeprosin?! Ony lubiOM być bezustannie przepraszane! Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Posłowie PiS i Posłanka zapowiadają skargę. 24.03.12, 07:35 Na razie donieśli. Odpowiedz Link Zgłoś