Dodaj do ulubionych

Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fotygi

23.03.12, 08:51
www.dziennikbaltycki.pl/artykul/537129,anna-fotyga-zatrzymana-na-lotnisku-musiala-przejsc-rewizje,id,t.html
Skandal
Obserwuj wątek
    • cookies9 Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 08:54
      zzarda32 napisał:

      > www.dziennikbaltycki.pl/artykul/537129,anna-fotyga-zatrzymana-na-lotnisku-musiala-przejsc-rewizje,id,t.html
      > Skandal

      Że też komuś się chciało...nawet w białych rękawiczkach:-)
      • zzarda32 Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 08:56
        Coś to w pewnym sensie przypomina "Ratujcie Niemcy mnie biją"?
        • m.rycho Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 08:58
          Ale żeby tak potraktować byłą minister? Skandal. Do jakich jeszcze szykan są zdolni PO i Tusk?
          • zzarda32 Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 09:00
            PO, Tusk i Komorowski, to oni szykanują.
            • lionold Re: PO, Tusk i Komorowski, to oni szykanują. 23.03.12, 09:13
              Dobrze, że nie posuwają (przepraszam za wyrażenie) się do obmacywania różnych opozycyjnych fiutygów osobiście.
    • lionold Re: Obmacali Fiutygę? 23.03.12, 09:09
      Wyrazy zniesmaczenia dla wykonawcy tego służbowego obowiązku. Trzeba było wezwać prezesapana, żeby to wykonał - każdy kaczor maca swoje kaczki.
      • zzarda32 Re: Obmacali Fiutygę? 23.03.12, 09:12
        A może ją molestowali?
        • smutas13 Re: Obmacali Fiutygę? 23.03.12, 09:16
          Powinna być zadowolona, że w ogóle ktoś jeszcze chciał...
        • prezydent6 Bogini ? 23.03.12, 09:18
          Czyzby ta Pani ma być ponad wszystkim ?Piedestał juz połamany i spadła z niego z hukiem !
          • zzarda32 Re: Bogini ? 23.03.12, 09:22
            Anna Święta?
      • mariner4 E tam, może mieli wojskowy pakiet 23.03.12, 09:25
        przeciw chemiczny?
        M.
    • wujaszek_joe czy to zamach ? 23.03.12, 09:20
      co chcieli ukryć za tym parawanem?
    • zgred-zisko Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 09:24
      Mam nadzieję, że chociaż korona nie spadła jej z głowy.
    • obraza.uczuc.religijnych Najpierw trwam, teraz Fotyga. 23.03.12, 09:26

    • damakier1 Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 09:26
      Kliknęłam w link, a tam ukazało mi się piękne zdjęcie Anny Fotygi, na którym po raz pierwszy nie wygląda jak skrzyżowanie lamy z pepegą i już za samo to powinna pani Fotyga być wdzięczna służbie ochroniarskiej i "Dziennikowi Bałtyckiemu", który rzecz opisał i tak cudnie panią poseł sfotografował.
      Ciekawe tylko, czy pani Piekarska, która walczy ostatnio z zakłamaniem sztuki fotograficznej w branży kosmetycznej i tutaj nie przystąpi do boju?
      • zzarda32 Re: Profanacja i prześladowania opozycji, Anny Fo 23.03.12, 09:28
        Co to pepega?
        • lionold Re: Co to pepega? 23.03.12, 09:35
          Taki komunistyczny trampek dla ubogich. Wiesz co to trampek? To tenisówka! Wiesz co to tenisówka? To biały w (sklepie) szmaciany obów na gumowej podeszwie. Były też niebieskie.
          • lionold Re: Co to pepega? 23.03.12, 09:37
            Nazwa pochodzi od nazwy gałęzi przemysłu - Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Gumowego! Ci sami co produkowali opony.
            • zzarda32 Re: Co to pepega? 23.03.12, 09:41
              Tera co do pepegi kapuję. To wyjątkowo paskudne acz finezyjne określenie. Właśnie słyszałem, że pisowcy - jak zwykle - będą donosić. Tera pani Anna to kombatant pełną gębą - zwalczana fizycznie przez rfeżym Tusk.
          • zzarda32 Re: Co to pepega? 23.03.12, 09:37
            Teraz TVN 24 nabija temat - nie wygląda to korzystnie dla Anny?
            • lionold Re: Teraz TVN 24 nabija temat 23.03.12, 09:43
              Dla TVN24 mam ostatnio tyle sympatii i poświęcam tyle uwagi na poważnie co mniej więcej ciapowatej ale nadzwyczaj bezczelnej Fiutydze.
              • zzarda32 Re: Teraz TVN 24 nabija temat 23.03.12, 09:46
                Masz rację co do TVN 24 - wywiady pani Pochanke z panią Pachanke - cudowne. Ale faktem, że pani Fotyga walneła jak łysy o beton i zamiast sie z tego wycofać, to sami nakręcają.Wspaniałe!
          • damakier1 Re: Co to pepega? 23.03.12, 10:04
            ionold napisał:

