l.george.l 14.12.12, 09:34 Nie bardzo rozumiem tę religijną promocję. Poza tym zdaje się, że jesteśmy z Watykanem w poważnym sporze finansowym. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kzet69 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 09:37 Przyjmuje hołd lenny delegatow watykańskiego protektoratu.... Odpowiedz Link Zgłoś
zbysio45 Re: Co Nycz robi w Sejmie? A CO ty piszesz na 14.12.12, 09:40 forum ?Kardynał Nycz jest Polakiem i ma prawo byc w Sejmie . Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 09:58 co tam w takim razie robią w Sejmie dwaj czarni posłowie. Wprawdzie są obywatelami polskimi (i miło mi z tego powodu) ale polakami to nie wiem jakimi. Chyba, że to bracia przyrodni czarnej madonny. To tak a'propos twojej sugestii, że tylko Polacy mają prawo przestąpić próg Sejmu, w którym jest wiekszy harmider, wrzask i kłótnie niż w słynnej Świątyni Jerozolimskiej. Głupku_PiS_dku. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 14:50 nie odpowiedziałeś, czy Nycz jako obywatel ma prawo przygladać się pracom sejmu, czy też nie? Jeśli ma - zarzuty załozyciela wątku są ze tak powiem palikociarskie, czyli głupkowate Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 15:02 Przygladac to sie moze, jak kazdy z nas. Ale przedstawienie oplatowe, czytanie ewangelii itepe to juz o wiele za duzo. Sejm to nie miejsce na demonstrowanie swojej uleglosci wobec jakiejkolwiek religii. To dzisiejsze przedstawienie jest skandaliczne! Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 15:40 wanda43 napisała: > Przygladac to sie moze, jak kazdy z nas. Ale przedstawienie oplatowe, czytanie > ewangelii itepe to juz o wiele za duzo. niby dlaczego? Mi się podoba :) > Sejm to nie miejsce na demonstrowanie s > wojej uleglosci wobec jakiejkolwiek religii. niczym się nie różni od nastawienia "laickiego", "neutralnego" czy innego lewusowego. To też ideologia, tylko z nieznanych mi blizej powodów uznana przez Ciebie i lewusów za "lepszą" Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 15:44 Za komuny składało się wszędzie hołd "przewodniej sille narodu" i deklarowało "braterską przyjaźń". Teraz łosie uważają że ma tak zostać, tylko zamiast partii należy wstawić Kościół Katolicki a zamiast hołdów dla narodu radzieckiego czytanie Ewangelii. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 16:16 man_sapiens napisał: > Za komuny składało się wszędzie hołd "przewodniej sille narodu" i deklarowało " > braterską przyjaźń". tyle że tu nie było zadnych hołdów, tylko opłatkowe spotkanie, o ile dobrze zrozumiałem. Rzecz normalna u nas i mocno zakorzeniona kulturowo. Tylko nawiedzonym lewusom się to nie podoba. Pozdrawiam losiu Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa01 Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 17:08 osiu4 napisał: > wanda43 napisała: > > > Przygladac to sie moze, jak kazdy z nas. Ale przedstawienie oplatowe, czy > tanie > > ewangelii itepe to juz o wiele za duzo. > > niby dlaczego? Mi się podoba :) Sejm to miejsce pracy a nie przybytek religijny. Widzisz halę frezarek a tam wchodzi przedstawiciel Watykanu i ku zdumieniu frezerów - z kadzidłem chodzi, obrzędy sprawuje. Frezerzy do frezarek, księża do siebie. Gdy na Paradzie Równości homoseksualiści paradują z gołymi upami z wetkniętym piórkiem i na jadących platformach symulują ruchy kopulacyjne - podnoszą się głosy, żeby się z tym zboczeniem nie afiszowali a co robią w domu, w sypialni to ich sprawa. Dlaczego ci z Watykanu idą śladami tych z Marszu Równości? To co robią u siebie to ich sparwa! Dlaczego jednak wchodzą w przestrzeń cudzą i się z tym afiszują? Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 19:48 > osiu4 napisał: > > > wanda43 napisała: > > > > > Przygladac to sie moze, jak kazdy z nas. Ale przedstawienie oplatow > e, czy > > tanie > > > ewangelii itepe to juz o wiele za duzo. > > > > niby dlaczego? Mi się podoba :) > > Sejm to miejsce pracy a nie przybytek religijny. > Widzisz halę frezarek a tam wchodzi przedstawiciel Watykanu i ku zdumieniu frez > erów - z kadzidłem chodzi, obrzędy sprawuje. > Frezerzy do frezarek, księża do siebie. niekoniecznie. Jeśli frezerzy będacy współwłaścicielem zakładu życzą sobie wizyty ksiedza - ma on się pojawić. I frezerzy mają prawo lewaka pogonić który im to uniemozliwia :) Bo niby czemu lewus może po hali grasować ze swoimi hasłami, a ksiądz nie? > Gdy na Paradzie Równości homoseksualiści paradują z gołymi upami z wetkniętym p > iórkiem i na jadących platformach symulują ruchy kopulacyjne - podnoszą się gło > sy, żeby się z tym zboczeniem nie afiszowali a co robią w domu, w sypialni to i > ch sprawa. owszem, bo to jest co najmniej nieprzyzwoite, podobnie jak publiczna kopulacja. Jest na to parargaf i bardzo dobrze. Tutaj natomiast masz ludzi którzy CHCĄ by ksiadz do nich przyszedł. Proste? > Dlaczego jednak wchodzą w przestrzeń cudzą i się z tym afiszują? bo ludzie tego chcą :) Dpowód? Prosty: na demonstracji popierajacej rydzyka - 200 000 osób. Na gejparadzie, jak dobrze pójdzie, z 500, z czego połowa to dziennikarze. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa01 Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 20:12 Odpowiadam ci durniu - Sejm jest miejscem stanowienia prawa. I przestrzegania. Zwłaszcza prawa najwyższego - Konstytucji. Ani posłowie nie mieli prawa afiszować się ze swoimi wierzeniami jak ci tam z tych Parad Wolności, ani przedstawiciele polskiego KRK wchodzić na te oficjalne salony. To już raczej do Nycza, do kościoła gdyż tam jest miejsce na spotkania religijne. Nie Sejm przecież. Potem zechce Mułła nawiedzić, potem Rabin. A posłowie, ze względu na równość na którą się ci powołają będą musieli ich równie śmisznie przyjąć. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 20:43 porannakawa01 napisała: > Odpowiadam ci durniu - Sejm jest miejscem stanowienia prawa. > I przestrzegania. owszem, tylko jak to sie ma do zakazu przebywania księży czy kogokolwiek w sejmie - to ja nie wiem. Tak samo jak do konstytucyjnego prawa do swobody wyznania. TAKZE W SEJMIE. Bo Ty chcesz wprowadzić po prostu lewacki pseudoateistyczny zamordyzm. Gdzie jest napisane ze wolno tylko lewakizm w sejmie demonstrować? Wiem, lewusiownie na całym świecie dązy do tego, ale z jakiej paki uzurpuje sobie do tego prawo - nie wiem. A sejm niech se nawiedza mułła czy rabin, jeśli zostanie tam zaproszony, ba, słyszałaś o czymś takim?: www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/komunikat.xsp?documentId=80DF2D8597CA31B5C1257AD0005A2F40 > A posłowie, ze względu na równość na którą się ci powołają będą musieli ich rów > nie śmisznie przyjąć. a tu już nadinterpretujesz vel kłamiesz: nie ma przymusu uczestnictwa ani w przy łamaniu opłatkiem, ani przy uroczystości zapalenia lampki chanukowej Pozdrawiam Losiu > Zwłaszcza prawa najwyższego - Konstytucji. > Ani posłowie nie mieli prawa afiszować się ze swoimi wierzeniami jak ci tam z t > ych Parad Wolności, ani przedstawiciele polskiego KRK wchodzić na te oficjalne > salony. > To już raczej do Nycza, do kościoła gdyż tam jest miejsce na spotkania religijn > e. > Nie Sejm przecież. > Potem zechce Mułła nawiedzić, potem Rabin. > A posłowie, ze względu na równość na którą się ci powołają będą musieli ich rów > nie śmisznie przyjąć. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 20:57 z kopulacji drogi łosiu jest przynajmniej jakis pozytek, no i oczywiscie przyjemnosc. Z paplaniny kleru pozytku nie ma zadnego, sa natomiast koszta. Oni nic nie robia za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Odpowiedz mi trutniu 14.12.12, 21:01 > Z paplaniny kleru pozytku nie ma zadnego, sa natomiast koszta. Oni nic nie robi > a za darmo. wrecz przeciwnie, robią mnóstwo potrzebnych rzeczy. To ży Ty i Twoi fumfle tego nie odczuwają lub nie chcą dostrzegać - cóż - wasz problem. Tyle ze na was świat sie nie kończy. Zreszta swoich lewych pomysłów też za darmo nie wdrazacie. Pozdrawiam losiu Odpowiedz Link Zgłoś
zgred-zisko Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 10:22 A co w tym dziwnego? Ciccolina też była. Odpowiedz Link Zgłoś
bkn5 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 14:35 Nycz będąc biskupem w zachodniopomorskim ukrywał księdza pedofila przerzucając jego z parafii do parafii , polecam artykuły prasowe na jego temat i tego księdza ten pan powinien za to matactwo odpowiedzieć karnie Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 14:44 l.george.l napisał: > Nie bardzo rozumiem tę religijną promocję. Poza tym zdaje się, że jesteśmy z Wa > tykanem w poważnym sporze finansowym. No właśnie, a co robI? Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 14:51 pewnie siedzi i się przygląda. Ale palikociarzom i pryszczatym pseudoateistom to w jakiś sposób przeszkadza. Najwyraźniej uwazają ze katolom nie wolno, a tylko lewusom. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 15.12.12, 21:59 "katolom nie wolno, a tylk > o lewusom." Przyszli z portretem Lenina czy sierpem i młotem? Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 14:48 pewnie sie przygląda. A co, nie wolno? Z watykanem jak już ktoś jest w jakimś finansowym sporze to złodziejaszki i/lub ich popieracze. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 14:52 tylko palikociarskim napałom i lewusom wolno tam przebywać? Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa01 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 20:40 losiu4 napisał: > tylko palikociarskim napałom i lewusom wolno tam przebywać? Jak i Kaczyński - pochodzą z wyboru obywateli. Nycz jest narzucony przez władze obcego państwa. Zauważam, że tego nie rozróżniasz w zacietrzewieniu. Jak dureń Kaczyński - gdy zacznie tokować to nie wie co mówi i siebie nie słyszy bo jego racja jest najracjejsza. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 20:52 porannakawa01 napisała: > Jak i Kaczyński - pochodzą z wyboru obywateli. > Nycz jest narzucony przez władze obcego państwa. > Zauważam, że tego nie rozróżniasz w zacietrzewieniu. i są POSŁAMI. Natomiast nie oznacza to ze tylko im wolno tam przebywać i nie oznacza też tego że obaj musza lewusizm demonstrować.. Nycz jest obywatelem Polski jak ja czy Ty (znaczy mam nadzieję ze jesteś) i ma prawo przebywać w Sejmie. Ma też prawo być zaproszony na jakieś uroczystości czy spotykania. Zauważam ze nie rozróżniasz tego w swoim pseudoateistycznym zaciuetrzewieniu. I zadnym lewusom nie powinno być nic do tego. powtarzam raz jeszcze: stanowcze NIE promocji i wymuszaniu zachowań lewackich siłą tak jak Ty chcesz to robic. Skad u was lewaków taka cheć do ustawiania innych po kątach? Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
woda_woda Składa życzenia świateczne? 14.12.12, 14:57 Nie obchodzisz Bożego Narodzenia? Odpowiedz Link Zgłoś
l_zaraza_l Re: Składa życzenia świateczne? 14.12.12, 18:35 woda_woda napisała: > Nie obchodzisz Bożego Narodzenia? 14 grudnia? Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: Składa życzenia świateczne? 14.12.12, 20:35 l_zaraza_l napisała: > woda_woda napisała: > > > Nie obchodzisz Bożego Narodzenia? > > > 14 grudnia? A co, miał przyjść we wigilię i podzielić się opłatkiem z ochroną? Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 14:58 Rząd kontroluje Sejm,a Sejm kontroluje Krk(biskupy i kardynały) Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 15:06 No i wlasnie dzis marszalica i marszalek senatu wraz z wiekszoscia poslow i senatorow pokazali komu tak naprawde sluza i kogo maja za pana. Nam maja sluzyc, a nie jakims fluorescencjom jednej z religii! Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 15:41 nie rozumiem. Przymusu chyba nie było... Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
pvf Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 16:02 losiu4 napisał: > nie rozumiem. Przymusu chyba nie było... > Nie rozumiesz i pewnie nigdy nie zrozumiesz. Twój problem. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 16:19 czyli mam rozumieć że lewacka barbaria bierze sie za opłatkowe spotkania i chce ich w imię swoich chorych przekonań zabronić? Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
pvf Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 18:17 losiu4 napisał: > czyli mam rozumieć że lewacka barbaria bierze sie za opłatkowe spotkania i chce > ich w imię swoich chorych przekonań zabronić? > Nie wiem czego zabraniają ci lewacy, a czego zabraniają ci prawacy i nie obchodzi mnie to. Nigdzie nie widziałem ani nie słyszałem, żeby ktoś komuś zabraniał odstawiać swoje religijne szopki na terenie swojej własności. Jeśli masz taką ochotę to możesz w swoim kościele wraz z proboszczem lizać bitą śmietanę lub piankę do golenia do woli. I kompletnie będzie mi to zwisać pod jednym warunkiem - za swoje nikomu niepotrzebne hobby płaćcie ze swoich własnych pieniędzy. Od państwowej kasy wara. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: A zabrał krzyż? 14.12.12, 20:15 Dołożył raczej... jeszcze jeden... W sraczyku poselskim nie było :O Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 20:58 pvf napisał: Nigdzie nie widziałem ani nie słyszałem, żeby ktoś komuś zabraniał > odstawiać swoje religijne szopki na terenie swojej własności. taka sama szopka jak "neutralność". I jedno jest ideologią i drugie jest ideologią, tylko nie wiem z jakiego powodu uznajesz że "neutralnosc" jest lepsza i należy ją siłą wymuszać w miejscach publicznych. W imię czego? Jak masz ochotę to se mozesz ze swoim guru, Gumowym Człownkiem brewerie na swoim podwórku odstawiać. Tylko pod jednym warunkiem: nie weźmiecie ani grosza na swoje lewackie pomysły. Pasuje teraz? Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
pvf Re: Co Nycz robi w Sejmie? 15.12.12, 08:35 losiu4 napisał: > taka sama szopka jak "neutralność". I jedno jest ideologią i drugie jest ideolo > gią, tylko nie wiem z jakiego powodu uznajesz że "neutralnosc" jest lepsza i na ROTFL!!! Czy proboszcz jako pokutę zadał ci robienie z siebie kretyna publicznie? A może to jakaś forma perwersji? Chłopcze, pisz jak najwięcej! Dzięki takim wpisom jak twoje, ten kraj szybciej się zlaicyzuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
inkwizy Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 15:07 co robi ? - kolęduje, kolejne 100 mln z naszych podatków zniknie pod sukienkami Odpowiedz Link Zgłoś
zayka Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 16:26 l.george.l napisał: > Nie bardzo rozumiem tę religijną promocję. Poza tym zdaje się, że jesteśmy z Wa > tykanem w poważnym sporze finansowym. nooo to natychmiast trzeba uregulować wierzytelności, które miałyby być przeszkodą w kontaktach bo tak sie robi z cywilizowanym partnerem :) Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 19:34 Czy twoja wyobraźnia pozwala ci wyobrazić sobie sumę, jaką musiałby nam zwrócić Watykan, za te 1000 lat???? ... o odsetki wolę nie pytać... Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 20:54 sclavus napisał: > Czy twoja wyobraźnia pozwala ci wyobrazić sobie sumę, jaką musiałby nam zwrócić > Watykan, za te 1000 lat???? komu i za co miałby zwracać? Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Nie wystarcza mu, 14.12.12, 19:47 że wisi krzyż i jest kaplica... Musi przypieczętować! A propos, czy żaten z posłów nie wpadł na pomysł kapelana sejmowego?? Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Nie wystarcza mu, 14.12.12, 20:13 Wystarczy, ze się tam pokazał, przyjęty z honorami i już był wśród swoich... ... i jeszcze pouczał - bo rangę ma :D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
behemot17-13 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 20:46 co robią ci z najwyższej półki, politycznej ? nie skończyłem, więc dokończę, w świątyniach. jeśli mogą politycy zasiadać w pierwszych rzędach podczas nabożeństw, mogą klechy zasiadać na trybunie. Odpowiedz Link Zgłoś
bkn5 Nycz 14.12.12, 21:21 skandal z tym Nyczem ! www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/komunikat.xsp?documentId=875764831575C3C8C1257AD4003B63E2 Odpowiedz Link Zgłoś
bkn5 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 14.12.12, 22:59 a może by tak wysyłać listy do marszałkini Kopacz z przypomnieniem zapisów o swieckości państwa i o niestosowności zapraszania przez nią Nycza do Sejmu ? Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Czy nasz Jaro Zbawiciel Kaczyński uczestniczył 15.12.12, 01:17 w tym opłatkowym spotkaniu? Nie? A dlaczego? Czyżby się bał, że przez nieuwagę mógłby przemówić ludzkim głosem? Odpowiedz Link Zgłoś
hordol a rabin w sejmie ci nie przeszkadza? 15.12.12, 06:25 www.jewish.org.pl/index.php/pl/wiadomopci-mainmenu-57/5244-chanuka-zw-sejmie.html Odpowiedz Link Zgłoś
adamusb Re: Co Nycz robi w Sejmie? 15.12.12, 06:48 l.george.l napisał: > Nie bardzo rozumiem tę religijną promocję. Poza tym zdaje się, że jesteśmy z Wa > tykanem w poważnym sporze finansowym. > > Mniej więcej to samo co Rabin Szalom Dow Ber Stambler w dniu 10 grudnia. Wtedy jakoś nikt nie krzyczał, co więcej niektórzy posłowie, głoszący wszem i wobec swój ateistyczny pogląd na świat, ochoczo ganiali po sejmie w jarmułkach. Więc o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
hordol biedroń też jakiś bardziej religijny się zrobił.. 15.12.12, 06:53 5.s.dziennik.pl/pliki/4385000/4385951-chanuka-sejm-643-482.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
99venus Re: Co Nycz robi w Sejmie? 15.12.12, 07:02 sądząc po wpisach na tym formum krzyczało wielu.bardzo wielu. Odpowiedz Link Zgłoś
bkn5 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 15.12.12, 15:28 wyjątkowa kreatura ,będąc szefem diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej chronił księdza pedofila przenosząc jego z parafii do parafii Odpowiedz Link Zgłoś
bkn5 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 15.12.12, 21:48 przenosząc księdza z jednego miejsca w drugie w celu ukrycia jego kryminalnych pedofilskich skłonności jest się też przestępcą ,więc w ocenie kodeksu karnego Nycz jest przestępcą ,nieukaranym przestępcą Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: Co Nycz robi w Sejmie? 15.12.12, 22:09 Gasi sweieczki chanukowe zeby ta stodola nie zgorzala. Odpowiedz Link Zgłoś