bardzolysapala 30.04.13, 14:06 kuchenki gazowej Amica. ABW sprawdzi czy jej pianino nie ma białych klawiszy z kości sloniowej. Pewnie ma a ABW powinna to sprawdzić.. Ta pani to był zart biznesowy Pawlaka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
man_sapiens Re: Piotrowska -Oliwa wraca do fortepianu i do 30.04.13, 15:39 Dzięki temu żartowi biznesowemu płacimy prawie 20% mniej za gaz Gazpromowi, ruszyły z miejsca wiercenia, z PGNiG zniknął panujący tam burdel, powstała spółka zajmująca się poszukiwaniem gazu. Spore osiągnięcia jak na krótki czas (rok) tego żartu. Teraz wróci kabaret zamiast żartu. I nie będzie już można posłuchać jak dla żartu prezes gra na fortepianie (a gra naprawdę nieźle) ale zapewne można będzie się prezesem napić i pożartować o d.... W PGNiG będzie znowu swojsko i spokojnie, nikt nie będzie się przemęczał negocjowaniem dobrych cen z Rosjanami. Paździoch na prezesa! Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Piotrowska -Oliwa wraca do fortepianu i do 30.04.13, 15:49 Piotrowska o inicjatywie Gazpromu próbowała porozmawiać z ministrem, ale nie miał dla niej czasu. Wobec tego przekazała szczegóły wicedyrektorowi z ministerstwa i wróciła do swojej pracy - zarządzania firmą. Bo to było jej zadaniem a nie nadzorowanie nieudolnych polityków. Ale w ten sposób jaskrawo pokazała, jak politycy są nieudolni, to trzeba było się jej pozbyć. A może komuś nie pasowało, że zaczęliśmy za gaz płacić mniej rosyjskim towarzyszom? Piotrowska-Oliwa jest świetnym menedżerem co pokazał i w telekomunikacji i w gazownictwie. Krzywda jej się nie stała, tacy ludzie są na rynku pracy i zapewne będzie omijała dużym łukiem państwowe spółki. Tylko my, obywatele, znowu zostaliśmy pozbawieni dobrego zarządcy naszego wspólnego majątku - bo się politycy poczuli urażeni, że wypłynął na wierzch bezład i dyletantyzm ich działań. Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Erratum 30.04.13, 15:52 ...jest świetnym menedżerem co pokazała i w telekomunikacji i w gazownictwie. Krzywda jej się nie stała, tacy ludzie są na rynku pracy rozrywani Odpowiedz Link Zgłoś
zdybex Re: Piotrowska -Oliwa wraca do fortepianu i do 30.04.13, 15:57 Czytam, że mąz był zadowolony z zony. I zarabiała itde. Teraz pewnie jako wytrawna menago otworzy kiosk z kostkami dla gitarzystów basowych i stroikami dla wirtuozów na triangelu. Gwarantuję swiatowy sukces tego przedsięwzięcia. Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Piotrowska -Oliwa wraca do fortepianu i do 30.04.13, 23:16 Mąż Thatcher też był zadowolony z żony. Też nieźle zarabiała. Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Piszesz z sensem man_sapiens 01.05.13, 07:19 Rzeczywiście, raz od 20 lat polski menadżer potrafił cos wytargować od gazpromu. Ale to pewnie mialo swoja cene polityczną. Energia jest niestety polityczna Odpowiedz Link Zgłoś