            > Taki komunistyczny trampek dla ubogich.

            Dzięki, że mnie wyręczyłeś. Wytłumaczyłeś bardzo precyzyjnie.
            • zzarda32 Re: Wymacali Fotygę na Wałęsie, o ironio 23.03.12, 10:08
              Gratuluję finezji w sprawie pepegi.
              • lionold Re: Wymacali Fotygę na Wałęsie, o ironio 23.03.12, 10:20
                I czy teraz już wiadomo skąd biorą się kłopoty małżeńskie Wałęsów? Dobrze, że bachory dorosłe bo nie będą musiały zeznawać, że pochodzą z rozbitej rodziny .... dalej nie będę kontynuował na głos toku myślowego, który się sam narzuca.
                • zzarda32 Re: Wymacali Fotygę na Wałęsie, o ironio 23.03.12, 11:04
                  I to jest dowód na prześladowania opozycji.
                • damakier1 Re: Wymacali Fotygę na Wałęsie, o ironio 23.03.12, 12:06
                  .... dalej nie będę kontynuował na głos toku myślowego, który się sam narzuca.

                  I to jest bardzo słuszna decyzja!
                  • zzarda32 Re: Wymacali Fotygę na Wałęsie, o ironio 23.03.12, 12:59
                    Bosa - może miała dziurę?
    • futuroeuro Fotyga, cora szkopow jest nietykalna? 23.03.12, 12:20
      poza podejrzeniem? hehehe
      • zzarda32 Re: Fotyga, cora szkopow jest nietykalna? 23.03.12, 18:30
        www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,11406960,Fotyga_o_incydencie_na_lotnisku__To_byla_szykana_i.html
        • dziecko_we_mgle Prawidłowa reakcja pracowników lotniska 23.03.12, 18:43
          Moim zdaniem służby lotniskowe postąpiły poprawnie. Nie od dziś przecież wiadomo, że Pani Anna ma zawsze różne dziwne MINY na podorędziu

          • zzarda32 Re: Prawidłowa reakcja pracowników lotniska 23.03.12, 18:49
            cyt z art,,,,Ostatnio trzy razy byłam sprawdzana, przepraszam "manualnie", po zdjęciu butów, marynarki, całej biżuterii. Bramka nie dzwoniła, powiedziano mi, że zostałam wytypowana do takiej kontroli. Cały incydent trwał pół godziny. Po mnie nikt nie był tak sprawdzony - opowiada Fotyga.

            Posłowie PiS zapowiadają skargę do marszałka województwa. Posłanka też zapowiada skargę, gdyż jej zdaniem nie można mówić o przypadku.....

            I oczywiście donosik - jak oni w tym Pisie kochają donosiki?

            • lionold Re: Posłowie PiS i Posłanka zapowiadają skargę. 23.03.12, 21:28
              Dlaczego jeszcze nie żądają przeprosin?! Ony lubiOM być bezustannie przepraszane!
              • zzarda32 Re: Posłowie PiS i Posłanka zapowiadają skargę. 24.03.12, 07:35
                Na razie donieśli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka