Dodaj do ulubionych

Brodowski = umoczka

IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 19.03.02, 20:26
Drodzy dziennikarze GW proszę was bardzo nie piszcie bzdurnych "reportaży" na
podstawie wyssanych z palca informacji. Czytając artykuły w Gazecie poświęcam
swój drogocenny czas, i nie chcę się potem dowiadywać, że to co czytałem było
niczym więcej jak stekiem bzdur.
pozdrawiam Tombiasz
Obserwuj wątek
    • Gość: jako Re: Brodowski = umoczka IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 20.03.02, 16:55
      Przeczytałem właśnie replikę Panów Kowalskiego i Stasińskiego na sprawozdanie
      z kontroli TVP i muszę przyznać, że nieźle mnie to osłabiło. Jak można stawiać
      takie głupie zarzuty jak:
      - organizację szkolenia dla 22 osób w cenie 3 tys zł wychodzi po 136 zł od
      osoby - (panowie podajcie jeszcze dokładny adres gdzie tak tanio można wynająć
      miejsce do przeprowadzania szkoleń). Zarzut o to szkolenie został sformułowany
      w sposób sugerujący, że takie rzeczy zdarzają się w Bydgoskiej TVP nagminnie (
      co budziło by oczywiste podejrzenia) natomiast z sprawozdania wynika, że była
      to jednorazowa sprawa i w dodatku te 3 tys to ułamek kwoty wydanej w 2000 r na
      szkolenia
      - zarzut o naprawę samochodów marki Mercedes w ASO "Mercedesa", panowie nie
      wyglupiajcie się, czy dlatego że właścicielem jest znajomy Brodowskiego to TVP
      Bydgoszcz ma naprawiać merole w ASO "DAEWOO" ????? ( chyba zdajecie sobie
      sprawę że ASO "Mercedesa" nie znajdują się za każdym rogiem - ja do swojego
      mam 100 km)
      - niewyemitowanie informacji o ułaskawieniu Stajszczaka - bez przesady, GW też
      nie pisze o wszystkim co się w Polsce dzieje bo to jest po prostu nie możliwe
      żeby czegoś nie ominąć
      - jakoś panowie nie odnieśliście się do babola jakiego daliście o ukazaniu
      się "Nocą" w programie Fajbusiewicza - wasza wypowiedź na ten temat mogła by
      być interesująca :)))

PS. Panie Adamie zdaję sobię sprawę, że w Polsce szerzy się korupcja i
      kumoterstwo - ale takie zarzuty jak te powyżej ośmieszają walkę z nimi. Proszę
      następnym razem wysłać na reportaż jakiś bardziej rozgarniętych chłopaków.
      Jako wyraz dobrej woli mogę nadać temat - w pewnym dużym mieście na dolnym
      śląsku, mąż dziennikarki pewnego Bardzo Dużego dziennika, trzepie ogromną
      kasę, prowadząc wykopaliska archeologiczne - dziwne nieprawdaż ( bo
      wykopaliska nie wydają się dobrym interesem) ? Tylko szkopuł w tym, że te
      wykopaliska są robione przed rozpoczęciem każdej dużej budowy w tym pięknym
      mieście, i od ich opieszałości, lub też szybkiego tempa zależy rozpoczęcie
      budowy, dotrzymanie terminów, niepłacenie kar umownych itd itp... tutaj
      naprawdę wchodzą w grę duże kwoty a nie jakieś tam 3 tyś na 22 osoby
      pozdrawiam Jako

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka